• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berryl tak to budeš hodná, protože já bych tam kdyžtak brnkla, ať to má chuděrka, kdyžtak za sebou.....
3. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Tak já se konečně dostala k PC a mám i dočteno :wink:

My byli na Silvestra u kamaráda na večírku a naši koupali a uspávali :grinning: Přišli sme až ve čtyři ráno - parádně sme se pobavili :grinning: :grinning: :grinning: A malej byl prej hodnej..

Teď se budí pravidelně ve dvě, v pět a v osm - to už nechce být v postýlce, tak jde k nám do postele nebo do obýváku na hrací deku. Filip nám dneska odjel a mě čeká ještě týden u našich. Stejně tady nestihnu všechno, co sem chtěla. :frowning2: Ještě bych potřebovala aspoň jeden týden navíc. Už úplně cítím, jak se mi to tu krátí a nechce se mi do Prahy :confounded:

Jinak kamarád, co sem se s ním teď stýkala každej den a několikrát si choval i malyho, mi včera sdělil, že má neštovice! No, Filip je taky ještě neměl a tak čekáme, co z toho bude - jestli to malej nebo velkej chytnou :astonished: To je radost, teda!

sar: s tim usínáním - u našich nemám lehátko, tak spí dopoledne v autosedačce (tam se mu líbí!), někdy pak usne někomu na ruce, pak odpoledne v kočárku (dneska sem byla kočárkovat ve dvě a ještě teď spí u okna) a večer po koupání ho dáme do postýlky, párkrát musíme přijít dát dudlík, ale většinou do čtvrť hoďky usne...

Nic - jdu skouknout vaše albíčka a snad se příští týden dostanu i k tomu svymu :wink:
3. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Berryl děkuji, jo a díky za odkaz pak na to kouknu....
3. led 2010 v 17:04  • Odpověz
holky tak nevím nevím jak s tím očkováním, ještě budu zjišťovat, nechci ho zase zatěžovat pokud to nemá smysl
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=34327&vGroupOffset=360&=&vOffset=150
3. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Niki mě taky řízení moc bavilo ale udělala jsem si řidíčák a naši řekli..na nové se nezmůžeme tak ti ho půjčovat nebudeme..a bylo to.. :frowning2:

Berry my ted máme scény před odchodem ven, vůbec nevím co se děje..dříve jsem ji dala do kočárku a mohla jsem si jít oblékat a nebo prostě na záchod..ted usím hned vyjet, jinak křičí jak kdyby ji na nože braly..moc nechápu...

Sali, no já přes den nakojím a bud si s ní hraju nebo ji dám do postýlky a tam usne..je docela často v postýlce..pak občas na hrací dece nebo v kočáře když jdeme ven, v autosedačce moc být nechce..no ted koupíme to lehátko tak snad se jí tam bude libit..
3. led 2010 v 17:21  • Odpověz
SARONKA - MĚ TAKY ZAČALA ŘVÁT KDYŽ JÍ VLOŽÍM DO KOČÁRKU. Nikdy to nedělala. Myslím že víc chápou že jsou nabalené a v těsném prostoru. Než vyjedem tak přestane, ale někdy k ní běžím polonahá protože řve že by se zadávila, úplný hysterák. Dnes spala v kočáru venku 2,5 hodiny, najedla se a už druhou hodinu spí v kočáru v obýváku.
Já taky mám řízení jako koníčka, moc mě to baví a jedu kamkoli, jsem za to ráda, nejsem na chlapovi závislá.

berryl - dneska jsem to říkala Petrovi, že si myslím že očkování zatěžuje organizmus (myslím ty co jsou navíc), tak váhám.
3. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Dani přesně tak..vyjedu a je klid.. taky mi spala dlouho..venku 2 hodiny a doma další půl ale vzbudila jsem jí, aby mi spala v noci..
3. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Filípek brečí v kočárku od začátku - já s ním vyjedu na chodbu a pak du na záchod, obouvám se a tak... :grinning:

sar: Malej chce být raděj na té dece, v lehátku se mu moc nelíbí a když - tak musím houpat :sweat_smile: Ale auosedačku miluje - tak nevim... Jinak já ho nedávám do postýlky přes den vůbec - prostě tu má jen na spaní v noci...
3. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
holky tak naše malá spí i přes den v postýlce, bohůžel ikdyž to zkouším tak jinde neusne. ale snažím se.

odpolední spaní bylo několikrát přerušeno kašlíkem, tak se fkat těším na dnešní noc, holky jen ať to není vážné hned ráno vyrážím k Dr. ach jo. bobíšek můj. :unamused:
3. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
jinak my vyrážíme do kočárku vždy tak že ji oblíkám kombinezku a už jsem oblečená a obutá. to stejěn pláče, než dojdeme z 3 patra tak ne a pak asi tak minutu v kočárku než sjedu schody do domu a je klid. to je asi stejné.
3. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Já oblíkám taky oblečená - jen nasadit bundu a boty :slight_smile: No, než vyrazíme, tak sem zpocená jak hrom!

