• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahoj holky, doufám, že jste si užily Štědrý den, u nás to bylo super, první vánoce se Sofinkou, první jako manželé a první v novém bytečku :slight_smile: jinak Sofince to moc slušelo.. mrkněte..http://saronka.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/#DSCF6659.JPG jen manžel jí šel obléknout já mu vše nachystala..a šli jsme večeřet pak se dívím a vidím,ž e má obráceně šatičky.. jo a když ji dával punčošky..tak je dal na plýnu a přes ně zapnul body ale to už jsme mu raději ani neříkala..:slight_smile:) no snažil se a to se cení :slight_smile:
25. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Den byl super, Petr šel s kočárem, malá opět spala 4 hodiny, najedla se a šli jsme k sousedům. Tam byla 3,5 hodiny zlatá. Šla jsem domů koupat a ted už po jídle spí, tatínek se nám zdržel, ten bude vypadat, při mém odchodu se otvírala becherovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: at si dá, jemu bude zítra blbě a to chce jet ráno lyžovat. jdu chrnět, papa zlatíčka.
25. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky..
tak se musím pochlubit..kojila jsem včera ve 21:30 a další kojení až v 5 ráno..to jsem se vzbudila před pátou a zkoumala zda dýchá :slight_smile:) zkusila odstříknout..a raději jsem ji probudila..měla jsme obě prsa tak nalitý :slight_smile:) no je to kočička moje, šla jsme spát po těch tučnácích takže určo tak 6 hodin v kuse jsem spala..no bomba.. :slight_smile:

Dan super fotečky..Elišce to moc slušelo..kočka..
26. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
SARONKA - VÁM TO TAKY SLUŠÍ :wink:
mě malá taky spala dobře, jedla 2x po pěti hodinách tak jsem spala 5 hodin v kuse. Ted už snídala a zase spí. Do tří měsíců mají prý právo jíst po 3 hodinách tak jsem ráda za to.
26. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
je holky koukám že si užíváte svátků a návštěv :slight_smile:
my taky, malá byla dneska zlatá. už spinká. sice dopoledne spala jen chvíli ale vše jsme stihli. zítra máme návštěvu doma tak se těšíme. snad bude počasí na procházku po venku. malá dostala dneska další dárečky, panenku a nafukovací válec s cinkací kuličkou uvnitř. to se bude pást koníky o 106 :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojda holky, taky jen tak v rychlosti nakukuju, jsme furt někde na nějaké návštěvě a zítra nás čeká první návštěva u nás doma, malý dostal strašně moc hraček, knížek a oblečeníčka , na návštěvách je naprosto vzorné miminko, většinou celé prospinká a nebo jen tak kouká kolem sebe, teda on je takový (ťukťuk) pořád, ale jiné prostředí... měla jsem strach, ale je fakt poklad. Teď spinká, počkám až se vzbudí na papání a půjdu taky, něco na mě asi leze, tak se prolívám čajíkem a snažím se být hodně v teple..... Užívejte si Vánoční pohody s vašimi zlatíčky :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky,máme nový PC a jeste to nemáme zapojené tak jsem z mobilu. Sar na rajče se z mobilu nemůžu dostat,tak mrknu později. Dan strasne mooooooc Ti to sluší! Fakt kočka,celá rodinka nádherná, poslední fotecka se mi moc líbí. My včera byli u tchýně na dárečky a dneska jsme byli na procházce a skončili u známých mají o 4m staršího chlapečka než je Riša. Jinak malý už zase více vnímá no je čim dál tím šikovnější. Zítra nás čeka návštěva u babičky,no abych řekla pravdu už at ty návštěvy konci, letos mě to nebaví.někde vysedávat radeji jsem s malým venku kde mu je lépe! Posílám Vám i dětem pusinky užijte si neděli.
26. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
dobré ráno, včera jsme u těch známých vážili malého, sice byl oblečený,měl plenku a zrovna byl po jídle,ale měl 6kg cvalik :slight_smile:
27. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj kočky. Tak malá se hrozně změnila. Přes vánoce zaplakala jen když jsem jí dělala jídlo, začala mi jíst 150 ml po 5 hodinách, ráno spí pravidelně od půl 9 do čtvrt na 10 a v poledne usne v postýlce sama nebo v kočáru a spí tak 4 hodiny po obědě a večer usíná sama bez pláče kolem 9. Už začíná mít svůj režim což je super protože vím co a jak a kdy kam můžu nebo ne. Na návštěvy bereme lehátko tak bud v něm spí nebo je na klíně. Je zlatá. Dnes začala držet a cucat chrastítko a projevuje se hrozně na hlas. Jo a koukejte co už umíme
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3643313&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3643314#navigator
27. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
berryl - děkuju :wink: přišel vám ten balíček? Posílala jsem ho ihned.
27. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky..
Dan to je super, že máte takový režim. Ela je skvělá :slight_smile: a fotečky jsou bomba.. je to fakt šikulka..jak krásně pase koníky..Sofinka dělá letadlo..mrkni do albíčka..ona si sama neumí dát ručičky pod sebe..
Jak to máte holky s koupáním a vůbec večerním rituálem, koupete ve stejnou dobu?? u nás to nějak nejde.. záleží jak spí..někdy spí až do 8 večer a to pak jen nakojím, ošplouchnu naolejíčkuju ale nekoupeme.. prostě se mi nedaří každý den ve stejnou hodinu... vůbec každý den je u nás jiný co se spaní týká a tak.
Jinak jsem ted u mých rodičů, manžel jel na Moravu, tak abych nebyla sama v Praze, bála jsem se jak to Sofča zlvádne a super, je moc hodná spinká po každém kojení tak 30 min. jinak ale přes den tu kojím co 2 hodiny, první noc tady byla jako u nás doma, kojení v 9 večer a pak ve 2 a v 5.
27. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
saronka - ahoj, malá si je taky nedá sama pod sebe, to musím já , ale už udrží hlavičku, což jí dlouho nešlo. Je narozená dřív tak je pomalejší. My koupem mezi půl 7 a 8. Koupat musíme, ona to vyžaduje. Zkoušeli jsme to a v 9 večer jsem to vzdala a koupali jsme. Ona vodu miluje a chybí jí to, hlavně ted co má koupací kyblík.
27. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
dan teda malá je šikovnáááááá. my už tři dny nosíme malou přes rameno, nechce být v náruči, chce koukat. já se musím přiznat že taky to své dítě nepoznávám. u uspávání pláčeme minimálně a hodně se změnila a taky je fajn že je doma manžel, holky to je pro mne ten největší dárek, ty 4 dny jsou pro mne fakt neuvěřitelné, užívám si to. ikdyž jeden večer byl u známých a teď jel chudák do práce protože jim praskla voda a má vytopenou kancelář. ale i tak.

