• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Nazdárek,
tak jsme zpět z výletu, malá byla fajná, řvala až když jsme jeli domů. Ale stala se nám nehodička, celá se posrala, když spala v sedačce,tak jsme ji přebalovala v autě - no ne že byla posraná až na zádech, no byl to mazec!ještě že jsme měli náhradní bodýčko, i když příště si nabalíme ještě tepláky..

zuzac..a z čho ho to bříško bolí?když to máte na střídačku, tak je to divné, ne?já myslela,že u dvojčat jde všechno stejně :sweat_smile:

blecha..no já se divím, že se divíš, že je všechno podle Peti :grinning: to jsi ještě zs tu dobu nevystřízlivěla? :grinning: :grinning: :grinning: neee,dělám si srandu, ale jako já taky pořád skáču, jak šéfka píská, takže vím, o čem píšeš..a někdy mi to jídlo taky natahuje, nejprve dělá pusou, jako že by jedla a pak, když se s ní zvednu,tak se dívá kolem a zapomene na jídlo,třeba i na půl hoďy, je to malý vychcánek :sweat_smile: a hlavně už si vyžaduje v určitou dobu nošen ía běda, když si sednem jenom an půl zadku :rolling_eyes: A až dojedeš, tak se určitě potkáme!!!Takže dej vědět, určitě budu moct

endie..videa jsou fajné, malá je šikovná, jak si drží ty štěrkátka :dizzy_face: tu klokánku máme doma taky, ale ještě ji nepoužívám, zatím mám malou ve vaku. v porodnici nám říkali, že se mají děti nosit v klokánkách až později, až když sedí, že si jinak zatěžujou páteř a tlačí si na genitálie. ale na netu jsem zase našla, že tak cca půl hoďky denně nevadí..

barbar..to vůbec nevadí, aspon jsi popředu a my se dozvíme, co nás čeká nemine :wink:
29. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jojo,ta fotografka je dobrá a cena jako bezkonkurenční, fakt :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
kuki v té autosedačce se to stává, nemá to kam jít tak to vyleze ven přes záda nebo bříško.
já teda tahám vždy náhradní body a overallek, pro stříčka příhodu.
29. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
endie - nemáš zač, spíš jsem se bála že se urazíš že ti radím. Pokud se ti vzbudí dřív, zkus to co nejdéle protáhnout do 1 hodiny a dej jí rovnou 120ml, pokud bude chtít přidat, tak přidej, ale hned, ne třeba až za půl hodiny a propočítej si v kolik má zase jíst. Po 120ml by měla jíst v 5, pokud sní 150 tak v 6. +-. Za pár dní si zvykne. My jíme 120ml po 4 hodinách a už si odpoledne po spaní - spí 5 hodin po obědě - řekne o 150ml a v noci taky, první spaní spí taky 5 hodin. Po koupání jí někdy dám o půl až hodinu dřív, to má dřív hlad.

barbara - vítej. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
dan: to v žádnem případě, jsme ráda za každou radu, to co dělala to už fakt tak dál nešlo

mě dneska malá normálně pokadila, se prokadilapřes plínku a přes dupačky na mě :grinning: ona totiž kadí přijídle a dneska toho bylo nějak moc :grinning:
29. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
endie :slight_smile: šikulka je ta Adélka :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
to je a mnaž v noci přebaloval a ted slyším no nazdar :grinning: malá začla čurat v moment kdy jí sundal plínku takže byl počuranej :grinning: a už jsme komplet celá rodina pokřtěna Adélkou :grinning:
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
nik..no to m právě nevěděli, udělal to poprvé v sedajdě - le apson sjme poučení a taky pro toho strýčka něco nabalíme :grinning:
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
a nejvic když je pokaděná tak jí miluje Garu(pes od našich) on rád smradiky :grinning: až malá začne chodit nebo lezt tak ho bude mít furt přilepeného na dupě :grinning:
29. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
nika - malá kaká každé ráno v půl 8 a jde to taky všude a to není v autosedačce :slight_smile: kolikrát nevím jak jí to sundat pes hlavu aby to neměla všude, ale hlavně že kaká.Už usnula. Dopol.půl hodiny a po obědě 4-5hodin spí v kuse. Jdu se umýt a spát kdyby náhodou měla zase ve 4 vyspáno jako poslední 2 dny. Papa zlatíčka.
Koukněte, máme koupací kyblík.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3649455&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3649456&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
29. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky moc děkuji za přijetí :slight_smile: to se mi taky stalo že malá se pokakala, ale až tak že to měla na zádech :sweat_smile: šikulka malá :slight_smile: jojo pokud se budete chtít na něco zeptat tak se klidně ptejte.
29. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
dan..vypadá spokojeně :slight_smile: my budeme muset teďka v lednu kyblík vrítit,tk začneme zase koupat ve vaničce,jsme vzědavá, jsk malá, jaké to s ní bude..
29. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
vy a Ti vaši posranci! My pořád pomáháme,ale občas je i v plence a to slavíme az do rána :slight_smile: no konečně Barusko už jsme si myslela,že jsi zapoměla! Tak Lucinka se Ti už pretocila na bříško? Endie bára miluje Rišove počurane plenky,normálně je fetuje. Jedna mi upadla na zem a ona ji strčila do té malé tlamy a odnesla si ji do pelíšku. To teda měla poklad :slight_smile:
29. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
endie na video mrknu zítra. To je ta fotografka co nám dala kontakt Vladka v kurzu? To bych měla kousek bydlím tak 5min pěšky od mcdonaldu,tam jsi byla i ty kuki nebo jen endie?
29. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
berryl..i já a byla fajná :slight_smile:
30. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
asi si tam v lednu zajdu i když máme plno foteček, tak překvapím Ráďu a nechám mu udělat někou pěknou fotečku do práce na stůl

