• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan psala jsem mailem naší personalistce
4. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
berryl vy máte dneska po očkování co? co vše Ríškovi píchali?
4. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
niki mi teprve jdeme na 15.30h to bude ta první hexavakcína
včera jsem do noci studovala net a mluvila s kamarádkama a nevím zda do malého budu rvát očkování během prvního roku.Vidím to na ten prevenar, meningokoka asi až tak ve 3letech to bych pak chtěla i žloutenku, ale prý je to pro tělíčko záhul tolik očkování. Tak uvidím co mi dneska poradí mudr. Nejhorší je každý mudr jiný názor !!!

ty jo tak to v březnu nedostaneme skoro nic :frowning2:
4. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
holky malá m ispí od 11 hodin :astonished: to bude noc :unamused:
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
endie - mě taky a spala ještě od půl 9 do půl 10 a bude spát ještě před koupáním. U nás to neovlivnuje noc.

holky děkuju. Dopis žádný nemám tak zkusím zavolat účetní.

Malá chrní tak jsem byla odhrabat auto, je tam hezky, +3 st a slunečno. A krásně bílo. Mohly být bílé vánoce :frowning2:
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
My dostanem očkování až ve 4.měsíci, takže máme čas. Pak dáme naušničky. Je prý lépe zjara, lépe se to hojí tak nebudu pospíchat.
4. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
berryl taky to tak vidím, nechám ten prevenar protože já jsem trpěla jako malá na záněty středního ucha šíleně a manžel se s tím taky potýkal. rotaviry ne, žloutenku chci taky časem a určitě klíšťovku vzhledem k našim pobytům v přírodě :slight_smile: plánuje půl léta strávit na chatě tak to budu muset řešit z jara. musím to s dr. probrat.

endie, neboj unavíš ji odpoledním hraním :slight_smile: mi malá usla tak před 5 minutami. dopolko spala venku v kočárku cestou k dr. a pak jak jsem jezdila po sídliště a čekala až mi v lékárně namíchaj olej na hlavičku - pořád máem ty lupiny a ne a ne se jich zbavit. tak spala asi tak 1,5 hodiny.

nic musím jít vymyslet něco k jídlu :slight_smile: vůbec nevím co uvažit.
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
dan to jo. my máme dneska 2 měsíce 2 týdny a 2 dny :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
niky krásné dvoječky

dan u nás taky nemá vliv spánek přes den na noční spaní
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
děkuji za formuláře, vyplním vytisknu a bude půl práce hotovo
4. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
týnko jak se malý vejde do korbičky? Zítra mi má přijít.
4. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
ber není zač.
u nás taky nemá denní spánek vliv, už naštěstí :slight_smile:

už mám taky vyplněno :slight_smile: jen tam v unoru zajít.

holky co vaříte mi něják schází fantazie.
4. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Já jsem doma měla vepřovku tak jsem si udělala rizoto s hráškem a mrkví a klukům k večeři vajíčkový salát. Strašně ráda vařím a vždy ve velkém ale co mám malu a není na to tolik času tak mě to nebere. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malá stále spí a jedla v 8, asi jí vzbudím aby jí pak nebylo špatně.
4. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
já nejím :p)

Dan vejde se krásně!!!

takže budu psát do Prahy, pak mi od nich příjde potvrzení. vypíšu si formuláře na rodičák vezmu rd dítěte atd a půjdu to vyřídit na úřad, prý tam musí být podpis radima je to pravda a pak napíšu volnou formou dopis personální o proplacení dovolené toť vše doufám
4. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
teď uvažuji jestli to potvrzení musíme mít z OSSZ nebo vy z PSSZ, zkusím ještě zavolat na státní sociální podporu - co je nutné než tam hned psát.

berr podpis Radima,?? nevím je tam jen podpis žadatele. kukni na to.
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
4. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
tak jsem tam volala, takže prý stačí přijít v březnu a mít toto:

