• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
tak jsem zjistila že nám neteče teplá voda a nejde topení snad je to jen chvilkové :frowning2:
19. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
kuki já jsem včera malého do autosedačky dala a otevřela jsem okno a on byl spokojený a spal 4h, není tak každý den, tak si myslím, že to nijak neublíží, ty sedačky jsou k tomu přizpůsobené, co kdyby si s ním někam cestovala třeba Praha - Ostrava tak by tam byl taky dlouho

jsem včera Ráďovi říkala, že se musíme chránit, že nechci druhé tak brzo a on, že by mu to nevadilo, tak jsem se sebrala a šla do ložnice abych mu neřekla něco škaredého :o)))

holky malý se mi dneska pořád budí ach jo

kuki já nevím malý ještě na oblečení neměl špinavý flek, protože on nekaká do plenky, ale jinak my pereme v arielu a aviváž dávám lenor modry

jinak na skvrny Ti poradím žlučové mýdlo, nedám na něj dopustit
tady toto:
http://www.patro.cz/objects/1074347264.html?group_oid=1057006303

vždy flek namočí a pošudlám mýdlem nechám působit a pak vyperu!!!
19. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
niki děkuji za rady
jinak my kyblík máme, ale nekoupeme v něm, pač koupe Ráďa a mu se tam nevejdou ruce :o))) však jste ho obra viděly na fotkách
19. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
bery mýdlo mám taky a je fakt super..
jinak malá mi spala 2 hodiny bříško na bříško a dost se vyprdíkovala a vykadila.tak jsem ji nakojila a dala spát a vypadá to, že asi usne..tak uvkdíme..no jdu toho využít a jdu žehlit a uvařit si polévku :slight_smile:
jinak ten fenyklový čaj dáváte mimískům jak často a kolik?
19. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
no Sofinak nespí ale stihla jsem vyžehlit..ted tu občas kníkne..ale myslím, že chce nosit než že by jí trápily prdík :slight_smile: potvůrka.. zkusím vydržet a nechat jí tam :slight_smile:)
Bery a dáváš při každém kojení jednu lžičku??
19. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
já dávám z falšky vždy uvařím 100ml a dávám když se vzbudí nebo před jídlem dám denně tak těch 50ml
19. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
uvažuji na vánoce o tomto pyžamu pro manžu:
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=101150
19. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
berry dííky tak zkusíme ale jako nevím zda mi to vypije, když sosá jen 10 min mlíčko..abych ho do ní narvala..
pyžamo je fakt bomba.. že bych taky objednala hihi
19. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
však zkus a uvidíš:o)
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
jj zkusíme..
jinak ted musím říct jak Sofinka roste..ted pár dní mám pocit, že se fakt na mě dívá..před tím to bylo jakoby koukala skrze mě..ale ted vím že kouká na mě :slight_smile: je to super, když člověk vidí ty pokroky..
19. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
sar u nás je o taky tak už se za mnou otáčí :o)
19. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
holky my máme dneska měsíc, to letí co. za další měsíc budou vánoce :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
tak jsem taky šoupla nějaké nové fotečky, není moc čas fotit jak jsem sama. ale snažím se. chtělo by to ještě upravit ale na to čas není už vůbec.
19. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Niki gratulace pro Bereniku.. jdu mrkout na fotky..
jinak jsem si řekla, že nepůjdu ven a dala jsem malou do autosedačky na balkon a otevřela si sem dveře.. musím umyju nádobí a uvařím večeři..pokud tam neusne tak půjdeme ven..
19. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
já byla venku dopolko, teď spí v postýlce v obýváku, venku není protože nám netopí a nemůžu větrat. snad to brzo zprovozní, dneska naštěstí nekoupu, neb koupem co druhej den. dneska jen rychlo očista vlhkou žínkou.
19. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
saronka..promin, já na tebe s tím čajem zapomněla :sweat_smile: mám fenyklový od čajánku, je granulovaný a dává se lžička na 100ml, já jí to dávám jednou denně a když je třeba, tak i vícekrát, ale většinou tak jednu stříkačku, takže 10ml a dávám jí to ráno, po kojení, ona vždycky mručí,tak to máme jako takovou uklidnovací zábavu - když je ten čaj trochu teplý,tak to miluje cpe si tu stříkajdu až do krku :grinning:

díky holky na tip, mrknu na to mýdlo, páč ty flrky mě fakt štvou..

