• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niki no to jsem byla rozčílená ráno.. ted jsem v pohodě..no ted mě zase vytočila až po tom jejím křiku.. ona kříčí jen při kojení.. no nechápu co se to u nás děje..přes den spala krásně..byli jsem v zoo všichni.. no snad bude líp.. jsem nějaká unavená z toho všeho.. mám nějakou blbou náladu.. tak se omlouvám za takovou negativní energii... :cry:
30. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte holky,
ta my byli dneska na oslavě, no malá byla zlatá, brešela jsme chvíli, ale jako není se čemu divit, šla z ruky do ruky :grinning: Dojeli jsme kolem osmé,tak jsme ji okoupali a dali spát, byla nějaká rozjetá, tak nemohla zabrat, ale po druhém zapnutí kolotoče vytuhla.

ako, četla jsme vás a to s tou mateřskou jde úplně mimo mě - mě stačilo, ja ksjem si byla pro porodné, ta ženská mi dala ještě nějaké papíry, no vůbec nevím, která bije :unamused: Takže pokud byste některá byla tak hodná a řekla mim, co mám dělat, budu vám vdečná :sweat_smile: Na mateřskou jsme nastoupila 21.9. a z loňska nemám ani jeden den volna...Díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík!

blecha..no ot by v otm byl čert, abychom se neviděly! :grinning:

saro..jestli třeba sofinka nějak špatně nepolyká nebo nehltala?no o no možná že i když jsi byla vytočená rno, tak to malá cítila a trvalo ji, než se hodial zpátky do klidu. Tak si odpočiň, natáhni sea udělje si pohodku, pak to bude lepší,uvidíš :wink:

Holky, nevíte některá o nějakém ýprodeji hraček? Jo a co vůbec děláte na Silvestra?my jsme s manžou doma, budeme spolu porpvé doma a sami, tak sjem zvědavá
30. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
¨kuki my jsme taky doma tak jsem zvědavá

maminka nám pod stromeček dala malý šampus, tak jsme se radovali, že si připijeme jen symbolicky pač šampus nemáme rádi, no a teď jsem se málem počůrala smíchy, když Ráda zjistil, že to není šampus, ale svíčka
si nás dovedete představit zítra o půlnoci jak Ráda odpočítává půlnoc a otvírá šampus a to by byla jen svíčka
se tu pořád smějeme a mi tečou slzy, škoda, že jsme na to příšli dneska mohla být zítra ještě větší sranda :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
holky tak my už papame. Jo a dostala jsem MS po 31dnech,ale jako byste otočily vodovodním kohoutkém. Hrůza, Rada na mě koukal úplně vyjevene. Byl zrovna v koupelně a já tam v běhla ve svém světlem pyžamu,ruce i kalhoty od krve. Neučesana,zalepené oči a skočila jsem šipku rovnou do vany :slight_smile: to musel být pohled snad se vrátí z práce domů :slight_smile:
31. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky..díky za povzbuzení...v noci jsem kojila už bez křiku a dneska ráno taky..dokonce jsem ji pak po kojení škládlila s plínkou a smála se nahlas :slight_smile:
Kuki výprodej hraček nevím..mě by se hodilo zda nevíte o slevách na dět.oblečení hihi :slight_smile: nějaký pěkný hadřík by se hodil :slight_smile: ne že by toho měla málo :slight_smile:
jinak já už měla o vánocích asi 2dc šampíčka a dneska jsem koupila lambrusko to má docela málo tak si trochu cucnu :slight_smile: budeme taky doma ještě tu máme manželova syna na prázdninách..takže poběží asi dvd :slight_smile: no jsem zvědavá zda ten rachot Sofinku probudí
Berry já měla taky MS při té antikoncepci, doktorka říkala, že je to normální..ale ted pokud budu kojit ji mít nebudu, musím brát ty prášky bez pauzy..

jinak se nám zase ted nějak změnilo spaní..dříve jsem v 7 nakojila hodinku spala, v 9 zase nakojila a spala tak do 2..a ted nakojím v 9 a řekne si ještě v 11. tak nevím čím to je.. když jsem byla u našich i přes tu změnu prostředí to bylo stejné až ted co jsme zase doma.. a je jedno zda koupu nebo ne..
31. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky maminy.
Včera jsem vzala do auta kočár a jela kočárkovat do města. Už mě to u nás nebaví, můžu jen vedle do vesnice nebo do polí. Bavilo mě to moc. Budu jezdit často. Pojedu třeba autobusem a Petr nás pak vezme domů až pojede z práce. Malá opět ráno spala půl hodiny, po obědě 4 a večer usnula v 7.15. Spala do 8 rána, sice v noci 2x jedla ale už je to příjemnější, kéž by jí to zůstalo.

