• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
kuki tak to máš fajn. s tím kojením. ty jo. malá sice tři noci docela dobře spala ale dneska zase krmení dravé zvěře večer v sedm, pak ve dvě a v pět a v půl deváté. ale nestěžuji si.

teď půjde spát.
28. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
holky my malý začal po jídle malý plakat a když jsem mu strčila prst do pusinky tak mi ho málem vycucnul, dělá to hlavně večer, tak jsem mu zvýšila dávku a je spokojený
jinak spát jde kome 21h vstává kolem 7,30h pak usne ještě na 2h, pak ho přebalím, dám mu čajíček a povídá si pod hrací dekou, pak na bříško a další jídlo, potom jdeme většinou ven :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojík holky

zkusím dočíst ale nevím nevím :slight_smile:

jinak malá v noci vstáva co 1,5hod :angry: už jí dělám vývar zvloček na noc tak uvidíme jak to zabere

no krásné vánoní fotečky :dizzy_face: moc to slušelo vám všem
28. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
endie ahojki, teda copak je malá takový jedlík????? teda ajak jinak už jsi v ově?
28. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
:grinning: jo je strašně nenažraná, nejhoršíje že místo aby vypila najednou 150 tak to crckuje po 30-90 třeba 2 hodiny mi takhle pije než vypije 150 fakt na palici nejhorší to je v noci ale i tak bych jí nevyměnila tu mojí lásku :grinning: no už jsme na Dubině a zachvilku se chystáme na kočárkování :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
tak to je naprd. a Dr. ti neporadila co s ní???? a cojiné mlíčko nezkusíš třeba by ji zachutnalo a bylo by tolepší.
28. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,, tak jsme přišli z venku. Petr je v práci, kluk je s bývalou tchyní na horách do čtvrtka a malá spí ještě v kočárku. Dám jí najíst až se vzbudí a pojedem nakoupit.
endie - nech jí pořádně vytrávit a posouvej jí intervaly i když ti bude brečet, šidit jí dudlíkem, už je velká a měla by jíst pravidelně pokud nekojíš. Pokud se stane že se mi malá vzbudí dřív než má jíst a brečí tak jí chovám a dávám jí dudlíka nebo jí jdu přebalit a hraju si s ní dokud neuběhne čas kdy má jíst. I v noci, ted už to bývá vyjímečně, ale pomohlo to a jíme každé 4 hodiny 120ml, nebo po 5 hodinách 150ml. Sama si řekne.
28. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
týnko ještě nic ?? :unamused:
28. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
dan stále nic, endie dělej to jak dan píše,dělám to stejně. My už jime 5x 180ml :slight_smile:
28. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
já to taky dodržuji, ale jíme po třech hodinách přes den pokud dýl nespí, a v noci jak se vzbudí.
28. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
berryl: koukala jsem na ten odkaz a žádné probiot.kapky tam nevidím.. nemůžeš mi poslat přímo ten odkaz s něma?
endie: no já taky chtěla udělat vývar z vloček a manža zasedl k netu a prý by se s tím mělo opatrně, protože malé děti pak můžou mít alergii na lepek.. takže jsme to dělali 1pol.lžíci a 300ml vody a mělo by se to vařit tak půl hod. ale jsme neměli tolik času :sweat_smile: no a dali jsme polévk.lžíci do UM. Možná to chtělo asi více, ale měla jsem strach kvůli té alergii na lepek.

dan: no asi taky na to najedem na ty pravid.intervaly... ale když chceme jít ven tak ona jako ten prevít z té knížky řve o 3/4hod dříve, tak ji nabídnu prso.. moc toho tam třeba není, ale pak nechce už tu flašku v té době.. tak dělá moresy. Jenže když ona tak řve... ale asi ji budu muset zabavit jak ty píšeš.. něco na tom je.

