• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
holky za chvilku hodím video :grinning: měla jsem malou v klokánce a měla takovou radost a chtěla vyvádět, skákat atd no prdel :grinning:
29. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
endie to věřím :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
:grinning: http://www.youtube.com/watch?v=Q8lwAt9wTH0
manža to natočil naopak takže hlavu do leva jak budete koukat :grinning: a těch keců si nevšimaje :grinning:
29. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=RwdIwqvD7qU jsem si zapoměla rozsvítit :angry: takže musíte pořádně zaostřit
29. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
endie: ta je ale roztomilá :slight_smile:

niki: jak to jde s tím kojením versus UM?
29. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
holky, chtěla bych udělat s malou nějaké profi fotky, nevíte o někom? Že bych v OV zašla..
29. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
bleško stejně jako doposud, nic se nezvýšilo, dneska jsem i vrátila váhu. na každé kojení dávat obě prsa dopadlo tak že jsem večer neměla mlíko skoro vůbec. tak jedu svůj režim jako před tím, asi už nemám trpělivost a malá taky ne.
při kojení z obou u toho usíná, je to na hodinu. tak uvidím.
29. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
bleško já mám tel od endie na fotografku. tak ti ho můžu dát.
29. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás rychle pozdravit, kluci mi spí, přišli jsme z procházky, nakrmila jsem je a furt spí, doufám, že budou spát v noci :slight_smile:
Adámka dneska bolí dost bříško ach jo, Danyho bolelo včera....

Niki prosím tě, nevíš jak je to s tou mateřskou?????? sníží to jen nastávajícím mamkám nebo už i nám, co jsme rodili ještě 2009??? na netu píšou, že mateřskou budou mít nižší nastávající maminky, tak nevím :rolling_eyes:
29. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
zuzi nepotěším tě, co jsem anšla tak i my. ale nevím do práce jsem nevolala.
29. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
niki: tak já večer taky už třeba neměla mliko.. tak jsem to tak jak jsem psala převážně dělala dopoledne, odpo jsem třeba dala už tu flašku nebo aspon na chvilu se přisát a pak flašku... protože čím víc přikládáš tím více mlika se tvoří.. ale ted zrovna mám pocit, že toho mlika mam taky málo, protože více dávam flašku.. kdo by se s tím mimo domov drbal :sweat_smile:
jéé jsi hodná :slight_smile: máš ju vyzkoušenou? Ona je v OV?

zuzac: to je trápení když bolí bříško že? A ještě k tomu to máš 2x :unamused: tak doufám, že ho moc bolet dlouho nebude, bodeček malinký..
nás se MD už týkat podle mě nebude :wink:
29. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
bleško koukni na fotečky endie, je to kontakt od ní, snad se nebude zlobit že posílám dál.
pro mne je to z ruky, já si hledám někoho u nás.
29. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
holky zkusím ještě hledat, je fakt že jsem spíše byla z manžu než hledala :grinning:

blečko vím, ale bylo to děsné, zkusíme ještě a uvidíme. malá je nevyzpitatelná někdy vpilje z flaše jen 10 někdy 90. je to šílené.
29. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
nevadí :grinning:
zuzi:kluci jsou krásni tokový bobečci :slight_smile:
bleško: fotografka je s poruby jak je uřad práce,u MC(donaldu
29. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
niki: jj to znám... kolikrát si myslím jak mám málo a jak je hladová, udělám mliko a ona ludra :grinning: vypije jen 10tku.. :angry:

endie: jsem zkoukla fotky a jsou pěkné :slight_smile: a ona má ateliér nebo tě fotila u vás doma?

děkuji za kontaktík :slight_smile: oběma :dizzy_face:
29. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
a cenově to je jak? to je dle počtu fotek? Musím mít nějakou představu nebo ona je taková i akčnější že umí i ona něco vymyslet? A co když třeba zrovna malá nebude mít na focení náladu? No i toto musím řešit :frowning2: páč malá je nevyzpytatelná.. vždy když něco chci ona dělá opak :angry: no prevít no :grinning:
29. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
ona je na mateřské tak fotí doma ale mají svůj atelier, paní je super, strašně příjemná
29. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
fakt? Tak to je super.. a cenově? At vím kolik si připravit..
29. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
500,- za focení (asi 70 fotek) a pak se zvlášt platí vyvolaní 30 fotek(s retuší) mě vyšlo na 149,- takže celkově 649,- což si myslím že bomba cena
29. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
endie - hezké video... prosím tě, už dlouho uvažuju o tý klokance, využiješ jí hodně? Malá nechce nosit vleže jako mimino, chce vidět okolo.
29. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
dan: já už jí mám dlouho doma ale až dneska jsem jí vytáhla a očividně se tam malé líbí mám volné ruce takže můžu dělat co potřebuju a malá je spokojená protže mě vidí mluví semnou a čučí kolem takže my jí využijeme dost
29. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
No právě, sice jí moc nenosím, ale občas by se hodily volné ruce a už je těžší tak o ní přemýšlím. Děkuju.
Holky na netu ve zprávách bylo toto -
Nižší mateřská
Ženy, které se chystají příští rok porodit, musí počítat s tím, že mateřská jim klesne o tisíce korun. Stát jim totiž také kvůli špatnému hospodaření výši příspěvku seškrtal.[celá zpráva]

Janotův balíček pro příští rok snižuje výši mateřské ze současných sedmdesáti na šedesát procent vyměřovacího základu. Přičemž vyměřovací základ se bude také počítat jinak, do první redukční hranice se již nebude započítávat sto, ale jen devadesát procent příjmů.
29. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
malá mi vypila 210 :zipper_mouth: :astonished: jsem zvědavá na jak dlouho vydrží, před hodinou vypila 120 a furt řvala a tahala dudlík a ted vyžahla 90 :confused:
29. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
endie: noo tak to je fakt bomba cena to máš recht.. :slight_smile: a jak dlouho to focení trvalo?
no ty brdo.. tak to pije docela dost :astonished:

dan: to je síla.. kdyby si tak šahli konečně na své platy co?
29. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Endie - no a ted jí dej až kolem 1 v noci, uvidíš kolik vypije a podle toho jí dej ráno. Ona se to naučí. Je perfektní v té klokance. :slight_smile:

blecha - toho se nikdy nedočkáme aby si sáhli na platy a když jo, tak oni to ani s jejich příjmem nepocítí.
29. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka, tak mi berryl řekla, že se k Vám můžu přidat do diskuze. Mě se sice miminko narodilo už 8.8.2009 ale i tak pokud můžu tak bych si s Vámi dopisovala. :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
barbar vítej, to víš že můžeš, koukám berryl dělá nábor :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
bleško zhruba 1,5 hodinky
dan: ok, děkuji za pomoc
bar: vítej
29. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
endie ta cena za fotečky je skvělá ty jo.
29. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
to jo,vím že chtějí i 1500 za 10 fotek
29. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.