Já jsem taky jak tatar, nemám ten dopis abych věděla kdy mi končí PPM tak asi musím se někde zeptat.
31. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Jo a včera jsem koukala na příkrmy a je to pěkně drahý, budu vařit doma, už se těším. Ještě 4 týdny a jdem na to :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky
já dostala menstruaci po 28 dnech což jsem čuměla jak pecka můj normální standart byl 31 dní nebo třeba až za 2 měsíce atd

jinak malá papala včera v 19 hod 160 a vydržela do 1Hod a pak papala až 6 ráno po 120 ale včera jsme překročili její dobu spaní he zvyklá být už ve 20 hod v postýlce a spinkat a včera šla až o půl deváte a tenhysterák co byl jsem myslela že se jí něco stalo to jsem uní ještě nezažila, nemohla usnout, tak jsem hušta atd anic nezabralo nakonec jsme si jí vzala do postele a obě mrtvé :grinning: jsem se nějak probrala dal jí do postýlky šla se umejt a spát jak praštěná pytlem

jo a včera jsem se dívala na STMÍVÁNÍ film :dizzy_face: :dizzy_face: jsme jak pubertačka uplně hotová stoo filmu a ten upír já ho miluju :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
a lásky moje bšechno NEJ do nového roku
31. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
My budem dneska doma jako každý rok. Kluk chce trávit silvestra s námi tak jsme vždy doma. Jen o půlnoci vezmu chůvičku a půjdu s nima ven, vždy se slezem na návsi a děláme se sousedama společný ohnostroj. Máme to před oknama tak můžu ven. Psovi pustíme rádio jako každý rok aby se nebál a kočce televizi :slight_smile: Děti se každý rok těší, protože jak to dáme vždycky dohromady 3 rodiny tak je to bomba.
Malá spí tak vařím abych se zítra mohla válet. Petr přijde z práce a jede za klukem na hory, zalyžuje si s ním a přijedou. Ještě že ty vztahy fungují a vychází i s mojí bývalou tchyní :wink:
31. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
endie - to mám radost že to funguje! Hurá! To je pak úleva, co? Malá když přetrhne spaní tak taky nevím co s ní, nezabírá ani chování, houpání.

Já už měla MS 2x a pokaždé přesně po 28 dnech ale silně. Ale jen 4 dny.
31. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
holky my se právě probudili ty jo jsme spači co :slight_smile:sar já antik.neberu a ms už mám po druhé,ale je to síla ty první dny. Dan to máte super,že se tak slezete a děláte ohňostroj dohromady. Já mám Radu do 15h v práci,pak pojedeme k tchýni to je 5m dáme jídlo a pokecáme. Je tam i švagrová i maluchama a pak pojedeme domů. První klidný Silvestr :slight_smile: endie parada to krmení
31. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojte holky,

berryl..tak s tou svíčkou sji mě pobavila, taky se tu řehtám :grinning: :grinning: :grinning:

saro.. o hadrech nevím, jenom tesku tedka slevnili po vánocích cherokee. ale já na ted uz nekupuju a na příští rok envím, protože mi příjde,že je ella drobn áa nevím, jestli to,cvo je pro 12 měsíců obleče :confused: jo a s tím kojením to mám občas stejně, někdy se ještě vzbudí když jdeme spát a má hlad,tak ji dám. Ale třeba dneska spala od devíti do půl sedmé :dizzy_face:

jinak mě o PPM nepřišel žádný papír a ani nevím, kde se mám ptát. v práci?na sociálce?
jo a ms jsem ještě nedostala a prý ji jen tak nedostanu :sunglasses: aspon to teda tvrdila mudra, když sjem byal na prohlídce, tak snad jí ta předpověď výjde :grinning:
no am y teda taky o půlnoci vylezem, manža někde schrastil tuny dělobuchů, teda jako ohňostrojů, tak budeme na zahradě. a jsem teda na mlou zvědavá, včera tady nědko venku práskal a bylo to docela hodně slyšet, tak jsem uvidíme. Snad se nevzbudí..
31. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
berry já musela začit..ten strach abych neotěhotněla byl dost silný a kondomy nemůžu to mám mykozu :frowning2:(

Kuki- no ted jsme kojila a trošku taky knourala..ale už to nebyl uplný řev.. tak nevím co se děje.. no zááávidím to spaní..já dneska kojila 3x v noci. papír k PPM jsem dostala na sociálce když jsem byla žádat o porodné..takový zelený tiskopis.
31. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak jsem byla venku s malou i se psem, spí tak jdu zkusit zabrat at mám večer sílu.
31. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojda holky, tak jdu popřát vše nej v novém roce, ať je minimálně tak nádherný jako byl pro nás ten letošní rok, hodně zdravíčka, spokojenosti, štěstí, lásky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sar. já byla dneska utrácet v CaA sice jsem nekoupila nic co mají v akci , ale slev tam maji dost(hlavně teda na holčičky). Já koupila Nikýsovi dvoje rifle, trička a mikči, no jsem fakt blázen, má hadrů, že nevím kdy to unosí, ale to se prostě nedá to tam nechat :sweat_smile: :zipper_mouth: .
31. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Niki malá si vezme jak kdy většinou tak jak Tvoje žabka 70-80 ml. Berry já jak jsem dostala první MS tak jsem to taky měla jak puštěný kohoutek. Dneska jsme holky trhlly rekord. Malá spala od 21:45 a vzbudila se až v 5:35. Šikulinka :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Zapomněla jsem vám ukázat káru naší Elišky co dostala od Ježíška :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652571&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
31. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
riša jí a přitom kouká na televizi no celý tatínek
31. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Dan super kára, to bude mít Eliška povozeníčko :wink:
Ber :grinning: takt o je dobrý, tak přeci nebude koukat do stropu :wink:
31. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
dan krásné vozítko :slight_smile: to se bude jezdit
31. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak holky, večer si to užijte, já se jdu připravit, malýho a jedeme taky slavit... tak paaa :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky hezký Nový rok a ať naše děti krásně rostou a jsou zdraví.
Za chvilku mi přijedou kluci, dělám chlebíčky, přivalí se sousedi s dětma tak už vypnu pc. Samozřejmě jsem ted neusnula tak budu k.o. Papa zítra.
31. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
saron: no přesně jak píše Niki... jste spojené nádoby a asi cítila napětí a nevěděla co se děje.. tak se drž!!!

