• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
holky psala Endie, pořád vše stejné, malá už méně ublinkává, ale přestala kakat. Dneska ji mudr dělala nějaké testy a v pondělí budou výsledky
22. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
berryl ahaaa tak to jo, no to náš prcek spí furt, teda taky vydrží třeba dvě hodiny koukat a hrát si a povídat, ale přes den spí dost, je teda pravda, že teď jsme byli na víkend u mamky a tam jak se mu furt někdo věnoval, tak v noci spal jak zabitej.....
22. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
jo jo u nás taky tak
malý už je vzhůru dostal najíst a je spokojený
Veru dávám nutrilon a prso ráno nebo večer už toho moc nemám, ale aspon něco
22. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
dneska jsem začala špinit, už jsem měla klid
měsíčky jsem měla 14dní zpátky chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
koukám že berryl už má zítra, dle data v albu. není náhodou dneska 22.12:::::slight_smile:
22. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky
Já mám pořád nějaké lítání tak nic nestíhám.
Ber krásná fotečka, malý krásně drží hlavičku. To Denisek jí drží když ho držíme na rukách, ale na bříšku zatím moc ne :frowning2:
Konečně sem musím hodit aktuální fotky ať taky víte jak rosteme :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Niky díky
Adel budeme se těšit
22. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
ber není zač. malý je fakt šikovný :slight_smile: malá drží hlavu jak kdy. ale nejvíce je když ji nosím přes rameno to kouká a je pevná.
22. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak my máme uspáno :cry: Uf, ale byla to dnes dřina! Zase ale lepší než včera :sweat_smile: Malej je hodnej jenom s náma - před návštěvama se většinou předvádí v tom nejhorším světle :unamused:

Jinak s chalapama je sranda :grinning: I když na Filipa je v nákupech celkem spolech..Akorát jednou, když sem měla střevní chřipku a poslala se¨m ho do lekárny pro čaj na žaludek a střeva, donesl mi žlučníkovej :grinning:

berryl: Malej je šikula a koukám, že má oči po tobě, co? :wink:

Já sem zase z dneška utahaná - už aby byly Vánoce!!! Dobrou!
22. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
taky dobrou noc, já stihla zabalit dárečky a jdu an kutě. neb malá včera vstávala v jedenáct an jídlo tak ať stihnu ještě usnout.

papapa
22. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
sal malý má po mě jen pusu,oči jsou zatím modré :slight_smile:! To u nás je Riša pred návštěvou hodný nikdy neplace a jen se směje,ji a spí a pak mi nevěří,že nic nestíhám s tak hodný dítětem,ale on je hodný. Pláče jen kdyz má hlad a nebo bolavé bříško
22. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Berryl teda fakt je Ríšánek šikulka, takhle krásně pase :dizzy_face: , jinak teda Nikýs je teda před návštěva taky úplně vzorný miminko, teda většinou spinká :grinning: , nebo jen kouká, takže taky mi nikdo nevěří, že brečet umí.....
22. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
dan: jéé chtěla jsem se taky podívat na mikuláška :frowning2: a fotka už zmizela :frowning2:

sali: tak to mě mrzí.. to stejné jsem zažila u té M. kolegyně jak jsme jeli do Loděnice. Jsem si tu návštevu vůbec neužila.. a pak byla děsně vyčerpaná, takže se umím do tebe plně vcítit. Asi se mu tam nelíbilo nebo neměl zkrátka den..

petule: no to já taky kolikrát u manži znám... holt jakoby kojili s námi :grinning: :grinning: :grinning: No jak ty to máš s čípkama, tak já mám zase s doktorama.. jak si řeknu, že když se to nezlepší tak půjdu k dr. a ono je to pak mnohem lepší :sweat_smile:
Tak to pak řekni, zda ti to pomohlo.. ale aby sis nemyslela, že si dáš první lžičku a hned půjdeš :grinning: ale já jsem si pak ten zadek vycvičila... že než dojím snídani už musím běžet :sweat_smile: a taky jez hodně tmavé pečivo, i řepa je dobrá.
jinak já musela vypadnout a provětrat hlavu.. sice jedna z kamarádek mi řekla, že kdyby ji brečelo dítě, že by nikam nešla, ale já jsem pak byla ráda, že jsem šla, uplně to ze mě spadlo :dizzy_face: fakt nelituji.. asi jsem krkavčí matka.

