• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sali: no jo, taky máš doma prevíta co? :grinning: :grinning: :grinning: Taky u nás posněžuje. Noo holky jistě nemyslely sádlo z tvého pejska :grinning: :grinning:

niki: a lepší se to s tou malou?

berryl: tak to jsem ráda, že nebyla žádná reakce.. tak to dnes vyrazíme ne? Počasí nám přeje, není ani moc zima jako včera.. no pohoda.

kuki: :grinning: :grinning: :grinning:
no jinak jsem vyzkoušela to jak jsme se o tom bavily... po koupání ji dám rovnou spát, pak se vzbudí po půlhod a vyžahne celou 150ml :slight_smile: tak jsem ráda.. akorát v noci se budí ještě 2x jsem myslela, že ji očůrám a vydržela jsem do 23h a že ji dám ještě flašku.. (no zkoušela jsem to den před tím ale z prsama, ale než se spustilo mliko tak u toho usinala a ve finale ji to nestačilo, tak jsem ji pak uspala :sweat_smile: ) a tak jsem ji dala flašku v domění, že bude chrnět do 6h do rána a ona byla zase kolem 2h vzhůru :angry: takže příště ji budit nebudu!!! je to zbytečné :grinning: :grinning: :grinning:

endie: jj ona asi cítí, že nejsi OK.. Endie.. Prahy se když tak neboj, měla bys tam mě a Sali :wink: my si taky nemůžem zvyknout :grinning: :wink: Hlavně nestresuj! vím, že se to dobře říká.. ale jsi šikovná maminka, tak se musíš tomu postavit čelem a zvládnout to.. ale jako chápu být na dítě uplně sama to je děs :frowning2: ale já jsem kolikrát taky celý den s malou sama, manža chodí před 18h a to s malou moc není, koupu a uspávám a krmím já.. takže všechno dělám já :grinning: manža mi za to udělá super véču, páč na to už nemám sil. A o víkendu se stará on.
5. led 2010 v 10:19  • Odpověz
holky co ten sraz???
5. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
holky právě jsem četla že má anpadnout do konce týdne na Moravě 40 cm sněhu :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:21  • Odpověz
niki: nestraš!!! mám jet do Prahy :angry:
5. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
blesko bohůzel:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek.phtml?id=657058

ale třeba to tak nebude. malá je asi stejná. více ji teče rýmy tak více odsávám, zase je fajn že to jde ven. to je hlavní
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz
holky malý pořád spí asi je oslabený z toho očkování tak nevím
bleško půjdu tak na hodinku povozit malého ven ve 12h ho vzbudím a v jednu vyrazíme, na cukrárnu to nevidím spíše na kočárkování
kde vlastně teď jsi v Porubě?
5. led 2010 v 10:27  • Odpověz
niki: no to je sila :angry:
berryl: no už jsem se ted domluvila s Kuki, že jak vyrazí, tak tebe nabere a půjdete pro mě.. pak můžem jít na Vozovnu do lékárny,... že byste mi pohlídaly malou .. musím koupit tu bebu, jsem si ji tam včera objednala a pak se uvidí co a jak dále s časem.
bydlím u Kulturáku u Alšáku
5. led 2010 v 10:33  • Odpověz
aha tak ok jen mi dejte vědět kdy mám kde být
5. led 2010 v 10:34  • Odpověz
no kuki prý nakojí kolem 12h, takže kolem nebo po 13h je u tebe.. a já krmím asi 12,30
a ty bydlíš kde?
5. led 2010 v 10:35  • Odpověz
berryl: ty jsi strašně rychlá :slight_smile:
5. led 2010 v 10:35  • Odpověz
nezvalovo náměstí
5. led 2010 v 10:40  • Odpověz
tak Peťulek nejde spala jen 3h v noci a je unavená
5. led 2010 v 10:42  • Odpověz
berryl: no tak to já zase mám pro to pochopení :sweat_smile:
tak jsme domuvené, jdu něco dělat.. kuki až k tobě dorazí, tak mi zavolá a domluvíme se co a jak.. předběžně teda počítám s 13h
5. led 2010 v 10:44  • Odpověz
oki
jinak venku je 0st takže pohoda přidá se i andělka
5. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Holky, malá je už půl hoďky v lehátk a směje se!asi nám ji v noci vyměnili :grinning:

já bych taky šla za manžou,kdyby dostal práci jinde.a kdybych věděla, že třeba bude celý týden v praze, jak píše endie a na víndy doma,tak se odstěhuju za ním. ta ostrava fakt není tak daleko, i když tu mám taky všechny..

endie..jak píšou holky,no, malá si zvykla a určitě poznala, že jsi doma sama nešťastná!

nik..to je manža tvrdý,že řekl,ž dá výpoved!a je to dobře, protože to určitě půjde nedka zařídit jinak, dobře že se ozval!