nik..ahááá, takže kyblík nebyl..no my ho prubneme, ještě si pustíme instruktážní video a vlítnem na to :grinning:
berr..se nedivím, tvůj manža je pěkně bouchlý, má ruce jako lopaty :astonished: ale zase jestli t nosí na rukou, tak je to výhoda, kýbl nekýbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Ježiši vy jste ukecané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Kdy tady proboha stíháte být?Já když mi dítě konečně usne,tak rychle uklízím,protože 3 hodiny už mi rozhodně nespí :confounded: Je to malý Hitler :grinning: Sice dneska za noc má u mě obrovskou pochvalu!Kojila jsem naposled ve 22:30 a on se vzbudil až ve 4:30,ještě jsem koukala na ty hodinky,jestli vidím dobře :slight_smile: No zlatíčko.Ale přes den si to vybral a zase byl z něho malý protiva :angry: Jo a jsme pořád pořádně obsypaní :unamused: Má malé červené vyrážky na líčkách,bradě a krku a prostě absolutně nětuším z čeho.Já se hlídám,nic takového nejím a ničím ho nemažu.A to bych teda chtěla vidět,jak by vypadal,kdybych snědla tak jak mi doktorka řekla,nějaký ten citrusový plod :sweat_smile: Dneska mám slíbený opět sex,to jsem zvědavá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Kuki teda to je masakr!Holka ty jsi úplně vyčerpaná! :astonished: Snad už se ti to nebude opakovat,taková hnusná migréna!No fuj!Mi se stává,že v noci jak se malý vzbudí na kojení,tak se šíleně spotím a je mi mdlo jak ho kojím.Dělá mi to jen v noci.A krvácíš ještě?To takko ti závidím,já tam chtěla jít včera,měli tu 30%slevu,ale jako s kočárkem do tramvaje ještě jaksi nemám odvahu :sweat_smile: Nikdo mi nepomůže beztak a já ho sama nevytáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Že bleško? :grinning:

Týnko já jsem si dělala prdel s tou prasečí chřipkou,ty ses na mě naštvala? :confused: Co sis nakonec koupila v té lékárně na ten krk?A malý zatím v pohodě?No teda Ráďa je odvážný-že by chtěl hned další :grinning: My jsme měli šprcgumu a to jsem jí ještě před i po pořádně zkontrolovala,jestli v ní není ďura :grinning:

Šari malá ti pije jenom 10minut?A přibírá pěkně?Vojta mi taky tak pil a pak usnul,tak jsem se naštvala a vždycky jak usíná,buď změním polohu a když to nezabere,tak ho jdu přebalit a to zabere rozhodně.Horší je,že mi blinká když ho přebaluji po kojení :confounded: Jo a prosím tě,jak jezdíš s kočárkem když jsou schody a na nich je ten sjezd pro kočárky?Já už jsem se ptala i berryl a stejná otázka platí i pro Kuki! :grinning: Vlastně já,Kuki a Saronka máme stejný vůz :grinning: Já ten sjezd umím vyjet,ale né sjet :grinning: Máme ho i v baráku a pěkně příkrý :unamused: Jinak než po něm se k výtahu nedostanu :confounded: Takže ven chodím tak,že jdu nějak tak aby jak se vrátím byl už Tom doma z práce a tudíž ho prozvoním a on mi jde dolů pomoct.A když doma není tak bohužel tahám zvlášť korbu a zvlášť podvozek.Je to mazec,ale sjet to prostě fakt neumím.I Tom měl problém,jak to zkoušel,nemohl sám ten kočár udržet,tak co potom asi já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Blbě vyřešené baráky :angry:
19. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Peti sice jsem už jela busem s kočárkem ale sjezd jsem nezkoušela.. bydlíme v novostavbě, tak tu máme rampu i pro vozíčkáře..
jinak fakt kojím těch 10min max 15 a to vyjimečně a přibrla mi 400 za týden.. na další KO jdeme až 7.12. jinak zkouším i po přebalení kojit a veme si jak kdy a délka kojení moc vliv na délku spaní u nás nemá... škoda... závidím ti těch 6 hodin...

jo holky díky zs rady s čajíkem... zkusíme
19. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
saronka: no to bychom mohly ;) se určo někdy domluvíme a zajdem třeba do cukrárny co navrhla sali ;) přiblížíš se tu za námi?