žádost,
volbu nároku na RP (pro 3 nebo 2 letý RP)
potvrzení dávek ovlivňůjící RP (potvrzené od OSSZ).
4. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahojda, tak Nikýs chrní, tak se na vás jdu na chvilku kouknout.... Jinak dneska jsme byli pro fotky z ateliéru, tak jsem ráda, že se alespoň nějaké pěkné stihli, než začal šmudla plakat.....
U nás se dneska asi vaří pizza :sweat_smile:
Niky jsem moc ráda, že Berenička je jen maličko nastydlá, je a super, máte krásnou váhu :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky taky je taky zima jak v rusku :slight_smile:
Ber: jak to budš posílát do Prahy tak to pošli doporučeně, aby Ti to nezapoměli poslat zpět.
4. led 2010 v 15:40  • Odpověz
holky berete si na jak dlouho rodičovskou? já zvažuju ne 2 roky s tím,že bychom si pořídili druhé ale furt nejsem rozhodnutá..taky se bojím, že se ted rozhodnu a co když to pak nepůjde
4. led 2010 v 16:10  • Odpověz
bar a máš prosím tu adresu do prahy? prosím o všem mě informuj co děláš a já se budu opičit jooooo

jinak očkování v pohodě a za 14dní jdeme na prevenar, mudr by měla mít tu lepší dávku těch 13kmenů Synflorix tak by nám píchla tu, jinak do 1 roku je proti očkování jen ten prevenar schvaluje :o)
4. led 2010 v 16:41  • Odpověz
jo a jinak moje mudr je pro začít s příkrmem až od ukončeného 5 měsíce a pro kojené děti až 6-7měsíc poku samozřejmě prospívají jak mají
u nás to bude peklo s tím kakáním poč po mrkvi zatvrdne ještě více a tu šťávičku můžeme pak až další týden no jsem na ty příkrmy hodně zvědavá

jo a holky náš malý má sleželou hlavu, hlídáme to, ale je to marné v noci si ji dá jak chce i mouku odstrčí všichni mi říkali, že se to spraví ať nestresuji a mudr mi dneska řekla, že se to moc nespraví spíše to nepůjde vidět přes vlasy a tak :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

sar já si beru na 3roky, na dva je málo druhé tak rychle nechci, to už bych musela zapadnout jak by mu byl rok :astonished: a kdyby se nezadařilo tak ho nemám kam dát prcka malého
4. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Berryl tak to je super že Ríšánek zmákl očkování v pohodě.... Kurňa to je děsný, jak se teda má člověk rozhodout s tím očkováním, jeden doktor řekne to druhý to.... ach jo :frowning2:
A s tou hlavičkou, nám o aky doktor říkal, malý preferuje spaní na levé straně, no a tak na noc ho podkládámna bok dekou, aby spal na pravo a řes den ho necháváme tak jak chce on.... a taky nám zvýšil na dvě kapičky Vigantol a teď na poslední kontrole říkal, že to je ok, tak nevím.....
4. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Sar já taky na tři, kdybych mohla jdu na dva, ale bohužel můj plat na to nedosahoval, nedělala jsem normální úvazek.....
4. led 2010 v 17:05  • Odpověz
no my máme sleželo pravou stranu, na boku ho nemůžu nechávat spát kvůli kyčlím tak to není u nás tak jednoduché, já si myslím, že se to srovná hlavička mu pořád roste

jinak já seděla včera do 2h do rána u PC a studovala všechny očkování, pak jsem i mluvila s maminkama co mají už starší děti o nějaký ten měsíc i rok a můj závěr byl, žádné očkování jen prevenar a meningokoka bych chtěla pak až ve 2letech uvidíme jak se to vyvrbí, ale tento rok jen co musí a prevenar
my máme dávat 1x denně 1 kapku vigantolu a pro děti které více příbírají se dávají 1xdenně 2kapky to mi řekla mudr
Berryl no mi taky dávali jednu a teď dáváme dvě, kvůli tý hlavičce a to budem dávat do konce ledna a pak zase jen jednu....
No tak my to musíme ještě promyslet, náš doktor to právě ty očkování doporučeje....
4. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.