• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jo a jinak vážíme 6700gr a máme 63cm :slight_smile:
4. led 2010 v 17:33  • Odpověz
byl zrovna po jídle :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 17:33  • Odpověz
čau holky byla jsem u kamošky ve Studence malé se tam strašně líbilo :angry: celé to přořvala :grinning: přitom má 8 měsíční holčičku a plno hraček ale jakmile se Natálka úpřiblížila k Adélce tak byl řev :rolling_eyes: pak mi jí kamoška musela pohlídat jelikož jsem něcozapoměla v autě zas a opět řev no hold maminčina prdelka

zítra migruju k našim
4. led 2010 v 17:39  • Odpověz
bobek malý tolik změn, jiné tvaře, jiné hračky ... :o)
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Teda to je Ríšánek kus chlapa, Nikýs měl na kontrole minulou středu 5,5kg a neměřili ho to prý příště....
4. led 2010 v 17:42  • Odpověz
no ty hračky pro ní byly asi nejlepší oblíbila si mluvícího pejska od FP
4. led 2010 v 17:43  • Odpověz
no za 2 dny máme 3 měsíce :o) to přibíráni se pak zastaví jak začne lozit, tak ať má sílu sokolík
4. led 2010 v 17:43  • Odpověz
endie švagrová toho pekska má je super asi ho podědíme a když ne, tak ho určitě pořídíme
4. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Endie tak u rodičů se budeš mít fajn :wink:
Berryl díky za odkazy mrknu na to.... teď zae malje usnul, tak jdu tvořit nějaké informační materiály pro mamku..... ale budu sem jako furt nakukovat :wink:
4. led 2010 v 17:44  • Odpověz
mi malý spí co jsme přijeli z poradny, tak ho nechám
mudr mě upozorňovala na reace po očkování, teplotu, průjem atd, doufám, že se nám to vyhne
4. led 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
holka malá taky preferuje jednu stranu a to pravou ale spíme na boku a tak ji ukládám na střídačku a obkládám zrulovaným ručníkem :slight_smile: na zádech neusne a na břichu tak ne. tak smůla. a nejen na spaní, preferuje ji i na hraní, atd. takže dostává hračky jen na levo a stranu je zakrývám plínkou třeba na hrací dece aby tam nebylo nic zajímavého.
naštěstí s kyčlema jse ok, a tím že dávám látkovky tak si to vynahradí a taky jak ji nosím v šátku :slight_smile:

jádávám od počátku 2 kapky vigantolu denně :slight_smile:
4. led 2010 v 17:51  • Odpověz
no já bych malého na bříšku spát ani nenechala mám strach z toho náhl. úmrtí protože si pak tlačí na hrudník a tak to nechci riskovat, malý navíc na bříšku nechce spát šponuje se na ručičky, to bych mu je musela jedině přivázat :grinning:
4. led 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
m luvící pejsek je super, my ho dostaly od kolegyň u práce :slight_smile:

jinak já jdu na 3 lletý rodičák mohla bych na dvou, ikdyž chceme dítko další tak do 2-3 let od sebe neriskuji to, že by se nezadařilo co pak s malou, nemám ji kde dát an hlídání.
4. led 2010 v 17:55  • Odpověz
endie toho pejska má náš malej taky rád, teda nejvíc se směje když hraje písničky, když povídá, tak to ho nezajímá, ale když zpívá tak poslouchá a směje se.....
No to náš prcek miluje spinkání na bříšku,ale tak ho nechávám, jen když jsem přes den u něj, třeba teď spinká vedle mě.... jinak ne, taky z toho mám strach.
4. led 2010 v 17:58  • Odpověz
veru nejlepší je teda na bříšku v postýlce je tam nana, ale Ríša na bříšku fakt ne :slight_smile:
4. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Berryl my monitor dechu nemáme..... no ta už by ale prcek mohl vstávat, asi mi prasknou prsa :sweat_smile:
4. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Holky chci objednat malýmu nějakou hrazdičku s hračkama, má jen na lehátku a tam ti medvídci jsou málo barevní, máte nějaký tip?
4. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
veru synovec spí jen na břiše a monitor teda měli, ale už ho máme my. já taky spím od narození jen na břiše :slight_smile:
4. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Niky tak to jsem zvědavá jestli mu to taky zůstane :slight_smile:
4. led 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
veru nám jde na lehátku oddělat ty jejich hračky a jsou tam očka, tam mám provlíklé takové ty céčka a na tom jiné štěrkátka,
jinak máme hrací deku kde se dá zavěsit kde co
4. led 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
ht :slight_smile: tp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9605087&tab=9

