• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sar jak to,že vís jaké dostala malá dárečky? Jste byli zvědaví co? Tak hlavně,že pak ti pomohl. Dan od kolika ráno počítá ten spánek 7h ?
21. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
berryl - od těch půl 9 co chodí po snídani, proč?
21. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Berry u našich to byl klasický štedrý večer takže se dárečky rozbalovali tam :slight_smile:) i naši si rozbalili ty co jsme nakoupili :slight_smile:)
holky..malá mi ted usla..když jsem ji měla jít kojit..od 10 máme to koupání tak se musí najíst před tím..ach jo..
21. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
saronko ani kytičku. spíše si vezme ten silikonový, dneska v noci si ho vzala. usla v osm a v deset křik tak jsem ji dala dudlík. ale přesně vím co ji vzbudilo, žužlala si ruku a jak nahlas mlaskla tak se lekla a probrala. chvilku si podulala usla a vyplivla ho.

holky ty naše rána. od půl šesté jsem krmila, v šest usla, ale nespala tvrdě, sem tam povídala, a v sedm křik. děsné už to dělá 3 ráno. holdy my už máme den asi od těch šesti, jiank si ten krátký spánek nedokážu vysvětlit.

teď ej v lehátku, kouk,á na hračky, kope nohama a odkopává si deku, už po několikáté ji jdu přikrýt.
21. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Nika - do šesti?, my od 4 :unamused: do půl 8 se převaluje, knourá, sem tam zabere a v půl 8 řve že chce z postýlky.
21. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
jen tak mě to zajímalo víš
21. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
my zase škytáme, už si to značím kdy a po jaké činnosti. je to šílené. většinou je to tak 20 minut po jídle. někdy si i ublinkne, hlavně když si hraje na dece, jak leží, tak jak tak šíleně kope nohama, ona totiž neumí ležet v klidu :slight_smile: a teď i v lehátku které má našikmo.
včera škytala i po probuzení.
21. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
někdy škytá i hned po odříhnutí. možná se s tím nic nedá dělat ale kdo ví. jen mne to zajímá. je to šílené většinou ej už nalomená ke spánku a škytání ji rozčílí a je po klidu.
21. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Niki my taky škytáme, vždu mu dám napít trošičku vody a je klid
jinak už nedávám moc čaje, ale převařenou vodu

Jinak mi právě psala kamarádka, malý je moc nespal, je o týdem mladší než náš, tak byla na neurologii a tak jí řekli, že to může být nedostatkem hořčíku, tak ho začala dávat a malý spí v noci 9h :grinning:
21. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
berr to je zajímavé, že bych ho začala zbat když ještě na půl kojím.