jinak vám to všem slušelo u stromečku, až bude čas, taky přidám vánoční fotečky.
Taky jsem sebrala posled.síly a nakonec jsme z Phy vyrazili na Moravu, ted jsme v KM u M.rodičů a na silv. budem v OV a pak tam budu ještě týden, tak co kdybychom se domluvily a zašly zakočárkovat? A nebo nějaké posezení někde s prckama? Ráda bych vás viděla.
28. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
dík za rady, začnu to praktikovat, protože ona ví že zamrčí a dostane, já ty vločky dělám hrst na 200ml :sweat_smile: a vařím dokud vločky nezměknou a pak přecedím ale vločky namáčím tak půl dne, no tak to jsi my neměloa ani řikat stím lepkem :slight_smile: to si teda ještě rozmyslím jestli jí to dám
28. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
holky mi moc pravidelný režím nemáme.. kojím přes den pokud nejdeme ven skoro furt co 2 hodiny.. v noci pak jen 2x za noc, přes den občas i když moc nespí tak kojím i po 3 ale to fakt záleží.. nechápu to jak to že jednou ji stačí po 2 a jindy po 3..ale výhoda je, že když jdeme ven tak vydrží 3 hodiny což je super.
28. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
saronka: Já taky kojím většinou po 2 hodinách, takže vítej v klubu :grinning: No a když sme ale venku a on usne v kočárku, vydrží i 4 hod! Poslední jídlo má Filípek kolem 8. - to ale dávám ještě i nutrilon a pak se vzbudí kolem 3. a kolem 7. - 8. hod. To je jeho standartka. Samozřejmě, že je den, kdy je tak všechno jinak a i ta noc je naprd anebo právě naopak - jako teď poslední 3 noci - to byl pro mě horor! Ale dneska už to zas ebylo tak jako vždycky - asi si tu na něj budu stěžovat častějš - vždycky se potom umoudří :grinning:

Jak to děláte, že vaši prckové celou noc spí??? Já už bych se tak strašně vyspat! Hlavně ráno! Sem zvyklá spat do desíti a nemůžu!
28. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
sar: Sofinčino letadlo je srandovní! :grinning:
28. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
sar super letadlo :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
holky já jsem kráva! Malý mi od vánoc po jídle plakal,říkal si o více jídla. Neřídím si podle toho co píšou na nutrilonu, ale podle jeho váhy má vypít 1/6 své váhy. Pil mi 4x denně po 150ml a jednou 120. Přidala jsem mu dávku na 180. No a jak mi ty dny připadají všechny stejné,tak jsem teprve teď zjistila,že mi dneska pil jen 4x a to 3x 180 a jednou 150 což je fakt málo! Ach jo usnul ve 21h.bobek teď se vzbudí az po 7h bude úplně hladový. Nejraději bych ho šla vzbudit a nakrmila ho.
28. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
už jsem vzhuru jídlo nachystané a Riša stále spí
29. pro 2009 v 07:03  • Odpověz
tak konečně už je vzhuru a papá
29. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
holky normálně jsem si povídala s malou a ona řekla něco jako mama :grinning: já se pokadím radostí :grinning:
sar: to letadlo je bomba :grinning:
berryl: nejsi, třeba mu to stačí když tak pěkně spinká, já raději mlčím protože sama nevím pořádně co a jak.
Nechala jsem tu naši lásku vyřvat hlady a nakonec mi vypila ještě mín než normálně, já už fakt nevím, naposledy jedla ve3:30 a to 90 a odté doby odmlítá mlíko i čaj a kolem 10.hod bude řvát hlady a to tak je každej den :unamused:
29. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
ENDIE - začni po¨malu. počítej 30ml na hodinu. Pokud ti vypije 90 tak jí dej jíst za 3 hodiny taky 90. Potrvá to než se to ustálí když to měla rozházený. Nebo začni 60 po dvou hodinách a postupně třeba zítra přidej na 70 a prodluž interval na 2 a čtrvrt hodiny. Pak za 24 hodin přidej 90 a prodlužuj na 3 hodiny aby si žaludek zvykl.