niki: chuděrka malá! ani vyspinkat ju to nenechá??
3. led 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
sali teď spinká, má podloženou postýlku a je to lepší a chladno v ložnici, to ale máme pořád. achjo. jsem z toho smutná, snad budem brzo fit.
3. led 2010 v 18:25  • Odpověz
tak holky a je to tady jsem SAMA :frowning2: brečím jak blbec, bojím se že to nedám, toho čeho jsem se nejvíc bála je tady :pensive: jak já váj ty chlapy závidím ikdyž je třeba máte jenom na noc doma ale máte se ke komu přitulut v noci

niki: určitě to bude dobré, bobek malej
3. led 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
endie hlavu vzhůru, neboj zvládneš to hlavně prosím neplakej, já vím dobře se to říká ale víš že já na tom jsem stejně, bohůžel.

neplakej, uvidíš zvládneš to, co bys nezvládala, čeho se bojíš nejvíce?????? dyť jsi skvělá, všechno máš zmáklé a jsem s Adélkou sžitéééééé. hele kdyby cokoli tak volej jo. v pohodě.

endie já tu sice tento týden chlapa mám ale co bude pak, no to co u tebe, celej týden v tahu a bohůžel i vkendy. tak neboj, hele uteče to, a manža bude doma na víkend. kočko naše :slight_smile:
3. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Berryl my malýho očkovat dáme a i ty rotaviry.....
Niky chuděrka Berenička, ach jo, tak at je jí brzy dobře a je to jen nějaké malinké nachlazení bobíšek maličkej....
Endie neplakej, máš Adélku, tak se hezky přitul k ní a ono těch 5 dní uteče jako voda :wink:
3. led 2010 v 18:52  • Odpověz
já už se vždycky skoro obleču, pak obleču malého. Kočárek mám v bytě tam narvu malého, on taky začal řvát nikdy to nedělal, dám mu dudlík a hážu kočárem :astonished: :grinning: ze strany na stranu a on usne. Pak jedu s kočárkem do kuchyně a otevřu okno.Malý spí a já se dooblékám. Nebo ho dám už na chodbu.
3. led 2010 v 19:17  • Odpověz
http://www.anamneza.cz/moduly/clanek.php3?id=858&sekce=2
veru zítra se na ty rotaviry poptám mudr museli bychom zítra začít a zase ať to není pro tělíčková taková zátěž tolik očkování a léků, no zítra budu chytřejší
3. led 2010 v 19:24  • Odpověz
niki: tak jak je malé při večeru? No malá taky zvládala být v autě, ale ted se ji tam nějak nelíbí. A kde máš umístěné to přídavné zrcátko? Ona je přece otočená proti směru jízdy.

veru: no většinou se to očkuje dohromady s tou první hexa.. no někteří tvrdí, že je lepší mít 14denní oddych, ale já myslím, že to je jedno. Mě dr. řekla ,že ted budem spadat do té kategorie a že to budem mít zadarmo, tak mi ho naočkuje s druhou hexavakcínou. Je tam prý podmínka.. narozené děti po 1.8. které ještě nebyly očkované a to splňujem.

kuki: jsem zjištovala.. je to synflorix a ten se prý platí, prevenar je zadarmo.

já taky prvně se obleču, pak jdu na malou, celá jsem spocená a pak šupnu do kočárku, jen bundu a boty a vyrážím. Tu v OV je to složitější páč máme kočárek dole v kočárkárně.. takže ji navleču do fusaku a pak mi s ní šel už děda dolů po chodbě a já mezitím rychle bundu,boty.. musím si vybrat, bud budu spocená já nebo Petka.. tak si vyberu sebe :grinning:
já Petku očkovat určo nechám.
A dneska jsem si uvědomila, že to je super že se tu všichni máme.. co já bych si bez vás počala, můžem tady vylít své smutky i radosti je to bezva jak se tu dokážem podržet.

