• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahoj holky..
Musím pochválit Sofinku..fakt je s ní už sranda.. probudí se a už se usmívá..na mě..na topení, na okno..fakt sranda :slight_smile:) bříško nás nebolí prdíme osto šest..a fakt není vůbec plačtivé dítě..to už musí být že je protivná :slight_smile: no snad to nezakřiknu..

Kuki mě už přes den mezi kojením spí tak 30min max 1 hodinu..někdy i jen 15 min.. už to není to co bývalo..jen v kočáře vydrží i 3-4 hodiny spát..a to nemusím ani s ní drcat. jinak jak máme malý byt tak je Sofinka často v postely..není to tak, že by měla postel jen na spaní..tak ted přemýšlím, zda to není chyba..
jinak co když Ela nemůže zabrat.. to máme taky.. někdy si ji vemu do ruky a umusím ji trošku pomoci..

Dan gratulace ke 3 měsícům :slight_smile:) jste šikulky..
3. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ranko děvčata
dand: super ted sjídlem pije co má a na silvestra mi vydržela až do 3 do rána, takže bomba díky dobrá vílo za pomoc
Jo a gratulace 3 měsícu toto letí :slight_smile:
berryl:super večerníček :grinning:
bleško: jasně můžem budu jenom ráda
3. led 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
ahojki holky, tak u nás pořád sněžííííí :slight_smile:

malá špatně spala v noci, a je taková unavená, a tak od rána sem tam kucká, pčiká, nos má čistý teda pár snoplíků jsem odsála ale pořád ji tam něco chrčí. ach jo :frowning2:
3. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
jojo taky gratulace ke krásným 3 měsícům.

endie neboj zvládneš to, uvidíš, některé věci prostě vypustíš, a uděláš si systém pro jednoho člověka. jsi šikula tak hlavu vzhůru.
3. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Krásné dopoledne, šmudla ještě furt chrní, tak jsem naházela nějaký nový fotky do alba.....
Niky chuděrka malá, tak ať je brzy dobře a nerozjede se to víc..... jinak nám pomohl taky ten libenar
3. led 2010 v 10:10  • Odpověz
holky viděli a nebo ste četli Stmívání? jsem jak puboš :grinning: jsem se zamilunkovala do vampírka :grinning:
3. led 2010 v 10:11  • Odpověz
endie ne neznám :slight_smile:
3. led 2010 v 10:25  • Odpověz
kuki: no bokovky jsou ted v modě ne? :grinning: :grinning: :grinning: No přes den malá doma moc nespí, teda ona nezabere... ale včera jsem ji přinutila, vzala jsem ji k sobě do postela a přitiskla k sobě, chvilu se cukala, ale byla jsem silnější :grinning: a pak usla.. no pak vlezla nechtíc do pokoje mamka a tak jsem uspávala znovu.. nicméně pak jak usla znovu tak spala asi půl hod a to je málo.. ale pak ji vzal ven brácha s jeho přítelkyní na 2hod tak jsem měla veget Jinak s večerním uspáváním je to po každé jinak, v KM to bylo jakž takž dobré.. v OV už nechtěla zabrat.. nebyla zvyklá na cestovní postýlku. Ona totiž když se rozeřve, tak neumí přestat, takže ji chvilu chovám až je v takovvém klimbu a pak ji vložím opatrně do postylky a když se třeba probudí tak už to je na pár dudlíků a klid. No jenže když jsem ji dávala do té cestovní postýlky, tak ona je hluboka a jak jsem ji dávala dolů, tak se ji rozletěly ruce a lekla se, takže byla vzhůru vždy a jak už jsem pak na ní neměla nervy, tak jsem ji dala na bok a jednou rukou jsem ji držela dudlik a hruď a druhou záda a tak jsem s ní kinklala až zabrala :sweat_smile: :grinning:
Ale včera už odjela sestra s rod. tak jsem se přestěhovala do jiného pokoje,kde mam jinou postylku a tam usla pěkně.. možná to bylo i tím casperem z Ikei nevím. No vlastně usla a pak se po 3/4hod vzbudila, že jako má ještě hlad, tak jsem ji ještě dokrmila a pak chrněla. Nevím co to má za moresy.. fakt jak z té knihy o prevítovi. A pak spala do 3hod. Taky by mohla spát dýl že?

