• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
no jo, ale co s ním mám celý den dělat :o))) chviličku se zabaví sám, ale jina mě vyžaduje. Už ať je tepleji a můžeme ven kočárkovat
Niki dívala jsem se na fotečky krásné!!!
21. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
o věřím. malá toho taky moc nenaspí. ale už snad usla. holky tak u nás hraní po koupání nene, asi tak 10 minut po koupání v poho pak křk, prostě chtěa spát, ale v postýlce hysterák že chce uspat na rukách. tak jsem ji ponosila a ještě nespící položila, pak zpívala, hušla as ní. snad bude ok.
21. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
dan: tak to je fakt šikulka.. naše má dudla jako uklidnovadlo.. když má hlad, když ji něco bolí apod.

niki: tak to je super, že už bude manžel doma :slight_smile: já mám za tebe takovou radost :slight_smile:

berryl: tak koukám, že k vám ježíšek už dorazil :slight_smile: to je fakt úúúžasné :slight_smile: jéé tak to máš super, aspon se vyspíš. Já byla včera v hospůdce, dneska je zas manža. No včera prý řev a psal sms-ky že malá spí v předsíni v kočárku, že ji zkusil vyndat a zase řev.. tak jestli není blbé, že ji tam nechá.. že až přijdu domů at ji přenesu.. tak jsem mu volala at vezme tu korbičku do ložnice, tak malá byla spokojená a vzbudila se až po 5h :slight_smile: takže jsem se taky vyspala. A přes den už jsem byly venku, tak dnes byla hodná holčička celý den, musím ji pochválit.

saron: tak se taky těším :wink:

petule: no ono to není čaj.. je to spíš takový prášek.. dávám to do jogurtu :wink: Tak já přijedu a taky ti pomůžu s MHD :grinning: No ono přesně jak píše niki.. malá taky dnes byla hodná a myslím, že i tím, že jsem se snažila abychom si to spolu dnes užily.. a že tatínek přijde buhvi kdy.. tak dnes šetřila maminku, že jsem zvládla i dárky zabalit.

sali: tak co naděli Ježíšek?
21. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
ahoj tak malý spal 9h napapa se a opět spát to vydrží 3h :slight_smile:
22. pro 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
ahojki tak malá v noci zase po třech, 4 hodinách hodinách :slight_smile: v jedenáct, v tři, v šest. teď tu hrála divadlo. nakojila jsem flašku nechtěla a vztekala se, a teď mi usla na rukách. ale kdo ví jak dlouho bude spát. nevím co s ní je.
22. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky..tak mi dneska zase dobrá noc, kojila jsem ve 2 a pak v 6:30 tak to vypadá, že se to u nás trošku lepší :slight_smile:)
22. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
dan kouzelné :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Tak už sem taky vzhůru - to byla šílená noc teda! Malej usnul až za silného houpání ve 22:30 v lehátku a pak sem ho dala do postýlky.. Manža říkal, že celou noc pobrekával, ale já byla tak vyčerpaná, že sem to vůbec nezaznamenala..Brečel s přestávkama od šesti (takže mimo jiné prořval i Ježíška :sweat_smile: ) - no děs! Sem vypadal před tcháýní jak neschopná matka! Tohle ještě nikdy neudělal! a to byl včera tak strašně hodnej! No, asi se chtěl před babičkou předvést... :sweat_smile:
22. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
sal bobek asi se mu tam nelíbilo! Změna,co Ty vís. Tak máme napsáno 11h a co teď s ním :slight_smile: zatím kouká. Dan krásné.
22. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
teda sal to je dílo ty naše dětičky co.
holky tak malá spala asi 35 minut a tak jsem zase nakojila, u kojení se po 10 minutách vztekala, odbrkla si a usměv, zase něchtěla nutrilon, leží na lehátku a kouká na hračky ale hemží se. no nic jdu ji oblést a jdem ven. alespoň na chvíli. maxi za hodinu zase nakojím, ikdyž nevím jestli se mi tak brzo udělá mlíčko.