kuki: tty spurty jsou v 3týdnech, 6 týdnech, 3měs. a 6měs... říká se, že to je 3,6,3,6 :wink: :sunglasses: a už to je s hlavou lepší a co vidění? No ty máš teda stavy... tak pak řekni, co říkala dr. ale myslím, že to byla ta migrena.. mě se chce taky kolikrát zvracet, že i k tomu dojde.. ale nikdy se mi nestalo, že bych na oko neviděla.. ale asi to možné je..
no já taky peru na 40C ale ty pokaděné pleny trochu přeperu v ruce s normalnim mydlem co mam v koupelně a pak do lavorku napustim teplou vodu, cvkrnu tam domesdos a třeba to tam necham půl dne.. než si zas vzpomenu, že to tam mám :grinning: a v pohodě bez fleku.. hodim na balkon vysušit a pak hodim mezi špinavé a pleny pak peru na 90C ;)
malou do autosedačky nedávám.. já to moc neuznávám kvůli páteři, ale taky když tam je po cestě na Moravu tak tam je 4hod a přežít to musí :sweat_smile: ale je to raz za čas.

sali: tak já tě naštvu.. malá vstala až 5,30 :slight_smile: od 21,30h to je luxus co?

berryl: a ten zázvorový čaj s medem a citronem si zkoušela? Vlhký vzduch jak psala niki s tím ručníkem.. no a já nevím.. nejsou nějaká homeopatika? aha tak ted čtu že ten zázvor doporučuje i niki.. tak vidíš, zkus ;)

jinak holky.. do práce jsem šla raději pěšo na metro.. tam to bylo v poho.. dolů výtahem do metra a pak při výlezu po jezdicich schodech.. no děs jak rychle jezdí.. tak jsem dala prvně kočár a pak já.. jenže kočár se na mě málem svalil.. ale přežila jsem,.. pak tam byly jedny kratší tak jsem to zkusila obrátit, nejdřív já a pak kočár a to jsem mále zakopla při výjezdu... no a jak jsem chtěla jet dolů jak jsem šla z práce, tak jezdící schody jsou jen nahoru, tak jsem tam stála u normálních schodů jak trubka.. a pak oslovila jednoho muže, který šel zrovna po schodech nahoru.. bo žádný chlap dolů nešel. .to šli asi jinym vlezem :angry: ale mladoch sympatak mi pomohl.. a pak dolů jeste po jezdících schodech jako přimo k metru.. tak prvně jsem šla já a pak kočár.. no těžký jak sviňa když je takhle nakloněn.. a ke všemu jsem blbě najela a jak jsem chtěla uhnout s kočárem aby lidi mohli procházet tak to nešlo.. najednou ke mě přiskočil zase další mladoch a pomohl kočárek dát kapku bokem a taky mi ho podržel abych si prý odpočala.. byla jsem z toho tak zaskočená, že jsem málem zapoměla vystoupit a klopýtla jsem u toho jak ty schody zalízají... no a málem mi na kočárek spadla babka.. mě to přišlo nakonec směšné jaká jsem trubka :grinning: :grinning: :grinning: ale bábě to moc směšné teda nepřišlo..
takže to ještě musím nějako vypilovat.. no celkově jako děs!!! :grinning: :sweat_smile:
19. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
berryl: jééé to je super pyžamo... to by se manžovi líbilo, dík za tip, asi taky objednám :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
berryl: jéé ale nevím velikost.. dle čeho se to dělá? Můžeš poradit?
19. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
blech jasně.. mám to kousek busem na B takže v pohodě :slight_smile:
jinak ten spur jsme možná taky měly.. jsem kojila snad každou hodinu..pořád byla hladová..
holky vy mě štvete..a já dneska Sofinku chválila za 2x 3,5 hodiny mezi kojením a k ránu to už začalo po 2 kvůli prdíkům ..
no já jsem zvědavá na svou první jídzu metrem po eskalátorech.. jako to bude horor :slight_smile: no dříve jak po šestinedělí to stejně nebude..
19. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky, dopoledne byla trochu vrzavá, ale šlo to. Od půl 12 do půl 1 spala tak jsem taky usnula. Pak jsem musela do města, to naše tele si přidalo oběd a ujel mu autobus. Měli knedlo,vepřo, zelo. Ve 2 jsem šla kočárkovat a do 4 spala v kočárku pod oknem. Už se to bříško asi uklidnilo. Ćaj jí dávám dál ale nedávkuji podle nich, dávám jen pár granulek na ochucení. V autosedačce jí nechám jen když přijedem a spí. Peru na 60 a používám persil bílý gel. A máchadlo dětské - Senza.
petul - malá je taky v těch místech úplně osypaná tak jsem začala používat jen bavlněné oblečení (měla u kalhot flísové kšandy) a jak se jí to dotklo krku tak se jí to zhoršilo, místo plen a brindáků při krmení používám velký kapesník a zlepšilo se to, nesnese nic co je hrubší, ale zeptám se na to doktorky.

