• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tomu našemu taky svítí bříško a pouštíme ho jen večer :o)))
2. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
No jo vidíš to svítí a ne svété :grinning: :sweat_smile:
Jinak jako dneska jsem zvědavá jaká bude noc, byla tu mamka a tak malýho utahala, že usnul už v půl sedmý a nic s ním nehne....
2. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
ahoki veru :slight_smile:
malá ještě nevytuhla tak čekám, achjo.
2. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahojda niky :dizzy_face: , tak se alespoň v noci krásně vyspíš.... :wink:
2. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
no to nevím je najaká nesvá, nevím, prostě jiná, nevím snad ne nemoc, mamka mi volala že všicni malí synovci se kterými jsem byli onemocněli, jeden zápal plic, duruhý zánět průdůšek a další blije o 106 tak nevím. včera se mi vzbudila spocená a nebyla více oblečená ani něják zakrytá tak uvidíme zítra.

je fakt že jak má rysteráky - což se někdy rozčiluje tak pak kucká ale to se nedivím, bych taky kuckala mít tak vyřvaný krk.
2. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Niky, jejku tak to snad ne, snad to nic není.... já jsem moc ráda, že už jsme konečně zdolali oba tu rýmu, bylo mi ho chuděrky tak líto.....
2. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
bleško ošetřjí se asi týden desinfekcí.
hele výměna je ideální ve spánku nebo při krmení, už jsem to dělala není problém. budeš třeba v Ově tak se dohodneme klidně pomůžu.
2. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
veru vy jste rýmovali???? ty jo.

víš co mne štve, kdyby švagrová řekla dopředu že nejmenší je nachcipaný tak tam asi nejedu, a malý od sestřenice začal kašlat tam během dne. chudák měl na podzim několikrát zánět průdušek a dostal zápal plic, on je raubíř neposeda, nevím jak ho udrží v posteli, chudák. no doufám že malá bude ok.
2. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
ta moje beruška ještě nespí, ach jo. :unamused:
2. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky..ty nastřelovací naušnice jsou fakt super, vím že náš pediatr posílá někam na naušničky tak snad dělají toto jinak půjdu jinam na to asi doporučení nepotřebuju že..
Dan, tvůj manžel mě pobavil :slight_smile:)
Endi nám už jsou taky malé..ale koupila jsem sleep and play větší 4-9 a zase mi přijdou velké :slight_smile: snad brzo dorosteme :slight_smile:)
jinak jsme byli v ikee, koupili super zelený koberec...stejnou máme jednu stěnu :slight_smile: no Sofinka spinkala od 2 do 7 jen ve 4 přestávka na jídlo takže nehrozí, že mi ted usne :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Niky jen malinko naštěstí, ale jednu noc chrchtal chudáček dost, ale už je dobře.....
No to je teda švagrina nezodpovědná, no je pravda, že mi jsme tam kde byli malý děti malýho letos nebrali, řádí to hodně, tak jsme nechtěli riskovat, tak jsem s ním zůstávala doma a chodil po návštěvách jen manža.....
A tak co dělá beruška???
2. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
endie: a nechceš někdy zakočárkovat jak tu budu? No o tom prevenaru vím, já jdu do toho.. mě to ještě minulo při první hexavakcíně, protože to je zadarmo až od tohoto roku a my do toho spadáme, tak to dr. vymyslela tak,že to dáme s další haxavakcínou a že ten prevenar bude holt posunutý, ale prý to neva..tak jsem ráda. Jen prý se ještě musí dohodnout, zda to bude jako na recept a nebo to budou oni vymáhat na pojištovně, ale rozhodnuto je, že bude zadarmo.
No s těma plenama mám stejný problém... mám jich už jen posled.řadu.. a taky už je to jen tak tak.. tak ji to jako ještě dávám, ale na noc jsem už dnes teda dala vel. 3.

dan: aha tak vyzkouším... a doufám, že se neucpe tím.. už jsme začaly pěkně kakat.. myslím, že po těch probiotikách. No dneska jsme se tak posraly, že měla zelené až na bodýčku.

berryl: děkuji za pěkné odkazy, jsem si to pročetla.. tak jsem na to zvědavá, v lednu jdu na KO tak se optám a pak můžu vyzkoušet, třeba tu kašičku, no uvidíme. A začnu rozhodně se zeleninou. A tu švestkovou štávu koupím kde?

jinak holky, koupila jsem v Ikei caspera a nemá to na usínání vážně chybu... fakt to bylo parádní usínání :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
veru hádej, nespí. ach jo. :wink:
2. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
niki my zase na vánice odpoledne jeli ke tchýni a byla tam i švagrová s maluchama a ten menší měl šílenou rýmu, jsem málem vyletěla z kuže,proč nám to zatajili.Hlavně ona na všechny nadává a sama to dělá. -naštěstá jsme nic nechytli. Malý se zatím drží, ale je fakt, že ještě nebyl v obchoďáku ani mezi více lidma.Hlídáme si návštěvy atd.
2. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
veru: tak toho jsem si objednala a ještě nedorazil :frowning2:

niki: nemaluj čerta :wink: každý den může být ted jiný s prckama.. ta naše už si sama dneska prvně držela flašku a i s tím usínáním paráda.. no abych to nezakřikla, že? A u koupání už neřvem.. sice dneska koupal můj tatka a řev... ale pak řekl, že moje babi ji nějak rychle chytla za nohu a ona se asi lekla.. tak snad nebude zase vyplašená :frowning2: no uvidíme.
tak to od švagrové není hezké :frowning2: to by mě asi pěkně naštvalo :angry: ale neboj, bude určo OK, uvidíš.
a copak beruška? ještě pláče? a nebojí se třeba tmy?
2. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
berryl: díky a to už můžu podávat ted, že? Ale já bych to asi ředila.. co myslíš? S kojeneckou vodou nemůžu nic zkazit ne?
2. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
berryl tak to malá už byla, hold jak jsem sama hodně věcí nejde.