hm teď krásné plní plínu v lehátku, ještě je vzhůru už tam je 45 minut, kope nohama, to se hýbe a hýbou se hračky tak na ně čučí ale už by i spala.
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,jsem zpět po narozeninovém víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že už to skončilo,teď až začátkem ledna teta :grinning: Jsme se fakt uměli narodit :sweat_smile: Holky dneska super noc,kojení ve 21 pak ve 3 a v 9.Ale dva dny předtím jsem myslela,že mě odvezou :frowning2: Nevím co se mu dělo,vždycky mi v noci krásně spí a po kojení hned usne a nikdy mi v noci neřve,jen kňourá.No a v noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli hrozně vyváděl.Řval jak tur,kojení co dvě hodiny,pak nemohl usnout,já jsem byla úplně hotová :rolling_eyes: Pak už jsem se naštvala a už jsem vlastně ani neměla sílu,tak jsem vzbudila Tomáše,dala mu ho a řekla mu ať se taky stará,že už jsem v háji.No stejně mi to bylo k ničemu,protože on ho po kojení přebalil a dal do postýlky a lehnul si.Malý si neodbrknul,řval v postýlce a monitor dechu taky nezapnutý.Tak jsem stejně musela vstát a zase hodinu s malým pochodovala :rolling_eyes: Takže jsme se ještě k tomu pohádali,seřvala jsem ho,že taková pomoc mi je na dvě věci.Hlavně jak všude vykládá že kdybych i v noci dávala flašku,tak že by vstával a mezitím co bych kojila by mi udělal flašku.No už to vidím! :sweat_smile: No bohužel,Tomášek už je takový kecálek před ostatníma aby vypadal dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: No raději jsem to už pak neřešila,promluvili jsme si a dobré.Sice mě to štvalo,ale zase na druhou stranu se zachoval hezky,že mě ráno nechal spát,vzal v osm malého,on totiž měl už zase hlad a řval a to mě neprobudilo,jsem byla hotová,když jsem usla v 7 :rolling_eyes: Tak s ním vstal,udělal mu flašku a mě nebudil.Nachystal studené mísy na odpoledne a obalil řízky a naškrábal brambory.Fakt mi to vynahradil :slight_smile: Já jsem se vzbudila až v 10:30 :sweat_smile: Fakt nechápu,co tomu mému dítku v noci bylo.Asi nějaký noční spurt :sweat_smile: No raděj vám to hned pošlu,ať se mi to zase nesmaže.A ještě budu reagovat na vaše příspěvky :wink:
21. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
petul nebo tušil že si potřebuejš odpočinout že toho je hodně. mám taky pocit, malá je fakt oproti prvním týdnům zlatá. ale když třeba mám někam jít, jet, nebo někdo přijít jako by to vytušila a dělá naschvály :slight_smile: ne to ne ale často to tak vypadá.
teď usla. vidím to jen tak na hodinu, pak má jíst.
21. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Zuzanko malí jsou nádherní! :dizzy_face: Ale vůbec ti to nezávidím,jsi moooc šikovná maminka!Já mám někdy problém zvládnout vše i s malým,natož mít dva takové prcky :sweat_smile: A je to moc dobře,že ti manžel pomáhá!Ale fakt se vám teda povedli! :slight_smile:

Bleško čaj jsem ještě nezkoušela,já si ho ještě ani neobjednala :sweat_smile: Objednávala jsem dárky na netu a na sebe jsem zapoměla :slight_smile: No ale dneska zase budu muset použít čípek,už je to zase skoro týden co jsem byla naposled :rolling_eyes:

Dan nic si z toho nedělej,mě malý taky v noci nějak moc extra dlouho nevydrží,někdy se budí normálně po třech hodinách,někdy jsou noci,že vydrží i 7 hodin.Třeba dnes :slight_smile:

Nikuš to by bylo super,kdyby to vyšlo a manža už konečně byl tady co? :wink: Už si taky zasloužíš mít ho doma!Obě si to zasloužíte :slight_smile: A co ten nutrilon,budeš ho měnit?Nám už dochází ten nutroš extra a chci teď zkusit comfort,jestli nebude lepší.Po tomhle Vojtu dost bolí břicho.

Šari to je hezké že jste dostali tolik dárečků pro Sofinku :slight_smile: A koukám,že manža taky někdy trochu zlobí co?Ach ti chlapi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ty jo tak bramborový salát raději ne? :confused: Já nad tím pořád přemýšlím,jestli to risknout,nebo si raději dát brambory.Už tak budu mít místo hrachovky vývar :slight_smile:

Týnko děkuji za fotečky Ríši,je kouzelný v tom oblečku!!!!!!! :dizzy_face: A teď jsi mě šokovala s tou Brittany!Já ji měla ráda :cry: Nedávno s ní dávali film na nově,tak jsem se dívala.Tak mladá!!!Jinak dort super,nechala mi ho péct teta od své známé a byl moc hezký a dobrý,akorát malinko nalomený,spadla s ním na ledu :grinning:

Kuki no samo že máte nejkrásnější stromeček v Ostravě! :grinning: A kde jsi dneska? :astonished:
21. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Jo a Sali jsi šikovná s tím metrem!To já se pořád vyhýbám všem dopravním prostředkům kromě auta :grinning:
21. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
:slight_smile: hlavně že si nic nezlomila,dort nevadí! Taky jsem byla v šoku kdo vi jestli nebrala drogy,taková mladá. Je to smutné.
21. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
petul tys to konzultovala s Dr. nebo jen tak sama ses rozhodla.
juá stále nevím, nechci ji to měnit hned zatím to vypadá pořád stejně nehorší se to. tak uvidíme. klidně bych dala i ten comfort. uvidím jak půjdu do poradny proberu to s dr. zatím zkouším ty probiotické kapky.