berryl: přepošlu v mailu.. když tak mi napiš mail do IP at ho nehledám.. no zkusím, třeba najdu. No to je síla s tou MS. Tak já ji ještě nedostala.

kuki: tak to si spočítej 28týdnů .. nebo až bude chvila klidu, tak ti to spočítám. To máš ještě chvilu času. A pak ti řeknu přesný popis jak jsem to udělala já.. budu to absolvovat v lednu. A taky event. ti můžu přeposlat dopis jako Tynce... jestli chceš :slight_smile:
kuki nepřišel ti žádný papír, protože oni ti nic neposílají. Měla by to dělat pravděpodobně pražská správa soc. zabezpečení... teda to dělají u nás v Pze,nevím jak tu v OV. Ale jak tam v lednu budu volat, tak se optám.

jinak holky ta snížená MD se prý nás týká :angry: ale to fakt nevím jak to budou přepočítávat.. Jen aby nám vůbec došla. Ještě si to teda pozjištuji jak to teda doopravdy je a bude.

dan: ono to je 28týdnů.. u dvojčat je to tuším delší doba.. tak si spočítej od kdy jsi na MD nastoupila.
Krásný kočárek, já už si všimla, jak jste všichni u stromečku, že tam kočárek byl. Krásná barva :slight_smile: Tak doufám, že v n.r. nepíchnete jako my za posled.dobu asi 3x :angry:

dnes jsem byla tu v Globusu a je tu super akce na takovou oteplovačku co je dole v nohách sešitá..nevim jak to popsat, zkrátka to nemá jako na nohy ale je to spojené. A je tam i dírka na pás do autosedačky nebo kočárku a pouze ale vel. 62/68 a je to taková kaki barva.. mezi hnedou a zelenou, je to pěkné jak pro kluky tak pro holky..a cena 190Kč :slight_smile: Já jsem do toho šla.. klidně můžu i vyfotit a dát do alba kdyby to chtěl někdo vidět. Jinak pokud můžete, tak si kupte benzin !!! Bude se zdražovat. U Globusu mají za 27,20 Kč. Což se taky vyplatí.

A taktéž hodně ZDRAVÍČKA v novém roce a at nám ty naše ratolesti přinášejí jen a jen samé příjemné a radostné chvilky a jsou zdravé!!! To je myslím to nejdůležitější.
31. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
holky přejeme hlavně zdraví dětem,Vám a vaším blízkým to ostatní přijde samo!
31. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
krásného silvestra a do nového ročku štěstí a zdravíčko :slight_smile:
31. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Všechno nejelepší v roce 2010...at nám ty naše lásky krásně rosotu a jsou zdravé... :slight_smile:

Blech díky za povzbuzení a určo se nechám isnpirovat kde všude nahlásit nástup na rodičovskou plus vybrání si dovolené v práci a tak.
1. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Krásné novoroční ranko.....
Tak jak jste oslavili příchod nového roku????
My fajn, Nikýs byl vzorný miminko, takže jsme si to i užili.... :slight_smile: :dizzy_face:
1. led 2010 v 09:23  • Odpověz
ahoj holky,malý šel v 9h spát a my hráli pc hry a přitom poslouchali tv. Byla to pohoda,jen po půlnoci jsem měla strach at se mi malý nevzbudi. Byl tady šílený kravál z delobuchu. Teď malý ji a pak vyrazíme k naším do Havířova
1. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Hezké ráno, malá usnula v 8 a o půlnoci když jsme šli ven tak chtěla jíst potvora. Celý rok se těším na ohnostroj a nakonec ho nevidím. Pak jedla ještě v 5 a spala do 8 a pak se najedla a spali jsme ještě od 9-10. Po obědě s ní půjdu ven a až usne tak jí dám na zahradu a zkusím ještě chrupnout. Holky moc prosím, kdo bude vědět postup kam a co ohledně té matřské, prosím taky o pomoc, jsem na to blbá. Hezký den a celý víkend a příští týden a celý rok. :slight_smile:
1. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.