• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
adel to věřím :slight_smile:
my večer děs, zase dobrá půl hodina řvu a vztekání - bříško, holky já to zařekla. nevím jestli to není tím nutrilonem, jsem zaes na normálním. před tím jsem byli an HA zdála se mi spokojenější, uvidím teď najedu a probiotika a uvidíme.

jinak táta jel do práce až teď tak jsem zajela nakoupit, Berušku minuji ale ta chvíle bez toho abych hlídala malu v autosedačce a byla nucena být z obchodu co nejdříve pryč :slight_smile:

holky jinak u nás je i teď -12 děs. ven nejdu malou dám zase odpoledne k oknu v kombinezce :slight_smile: snad to bude tak jak včera.
20. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky malá od půl 9 spí. Mám jí v lehátku na lince, uvařila jsem, najedli jsme se, mám hotovo. Kluci jdou bruslit, je tu zima tak nemůžem ven :frowning2:
20. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
no holky.. máte recht.. já jsem to jen potřebovala slyšet.. raději si koupím něco jiného :grinning:

kuki: to už máte nastrojený? Máte živý nebo umělý? My máme živý a mrzne na balkoně :grinning: a ty plenky se nosi furt nebo dáváš jen na noc?

berryl: no tak to bych mohla taky zkusit.. jinak děkuji za krásnou mms :wink: malý je fakt kouzelný s těma brýlkama :slight_smile: takový mafiozo. Tobě už přišlo to pyžamo s Homerem?

dan: tak to my se ještě nahlas nesmějem :frowning2: to ti celkem závidím. Tak to je fajn, že jsi takto nakoupila.. a jaké pliny jsou za 2,30?

niki: no to je děs s tou teplotou, my kolem 9h měli -15C ted -10C brrrr...

tak my po obědě, jsem to tu dneska vytřela, chtěla jsem umýt okna a vyprat záclony, ale jak je taková kosa, tak se mi do toho nechce, počkám až to trochu poleví. Ale jako krásně svítí sluníčko. No tak snad zítra bude líp a vyrazíme zase do ulic. Doma je dost protivná asi si ji vezmu k sobě do postele.
20. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
blecha - Huggies Premium. Neboj, to přijde a bude se smát na celé kolo.
Holky malá stále spí.....
Včera jsem koupila 2 dudlíky kdybychom náš oblíbený ztratily. Samo jsem ho ztratila ihned, takže jsem si to asi přivolala. Naštěstí není závislák, chce ho minimálně, ale dudlíky jsou průhledné a nejsou vidět. Přes den vidím aspon tvar, ale v noci není v postýlce vidět.

berryl - malý je fešák.
20. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
dan: no a nejsme nějak pozadu? :unamused: a co to máš za spešl dudliky? Neprodávají se i barevné?
20. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
blecha - Nejste pozadu, každé dítě je jiné. Malá zas nechce na břiše zvedat hlavu. Mudr mi řekla že to je tím že je nedonošená ale já myslím že je líná, protože je v 37.týdnu, to zas není tolik.. Dudlíky nejsou spešl, ale jediný který sem odhadla že vezme do pusy. Máme doma 7 druhů a ani jeden nechce a ten co chtěla ten jsem někde včera vytratila.

Petr mi dal 2000,- tak jedu nakoupit pleny protože jsem je postupně kupovala od začátku těhu a takhle levné ještě nebyly v té větší velikosti.
20. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj holky, Ráďa jel do garáže pro stromeček máme živý a budeme zdobit. Lišáček spinká.
My se narodili 37+2 a malý krásně drží hlavičku, líbí se mu to, ale mám plno kamarádek co mají 7měsíční děti a nechtějí být na bříšku a zvedat hlavíčku, takže Dan je to v pohodě malá na to příjde časem a bude se jí to líbit!!!!určitě není po zadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jo jo malý mafiozo :o)
20. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
dan: jejda.. tak to musí být doma veselo bez dudliku :frowning2: co? no je fakt, že některé děti jsou líné.. a některé hodně vyčůrané.. třeba ta naše.. si myslím, že už dokáže hodně ovládat své rodiče :angry:
asi pořídím tu knížku Prevítem snadno a rychle.
20. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
BLECHA - ona na něm není závislá, chce ho většinou když má hlad, jinak usíná spíš bez něj, takže žádná katastrofa.
Už se budí, po 6 hodinách!
20. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
holky my dudlíka nechceme, máme asi 10 typů a nejvíce se líbí latexový avent, ikdyž i ten si vezme jen zázrakem.
20. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
my snad taky budeme mít už dneska stromeček, manžel se dnes pro něj staví k babičce. holky už nikam asi do vánoc nejede. bude dělat na projektu v Krmelíně, tak bude každej večeer doma.
dneska se mne ptal co chci k vánocům, tak jsem mu řekla že by měl napravit ještě dárek za malou, ani kytku jsem nedostala to je lajdák co.
hlavně že budeme spolu více nechci.
20. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Holky malá se najedla a pokračuje ve spánku, asi budu mít noční.....
20. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
to se máš mi se malá budí teď po dvou hodinách, díky za ně. zase v kombineze, v ložnici při otevřeném okně.