sali..my máme taky holohlavku se třema chlupama místo vlasů :grinning:

tak malá se dosmála a už je to naše stará známá ella řvoun :grinning: tak jsem jí zapla óčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a už si povídá se zpěvčkou...
5. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem umyla okna a sklidila vánoční výzdobu, jen stromek si ještě nechám, malá na něj ráda kouká. Holky mám štěstí, dala jsem na MMB inzerát že koupím ten náš nutrilon ha a ozvala se mi paní, já za něj dávám 266,- a ona má 18 balení a chce za jedno 180,-kč!!!!! Hurá. A zjistila jsem že ho mají v Polsku , nevím kolik stojí ale na MMB ho prodávají za 189,- takže asi ještě méně. Holky jezdíte někdo do Polska? Kolem dubna budu potřebovat HA2 tak jestli by někdo byl ochotný koupit třeba 15 balení a poslat?

blecha - jojo, khaki. Už se suší, nedalo se mu odolat :grinning:

Dala jsem do aukce kočár tak doufám že se prodá a koupím všech 18 balení za tu cenu.
5. led 2010 v 10:58  • Odpověz
nika - taky mám tu mořskou vodu ve spreji ale malou to dáví a bojí se toho tlaku když jí to stříknu tak si vždy odstříkám do lahvičky s kapátkem a kapu jí to když leží.
5. led 2010 v 11:00  • Odpověz
dan určitě se pak můžeme domluvit a do Polska zajedeme v Polsku je nutrilon-bebilon :slight_smile:
5. led 2010 v 11:03  • Odpověz
já malému stříkám mořskou vodu od narození ze začátku každý den a teď ob den už to ani nevnímá a směje se u toho je na to zvyklí, máme sterimar
5. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
dan jojo je to tak mi slíbila známá že mi přesně zjistí cenu. taky tam chci koupit. pokud budu vědět kam klidně zajedu.

berr a víš kde je v Polsku nejbližší třeba Tesco? i kvůli příkrmům, skleničky jsou tam taky levnější i kaše. chtěla bych zajet. a ráda nekoupím a pošlu není to problém.
samo nutrilon-bebilon je i v lékárně ale aze si říkám raději si to pěkně pročíst u regálu a vybrat si v klidu bez zdržování ostatních.
5. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
určitě v Rybniku, nevíš je i v Těšíně?
5. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
sem si říkala kdyby byl nějaký takový obchod v Těšíně, tak bych vyhodila manžu v českém s malou a on by ovozil a zajela a početla a koupila.
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz
zjistím to od kamarádky která tam jezdila a napíšu jo
5. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
to by bylo skvělé. četal jsem tu na MK i diskuzi že se vypaltí platit kartou, samo je lepší přepočet. než měnit na zloté.

zatracené daně, je to tam tak levné protože nemaj takovou spotřební daň.
5. led 2010 v 11:29  • Odpověz
to jo to máš pravdu
5. led 2010 v 11:35  • Odpověz
To budete hodné, jsem zvědavá na cenu, protože když na přivýdělek ho prodávají za 189,- kolik může stát ty jo? A já dávám 266,- na 4 dny. Vezmu ty balení od paní, to máme přesně do 6.měsíce a pak vás budu potřebovat na tu HA2. Jste zlatý. Paní to má od kamarádky která dělá v Nutricii takže jsem měla štěstí. Holky kočár v aukci mám odkliklý, hurá! Já mám dnes nějaké štěstí a přitom prý štěstí sedá na vola :grinning:

Týnko my jdem zítra na 3.měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik vážíme. Eliška se kvůli Rýšovi drží, aby nebyla tlustá :wink: :grinning:

Na MMB je plno ženských co to prodávají a fakt levně tak jaká může být nákupka. I čaje co jsou od Hippu a kaše.
5. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Eliška je hodná, ale Ríša bude mít rád ,,tučnější,, jako je maminka :o)
5. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Kdybyste chtěli vědět co tam mají tak u téhle jsem toho našla hodně http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=11846 tak pak nastuduju a budu vás otravovat.
5. led 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
dan co asi už vím, říkala mi kamarádka, ale chce to prostudovat, vím že Bebilon se pak lisí s naší 2 a 3 al enevím jestli ten HA a nebo obyč co máme my. chce to prostudovat složení.

san zjistíme, však jsem ti o tom psala. já ukolovala mamku ať to přes známou zjistí ale mamka leží nemocná tak s ní nebyla. ale nej bude udělat si výlet, když nám berr zjistí kam jezdila kamarádka a porovnat a nakoupit.
5. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: holky malá mi usla v lehátku, poprvé, čtu si tu a najednou vidím že je tuhá, je fakt že před chvíli už jen hypnotizovala hračky. :slight_smile:

jsem ráda, je v polosedě tak ji tak nechám kvůli té rýmě.
5. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.