• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Tak jsem neodolala a v globu jsem koupila kombinézu - pytel do autosedačky. Je ve slevě a je krásný. Někdo tu o něm taky psal. Už jsem na něj koukala ale máme 3 kombinézy tak jsem ho nekoupila ale dnes jo. :slight_smile: Malou můžu podkládat jak chci a bude se tak dlouho vstekat a kopat nohama dokud nezkončí na zádech, ale hlavu střídá tak jí má dobrou. leží s rukama do stran a hlavu na bok. Už spíme i v pytli protože nechce peři;nu a jak se odkope tak je v noci ledová, tak jsem nakoupila spací pytle. Na břiše nechce být ani vzhůru, okamžitě se přetočí a řve.
4. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
my jsme taky v pytli na spaní, ale ne na spaní ale v lehátku, tam se odkope vždycky, v noci ji stále vážu do plínky a z té ta lehká deka z mikrovlákna neklouže.
zkoušela jsem ji dát peřinu a děs, nemohla usnout, ale bude si muset zvyknout.

telka taky bere i naši malou a lustr, nemusí mít ani hračky a kouká na všechny co máme doma. teď už snad spí. opice malá si posunuje večer. chodila spát před 2 týdny nejpozději o půl osmé teď v půl deváté, ale přičítám to i tomu že jsem už dva dny nekoupala a neí tak unavená a chybí ji to.

já se dívala na spací pytle na netu v Ikea libí se mi že jsou celé na rozepnutí na zip, jsou super. asi koupíme.
4. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
jinak my bychom potřebovali pytel co nemá otvory na ruce. :grinning:
4. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
niki :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
jinak já dneska nekoupala malého kvůli toho očkování a stále nespí, je v postýlce a povídá si se zvířátky, asi si stěžuje co jsme mu dneska provedli chudáček
4. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
berr ale takové se dělaj, ale našla jsem jen malé 56 škoda.
4. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
to věřím :slight_smile: nic jdu na kutě, mějte se tu, krásnou dobrou noc a krásné sníky dětem i maminkám :dizzy_face:
4. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
nápodobně dobrou noc
4. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Hlásím se po delší době,ale opět jen na chvíli,seká se nám počítač a já třeba napíšu dlouhý příspěvek a chci odeslat a prd,neboť se ta mrcha sekne :angry: A takhle několikrát dokola,takže na to prdím.Jinak jsem dostala krásný malinký noťas na Vánoce,tak jsem měla obrovskou radost,že ho můžu tahat i do postele a tak,ale radost mi moc dlouho nevydržela,fungoval jenom jeden den :sweat_smile: A ježíšek ho kupoval v Polsku,takže ho pojede tento týden reklamovat,no jsem zvědavá,jak se s nima domluví :sweat_smile: No nějak vás nemám moc dočtené a ani to s tímhle počítačem nejde.Ale fotky jsem zkoukla a nádhera!!!!!!! :wink: Krásně nám ty dětičky rostou :dizzy_face: A vám to všem moc sluší! :wink: Já jsem taky přidala nějaké fotky,tak potom mrkněte :slight_smile: Vánoce byly fajn,byli jsme u rodin.Silvestr taky,to jsme byli doma sami tři a ani mi to nepřišlo,že je nějaký Silvestr.Trochu jsem se bála půlnoci,ale malému žádné rachejtle nevadily,spal jak dudek :slight_smile: Jinak vše při starém,kojím a dokrmuju.Teď poslední dobou Vojta v noci trochu zlobil,normálně si chtěl hrát :astonished: Vyvsětlovala jsem mu že je noc a že se spinká a že ve dne si budem hrát a on se mi smál a tahal mě za náušnice :grinning: Budí se většinou jen jednou za noc,někdy dvakrát.Ale teď už mu moc nestačí v noci jen to kojení a to mu dávám obě prsa :confounded: Takže si zvykám dělat mu i flašku a je fakt,že pak krásně usne a vydrží déle,ale ten proces-nakojit,udělat flašku,přebalit,odbrknout a uspávat(a né vždy hned usne),takže kolikrát proces i na dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co se dá dělat.Jinak dobrý,prdíky už se lepší,už pláčeme jen malinko a bombardujem hodně :grinning:

Nikuš tak ať jste brzy zdraví! :slight_smile:

Týnko tak očkování máte za sebou,tak ať nejsou žádné vedlejší účinky :wink: A váhu máte krásnou,Ríša je šikulka :dizzy_face:

Endie to musí být mazec,vůbec se ti nedivím,že máš depku :pensive: Drž se a možná bude u rodičů lépe ne?

tak hezkou noc a ještě v Novém roce všem vše nej,hlavně dětičky ať nezlobí a jsou zdravé! :slight_smile:
4. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahojte holky,
ta kto jsme ráda,že telka nefrčí jeno u nás, už jsem říkala,že je to mazec,co pak z toho našeho dítka vyroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petul..fotky jsou fajné, malý je ti strašně podobný, má krásné kukadla :dizzy_face: a co zub?už je to dobré?
5. led 2010 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky,noc byla v klidu,zatím žádná horečka! Petulek malý je celý Tomáš :slight_smile:
5. led 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
ahojki holky :slight_smile: je Petul zrovna včera jsem si říkala že ti písnu sms, žes tu dlouho nebyla, myslela jsem si že jsem výletovali po rodinách atd.

jinak u nás nos taky fajn, spala od devíti do půl třetí a pak usla v poho do půl osmé, což u nás luxus. ale přičítám to té nemoci.

teď je v lehátku a směje se na hračky :slight_smile:

jo a kašlíkujem a pčikáme, už jsem poprskaná bacily až hrůza. jsem zvědavá jestli to taky chytnu. :sweat_smile:
5. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky! Tak já mám doma vzteklouna.. Už druhej den řve jak pominutej, tak já nevim...Vždycky, když se mu něco nelíbí, tak spustí - no nevim, co se to s nim stalo. Ráno nechtěl být v postýlce, tak spustil takovej stzrašnej randál, jako nikdy!Sem si říkala - aha, neštovice.... vemu ho do náručí a pusa od ucha k uchu :grinning: TeĎ sem ho dala na deku, vesele bouchal do hraček a teď už zase natahuje jako že nuda..Já se z něho zblázním!!!

Venku sněží jak hrom! :astonished: To bude asi dlouhá zima, co?

Peťul: Vojtíšek je k nakousnutí! Má krásny kukadla! No ale já vždycky nejvíc obdivuju ty vlasy! My sme totiž stále plešatí :sweat_smile: , i když už se nám tam něco rýsuje :grinning:
5. led 2010 v 08:54  • Odpověz
málý mi spal celou noc v 8 se napapal a do půl hodiny zase zabral ,ale to už bude jen tak na hodinku
měla jsem strach jaká bude noc jestli bude mít ty reakce zatím ok a už asi nic nebude si myslím
5. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
berryl vidíš zvládli jste to na jedničku.
mi se tu malá rozčiluje, napapala se dala jsem ji mucosolvan, chvíli byla v lehátku, a zase chrčela tak jsem odsála, ani nebrečela jen vykulené očka a jak jsem vypal vysavač usměv od ucha k uchu ale pak začala škytat a do toho kašlat, chuděra.

no nic půjdu ji uspat. mylíte že můžu s malou ven, nemá teplotku a venku včera tak dobře spala, lépe než doma. idkyž asi jen otevřu v ložnici okno :slight_smile:
5. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
na odpolední spánek na ni chystám olejový zábal :slight_smile: a asi pošlu manžu do lékárny místo libenaru koupit tu mořskou vodu ve spreji.
5. led 2010 v 09:26  • Odpověz
asi bych ven nechodila jen to okno bych otevřela Niki
5. led 2010 v 09:41  • Odpověz
mě tu malá usnula sama :astonished: to se stalo asi tak po měsíci, dříve takhle usínala, pak už ne.. tedka koukala na ruce a asi ji ten náročný program vyčerpal :grinning:

jaký to je olejový zábal?
5. led 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky

tak jsm sraba měkota, neschopná - jse u rodičů, malá včera řvala a řvala a řvala až mi přestávala dýchat :pensive: přijeli jsme k našim pusu od ucha k uchu, konečně se i vykakala po 2 dnech, protě u babičky je nejlíp, asi vicítila že nejsme ve své kuži tak řvala ale musíme si zvykat být samy, každý týden to budeme prodlužovat o den at to není taková pecka najednou
5. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Endie malá si tam možná zvykla, byla tam u vašich od narození
neboj vše zvládnete!!!

