• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Nazdárek holky,
tak dneska první?Tééééda, to koukám :confused:

dan..prosím tě, jaká je ta žirafa,co máš ro elišku z globusu - viděla jsem ji na jedné fotce. jej ako ten usínáček od chocca?musím elle něco koupit..j oa kočár je PARADNI, viděla jsme ho už na fotce u stromku a je to fakt kára - se za váma budou chlapi otáčet :wink:

nik..a ty první náušnice ti půjči mudra?protože aby byly kvalitní,že...včera sjem na netu koukala taky po naušnicích, takyt pomněnky jsou moc hezké, nebo pak ještě srdíčka a uvnitř růžový kamínek nebo bílý. Na těch pomněnkách je blbé,že jsou modré :grinning: logika,že..no uvidíme,musím si něco omrknout v reálu..ale neumím si představit,že je má uv uších, od včerejška ji pořád hlasím oouška a už se preventivně pořád omlouvám : :pensive:
2. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky..tak to sedátko koupím..prodávajího použíté za 850 což mi přijde docela v pohodě. Jinak zadeček je o dost lepší.. já mažu rybilkou ..ale když má opruzeniny dostaly jsme od doktora nějakou mastičku na recept. jinak zkusím i ten bephanten.

Kuki my budeme mít určitě ty pomněnky..moc se mi líbí.. a až bude větší může nosit ty od tchýně.. jinak nám doktor říkal, že až po očkování, jak prý bude reagovat..no bude to parádnice a regulerní ženská :slight_smile:)

jinak dneší noc super, kojila jsem ve 20:45 a pak až v 5:15 a ted po 8, jinak v 5 jsem se musela jít převléknout protože mi mléko teklo jak jsem měla prsa nalitá :slight_smile:))

Berry já myslím, že se příkrmy pokud jsou děti na UM od 4. měsíce. u kojených dětí až od 6.
2. led 2010 v 09:12  • Odpověz
kukinek - jestli můžu poradit, kup jí křemílka, ted jsme ho dostali a je super, ela je hotová z jeho očí, každé ráno jí hraju divadlo a ona se na něj směje a hraje pěknou melodii ale ten se musí natahovat. Jinak nemáme žirafu, máme slona, hraje a svítí na něm hvězdičky a mění ty světýlka barvu.

berryl - děti na UM příkrmy od 4.měsíce, nejprve zeleninový (týden), pak štávičky, pokud se začne obráceně tak rděti ty zeleninový nechtějí.

Holky dnes jsem se nasmála jak jsou chlapi leví. Petr mě chtěl nechat vyspat tak v 7 vzal malou, přebalil a vysvětloval jí že pozná jak má dát punčošky, že vpředu je jedna čárka (šev) a vzadu dvě. Tak na něj volám že ne vždycky. Pak jí oblíkl pytel na spaní a ptal se jí proč ho má až k pusince, pochopil že ho dal obráceně :grinning: . V 9 jsem se vzbudila, šla jsem na záchod a on přiběhl, ruce od hoven a zděšený výraz že jí vzal z postýlky a zdála se mu mokrá tak jí šel přebalit a že jí to vyteklo všude :grinning: museli jsme jí vykoupat oblečenou a postupně jí svlíkat, to si neumíte představit. Pak mi řekl že kdybych nebyla doma tak by jí to oblečení rozstříhl a vykoupal by jí.
2. led 2010 v 10:27  • Odpověz
dan :slight_smile: si mě pobavila,ale ten můj se Tvého hned zastal :slight_smile:! Chlapi drží spolu. My máme usínáčka z chicca a je bomba,malý už ho miluje. Jo dneska nám vaří pan MCdonald, mám na nej chuť.
2. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky. Tak opožděně všem přeji krásný a veselý nový rok 2010 :slight_smile: snad bude lepší než ten minulý. Něják sem nestíhám chodit, jenom když malá spinká a to už se děje strašně málo.
dan: tak na tom je ten můj úplně podobně, akorát s tím rozdílem že mě by šel vzbudit, elikož jak vidí hovna tak ho natahuje :grinning:
2. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
dan teda fakt jsi mne pobavila, typický chlap :slight_smile: od srdce jsem se zasmála :slight_smile: ale je hodnej, že se snažil.

kuki ty nastřelovací naušnice jsou z chirurgické oceli jsou v různých variantách, bílé, žluté, s kamínky bez. zkusím najít odkaz. nemusíš se bát. my nastřelovali dospělácké a jsou super.

poměnky se dělaj holky v různých barvách. klasické poměnky jsou teda s tyrkysy. ale dělaj se i se syntetickými diamantíky - tzv. zirkonky v různých barvičkách.

hezké pro inspiraci maj tady:¨
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zlato:0::102:1:/

holky ta moje malá žabka už konečně spinká. měli jsem jet dneska na oslavy 60. tchána ale manžel je na sužebce,malá od půl sedmé nespala tak jsem tam nejela, ona by zase nespala celé odpoledne a tak bych si to šla asi hodit. sama. pojedem mu popřát v týdnu :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
naušnice

http://www.nastrelovaci-nausnice.eu/cenik.htm

tak dětské se dělaj jen 4, a to varianta žluté i bílé, malá pecka, velká a s bílým kamínkem malý a velký.
2. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
2. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
asi nechám nastřelit Ríšovi náušnici at mu není líto :slight_smile: neeeee niki malý kouká na tv a u toho si cpe do pusinky celou pěst.
2. led 2010 v 15:03  • Odpověz
saron: no tak to já budu dělat každopádně.. škoda rány, která padne vedle :grinning: :grinning: :grinning: co ti mam ukazat co mame? Joo to lehátko? No takové jako Niki - obyč.

