• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sal každý chlap je jiný, ten můj je zase šílený spáč, prospal by nejraději celý víkend, ale já ho nenechám :o)))
jen papaj sladké to nevadí malý to z Tebe vytahá, horší je až přestaneš kojit budeš na to sladké zvyklá :unamused:
23. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
sar někdy to je den blbec!!!
23. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
berryl - neřekl mi ani dobrou noc, vypnul pc a šel spát do pokojíčku. Vím že jsem na něj hnusná byla, těhu bylo hrozný od začátku ale on neměl pochopení. Jsem moc utahaná, on chodí z práce večer, pak dělá věci do školy.Je hodný, maká na baráku ale občas potřebuju pomoct doma a na to není čas. Malá mi usíná na ruce, jdu zalehnout taky at mám sílu, mám toho dnes moc udělat.
23. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
to přejde Dan, jdi si odpočinout!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
dan ti chlapi. není to od něj hezké, neuvědomuje si to snad. ach jo. utíkej odpočívat. jsi moc šikovná mamka, s klukem i s malou, máš spoustu práce, přála bych tvému chlapovi aby si to zkusil sám ne jeden den ale alespoň 3. ty bys chození do rpáce zmákla levou zadní.

drž se, koukni na to tvoje zlato to ti zvedne náladu.
23. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
holky nemůžu dávat ty probio kapky, malá mi pak bojkotuje jídlo, dneska znova. nevím jestli ji vadí ta mastnota či co. ach jo.
23. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
no tak malá snad spí, byl to boj, nezavázaná v plínce, nic, potřebuju ji ostříhat nehtíky, už se zase stihla poškrábat do krve.
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
fakt? Teda tak ji je dej az po jídle nebo někde mezi jídlem kdyz bude vzhuru! To je teda holka chytrá.
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
berryl chytrá jo, vyčůraná :slight_smile: zlobí mne tím.

víš co ona vyslintá i sabíka, je zlobidlo.
23. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
jo ještě mi dneska stihla natrhnout bradavku, pila, ona u toho často dřimká ale pije očka zavřené a lekla se až sebou škubla, au au au.

no mám teď 3 ukoly. ostříhat nehtíky, udělat marcipán - jako jedinný mi chybí, a vysát.

plus udělat místo na stromeček
23. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojte holky,
se hlásím p odelší době, nějak jsme se s manžou vánočně naladili, tak nemám čas zapínat komp. Malá je tedka tak nějak v normě, už si zvykáme i na to spaní přes den, chodím si s ní vždykcyk lehnout,tak zabere aspon an půl hoďky, pak je zase vzhůru,takžep okud s ní nejdu ven, tak spí tak hoďku denně :unamused:

Trcohu sjem to pročítala,ael ne všechno..

berr..no já pořád hubnu, což nechápu, když tak žeru,hlavně teda sladké :sweat_smile: z 21 mám nahoře 3.A radim je teda fakt romantik!

dan..s tím manžou mě to mrzí, jak jsi to psala. nejhorší je,že to,co už jednou člově vypustí z pusy nejde vzít zpátky, takže to pak dlouho mrzí..doufám,že se brzo vrátíte k normálu, z toho co vždycky píšeš mi příjdete úplně ideální a pohodový pár!

Holky,doktorka říkala,že se mají brát dvě balení těch kapek a pak se má dát pauza?nevíte?a na jak dlouho?Díky..
No nic, jdu loupat brambory a dělat salát, pak začíná film - prostě máme christmas tajm :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
kuki my bereme třetí a jedeme v kuse a další máme v ledničce.
23. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
dan: ta je kouzelná :slight_smile: no ti chlapi co? já bych jim přála zažít aby stíhali a zvládali vše co my a ještě snášet ukňourané dítko.. zkus to hodit za hlavu a nekaž si vánoce :wink: je to jenom chlap :wink:
chtělo by to více odpočívat.. ale to se snadno řekne co? :unamused:

berryl: jééé to je dojemné, to bych asi brečela taky :slight_smile: dojetím. No mě se nezdá, že bych nějako hubla, ale já kojím tak na půl :sweat_smile: Spíš někdy nemám čas se najíst a furt běhám, tak možná takto brzo zhubnu.