no a Ty byses do Prahy stěhovala?
5. led 2010 v 09:50  • Odpověz
asi jo, nic jiného nám nezbude, manžel je taky špatný stoho ž enení s malou, bojí se že mu bude říkat strejdo :grinning: , ale abych přiznala vůůůůbec se mi tam nechce, nemám Prahu v obllibě, moc rušno atd. Bydlely by sme někde za Prahou
5. led 2010 v 09:53  • Odpověz
peti: malej je šikovnej :dizzy_face: a ty vlásky :grinning:
berryl: opravdu zlatíčka :slight_smile:
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
kuki nahřeje se třeba olivový olej, nebo slunečnicový, dá se na plenku na hrudníček na to igelit a další plenkou se to ováže, prohřeje to a pomáhá na odhlenění. nejlepší je to pri zánětu průdušek dělat z psího sádla (omlouvám se milovníkům pejsků, já taky jednoho máme) ale toto mi několikrát v dětství zachránilo život (neb jsem byla silný astmatik a každý měsíc jsem marodila s průduškama nebo zápalem plic, až toto pomohlo.

endie taky řešení, zrovna na toto jsem včera myslela, jak ti pomoci, a nezbyde než trénovat, jak píšeš, taky mne to napadlo. prostě to zkoušet, den, dva, další týden přidat den.

malá to určitě vycítila, to máš pravdu ale věřím že to zmáknete :slight_smile: jste obě šikulky. jestli budem brzo fit tak můžu jak budeš doma přijet a budem kočárkovat spolu.

malá spí, sice se ji to nelíbilo a chvíli plakala ale musí spát :slight_smile:
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
endie strejdo mu říkat nebudu. taky to mám obdobné, malá tátu skoro nezná ale co naděláme, a taky je z toho manžel špatný, :frowning2: užívám si že je tento týden doma, alespoň večer. ale v pondělí už jede do Mělníka asi na dva týdny v kuse. a pak do Jičína. měl jet na slovensko ale to by enbyldoma vždy tři týdny po 4 měsíce, tak řekl šéfovi jestli ho tam pošle že dá výpověď. tak šéf řekl že ne.no snad to dodřží.
5. led 2010 v 09:56  • Odpověz
niki ten zábal znám, taky jsem ho několikrát podstoupila, ale s olejem :o)

endie hlavně, že budete spolu já Prahu taky až tak nemusím tady mám rodinu kamarádky, ale šla bych určitě za manželem
5. led 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
berr já taky, jak se sádlem i olejem. fakt to pomáhá, i třeba na bolení v krku nebo když začíná zánět nosohltanu, na krk.

endie já velká města nesnesu vůbec, nejšťastnější jsem třeba u našich, Frenštát je malinké městečko, všude příroda, paráda, i tady NJ je na mne velký, natož Ostrava, Brno, Praha, ale bydlet někde za Prahou na okraji může být dobré řešení.

kdyby to tak bylo šla bych za manžou taky. před 5 lety jsme zrovna toto řešili s manželem, byl půl roku pracovně v Holandsku, a já měla před státnicemi a plánovali jsme jestli v Holandsku budem žít. bylo rozhodnuto že jo. nakonec se změnila situace u manžela a vrátil se do republiky. měla jsem z toho fofry ale šla bych i tam.

Praha není konec světa, za 4 - 5 hodinek jsem autem u Vašich, nemusíš nikde třeba lítat přes oceán.
5. led 2010 v 10:06  • Odpověz
niki: z psího sádla???!!! :cry:

endie: a taky ty se u vašich cítíš líp, tak to malá vycítí a je s tebou víc v pohodě...

Holky! Já šla za manžou do Prahy a dodnes mu to neustále předhazuju, když mám nějakou depku :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:09  • Odpověz
dan: jj to jsem psala já.. je takový kaki barvy ne? Taky jsem ho koupila..

holky, nemám čas tu dočítat a sedět u PC :unamused: jak to vypadá dnes s tím srazem? Platí to v tu 13h před McDonaldem v Porubě? A kdo teda půjde? Půjdem do té nové cukrárny?
5. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
sali jo, mi to taky není milé ale fakt to pomohlo. ikdyž je to už řada roků. teď se to snad ani sehnat nedá. sama bych do toho nešla. jen píšu zkušenost, že mi to zachránilo zdraví, asi tak. sama mám psa, a ne prvního a miluji i nadevše, už oslaví za pár dní ta naše psice 13 let. :wink:
5. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.