jo musím se pochlubit udělala jsem si už dneska ježícha, koupili jsem si s manžou novou mikrovlnku, ta stará je obří a musela být v komoře což byl děs. tak jsem ji už vybalila, při tom uklidila skříňky v lince přeskládala, no využit čas dokonale :slight_smile: jsem spokojená.
20. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
dan třeba ne. je super že ti tak krásně spí. já teď nakrmím, pak si buem hrrát na chvíli hrnět, okoupat zase nakrmit a spinkat, snad bude lepší večer než včera.
20. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
ps, u nás chumelííííí, uf na Kvidě na Šumavě -26, chudáci známí bydlí tam, fuj. to už je i na mne moc, -20 zvládám ale toto.brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
20. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Já stihla vyklidit oblečení co mi není, nafotit to a vložit na mmb - 60 kusů i s popisem. Kluci už přišly z bruslení ale jeli ke známým. Kdybych věděla že bude tak krásně spát, už bych měla na týden naspáno. Ve 4 jsem si lehla a začala se budit tak jsem se zase zvedla no a spí pořád. Má asi nějaký senzor abych se nemohla vyspat či co. Jak pořád spí tak jsem ještě nebyla ani pro ty pleny. Už je -13. :frowning2:
20. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
ať už ty mrazy poleví, potřebuji dokoupit dárky :slight_smile:
20. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
:slight_smile: já si dovezla od našich palčáky ušité z ovčí kožešiny, ideální ke kočárkování. táta je používal jak pracoval několik let na Ukrajině, tam bylo i - 30 a přežil se všemi prsty :slight_smile: mám krásné šedivé, mám šetivou bundu tak budou ladit.
20. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Tak jsme vzhůru, dnes naspáno 7 hodin. :confused:
20. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
dan tak to je super, my máme asi tak 6 což je více jak někdy.

my zase večer plakaly, ach jo ale nebylo to bříško zuřila že je v postýlce. jak jsem ji vzala do náruče smále se, lumpík jeden.
20. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
NIKA - MY JSME TO TAKY MĚLI, PAK MI BERRYL PORADILA PO KOUPÁNÍ NE SPÁT ALE HRÁT A VZÍT SI JÍ K TELEVIZI A JAKMILE SI ZAČNE ŠMUDLAT OČI TAK DO POSTÝLKY A OD TÉ DOBY JE TICHO, NEPLÁČE A USÍNÁ SAMA V POSTÝLCE MEZI 9- PŮL 10. jINAK SPALA JEŠTĚ OD PŮL 7-PŮL 8 A TED UŽ JE V POSTÝLCE A USÍNÁ. SNAD NA NÍ NĚCO NELEZE. JO A BĚHEM HODINY MĚLA SPOTŘEBU 7 PLEN, 7X SE PO....
20. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
ty jo. tolik. no snad ne. ťuk ťuk ťuk.

no zkusím to třeba zítra, díky za tip. ikdyž ona po tom koupání tak krásně zívá a je v klidu, mám pocit že nejvíce se tomu mojemu dítku líbí na přebalováku, tam dokážeme ležeti půl hodiny a koukat na zvířátka na zdi, na mne, povídat si, kopat. tak nevím.