sali: no ty jsi smíšek s tím sexováním.. tak to ti držím palečky :sweat_smile: no a nechceš chodit na cvíčo se mnou a s malým? Je to moc fajn a přijdeš na jiné myšlenky. A jak je to s tvou únavou, je to lepší? Po n.r. zajdem na slaďoura a rychlou svižnou procházku a pak do kopce :grinning:

niki: tak víš co udělej? No já to dělám tak, že když ji dám ten vitamin nebo kapičky a vidím, že by to vyslintala, tak ji tam vrazím dudlika a ona to polkne :sweat_smile: takhle ji zas očůrám já :grinning:

kuki: no tak to mam doma taky tu malou.. jak není venku tak nespí.. ale dnes se mi dopo podařilo ji uspat na 45min a tak jsem v rychlosti umyla nějaká okna.. s kapkama nevim.. asi pak 1/4roku pauza? No fakt netuším.. taky by mě to zajímalo. Tak my jdem taky makat - salát, stromeček atd atd.
23. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
bleško jenže my dudlíka nechceme, bereme to jako hru, když ji hodám vyplivujeho a řehoní se u toho.
23. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem s klukem lítat po městě, letos poprvé kupoval dárky a za svoje. Udělala jsem salát a mám uklizeno. Jelikož jsme se přestěhovali do velkých prostor tak máme živý stromek. Ráno jsme s klukem chtěli ozdobit ten co máme umělý ale najednou se nám nelíbil, v pův.obýváku byl akorát a tady v tom obrovském bytě byl jak kytka v květináči. Volala jsem Petrovi do práce aby sehnal strom, tak sehnal, zadara a krásnej a větší než jsem já. Už ho máme ozdobený. Malá je vrzavá, už druhý den bud spí nebo knourá, nevím proč ale na přebalováku se směje. Sousedka mi půjčila koupací kyblík ten velký tak se jí to líbilo. Chce ho prodat tak si ho asi vezmu protože nemáme vanu zatím jen sprch.kout.
Ted tu byl šéf, přivezl mi víno a tisícovku odměny za ty dva odpracované měsíce než jsem otěhotněla, tak mi udělal radost.

kuki - no právě že máme ideální vztah ani jsme se nikdy nepohádali tak asi o to víc to bolí, protože nejsem na to zvyklá.

Mě řekla mudr že stačí ty kapky 2 balení.

Koukala jsem do knížky že kluk už měl ve 3,5 měsících bobíka :confused:

Vitamín dávám na lžičku s vodou a ona leží na zádech a držím jí rovně hlavu takže jí to nateče rovnou do krku a probiotika dávám do ranní flašky s mlíkem a fungují.
23. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojda holky, chceme vám popřát krásný Štědrý den, moc si ho užijte, hlavně v klidu a pohodě :wink: :dizzy_face: .... ty nej dárečky jsme si už vybrali během podzimu, tak ty přát nebudu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dan: malej se taky na přebaloáku směje... A fakt neví,m proč - prostě se kouká do stropu a řehtá se jak blázen! :sweat_smile: Tak moc se jinde než tam nesměje...
23. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak, holky, já už se sem zítra vůbec nedostanu, takže vám všem přeju kouzelné Vánoce - první s našima prckama, tak si je moc užijte! Hezký Štědrý den a večer!
23. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
niki: aha tak to je pak těžké :grinning:

dan: tak kluk už nevěří na Ježíška? děkuji za přání..

a my máme tady http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638921&vReferer= + ještě nějaké fotky jsem tam dala.