jinak my včera poprvé koupali ve vaně, malý byl nadšený, vanička mu je už malá a z kyblíku má fóbii on nemá ráda stísněný prostor,zavinovačky jsme taky nevyužili

kuki nevíš kolik je stupňů? chtěla bych jít s malým ven
30. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Holky já jsem vyspalá!!!! Malá jedla v 1, v 6 a v 7 ještě usnula a ted jsme vstávali. Spala jsem s přestávkama 8 hodin, hurá.....
berryl - super, malá taky vodu miluje ale nemáme vanu. Petr už kouká na vany, že vyndá sprch.kout a dá tam vanu aspon provizorně, protože na druhou koupelnu nejsou penízky takže než bude hotová tak děti budou dospělý. Luděk si o vanu psal Ježíškovi, že závidí Elišce že jí má :slight_smile: že by se chtěl taky koupat v vaně. Máme pro něj překvápko, až přijede z hor tak se vykoupe u rodičů a může se koupat jakdlouho chce a dáme mu tam pěnu. Chudák dítě :grinning: Psal Ježíškovi že nic jiného nechce jen tu vanu :grinning:

U nás je +1,5stupně.
30. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
bože můj chudák dítě :o))))))))) vanu k vánocům :astonished: :astonished: :astonished:
no sranda, to je fajn, že ses vyspala malý mi usnul ve 21h a probudil se v 6 tak jsem ho pohladila, upravila mu peřinku a ještě přes hodinu pospala, dostal potom napapat a ještě usnul počítám, že tak ještě 45min mám k dobru
30. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Nám se zkracuje dopolední spaní a večerní na půl hodiny a po obědě dá 4-5 a chodí spát v 9 večer, tak jestli to zůstane tak dobrý. Občas v noci blbne že je vzhůru ale to taky přejde. Od půl 9 je vzhůru a je po.....ale zatím jí nechám, je v postýlce a povídá si s hrazdičkou, ale smrdí pěkně :grinning:

endie - v 1 jsem krmila a myslela jsem na tebe jak vám to jde. Jak malá jedla?
30. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
no malý už je taky vzhůru včera takhle vydržel 3,5h a pak odpadnul úplně hotový
30. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
dívám se, že vaše dětičky už berou hračky do ručky, to ten náš moc nechce a když už mu něco do ruky dám tak to po mě hodí :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
ahojki vespolek, berryl neboj malá je to samé s hračkama. taky je nechce držet, sem tam ten klasický špendlík, ten jo ael jinka nic a žirafu tu drží pořád za nohu :slight_smile:

jinak my dnešní noc docela v poho, papala v sedm o půlnoci, v pět a teď v o půl deváté. spát půjde okolo desáté.

jen já se moc nevyspala o té půl noci teda o půl jedné někdo vysklil vstupní dveře od vchodu, tak mne to docela probralo :frowning2:
30. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
tak holky udělala jsem konečně album ať víte jak vypadá ta moje malá holka :slight_smile: teda berryl a čímpak malého krmíš že Ti tak dlouho spinká ?
30. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
bar malá je krásná a máte krásnou košatinu na chaloupce, ty kočárky miluji, jsou superní.
30. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
baruško řízkem a kaší :o)))))))))))))
30. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj lásky
dan: malá jedla až v 1:45 :grinning: a to 150 na jeden zátah :astonished: :dizzy_face: a pak spala až do 6 hodin dostala napapat( měla dostat o 45 min později ale manža si to neuvědomil) a spala semnou v postely až do 8 hod takže krása konečně vyspáno, děkuji děkuji
30. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
endie to je paráda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bar to Tvoje dítko je pěkný kostík a ty kukadla jak zrcadla :grinning:
30. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
endie superko, :wink:
30. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
šla spát v 20:00 a vstávala 1:45 :astonished: normálně jsem stoho úplně heppy, hned mám víc energie, už mám uklizeno, vyžehleno, dovařeno no paráda :grinning:

berryl: pěkné fotečky slušívám to u toho stromečku a vidím že cukroušek měl plno dárečků :grinning:
30. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.