jinak dneska v noci jsem musela malou vzbudit, jedla v šest, usla okolo půl deváté a v půl čtvrté jsem ji musela probudit, měla jsem nalité prsa děs. pak spala od čtvrt na pět do osmi. nechápu. dopoledne pak hodinu, pak přijela návštěva, 2,5 hodiny v kočárku - ikdyž stál u známých na terase a nehýbal se. pak cestou zpět a spí dosud.

i další noci spí to prvné spaní tak 5 hodinek. práda.

dan a malá ti pije fakt co pět hodin???? hmmmm tak my to máme jak kdy, někdy si vezme jen 10 ml nutroše, někdy by žahla i 120 a před tím má prso. je nevyzpitatelná. dneska v ty 4 vypila prso a ještě 90 tak asi tak 150 dokupy. :slight_smile:

jinak já koupu taky každej den mezi půl sedmou a půl osmou, většinou v sedm, ona většinou v šest jí, pak si chvíli hrajeme aby ji to sedlo a jde se čáchat. co tři dny s mýdelkem nebo pěnou, jinka jen čistá voda a není tam tak dlouho. jak píše Dan, naše malá taky vodu miluje. už napouštím uplěn plnou vaničku ona cáchá, paráda. sem tam ve velké vaně. těším se až budem mít po očkování, budu se cáchat s ní.
27. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
dan kyblík je super co, malá ho taky miluje :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
tak my už máme režim,každý den se koupe v půl osmé,pak jíst,půl hodiny televize a spát,už žádný hystericky pláč u uspávání. Teď se budí v 6.30h a co 3,5h jídlo,ale kdyz jsme venku v kočárku tak spí 5h a to má jídlo později,ale koupání máme ve stejnou dobu.
27. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Dan tak zatím nic nepřišlo :frowning2:
27. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nazdárek!Tak já se po delší době hlásím..Sme u našich a obcházím kamarádky a rodinu, tak moc času není...

Teda - to vám závidím, ty hodny miminka! Filípek řve pořád jako tur :sweat_smile: Přes den to je zlatíčko - pořád se směje, ale večer a v noci to je děs: řve při usínání a budí se častějš než doma. A to nejhorší - v noci nakojim a on nezabere a nezabere, kňourá, žvatlá a pak řve třeba dvě hodiny! Takže svátky budu mít asi dost neprospané.. :frowning2: Ale odpadla mi trochu starost o něho - dělíme se teď s mamkou a se ségrou, takže aspoň že tak. Ono s tím spaním to ani doma nebyla sláva, ale dalo se to - po 15ti minutách řevu spal... Tady řve i hodinu než usne! Myslím si ale, že je to změnou prostředí - jiná postýlka a hlavně jinej vzduch (u našich je teplejš), tak snad se to časem spraví - ještě tu budem 14 dní, tak doufám, že se i někdy vyspím :sweat_smile:

Filípek taky koupání miluje - řehtá se u něho na plny kule :grinning: :grinning: :grinning: Ale raděj má ( i já mám) vaničku než kyblík - tam si může pořádně zadovádět - cáká nožičkama i ručkama.. Kyblík ho dost nudí.. Anebo já to s tím kyblíkem neumim? :sweat_smile: Jinak my koupeme od začátku kolem sedmé a v osm chodí malej spat (a pes dostává večeři :sweat_smile:)

No a Vánoce byly super: malej se napapal, pak se napapali my :slight_smile:, potom se koupalo a zazvonil Ježíšek - samozřejmě, že nejvíc dárků měl malej - taťka je s ním rozbaloval a malej koukal jak puk - no byl k sežrání!

dan: Strašně vám to jako rodince sluší! A malá je šikulka!!! Já sem si až tady uvědomila, jak Filípek už zvedá vysoko hlavičku! :astonished: Ruky pod sebe si dá sám.. A jak se řehtá! Sem si uvědomila, že doma nemám tolik čas ho sledovat..

A těch fotek, co sem nafotila!!! Jen je ještě stáhnout a přidat :sweat_smile:

Ti naši prďolové sou teď asi hodnější a veselejší proto, ž ei jejich rodičové sou víc v pohodě - no svátky dělají divy :wink: Tak si je užívejte dál!!!!!
27. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
sali ty jo vy jste šikulky taky :slight_smile:

s tím spaním nezkoušela jsi ho dát spát na polšář, do postýlky klasický polštář, nebo zavinout????
my spíme zavinutí už jen večer a v noci, přes den minimálně
27. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
s tím spaním jinde mi nemusíš říkat malá si taky zvykla u našich jak jsem tam byla 14 dní a pak si týden zvykala doma :slight_smile: ale už je to lepšíííííí.
27. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
nika: no, malej spí ještě pořád v zavince na takovym tom klíně - polštáři (ne na rovině).. Ale on řve jen když je v pokoji sám - když přidem, tak hned ztichne - potvůrka! :angry: A může spát tvrdě jak chce, když zavřem dveře, tak řev! Ale to má po mně - já prý byla úplně to samy :grinning: Je ale zajímavy, že ze začátku sme ho dali do postýlky a usnul! Děláme to pořád stejně, ale najednou je křik! Tohle já nechápu...

No, naštěstí už teď spinká - no hotovej andílek :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
sali já myselal polšář jako takové hnízdečko, malá v tom spala uplně ok, pak ji to začalo hodně hřát tak jsem zrušili, byla v tom zabořená pocit bezpečí.

hm tak u nás je to naopak, jak jde spát a pláče tak pláče více jak tam jsem, zuří že ji nevezmu, když odejdu je to takové sem tam kňuknutí a pak usne.
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky...já dneska kojila co 2 hodiny..přes den, hrůza.. no jo má asi velkého jedlíka..u našich jsme plavaly ve vaně.. tak mi v 7 vytuhla na hodinu, ted ji zase nakojím a jdeme spát. malá prostě chodí spát až v těch 9 před tím jen hodinku..
Sali jj taky mi přijde, že je Sofinka zlatíčko :slight_smile: taky nějaká hodná..
jinak nás čeká setkání Sofinka a její nevlastní bráška..tak jsem zvědavá jak to proběhne..zda bude žárlit a tak..
jo holky..nevíte jak je to s tou mateřskou? budeme tedy brát méně?? nějak jsem to ted nesledovala
27. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
saron jsem z branže ale přiznám že jsem neměla sílu sledovat jak to dopadlo ale dle mého to zůstane stejně, jak bud mít chvili tak to najdu
27. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Niky já právě sledovala začátek jak jako že nám to vemou a tak..a ted jsem někde zaslechla, že jako balíček nebude..tak nějak nevím..
27. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
saron zítra pohledám
:wink:
27. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
sal super odkaz početla jsem si
28. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
od kamarádky
www.docsimon.cz
super levné lékarenské věci..probiotické kapky za 320Kč , kosmetika klorane levnější o dost než v lékárnách.....kuknite
28. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojte holky,
tak sjem pokoukala vaše alba, no slušelo to všem na Ježíška! :dizzy_face: My dali elle riflové šaty, taky byla kočka,akorát že večer zaspala - nechali sjem j ivenku an alvičce v autosedačce, aby se konečně pořádně vyspala :grinning: :grinning: tak nevím, jaké fotky dáme do knížky pod nadpis - moje první vánoce :sweat_smile:
jnak malá jetedka fajná, v noci už skoro enkojím, vždycky tak kolem sedmé, půl osmé ap ak ráno tak kolem páté, úplná pohodka...a užíváme si volna, pořád chodíme na procházky a válíme se, zítra jedemem za známýma na hory na výlet, tak sjem vzědavá...
28. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.