Taktéž všem přeji kouzelné vánoce.. jak již tu bylo řečeno, nejhezčí dárek už jsme si nadělily.. takže doufám, že všechny ty naše zlatíčka pod stromkem vyfotíme :sweat_smile: :dizzy_face:
tak zatím papa jdu do hajan, stromek nazdobený a br.salát hotový.
23. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
Ahojte maminky,omlouvám se,nezvládám už dnes dočítat,dneska jsem ještě byla dokoupit dárky,pak vše pobalit,ještě vyžehlit a nachystat věci,jedeme na celé svátky pryč,no a do toho Vojtík pořád hrozně pláče a děsně se kroutí :frowning2: Ach jo,nám snad už nezabírají ani ty probio kapky :confounded:A v jídle se hlídám,tak nevím čím to je :pensive:

Přeji vám všem pohodové svátky plné radosti,splněných přání,lásky a zdraví!Krásně si to užijte,hezky naplňte bříška a ať dostanete spustu dárků od ježíška :grinning:Prckové ať nezlobí a krásně si to s nimi užijte :wink:Pac a pusu Peťul a Vojtík :dizzy_face:
24. pro 2009 v 00:28  • Odpověz
Ahoj holky..přeji Vám krásné VÁNOCE.. s našima mimískama :slight_smile:

PS- Jinak mi včera Ježíšek asi vyměnil manžela..sám do sebe šel přebalit a večer trošku malou šplouchnout a naolejíčkovat..sice jsem slyšela jak mu tam křičí ale nezasahovala jsem :slight_smile:) tak doufám, že mi takového Ježíšek nechá hihi :slight_smile:)
24. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojte holky,
tak hezké vánoce všem - dneska už se sem asi nedostanu, přece jenom budu aspon něco chystat, i když jdeme k rodičům..naše dárky už jsou pod stromkem,tak kolem s manžou chodíme jak hladoví psi :grinning: :grinning: :grinning:
Takže si to všechny užijte!
24. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
krásné vánoce holky!
24. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
24. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Veselá vánoce všem, tak my už máme po Ježíšku, malinká spinká, byla dneska trochu uplakaná ale už je ok. pod stromečkem jsem našli krásné dárečky a teď spokojeně s manželem odpočíváme u telky.

tak krásné svátky, zítra budu vařit a pak jedeme k tetě, v so k babi a v něděli máme návštěvu :slight_smile:
24. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahoj holky my měli kouzelné vánoce! Byli jsme venku,malý pak jeste spinkal,tak jsme s Radou v klidu povečeřeli. Pak jsme si rozbalili svoje dárečky. Potom jsme vzbudili Risu,dostal vánoční večeři :slight_smile: a rozbalovali se jeho dárečky. Pak koupel,povidání a spát. Byl celý den zlatý. Endie malá je krásná!je celá maminka
24. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
ahojte holky, všem přeji pohodové vánoční svátky a do n.r. hlavně hodně zdravíčka !!!

berryl: už je ti líp?
niki: já ji dávám čaj normálně z flašky
25. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky krásné svátky a vše nej nej do nového roku.
25. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, vánoce byli hezké, manžela mi někdo vyměnil. Malá spala od 13.45 do 17.45, Petr s ní šel ven abych se prý mohla vyspat a nechali jsme jí dospat na chodbě, usnula jsem na 2 hodiny, v klidu večeře a dárky, pak se vzbudila malá tak jí bráška dárky rozbalil, pak se petr věnoval klukovi a nainstaloval mu novou hru na pc a já jsem si hrála s malou a fotila jsem o 106. Pořád se smála. První vánoce v pořádném bytě, s pořádným stromem a ještě nás je o jednoho víc. Ted šel s malou zase ven at si odpočinu a mě nejde zabrat. Začíná tu být vichřice, po sněhu ani památky.
Přeju hodně klidu a hezkých dnů.
25. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.