no ohledně očkování, dr. mi to řekla, že by to bylo dobré naočkovat.. raději než na klíštata.

dan: tak super, naředím... nechci aby si hned zvykala na sladké vody. Jééé tak to gratuluji k výročí :slight_smile: No tak to je super s tím režimem.. to malá moc ten režím nechce.. má svou hlavu už ted a nejde mi to s ní :unamused: tak to dělám jak chce ona.

endie: a můžeš třeba i dopo? Nebo raději odpo?
3. led 2010 v 10:31  • Odpověz
můžu kdikoliv :slight_smile:
Nevíte kolik je stupnů venku? jetsli můžu s malou ven, měla jsem teploměr ale při výměně oken námho dělníci vyhodili :angry:
3. led 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
tak malá spí. holky jsem z ní nervozní, sem tam kucne, pčikne ale jinak se usmívá, teplotu jsem změřila 37,5 což je ještě normál. tak uvidím odpoledne.
ještě k tomu mi manža nebere tel. asi mu leží v autě a on je u práce :frowning2: ach jo.
3. led 2010 v 10:39  • Odpověz
niki nám na rýmečku pomohly kapky co jsme měly v té krabici při odchodu z nemocncie ale zaboha si nevzpomenu jak se jmenují
3. led 2010 v 10:42  • Odpověz
endie: no tak -4C jj můžeš, taky jsem dala malou ven našim :slight_smile:

endie: jj to je jeste v normě..a to máš po odečtu?

endie: no a co takhle v úterý? Mohla by i Tynka a Kuki. Dá se tam někde na Dubině kočárkovat? Jsem koukala, že tam jede i nízkopodlažní tramvaj, to by bylo na pohodu. Co holky? Třeba tram z vozovny 12,59 tam jsme 13,31 můžem nějakou dobu povozit a pak cesta zpět. Jen nevim kde bydlite.. Kuki by se asi nalodila u Tesca ne? A ty bydlíš kde Tynko?

srazek s brms jsem přehodila na PO takže v ut můžu.
3. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
endie to je libenar. ten mám a kapu.

u nás endie -3 a je tam superně, krásně zasněženo a takový čistý vzduch po těch inverzích a smogu změna.
3. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
bleško to bylo na mne s tou teplotou, ne to je co naměřil teploměr. tj bez odpočtu
3. led 2010 v 10:44  • Odpověz
niki: jj to bylo na tebe, už blbnu :unamused: :grinning: tak to se dá bez odečtu ;) malá když se třeba vzteká tak je taky teplejší :grinning:

holky, nechcete dnes odpo někdo zakočárkovat po Porubě?
3. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
bleško já klidně ale mám to z ruky. hlavně nemám odklizené auto.

no jsem rozhodnutá jestli bude kuckat i dopoledne raději navštívit pohotovost. mám teda i mobil na naši Dr. ale nikdy neřekla že můžu volat. je mi to v neděli blbé. a zase čekat do zítra. kdo ví, no počkám na manžu až odpolko přijede a uvidíme.
3. led 2010 v 10:54  • Odpověz
niki: a ty bydlíš kde? Já myslela někde v oblasti Zlínska..
a ona kucká? Tak ji častěji větrej, ale krátce aby nenachladla.. a aby to nešlo jako na ni ten studený vzduch.. to jsem vychytala na rýmu.. netuším co na kašlík. Neexistují event. nějaké kapičky pro mimča na kašel? Nebo raději aby zkoukli dr. no uvidíš.
3. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
bleško v Novém Jičíně, cca 45 km od Ostravy, a v Ově jsem pracovala :slight_smile: a před tím i studovala.

sem tam kucká. včera asi párkrát dneska více, ach jo. ono jde i to to že všichni bratranci po vánocích onemocněli a my s nimi na ty vánoce byli v kontaktu. a mám i strach protože já jsem jako dítě byla s průduškama a zápalem plic velký kamarád.
určitě kapičky jsou ale nechci u ní praktikovat to co u sebe - samoléčba to bych si nelajzla ani po poradě s lékárníkem. prostě v tom jsem posera.