nevím co s ní. :unamused:
22. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
mám si jít vyzvednout do lékárny odsávačku pr omalou na vysavač, ale je to přes celé město, tak zvažuji co když se vzbudí hlady, no nic, pojedem s brekem. :grinning:
22. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
niki v hrabuvce je nějaká laktační poradkyně a ona půjčuje odsáváčky. Je prý super a půjčení na týden okolo 100,-
22. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ne pro malou na snoplíky. ne na prsa.
22. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
já mám doma od kamarádky půjčenou od aventu to už nepotřebuji.

jsem z ní nerovozní z toho jídla, jindy vyzunkne po kojení 60-90 z flaše a teď nic. venku sice fučí ale vyrážím.
22. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
aha tak to jo
22. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás noc opět v poho,jídlo ve 21 a pak v 5 :slight_smile: No spinká moc hezky(snad to nezakřiknu),ještě kdyby se mi v noci tak neposíral :grinning: Je vždycky durch zesraný a to pak šaškujem i přes hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jinak holky jsou ti vaši chlapi teď před vánoci taky tak zmatení? :sweat_smile: Domluvili jsme se s Tomem,že přejdem na nutrilon comfort.Už nám stejně došel ten extra.Včera jak Tom přijel večer z práce,poslala jsem ho do Globusu pro plínky(používáme happy),ten nutroš a s receptem na jedny kapky a známku na dopis.No přijel za dvě hodiny s plínkama Tesco.Jsem na něj koukala a říkám mu a kde máš zbytek,nutroš a tak...No a on že zapoměl a že ty kapky v lékárně nemají.Tak se oblíknul a jel pro ten nutrilon do lékárny na fakultku(jediná otevřená).Volá mi,co to chci za nutrilon.Za chvíli volá znova že mu baba říká,že ten se v jedničce nedělá(by mě teda zajímalo,co taková baba dělá v lékárně,když o tom prd ví).Řekla jsem mu,ať radši přijede,že se s ním nebudu dohadovat přes telefon.No pak ho vidím z okna že už jede a půl hodiny a on nikde.Pak přijel a říká mi Tenhle nutrilon je prý jen ve vybraných lékárnách,tak nevím,co sis to na mě zas vymyslela,jsem zvědavý,kde ho budeš shánět.A už se pak celý večer se mnou nebavil.No čuměla jsem jak puk :sweat_smile:Ráno hned vystartoval a ještě mi volal jak se zas ten nutrilon jmenuje a za chvíli přijel s nutrilonem a s kapkama z toho receptu,prý byl v Globusu.A známky už nejsou.Říkám mu a kde jsi včera nechal hlavu?Prý to se stane každému.No chápete to? :sweat_smile: Jsem ho začla podezírat že mi zahýbá :angry: Takové výpadky u něj neznám a aby se mě desetkrát ptal na jednu věc :stuck_out_tongue_closed_eyes: No síla :sweat_smile:

Dan moc hezké!A jak se Eliška na té druhé fotce tak hezky culí :grinning: A je celá tatínek že? :slight_smile:

Sali teda to byla noc! :astonished: No asi fakt změna prostředí co?Nebo se fakt chtěla předvést.Vojta se spíš před návštěvou předvádí,jak je hodný a to mi pak všichni říkají jak mám zlaté miminko a jenom se za návštěvou zaklapnou dveře,tak už zlobí :grinning:

Šari no vidíš,tak to je super že Sofinka tak hezky v noci vydržela :wink: A to jenom kojíš a nepřikrmuješ :slight_smile:

Bleško takže už akce rozjíždíš ve velkém? :grinning: Samo,taky si musíš odpočinout od těch dvou doma :slight_smile: To je fajné,jak ti chlapi volají a ptají se co mají dělat a tak,když jsou sami s prckama doma,co? :grinning: Jen ať si užijou :slight_smile: No čaj už mám objednaný,nebo teda prášek,tak uvidíme.Ty čípky moc nemusím,ale když už to jinak nejde,tak co no.Ono na ně stejně ale moc nedojde,protože jak si vždycky řeknu,že už si ho teda budu muset dát,tak se mi najednou začne chtít :grinning: Jakoby se to polekalo nebo co :sweat_smile:

Nikuš a nezměnila jsi ten nutroš,že ho malá nechce?Třeba jí jenom stačilo tvoje prso :slight_smile: Je ta odsávačka na vysavač lepší?Asi jo,když má prcek silnou rýmu co?Já mám totiž jen odsávačku tu co se tahá pusou.
22. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Krásné poledne maminky :slight_smile: , po ip od berryl (ještě jednou díky), se jdu mezi vás podívat.... Koukala jsem na fotečky, jak vám prďolky krásně rostou :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak teda u nás dobrý, Nikýs je zlatíčko, ťuk ťuk ať to nezakřiknu....krásně přibírá a vlastně umí plakat jen když má hladík a nebo teda občas kvůli bříšku, ale na to mu pomůže skoro vždycky Pupík....
22. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
tak mám všechny dárky, i odsávačku. malá spinkala do dvanácti krásně. pak jsem nakojila a usla u prsa tak nevím. asi ji to stačilo. kdo ví. dávám ji den co ona na to. mám strach když budou ty svátky aby ji něco nebylo.

peti nutroš máme už od středy stejný klasik. ach jo.
22. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
samo bych byla ráda kdyby ji to stačilo.
no nic. usla na 20 minut a zase hlad, tak dostala zase prso a vyzunkla i flašku. teď si cucá ruku, :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem malému dala v těch 10.30h napapat v 11.30h jsem ho šoupla do kočárku a stále spí, prochodila jsem boty a teď spinká na chodbě :o))))) rychle uklízím co se dá, než se vzbudí hlady

Veru ahoj, malý je sladký. My taky pláčeme jen když je hlad nebo prďošek

Peťul to se stává, určitě Ti nezahýbá, u nás je to taky někdy tak. Nejvíce miluji, když Ráďovi něco řeknu a on že jo a druhý den na mě čučí jako puk, když ho žádám o to na čem jsme se domluvili :o)
22. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
přesně jak píše berryl petul u nás je toto normální, teda pro manžílka :slight_smile:
holky já uklízím, stihla jsem i nákup manžel se stavil doma na oběd, a měl chvíli tak jsem mu šupla malou a vletěla do kauflandu, takže už nebudem o svátcích hlady. teda snad. sice nevím co budu vařit atd. ale něják to přežijeme.
teď men hlavně zajímá abych měla kojo vodu a nutrilon :slight_smile: zbytek není důležitýýýýý
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
já převařuji normální vodu máme kvalitní já jí i piju, kojeneckou nekupujem :astonished:

Niki ty jsi holka šikovná já to pořád říkám!!!
22. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Berryl a ty kojíš nebo ne???? Kurňa, tak to ten náš medvídek vydrží spát max. 6 hodin a to jsem si myslela jakej je spáč :sweat_smile:
22. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
berryl já zatím kupuju ale dneska mne to naštvalo, převařila jsem ji a něco v ní plavalo a kouknu a ono to plavalo i ve flaši.
jak není tak převařžím i tu z kohoutku, já ji taky piju, u našich jsem převařovala normální mají skvělou ve Frenu. tady je asi taky dobrá

veru :slight_smile: Niki je pěkný spáč.
22. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Veru malý, když přes den moc nespí, tak v nocí spinká i 11h :o)))

Niki no právě, že mi to někdo říkal, že tam občas cosi plave víš a ty kojenecké vody neměli moc dobré hodnocení.
22. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
já sem tam koupím tomu naturu, té věřím.
22. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
holky kdo kapete progiotické kapky, jak to do malé dostat, ze lžičky s mlíčkem to vyplivuje, ve flaši se to drží na stěnách jak je to mastné, .,,,,, sem tam se mi podaří to kapnout přímo do krčku jak řve ale není to ono.
22. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
22. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Niki já dávám kapky před jídlem kdy už řve hlady nakapu trošičku mlíčka a do toho ty kapky právě proto, že jsou masté a ze lžičky by to ,,neolíznul,,
22. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.