Kojících se to netýká, vy kojte pořád :slight_smile:

Sali - neboj, jsme nejstarší a ještě sem se nevyspala.Jí mi sice v noci po 5 hodinách ale v noci špatně spí. Ted třeba už druhý den vstává v půl 4 a usne v 6 a v 7 má vyspáno. A když už po jídle hned usne tak zase já jdu spát později takže ty hodiny nemůžu dohnat.
29. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
endie to je krásné! Ten můj pořád dělá hu hu :slight_smile:a směje se nahlas jako Vl. Burian. Malý už spí v 8h papal teď mám 2h cas pro sebe,jdu žehlit.
29. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Malá taky ted usnula tak uklízím. Pak půjdu po obědě ven a bude spát tak 4 hodinky. Holky v neděli už nám jsou 3 měsíce :astonished: to to utíká. Nám malá odpovídá. Když jí něco říkáme tak shodou náhod zrovna vyplodí něco jako odpoved a reaguje na otázky. Je to moc pěkný. Ráno jsem byla naštvaná že už druhou noc blbne a jak jsem se naklonila nad postýlku tak se tak krásně rozesmála, úplně od srdíčka. No můžu já se na ní zlobit?
29. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojte holky,
saro..já taky přes den kojím častěji, cca co 2,5-3hodiny, ale prostě to tak asi bude,protože to kojené mlíko se rychleji stráví. A to letadlo je fakt fajné :grinning:

sali..já ti řeknu, čím je to u nás - ella přes den totiž skoro nespí :angry: já sjem teda jakože vyspaná,ale taky žádná sláva protože já byc spíše uvítala taky to delší spaní ráno, ne že vstávám v sedm a pak někdy usnu,někdy nee.
Jo a párkrát jsme zkusila jedno prso při kojení vynechat a dala jsem ji napít před spaním z toho jednou vynechaného a přišlo mi, že se jakoby více nasytila..ale envím, jestli to nebyla náhoda..

ella se ještě nahlas nesměje, ale je s ní fakt sranda, jak má otevřenou pusu, v ní narvaný jazyk a a snaží se vyloudit nějaký zvuk :grinning: A před pár dny objevila ručičky, tak si je pořád chytá a strká do pusy, vystačí si s nima :grinning:
29. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
dan..tom máme taky :grinning: ona se nejvíce tlemí v postýlce, když má spát :grinning: a s tím povídáním taky,ona když něco vyloudí a já to zopakuju, tak sesměje a dělá to znovu,je to nádhera,fakt :dizzy_face:
29. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Sali no letadlo vzniklo tak, že měla být fotka jak má zvednutou hlavu a krásně pase koníky.. mělo to být PFko jako ve smyslu s hlavou vztyčenou do roku 2010..jenže Sofinka předváděla jen letadlo :slight_smile:)) to je můj letec.. já tedy letadla miluju..tak je vidět po kom je :slight_smile:)
jinak musím Sofinku chválit, protože týden v noci spíme suprově..v 9 nakojím a pak už jdeme spát, další kojení po 2. hodině a pak kolem 5-6. :slight_smile:
jinak včera mě zase naštval manžel..je na Moravě a měli dneska s jeho synem dojet do prahy a my taky od našich.. jenže on se rozhodl, že pojedou ještě večer, a že do prahy dorazí v 11 večer..přitom věděl, že chci být u toho až malý uvidí dárečky co dostal k vánocům, dostal minibike..takže dost drahý dárek a chtěla jsem být u toho co na to řekne a tak..a manžel to samosebou věděl.. no když jsem mu to vyčetla tak řekl..však můžeš taky dojet, což mě totál naštvalo, já myslím i na Sofinku..v 9 chodí spát a kdyby v 11 přijeli byl by tam rachot min. do půlnoci až jedné.. v tom našem minibytečku by to fakt nešlo.. přijde mi, že se nemohl dočkat až se před synem předvede.. hodně mě to vytočilo..takže dneska jedu do Prahy až po obědě..at se stará co dá malému k jídlu.. sorry za ten román, ale fakt mě to vytočilo
Berry super, že papkáte..no já zkoušela odstířkávat a vím že Sofinka baští kolem 130ml..ale přes den skoro co 2 hodiny :slight_smile:)) proč by si vzala víc, když pak zase dostane že jo hihi
29. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak jako malej jedl 130ml už asi před měsícem!!! :sweat_smile: A když sem někde, kde se mi nechce kojit, tak vypije normálka 200!!! :astonished: A mám pocit, že kdybych ho nechala, vypil by i půllitr! Je to otesánek... Nejrozotmilejší je fakt po jídle - to se mi spokojeně vyvalí na rameno - takovej blaženej výraz sem snad u nikoho ještě neviděla! No, typickej chlap... :grinning:

Jinak Filípek říká hodně věcí, ale nejčastějš: nene :grinning:
29. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
sal malý je po jídle taky zlatý směje se a povídá si, no spokojený, já dávám 180ml 3 dny a je spokojený

sar to mi je líto, nevím čím někdy ti chlapi uvažují asi koulema!!!
29. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
tak s tím zlatým dítětem je to všude stejnééééé :slight_smile:

saronko ti chlapi co :frowning2: někdy na zabitííííííí ) když holky musím vám napsat ty vánoce byly super, pro men byl ten největší dárek to že byl manžel s námi nedokážete si to představit. v kuse 4 dny spolu. paráda. užíval si malé, skvělé, hrál si s ní ráno si s ní povídal parádička. včera i dneska byl dopolko doma a odpolko v práci.a od zítra má snad volno do 3.1. nemůžu tomu věřit. teda snad, večer mi sdělí více.

jinak naše malá taky papá více, bohůžel více nutroše, mlíčko něják zůstalo na stejné hladině :slight_smile: ke kojení si vezme jak kdy od 30-90 ml nutroše. bejvávalo to jen 30-60. jak kdy.
29. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
sali: tak já na tu mou vyzrála takto.. no ona se vzbudí třeba dříve, tak ji dám dudlika, pohladim po hlavě a ona usne .. je to prý u dětí co jsou kojené, že se budí dřív protože chtějí cítit matku. Že třeba nemají ani tak hlad.

berryl: no kdyby měl hlad tak by takto pěkně určo nespal :wink: takže hlavně klid.

tak my máme doma malého prevíta :grinning: nic není tak jak já si naplánuju.. v tolik a tolik jídlo, procházka apod :angry: vždy to musí být podle ní. Takže když ji M. vozil dopo aby to byly ty 3hod. tak pak ona prostě jíst nechce.. až jak chce ona.. tak ona si klidně i půl hod počká a pak teda královsky se jde najíst :sweat_smile: no na zabití. A tak je to se vším.. ale někdy mě neočůrá.. musí se naučit heslo.. KDO NECHCE UŽ MĚL.. akorát nevím jak dlouho mi to vydrží :grinning: Ted šel muž zas kočárkovat, jeho rodiče se vydali do Brna za dalším synem, přijdou až večer a já jdu chrupkat. A večer si zvykla usínat u prsa, je to její uklidňovadlo jak já říkám.
Joo a včera se mi povedla krásná věc.. :sweat_smile: no vypila večer tu svou 120ml a pak ještě z jednoho a druhého prsa, pak si teda usmyslela, že chce jít teda kakat, tak jsme se vykakaly, ale tím stylem, že já koukala zda něco poleze spodem a jak jsem ji tlačila těma nožkama na bříško, tak ono to vylezlo vrchem :grinning: a musela jsem ji ještě jednou umýt bo byla durch. Takže furt se něco děje :grinning: :grinning: aneb furt ve střehu :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.