niki: no možná to bude tím ucpaným nosem.. jakou sis koupila odsávačku? Já mám super zkušenosti s tou na vysavač, už bych neměnila. Jinak dneska dopo taky malá nechtěla ani prso ani UM, nevím co s ní bylo, taky jsme vyrazily ven.. no a k večeru se mohla užrat :sweat_smile:

berryl: ten je slaťoučký :slight_smile:

holky, tak já včera se práskla přes kapsu a koupila ty drahé probiotika ty kapičky. Tenkrát jsme je měli z Polska a asi než jsme je dopravili, tak ty potvory tam chcíply.. je fakt, že to zabírá.. už se tak moc večer nekroutíme :slight_smile:
Dárečky jsem balila včera.. ještě na nějaké čekám, tak snad pošta nezklame a dorazí nebo jinak nevim :frowning2: a to jsem objed.v předstihu.. to zas budou fronty na poště.. ach jo :angry: a zítra ještě dozdobím nějaké cukroví co napekla M. mamka a nastrojíme už stromek at už mám i já vánoční náladu.
Ted jdu taky na kutě, dobrou.
22. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsem tu ubrečená já. Malá měla snad po měsíci špatný den, bud brečela nebo prděla nebo usnula. Jak debil dělám do teď vosí hnízda, protože je mají rádi a bylo mi řečeno že jsem protivná, tak jsem mu řekla že se nemůže divit když malá celý den brečí a on mi řekl že jsem protivná už rok. Neřekl mi to poprvé, říkal mi to i v těhotenství tak jsem mu řekla že neměl chtít dítě (samozřejmě v lítosti, jsem štastná že jí mám). Po chvíli přišel a poplácal mě po zadku tak mu říkám at mě nechá, že ty slova bolí a on místo aby řekl že to tak nemyslel tak řekl - dyt je to pravda. Tak jsem mu řekla at se zamyslí nad sebou, jestli nemám důvod být protivná, že když jsem veselá, že to mi říct neumí a prý veselá nejsem.
Nezlobte se že vám to píšu, ale je mi to moc líto, máme bezproblémový vztah, tak proč mi to říká?
22. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
blecha - koukni do alba, předělala jsem jí
22. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Nám ty kapky včera došly tak nevím jestli je možné že dnes brečela že byla bez nich. Zítra mažu do lékárny. To je peněz, včera jsme koupily za 2000,- pleny, ale máme je tak do 9.měsíců a za půlku tak jsem ráda.
22. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
dan to mě mrzí,den blbec! Petr to tak nemyslí,jen Tě zlobí! Nacpi si něco sladkého do zobačku a pak se jdi podívát na to malou princeznu co Ti spinka v pelíšku. Možná si protivna a ani si to neuvědomujes já jsem celé těhu byla na manžela jako na cizího a co jsem mu řekla hnusných věci a vís co, uvědomuji si to az teď s odstupem času! Usměj se jsi kočka a máš dvě krásné a hlavně zdravé děti,navíc zvládás plno věci,jsi super máma. Jdi spát a zaspi ten špatný den.
22. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
holky včera jsem nechala malého Rádovi a šla jeste dokoupit jeste pár dárečku a kdyz jsem přišla domů tak jsem v ložnici všude měla nalepené lístečky a na nich vzkazy,že mě miluje on i Riša a že mi za vše děkuje,všude plno srdicek a prý mu Riša pomáhal :slight_smile: no pro mě nejkrásnější překvapení co jsem kdy dostala. Samozřejmě jsem to obrečela,ale co je zajímavé,tak malý se smál a byl v klidu a jak jsem začala brečet tak on taky. Bobek jenže já brečela štěstím,ale on řval jako tur. Holky co kojite hubnete kojením jak se říká? Moje kamarádka celou dobu nemohla zhubnout co kojila a jak přestala tak zhubla.
22. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
Berryl to je nádherné překvapení o těch tvých chlapů :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já šla se svou původní váhou už z porodnice a teď to furt pomalu klesá, takže nevím jestli to je kojením....
22. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
já jsem přibrala za těhu 10kg z porodnice jsem si 3kg nesla v autosedačce a zbytek byl pryč,ale na své váze nejsem pred těhu jsem přibrala 6kg a těch se zatím nezbavují,cvičit se teď nedonutím a moc už nekojim!jen mě zajímalo jak to máme vy co kojite. Juj ale ta vytahana kůže na břichu fakt sexy není
22. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
Berryl, no to já přibrala necelých 11kg a jak píšeš ty vezla jsem si ty nejkrásnější 3kg domů v autosedajdě.... No to já se svičit nedonutila ani před těhu :sweat_smile: ..... Mně se naštěstí břicho stáhlo do původního stavu, takže to řešit nemusím, jediné co, tak že se mi v porodnici udělali strie na prsou :unamused: , ale v plavkách to vidět nebude a manžílkovi to je jedno, tak to neřeším... teda ono to stejně teď už řešit nejde.... a to jsem jako poctivě v těhu mazala jak břicho tak prsa.... no smůla no....
Nikoušek už přes hodinu spí, tak asi půjdu taky, ať alespoň něco naspím, než se vzbudí na jídlo..... Ráno brzy vstáváme, na devátou máme být u mé mamky....
tak dobrou noc
22. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
no já taky bříško nemám nebylo už druhý den,ale je jiné než bylo kdyz se nacpu tak se nafoukne :slight_smile: já taky mazala nějaké strie mám,ale Rada říkal,že všechny mé strie miluje pač díky ním má malého :slight_smile: no je k sežrání. Taky jdu spát i kdyz se mi moc nechce. Dobrou noc
22. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
teda holky vy jste si daly noční směnu co.
jinak krásné ráno, ufoukané a bez sněhu. my noc super, usla v půl osmé, vzbudila se v jednu a teď v šest. paráda. jen teď se vzbudila uplně spocená, jak ji balím do plínky tak ji bylo horko.
23. pro 2009 v 06:57  • Odpověz
ahoj Niki, já jsem malého v 7h nakrmila a teď už spí, no a já jsem si už nešla lehnout, uklízím a balím zbytek dárečků
venku je teplo, určitě půjdu dopoledne ven a po 13h mi dorazí moje 2 kamarádky s prcky, tož se těším
už máme nový PC, Ráďa byl celou noc vzhůru a stahoval soubory a dneska ho bude připojovat, ale večer určitě padne únavou
23. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Holky jinak pěkné fotečky máta zkoukla jsem alba a máme opravdu nádherné miminka :slight_smile:

Niki co Ty a kojení - hubnutí?
23. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
ber ahojki, já omalu hubnu i tak už jsem - 8 kilo než před těhu.tak jsem spokojená.
23. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ranko! Já zas kojila 1,5 hod! - zase sem usnula..Ty ranní já prostě nedávám :unamused:

berryl: Teda, ty máš zlatyho chlapa!!! Romantik jak blázen! Mě to dojalo jen sem to četla :sweat_smile: škoda, že Filip takovej není aspoň občas - to by bodlo :grinning: Ale zase je sním sranda a on mi furt tvrdí, že se snaží, tak je to OK :grinning: No, když mi zabalí dárek k narozeninám do vánočního papíru, tak je to k popukání (narozeniny mám v květnu)...On prostě na to nějak není či co :sweat_smile:

dan: To on Petr tě jenom tak popichoval! Doufám, že sis po vylepšení nálady nějaké to vosí hnízdo zobla :dizzy_face:

No a s tím kojením - hubnutím: já kojím vlastně teĎ furt (akorát na noc dávám nutrilon) a nehubnu VŮBEC! Spíš cítím, že přibírám :frowning2: , ale zatím nemám odvahu stoupnout na váhu - já totž momentálně žiju na sladkym...Ach jo!Já za těhu přibrala 12kg a taky si akorát vezla jen ty necely 3 krásny kila v autosedačce... Jako vážila sem jak před těhu, ale pořád se cítím tlustší. Říkám si, že na jaře začnu redukovat :sweat_smile: a cvičit..jenže já se k tomu taky nějak extra nedonutim a vůli nemám žádnou a n akolektivní cvičení to já nejsem :frowning2: Takže nevim, co se mnou dál bude. Asi mi nezbyde nic jinyho, než hodně sexovat :grinning:
23. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
tak to se máš, mi malá spala od půl osmé asi do osmi deset, teď je v lehátku a čučí na hračky.
23. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky..
Dan to mě mrzí... ty chlapy si neuvědomujou že za celý den toho máme až nad hlavu..a ty se pak ještě pachtíš s vosíma hnízdama... oni mimísky mají na chvilku my jsme ve střehu 24 hodin.
Berry to je krásný..taková romantika..
Niki jsi dobrá, já mám dole 11kg z toho 7 jsem nabrala v těhu, ale ted mi hubnutí vůbec nejde...ještě dalších 5 bych brala. ale je fakt,ž se se vůbec neomezuju.. nějak nemám sílu..zkusím po vánocích... bojím se že jak přestanu kojit budu to mít zas ena sobě..jinak jsem byla v práci a bylo příjemné slyšet jak mám krásné dítě a jak vypadám úžasně :slight_smile:))
jo holky..si představte.. celý týden mluvím o tom, jak jdu líčit (včera) jednu soutěž a že jako chci zase postoupit do finále a pořád o tom mluvím, a byla jsem dohodnutá s manželem, že až dolíčím tak nás se Sofi vyzvedne nebo my jeho.. byli jsme od sebe jen přes řeku. tak mu volám asi 30 min, před koncem pracovní doby a on že je už na skalce a jede přeci domů.. zapomněl normálně na nás a ještě mi říká já jsem čekal, že mi napíšeš odpol na skypu.. no jak bych ais mohla když jsem odpol byla v atelieru..no natvrdlej jak blázen, do toho jsem se vyprudila, protože kadeřník - můj kamarád taky líčí tak že mi jako pomůže udělat linku..no to je jedno..otočím se a celé mi to smazal a začal to tam malovat..to mě tak vytočilo.. sorry že to tady píšu trošku mimo ale pak do toho manždl takže jsem byla celá zpruzelá a jela jsem hezky metrem na eskalátorech s taškou na líčení, s kočárem a 2 balíkama plen.. no nic..
23. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.