ona ani moc neplakala 10 minut klid pak brblala, brečela, ale už 10 minut snad spí, ale čekám musím ven uklidit ten sníh nemám chůvičky tak si nechám otevřené dveře. snad ji když tak uslyším. když se jdu sprchovat tak ji taky v koupelně neslyším :slight_smile:

tak já dneska chtěla koupat v kyblíku a řev, rykot děs. tak urycheně přelít vodu do vaničky a byla ok. :unamused: asi nemá den
2. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
nic jdu na ten sníh :wink:
2. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Niky tak ať to nic není ..... to by bylo fakt na prd...
Blecho malýmu ho koupil manža ještě když byl v bříšku v pompu....

No nic holky, Nikoušek se konečně vzbudil, tak jdu udělat večerní rituál a půjde zase do hajan, teda teď už do ložnice.... tak krásný zbytek večera a klidnou noc :dizzy_face:
2. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
niki to je jasné, já všude pošlu rádu nebo hlídá a jdu já, když jsi sama nemáš to jak jinak udělat než ji vzít sebou
2. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
jsem zpět :slight_smile:

to věřím když je manža doma tak taky hlídá, ale je to tak málo :frowning2: hm ale snažím se chodit dopolko nebo přes oběd to tam skoro nikdo není. a přeci jen u nás to není tak frekfentované jako v Ově, hold jsme malé město. dneska jsem byly a potkaly jsem asi 5 lidí a u pokladny byl před námi jeden človek.
2. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
no právě, tady je lidí a lidí a hlavně nemocní přes svátky chodili nakupovat a tak, měla jsme strach
2. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
jojo přesně tak :slight_smile:

no nic půjdu brzo spát protože kdo ví jak malá. nevím už je 3 dny zase jiná, nespavá a uplakaná, snad bude ok. jinak je usměvavá, hraje si, tak asi jen blázním já :slight_smile:

:dizzy_face:
2. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
no nic jdu dát vysterilizovat flaše a nakutě :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
niky dobrou noc
bleško s tou šťávičkou neporadím, ale poptám se a dám Ti vědět
2. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Tak nakoenc usínáčka máme - toho co psala veru :dizzy_face: a je fajný, malá z nej nemůže spustit oči :grinning: Takže zatím žádné usínání :rolling_eyes: :grinning: koupili jsme ho v pompu a je na něm super, že se dá ztlumit ahraje příjemně, není ukvičený jak většina hraček - a taky až se pokazí,tak se to dá vytáhnout, vycpat a zašít a je z toho hračka - mi říkala paní v obchodě :grinning:

nik..díky za odkazy, sjem to omrkla, podobné jsme našla včera. nejvíce se m iasi líbí tyhle http://www.zlato-stribro.cz/detske-zlate-nausnice-se-zirkonem-01-z100348 ,ale jako než já se zase rozhodnu..ale je dobrý nápad,že by mohly vypdat ne tak dětsky, ab se daly nosit déle.J oa ella má taky dneska den, je jako vyměněná, uřvaná a protivná jak prdel :unamused: ale večer naštěstí usnula,takže je klid...

endie..to víš, ež to doma zvládneš, uvidíš!jenom si na to zvykneš, trochu se to zaběhne a bude to pohodka!jo a s plínkama taky neposlouží, já koupila minule huggies 3-6 a jsem ráda,ž jsme je dobrala, ella je měla jako bokovky, už dáváme větší

Holky, jak a hlanvě kde vám spí mimča přes den?já jse z toho spaní už nešťastná...když ji chci dát dopoledne nebo odpoeldne spát,tak ej to s šíleným řevem a uspávám ji pěn´kně dlouho. a to to hlídám, jak spala dan, jen si hrábne na oko a už jde spát. vždycky v ložnici vyvětrám, lehnu si tam s ní do postele a ona řve, pak ji masíruju břicho, dám pecky, řve. no a pak z toho řvaní usne - jako enví, jeslti to tak má ráda nebo proč to tak je,nicméně mě to trochu unavuje :rolling_eyes:

jo a ktomu očkování - četla jsme si diskuse a je i nějaký sinflo..něco:slight_smile:nebo tak nějak..no já sjem na vážkách, prý ej to hodně zmedializované a pneumokoků je prý více, ej to jako s chřipkou, očkování to dítě 100% neochrání. ale zae si jako nehodlám pak něco celý život vyčítat..poradím se s mudrou, u nás nikdo na zánět středního ucha netrpěl, akorát brácha trcohu a zítra se optám tchýně...no vestředu jdu na poradnu,tak zase mám 100 otázek :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
berryl malý vypadá nádherně :slight_smile:
3. led 2010 v 00:03  • Odpověz
blecha - můžeš tu štávu ředit vodou.

Holky dnes máme 3. měsíce. Mám z ní radost, má režim přes den i v noci, vůbec nepláče, má pořád dobrou náladu. Pořád jí muckám, jednou jí umačkám.

kukinek - mě přes den spí v lehátku, nebo v kočárku co mám v obýváku, nebo v kočárku venku. Spí půl až hodinu dopol. a 4-5 hodin odpol. Po koupání jde do postýlky do ložnice.

endie - tak co, jak jde krmení? Už si malá zvykla?
3. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Jinak po obchodech běháme od narození, nemám moc hlídání a měla rýmu, ale zvládly jsme jí bez doktora, zabírá nám ten roztok Libenar.

berryl - pozdravuj večerníčka , že mu teta posílá pusu :wink:
3. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.