no manžel snad nikam daleko nepojede do konce roku, teda snad, dneska měl mít více inf. ale po novém roce, kdo ví jak to bude.
21. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
holky ta teplota venku se mi líbí odpolene vyrážím brodit sněžné chodníky :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Nikuš jo bavila jsem se o tom s mudr. a ona říkala,že můžu vyzkoušet jiný,ale ať to moc neměním,že to není moc dobré.Napsala mi ještě jedny kapky,ale byla jsem ve dvou lékárnách a neměli je a pak už mi recept prošel :confounded: Tak jsem si koupila sab simplex a budu dávat probio kapky ráno a večer sabíka.Jo a komu dělá nutrilon problém,tak hodně maminky chválí mléko z hippu.Prý po něm děti pěkně kadí a nebolí je bříško.

Holky jak dlouho vám vydrží jedno balení těch probio kapek?
21. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Nikuš já mám na teploměru -6 :confounded:
21. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
já taky ale ven jdu. na pár minut
určitě.

jinak jsme vzhůru :frowning2:
21. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
petul Hipp a nutrilon dělá stejná firma. My máme nutrilon comfor.
21. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Peti nevím no ale já si ho dám až nebudu kojit. fakt se trápila hodně..
jinak metro je v pohodě..taky jsem se bála ale dá se to.. dokonce jsem dala přednost eskalátorům než si zajít x metrů a jet výtahem :slight_smile:)

Jo holky máme za sebou Vaničkování a bomba..Sofinka moc spokojená a šikovná, hrozně se jí to libilo tak se těším až to vyzkoušíme spolu :slight_smile:

my tu máme -2,5 :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
sar super taky budeme chodit ale az na plavání. Jinak malý má napsáno byl 5h vzhuru,teď usnul už byl hotový. Celou dobu si povídal a smál se.tak se to dalo :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
tak jsem byly venku jsem teda pořádně utahaná, slavná vyhláška o chodnících a sněhu, naše město něják nestíhá. ale přežřila jsem to, byly jsem nakonec venku skoro dvě hodiny, bylo uplně dobře, malá měla přes kočík plínku a krásně teplé tvářičky. teď dospává tda už se budí.

.... mám skoro všechny dáečky krom jednoho .... :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Aoj!

Tak já se konečně dostalak PC - v nedělu sem nakupovala dárky jako divá a večer šla s kámošem na pivo! :dizzy_face: Dneska mám za sebouVánoce u kámošky (malý od ní dostal krásné triko! - sem koukala) a za chvilku máme Vánoce s Filipúovou mamkou - babičkou :wink: TAky se vším všudy - kapr, cukroví, koledy, rozbalování dárků :grinning:
21. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
teda ti se máte sali užij si to.

my až ve čtvrtek s našima, s druhými prarodiči asi nebudou, ale snad asi konečně tchýně uvidí malou, ale musela jsem to zorganizovat já.
21. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj holky, tak malý od neděle moc přes den nespí, za to v noci i 10h
dneska vstal v 8.30h jednou usnul na 15min a pak na 2h teď zabral, ale kdo ví na jak dlouho a za hodinu a půl ho čeká koupání, tak uvidíme :slight_smile:

sal tak na pivečku jo paráda, taky už se těším až si někam zajdu :grinning:
21. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
tak spal 20 min :grinning: :grinning: :grinning:
teď už je pod hrazdou a povídá si se šnekem pod hrazdičkou
21. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
berryl ale zase to dospí večer a v noci.
malá spala od půl jedné do 15.25 super. pak taky jen 35 minut, teď je na lehátku mlátí do hraček, hypnotizuje medvídka a klíče - štěrkotku a já večeřím a čekám až ji sedne jídlo a jdeme koupat.
21. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.