Holky jaké mají prckové to očkování na rameni? Eliška má střed takový hnědý jako hnisavý, ale možná to tak má být.
19. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
dandul očkování zatím jen červené ale může být i puchýřek, ono to právě reaguje ale zeptej se Dr. a hlavně jste očkovaní dříve než my.
19. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
jinak líčka máme taky osypané koukni na fotečky, ale já si myslím že to mám ze svíčkové co jsem jedla u našich byla dost kořeněná.

flisovou máme zavinovačku i deky a dosud to nevadilo, ale kdo ví. možná i jinej prášek na praní u našich.
19. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
dan ještě k tomu očkování pamatuji v loni kamarádka měla u syna uplněj puchýřek, zelený, pak mu to prasklo a z toho je ta jizva co máme všichni dr ji tehdy říkal že je to normální
19. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
saron: no jenže já přikrmuju UM tak to je jiné... proto si myslím, že malá tak vydrží.. jinak bych takto asi machrovat nemohla, neboj :wink:
no já taky nechtěla v 6ti nedělí.. tam se všechno šíří kulovým bleskem v metru.. jak tam fouká. Ale ted už jsme velké a já potřebovala mezi lidi :sweat_smile:

dan: no nám to očkování hnisalo.. ale dr. mi řekla, že to normálně mám nechat až to praskne a pak přetřít líhem a přelepit náplastí... tak jsem to tak udělala a malá je asi alerg. na náplast, přestože jsem koupila nějakou dětskou :( .. ale to vyhnisalo a ted dobré.

holky ta moje "můrka" blbne s večerním krmením.. já ji nakojím dejme tomu v 17,30 a dokrmím bebou.. vypila tak 60tku ... pak ji nechávám tak hodinu uležet :grinning: a pak koupání a krmení tak v 19,30 .. ona u toho spala.. jsem ji udělala 150tku co by měla v jejím věku vypít.. ne-li 180tku.. a ona vypila tak 100vku přerušovaně protože u toho spala.. tak jsem ji dala spát a za chvilu řev a cucala si ruku.. tak jsem ji dala jeste vypít a vypila asi 40tku.. tak já nevím jak to mam dělat aby jedla normálně v jeden čas aby vyzungla všechno a nedělalal "fory" .. nebo mam počkat a naplanovat to tak aby mezi krmenim a dalším krmením včetně koupání byly ty 3hod?
19. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
petul...hele a piješ v noci u toho kojení?nebo před ním?já mám u postele slazné i neslazené pití a když semi takhle udělá mdlo jak píšeš, tak si dám trochu sladkého a je mi líp, to je podle mě tlakem nebo něčím..Jinak vyčerpaná teda sem, ale držím se zuby nehty :grinning: Však to pak elle otřískám o hlavu,až bude mít rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak j kočár vždycky převážím k sobě, když jedu dolů a jedu jakoby po těch kolech co jsou blíže ke mě a zatím všude v poho - ale moc jsme toho nenajezdila.
A já si říkala, odkud saronku znám!Z diskuse dorjanu :grinning: A jak jsi nebo teda jste vůbec spokojené?já teda jo, i když mi chvílema ten kočár přijde takový chatrný, ale jak ovpohodě. j oa musela jsem poupravit dole ten košík a posunout ho výše, at ho můžu více narvat :grinning:
Jo a já tam šla právě kvůli té slevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

blecha..tyjo,mazec ten tvůj popis :astonished: asi nevyjedu nikam nikdy...ale máte to za seobu, to je hlavní, jste holyk šikovné - a s tou babkou jsi mě rozesmála, hlavně,že to pobavilo tebe,no ni? :grinning:

dan..ella na to mrameni asi nic nemá :confused: ale četla jsme to,že tam má být puchýřek a ten pak praská, prý je to normální. nás to teprve čeká, jsme mladší..

Jo a koukala jsem,že to teda byla migrena a nějaký jiný druh - nějaká s aurou - to znamená, že člověk přestává vidět nebo vidí nějaké mžitky, kolečka a tak. Takže to bylo ono - ale hlavní je,že je to pryč..

Jdu koukat na telku a chrápat - tak zase zítra, milé spolubojovnice! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
kuki: jako když jedeš dolů po jezdících schodech tak kočárek máš před sebou nebo za sebou a otočíš se proti směru jízdy?
no mě to pobavilo.. :grinning: :grinning: :grinning: no hlavní, že už to máš pryč :wink: a nikdy více!!! :wink:
jasně, měj se papa .. já ted spočnu u TV, malá už konečně nakrmená, tak snad do rána vydrží.. jdu něco pojíst, pak požehlit a ještě musím uklidit.
Manža přijede buhvi kdy.. je na setkání se zákazníkama na Konopišti, dnešek jsme ale zvládly samy holky, jsme holky šikovné :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.