dan: no dneska jsem na ni koukala.. vypadá dobře, hlavně se dá rozložit a na cestování super. My teda doma máme, ale ted si nevzpomenu firmu,ale je to z druhé ruky.. ale vypadá dobře. No a tu i Ikei, že bychom koupili do KM nebo OV .. ještě zvážím..
jako myslíš kaši? NO uvažuju nad tím.. něco nám dala sestra - od nestle.. tak bych to event. zkusila.. máš pravdu je to už od ukonč. 4měs. Jen nevím zda se to jako dává do flašky s větší dírkou nebo po lžičkách..
tvůj manža mě fakt pobavil :grinning:

kuki: no u nás je to tak, že u mudry zaplatím 500,- a mám to jak za výkon, tak za naušnice.. jsou to jen takové kuličky myslím.. a pak si je po nějaké době vyměníš.. ted přesně nevím jak dlouho to tam musí být.. měsíc? No fakt nevim..

berryl: tak nám usínáček do vánoc nedorazil :frowning2: tak snad dorazí, když už jsem ho zaplatila.

niki: díky za odkaz s naušničkama.. mě by se líbily ty do kulata.. at nevypadají jako ty klasické dětské.. ty bude mít malá nějakou dobu od M. mamky ,tak jsem chtěla pak koupit něco jinšího :slight_smile:
2. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
ber. tak to máme stejné, malá si capala do puse celou pěst po kojení než jsem udělala nutrilon a poblila mi celé záda, jak ji natáhlo.

teď spinká v ložnici, ale v postýlce a ne v kombinezce u okna, tak to asi nebude 3 hodinový spánek jako včera ale jen hodinka odhaduji.
2. led 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
taky jsem nad tím usínáčkem uvažovala .-) my dostali tu žirafku z globusu ale má takový hodně ostrý zvuk. sice pěkěn spítí a mění se ty hvězdičky na těle ale zvuk nic moc. pouštím ji večer jak si hraje.

bleško naušničky nastřelené alespoň 6 týdnů ale klidně déle.
2. led 2010 v 15:17  • Odpověz
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8010-chicco-usinacek-coccolla-ruzovy
my máme tady toho modrého má krásnou hudbu
2. led 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
já právě vím od verusinka že je super. taky homaj. berryl jak dlouho to asi hraje?

ten tvůj malý malíř natěrač - je super. koukám že se táta nenudí.
2. led 2010 v 17:57  • Odpověz
niki: a ošetřují se ty ouška nějak? nebo se to nechá takto a pak po té době vymění? Doufám, že se mi to podaří vyměnit když sebou takto mele..

berryl: jéé to bude malíř jedna báseň :grinning:
2. led 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky
naše malá má usínačka ale takového látkového a super věc nemůžu si vynáchválit
to lehátko od Fisher price mám a malá si vyhraje já jsem spokojená

Jo holky víte o tom že naše děti spadají že mají zadarmo to očkovaní prevenar jak je ta reklama kdybych věděla neváhala bych? já do toho jdu mě to řekla naše doktorka dělá se to při prvním očkování hexavakcíny a myslím si že je to dobrá věc- jo je to zdarma ale nepovinné takže málo který doktor to řekne

a jinak mám depku celej den se mi chce brečet zítra manža odjíždí a už budu úplně sama na DUbině :frowning2: :cry: jsem zvědavá jak to zmáknem
2. led 2010 v 18:32  • Odpověz
jo děvčata nechcete někdo plenky? mám 3-6 kg pampersky jenom myslím 5 vzatých a ani to ne a cele balení pempers sleep and play a otevřene tesco 3-6 a vzaté 2 plinky my už máme malé a nevlezeme se do toho
2. led 2010 v 18:49  • Odpověz
endie my už taky máme větší a menší co mi zbyly prodávám kamarádce co je těhu
to mi je líto a jak dlouho bude manžel pryč?
2. led 2010 v 19:30  • Odpověz
ted bude jezdit na víkendy
2. led 2010 v 19:31  • Odpověz
niki je tam jedna hl.hudba mozarta ta hraje cca 5 min a pak je tam demo a to je taky mozart, ale v tom jsou zvuky moře, ptáčků atd.
2. led 2010 v 19:33  • Odpověz
blecha - do flašky s větší dírou v dudlíku, ale nejdřív vyzkoušet lžičkou trošku, může ti to plivat že to nechce. Kluk mi nikdy nevzal žádnou kaši až ted krupicovou, je odchovaný na našich obědech od 6. měsíce, nechtěl ani koupené příkrmy, jeho první jídlo byl guláš s kolínkama. Kamarádka mi ted taky nějaké kaše poradila a příkrmy od Hippu bio, prý chutnají i jí a švestkovou štávu od hipp tak jsem zvědavá.
2. led 2010 v 19:48  • Odpověz
dan tu švestkovou šťávu si hodně chválí holky
2. led 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
čekám až malá usne a pak musím jít odklidit sníh před dům, jak na potvoru odjel manžel pryč a máme službu a napadlo :frowning2:
2. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
http://www.emimino.cz/diskuse/kasicky-34251/

tak nevím jestli budu spěchat, už nekojím, ale malý prospívá uvidíme jestli nebude mít hlad a tak
2. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Krásný večer :slight_smile:
Berryl krásný večerníček :dizzy_face:
My máme usínáčka od FP takovýho mořskýho koníka, svété mu bříško a hraje a malej ho zbožňuje, stačí pustit jednou max. dvakrát a spinká, my jsme mu ho pouštěli už když byl v bříšku a pouštíme mu ho fakt jen večer na spinkání a tedy ťuk ťuk plní svůj účel, položíme do postýlky zapneme usínáčka a když dohraje a nespinká, tak Nikýs tak pískne, tak pustíme ještě jednou a pak už na 99% spinká.... :dizzy_face:
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.