tuto řetízkovou skládačku, mám s ní připevněné hračky i na kočárku i na autosedačce
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Niky jo jo to dělám taky, ale to ho prostě nebere, vydrží si s tím hrát a povídat chvilku, potřebovala bych aby to blikalo a nebo hrálo, o ho hračky zaujmou na dlouho, ale u toho nemůže ležet sám to mu musím držet nad ním já....
4. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Tak u nás byl před chvilkou řev jak hrom! I se slzičkama...Tak ho musel taťka uspat a jeklídek..No,měl by se za chvilku koupat, tak sem zvědavá, jestli to nezaspí :sweat_smile:

Filípek taky preferuje jednu stranu - pravou...Takže taky podkládám a všechno možny dávám nalevo..Ale musím říct, že on si stejně dělá co chce a tak kouká furt doprava, i když vlevo je to barevnější, hlasitější a tak... A taky má tu hlavičku nějak proleželou (spí na zádech) a to sem mu koupila na to jakejsi spešl polštářek, kterej tomuhle zabraňuje a ono prd.. :angry:

nik: tak ať se ten tvůj bobek brzo vykurýruje!
4. led 2010 v 19:01  • Odpověz
sar: Já sem taky chtěla jít na 2 roky - bohužel na to taky jako veru finančně nestačím - holt školství, no... :frowning2:

Holky, s tou mateřskou je to naprd :frowning2: sem z toho úplně zpruzená!
4. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Sali no tak já zase zdravotnictví :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
holky nechci vás strašit ale jestli je zleželá hlavička tak to zůstane, bráchovi to zůstalo :frowning2: mamka říkal aže mohla dělat co chtěla a brách si cestu vždy našel. u holek je o jedno ty budou mít dlouhé vlásky ale u kluků kdyby chtěli do hola takje to vidět.

proto asi nosí můj brácha dlouhé vlasy :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:13  • Odpověz
no kamarádky měly děti se sleželou hlavou a teď mají prckové 8měsíců a hlavičky jsou ok, tak uvidíme
snad to nějak dopadne a když ne bude mít vlasy a nebude jako tatínek dohola :grinning:
4. led 2010 v 19:25  • Odpověz
berryl...tyjo,takže první píchanec máte za sebou, já jsme zvědavá, jak ns to bude reagovat malá...
jinak ella taky preferuje pravou stranu, více používá i pravou ruku a když jí dám něco zleva, takse rozčiluje. Ale snažíme se...

verusinek..já taky koukám po něčem takovém. dobrá je hrazda sluníčko a od tiny love, dá se připnout na sedačku i lehátko asi, takže mi přišla dobrá.jinak jsme nic taové nenašla. když najdeš,tak dej vědět, musím něco koupit, jinak mi upadnou ruce, jak to pořád všechno musím držet :grinning:

Holky, koukají vaši prcci na telku?Ella je televizní maniak :sweat_smile: Máme novou, velkou telku a ona na ni může oči nechat...
4. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
kuki když dám mělého na sedačku nebo do lehátka tak na tv taky kouká asi toho ještě moc nevidí ale vrazí si ruku do pusinky a kouká :grinning:
4. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
U nás taky televize slaví úspěch :sweat_smile: a pak ještě rozsvícený stromeček a žárovky na lustru :grinning:
4. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.