Takže Endie nesmutni !!! A jak tu píšou holky, přitul se k Adélce, je to tvé zlatíčko a manža bude coby dup zpátky.. a v uterý nás čekej !!! dojedem neboj a přijdeš na jiné myšlenky.
3. led 2010 v 19:39  • Odpověz
sali: neboj, však budeš mít v pze mě :wink: a zajdem na slaďoura ;) ještě ti ho dlužím.

jinak malá zabrala už v 19h a pak asi před 20h vzhůru a asi ji trápí zuby.. jsem ji to pomazala tím Mundisan gelem, tak byl klid a ted zase pofnukává :frowning2:
3. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
tak malá konečně spí, je to boj. je nevrlá, děs. a kucká pořád. takže dopolko na nás myslete valím k Dr.

jsem zvědavá jaká bude noc. snad to zmákne v pohodě.

já se přiznám že jsem ty očkování ještě vůbec nestudovala. to šlo něják mimo mne. nojo, bleško už zoubky jo? tak brzo???? fakt, t yjo. to se máme na co těšit.

nic jdu zalomit, kdo ví jak se vyspím. mějte se tu :wink:
3. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
niki: jj budu myslet, pak dej vědět jak jste dopadly ;)
no myslím si že to jsou zoubky, namazala jsem ji to tím gelem a ona mě kousala prst... tak si myslím, že to zuby jsou,... byla pak klidnější.
Ale jak jsem ji včera vychválila to usínání tak ještě před chvíli řvala.. tak snad už další kolo nebude.. si říkám, že ten náš malý "prevít" :grinning: mě tu nenechá snad napsat ani řádku... sotva než jsem se tu přihlásila, už jsem musela jít vedle do pokoje.

jdu taky spát.. jsem měla myšlenku, že malou vzbudím kolem 22h na jídlo aby vydržela déle, ale asi na to prdím, jsem ráda, že usne ted..
3. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojte holky,
tak dneska poslední den prázdnin od zítřks zase práce - ted pro pracující a to my nejsme chacháááááá :grinning:

berryl..já jdu na poradnu až ve středu, na 13hod. Takže se tam azse nepotkáme:-/

verusinek..koukala jsme na fotky a malý je fajný :dizzy_face:

blecha..tak malá se pak rozeřvala jak tur, jak jsme se rozloučily, volala mi manža, kde jmsem,tak pr o nás dojel a dostala jsem zdupec,že bylo -6 :pensive: ale jako v pohodě, akorát malá začala kašlat, povedlo se jí to teprve teda 3x, ale ještě jsme ji nikdy neslyšela, tak jsem byal vyjevená :confused: Ta kdoufám, že z toho nic nebude, to by mě škublo...

Dneska byl ten prevenar v telce ve zprávách. No já se poradím s mudrou a uvidím.
A naušnice půjdu anastřelit, zjistila jsme si tady kontakt, tak se objednám, jenom se zeptám, kdym ám jít
3. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
oka kuki tak jindy,Niki tak co malá?
4. led 2010 v 07:54  • Odpověz
dobré ranko holky
tak máme rpvní samostatnou noc za sebou a celkem šlo, malá asi vicítila že jsme samy a nebo že jsem nervozní tak trochu dělala neplechu v noci ale nic hrozného,

holky pokud nechcete přijet tady tak já můžu dojet někam, auto mám naštěstí tady manža si ho bere až příští týden

no a pecka na závěr malou jsem měla celou noc u sebe v postely místo manži :grinning: a rano mi začla kuckat a neustále pčiká :rolling_eyes: teplotu nemá tak uvidíme jestli se to nezlepší tak zítra k dr. mě odvezou celou dobu se drží a najednou bum
4. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky.tak jsem včera nakojila ve 20:30 a pak až v 5..spala celou noc uplně klidně..jen jsem musela vstát abych se podívala, zda je ok, bylo mi to podezřelé :grinning: no a ted kojení v 8 :slight_smile: paráda..
Niky ot mě mrzí, že jste nemocní..snad bude líp, dej vědět co u doktora
Endie jste šikulky, že jste to zvládly..jinak Endie co dělá tvůj manžel, že sváma není...bud mi to uniklo nebo jsi to už říkala dávno co jsem k vám nechodila..
4. led 2010 v 08:32  • Odpověz
můj manžel je Policaj u dopravky ale v Praze :angry: no a ted je půl roku na škole v Jíhlavě a domů bude jezdit v pátek a v neděli zas tam ale slíbil že od července už budeme bydlet spolu, tak jsem zvědavá (tím myslel v Praze)
4. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahojky!!!

niki: Myslím na vás!

blecha: To je sranda! Já mám taky u našich kočárek v kočárkárně :grinning: - nevlezem se do výtahu...

endie: Nesmutni! Naštěstí i naneštěstí čas rychle utíká a pátek tu máš za chvilku.. A co bys nezvládala?!Vždyť seš silná ženská a dobrá máma! :wink:

Teda z toho počasí nemám radost! Jako zimu miluju, ale vzhledem k tomu, že mám malyho a na hory se letos stejně nedostanu, mohlo by být už jaro! Se bojim, aby to nebylo, jak vloni - to sem ještě na konci března)už s malym v bříšku) lyžovala a pak najednou počasí jak v červnu! :astonished:
4. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.