ale počkám na manžu. auto je zapadané 20 cm sněhu a nechci ji nechávat sedět v autě a řvát než ho ometu :frowning2:
3. led 2010 v 11:03  • Odpověz
aháá tak to jooo a ty by sis troufla dorazit v takovém počásku?
no mě malá taky semo tamo kuckala.. a pak se to nerozjelo, tak ji pozoruj a když bude horší, tak to raději konzultuj.
3. led 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
bleško asi jo, naježděné mám tisíce km, ikdyž s malou jsem samo opatrnější.

nic malá je hore :slight_smile:
3. led 2010 v 11:16  • Odpověz
tak utíkej... tak nechceš též dorazit v ut? Že bychom to pojaly jako hromadnou prochajdu i s Endie? Aby přišla na jiné myšlenky? :slight_smile:
mě za chvilu přiveze tatka malou domů, tak se jdu podívat jak je na tom oběd :slight_smile: u rodičů je výýýborně :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky..já vám závidím že řídíte.. já jsem si udělala řidičák, trošku jsem jezdila..ale ted jsem x let nejezdila.. loni jsem zase začala..dala jsem si kondičky..a jako uplně v pohodě..ale sama se bojím.. ach jo..musím s tím ale něco udělat..už mě to štve.. chci být víc soběstačná.. dojet si k našim nebo na nákup do hypermarketu a tak..
3. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
bleško nevím,

malá se probrala až v jednu, byl to jen výkřik do tmy. volala jsem naší Dr. říkala že pokud není teplota tak ji nechávat ve zvýšené poloze, odsávat nosan a když tak zítra ráno naklusat. pokud se to nezhorší tak mám v uterý bohůžel zrovna poradnu s malou o půl druhé takže smůla.

saronko já neřídit tak jsem u nás odřízlá od světa. nikam se nedostanu. řidičák mám už 10 let a jezdím od počátku, je to můj koníček, takže mi nevadí ani cesta do chorvatska atd. chce to ale jezdit, jezdit, jezdit.
3. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
aaa taky nerada bych vás obtěžovala s nachlazenou Beruškou, budu ráda když se to zlepší a bude ok. :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
saron: no já se taky ted bojím co mám malou... ale nakonec jedu a dojedu :sweat_smile: ale malé ted začaly vadit ty dlouhé cesty.. nad 2hod :frowning2: pak má hister. záchvat.. tak do phy mě vezme tatka a zpět mu zaplatíme vlak, aspon budu jednou sedět s malou vzadu. Můj muž ŘP nemá, tak to je všechno na mě. Možná si ho udělá na jaře, ale stejně než se vyjezdí to chvilu potrvá.

niki: no jasně.. já asi přijedu ještě v únoru.. protože zkraje února má M. strejda 80tiny tak jestli budou dobré cesty tak se vydáme do Kroměříže a to určo pak rovnou do OV, tak zase zaprochajdujem.
Tak hlavně aby bylo vše OK, budu na vás myslet.. a měj pozitivni myšlení, že to bude dobré ;) uvidíš.

tak nakonec se podařilo a jdu s malou s Kuki.. ;) :slight_smile: ted ji krmí děda, už jsem připravena vykročit.
3. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
no super to by mohlo vyjít, v tom unoru :slight_smile: malá v autě spí, naštěstí ji to nevadí, dává i ostravu a zpět, skoro v kuse. jsem zvyklá jezdit sama, malou vidím ve zpětném zrcátku - mám přídavné abych an ni viděla. a jsem více v klidu. když jedeme dva tak jedem vepředu a ona sama v zadu. stejěn spinká.

bleško určitě bude. teď spinká :slight_smile: uvidím zítra raději kté Dr. naběhnu ať si ji poslechne :slight_smile:
3. led 2010 v 15:04  • Odpověz
sar u nás je to stejně s tím spaním doma a v kočárku. Malý pláče jen kdyz má hlad,jinak vubec. Blesko bydlím na nazvalove náměstí,kousek od zimního stadiónu. My jdeme zítra na očkovani,tak doufám,že to malý snese v pohodě a v to úterý bych moc rada jela. Endie ten film jsem viděla,je super.
3. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky k tomu očkování on se ten Prevenar píchá s první hexa????
3. led 2010 v 16:45  • Odpověz
veru já četla že ten prevenar se pícha od 3m ale více nevím,zítra všechno u mudr zjistím. Kuki na kolik jdeš na poradnu?já na 15.30h :slight_smile: dan Riša Vám taky posílá pusinky
3. led 2010 v 16:49  • Odpověz
3. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.