dneska jsem udělala nákup lahviček na mmb. to bude zase pálka :slight_smile: ale mám jen dvě malé tak jsem musela dokoupit když už pokaždé dokrmuji. koupila jsem i sterilizátor do mikrovlnky.
20. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
nonic krásný večer jdu na kutě, jsem dneska uplně unavená, ach jo.
20. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Malá je taky super na přebalováku, tam vydrží taky hrozně dlouho, směje se, brblá, takže třeba žehlení si beru k němu. Je to jediný místo kde je nejspokojenější. Jinak po koupání právě taky vypadá na spaní ale běda jak vlezu do ložnice a položím jí nebo vidí tmu. Tak je hold s náma a je klid. Na režim je ještě čas. Pa já taky padám na hubu. Hezké sny. Stejně se tu s náma nikdo nebaví :wink:
20. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
já tu jsem :o)
malý je na přebalováku taky rád, na zdi má berušky a vždycky si tam s nima povídá :o)))

holky dneska se malý po týdnu pokadil 2x sám, jsem to radostí obrečela, je to na dobré cestě!!!
20. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
dobré ráno kočky,tak k něčemu ty mrazy byly dobré! Nemohla jsem s Ríšou ven tím pádem nespal v kuse 5h, celkově pres den méně spí,ale prodloužil se nám interval v noci. Usne max do 21h a nevstava ve 4h.ale az po 6h :slight_smile: uvidíme jak dlouho nám to vydrží. Je celej tatínek. Prostě si rád pospi.
21. pro 2009 v 06:07  • Odpověz
ahojky, vám všem děti spí tak dlouho v noci :frowning2: malá jí stále po 4 hodinách a od 4 od rána je vzhůru. Sice nebrečí, ale spát se u toho nedá. Už týden :frowning2: pak jde spát v půl 9 dopoledne.
21. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
dan klid my usli v osm pak hore v jednu v pět a hned v sedm s křikem.
21. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky..dnešní noc uplně super, kojila jsem ve 21:30 a pak až ve 4 a v 7 což normálně vstáváme :slight_smile:) jinak jsem si v sobotu já kráva blbá dala bramborový salát..no to jsme dělat neměla..i když tam nebyla cibule tak Sofinka měla bolení..chudinka malá..
jinak jsem celý víkend manželovi furt něco vyčítala a štěkala na něj..včera večer mě ale dost naštval..kojila jsem..a malá se vztekala...mlíčko tam bylo tak jsem už taky nemohla ..a manžel se otočil a říká tak mi ji dej, odstříkej a já ji nakojím..jsem z tebe nervozní víc než z ní..bych mu dala pětikorunu celý den seděl u PC - dobře navrhoval náš budoucí domeček, ale ten nemusí být hned hotový že jo.. a pak vytřel jen díky tomu že jsme ho sprdla, že nic celý den neudělal.. ach jo..já jsem prala, žehlila, zdobila cukroví, stromek atd..
dobrý je, že se u nás hned na toto zapomene a jedeme dál... takže nebyla tichá domácnost a pomáhal při kopání jen jsem malé musela umít pipinku já..se jí asi bojí nebo nevím :slight_smile:)
V sobotu jsme byli u našich a dostali první dárečky k vánocům :slight_smile: Sofinka dostala hadříky a pak takový půlměsíc který hraje na uspávání, a malou potvůrku co se natáhne a vrní jí tělo a směje se to jako lidsky..to je bomba..
dneska v 10 přijde paní na vaničkování tak jsem zvědavá jak se to maé bude líbit..

Sali po novém roce se těším, klidně dojedu kamkoliv..
Kuki taky máme stromek a koukám naše dvojčátka jsou jak vyměněná :slight_smile:) my taky musíme na noc větrat a mít 18 stupnů, aby lépe spala..
Berry ty dáváš nějaké uspávadla či co ne :slight_smile:)

Jo s manžele jsme si nadělili domácí kino :slight_smile: ne že bych tak často koukala na dvd ale přál si to..myslela jsem si, že už si nic nedáme ale manžel mi něco koupil..odhaduju, že holící strojek, jsem se zmínila že by se mi hodil :slight_smile:)

Ad určo zkouška dopadla dobře..já mám zatím jen 2 zápočty..zkouškové máme až od 11.1.

Niki a zkoušela jsi dudlík tu kytičku..latex?? Sofi jiný nechce..a to jich mám asi milion :slight_smile: je totiž velký a má ho celý v papulce :slight_smile:)
21. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.