• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
holky užijte si procházku hned bych přijela a ráda vás viděla, no snad v tom unoru :slight_smile:
5. led 2010 v 11:55  • Odpověz
určite se uvidíme!
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
jojo ber, s tebou klidně i dříve :slight_smile: chci dokoupit malé další nálepky do pokojíčku ty zvířátka co jsem kupovaly spolu :slight_smile: u nás už je nemaj a nechci je kupovat přes MMB a dávat navíc poštovné.
5. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
oka tak se můžeme domluvit :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
tak malá zase spí, má zábal, a je v kombinezce v postýlce a otevřené okno :slight_smile:

jinak mám domluvené naušničky, mám zavolat teda příští týden až budem fit, Dr. je pro nastřelit i před hexou, že to dělaj od 6 týdnů, jen musí být zahojené očkování proti TBC a to máme. cena 500,- mohla jsem si i objednat naušničky jaké chci ale ne, vyberu z toho co tam mají v zásobě, mají i ty plastové tak uvidím co a jak.
5. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
holky,tak sjem doma a malá ještě chrápe, zaspala i kojení :sunglasses: to vlastně bylo porpvé, jak jsme byla s blechou,že se mi vzbudila a řvala hlady.no, každopádně mám i čepku,n akonec jsme ji tam vyzkoušela,malá si toho ani nevšimla :grinning: Takže pro mě po všech stránkách úspěšná mise :slight_smile:

niki..já si dneska taky koupila dvě nálepky :grinning: ale v jiém obchodě, tynka právě říkala,že jste byly kupovat spolu jeste s petul :slight_smile:
5. led 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
je vy jste mne tu nechaly samotnou :slight_smile:

a jaké kuki??? jojo kupovaly, já měla sadu tady od nás a v Ově jsem dokupovala další a chci ještě. malé se moc líbí a okolo přebalováku jich moc nemám, hodně jich je nad postelí vedle tak aby měla na co čučet.
5. led 2010 v 16:12  • Odpověz
kuki malý stále spí v kočárku :slight_smile:
5. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Holky jsem hotová, malá vstávala v 6 ráno a od té doby spala 3x půl hodiny a to jsem s ní byla i venku. Vůbec to neznám, sice nebrečí ale chce být na ruce nebo si hrát. Mám ruce úplně bolavý, nemám sílu. už jsem byla zoufalá tak jsem jí dala do lehátka a pustila vysavač a ona si spokojeně usnula. Bojím se ho vypnout :slight_smile: Už se vám to někomu stalo že prcek spal tak málo? :astonished:
5. led 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
dan to je mi líto, moc to nezvám, prostě malou větišinou udyndám. mi se to stalo o svátcích na návštěvě, prostě je to zvědavá ženská a ne a ne usnout, spala tak asi jen 2 hodiny přes den ale večer usla v poho.

snad teď zabrala a spí už?
5. led 2010 v 17:16  • Odpověz
den jednou jsme měli taky takový den, (ale v kočárku usne vždycky), tenkrát jsme byli doma a bylo to na palici
jen mám výhodu, že malého nemusím nosit, zaručeně mi pomůže když si s ním lehnu do postele a vyhrnu si tričko, on si dá líčko na moje prso a za chviličku spí to mám vyzkoušené a funguje to
5. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Tak spala 10 minut, jak jsem vypla vysavač tak konec. Petr přišel z práce a hraje jí divadlo a ona se chechtá nahlas a já padám na hubu. v kočárku mi taky po chvíli řevu usnula ale po 20 minutách vyspáno. No v půl 7 vykoupu, nakrmím a jsem zvědavá. Třeba mě chce překvapit a bude spát celou noc.
5. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Usnula Petrovi na ruce ale je neklidná tak jsem zvědavá na jak dlouho.
5. led 2010 v 18:18  • Odpověz
dan: Filípek obecně strašně málo spí (to má asi po mamce :sweat_smile: ) a je fakt, že dřív kolikrát spal přes den jen 2 hodiny v kočárku a jinak vůbec! Ale neplakal, jen prostě koukal..Teď už se to upravilo spí kolem 5 - 6 hodin přes den. Ale odpoledne je strašně rozmrzelej - řve, protože se mi chce spát a jakoby nemůže zabrat..Tak s ním dělám psí kusy. Teď ho uspal taťka, tak sem zvědavá, jak to bude dneska s koupáním... :sweat_smile:

Holky, a jaká byla procházka?
5. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak vydržela 15 minut. Vykoupala jsem, nakmila a dala jí do postýlky. Půl hodiny trvalo než zabrala. Jdu se vykoupat a spát, jsem k.o. hrozně mě brní celé ruce. Doufám že to bylo poprvé a naposledy.. Papa

sali - mě právě spí pořád krásně půl hod.dopol. a 4-5 hodin odpol.ale dnes nezabral ani kočár.
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
dan to věřím mi malá dneska spala - dopoledne 40 minut odpoledne 3,5 hodiny, pak 10 minut v lehátku okolo půl sedmé a teď usla o půl deváté po dlouhém přemlouvání s dudlíkem :slight_smile:

odpočívej. :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
bleško ty ses ptala na zrcátko v autě, používám přídavné je připevněné na opěrce hlavy na zadní sedačce, tak abych viděla na malou, super věc můžu jen doporučit.

mám toto ale sehnala jsem ho levněji :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25457211&tab=0
5. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
dan: Tak asi neměla svůj den..třeba už bude zítra líp...

Dobrou!
5. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
dan..mě se stávalo běžně, že malá spala takhle málo, doknce ještě minulý týden - ale odměnou mi pak byla prospaná celá noc..nejvíce nespala, dkyž byyl ty mrazy,to jsme s ní lítala po veknku v -14, nevěděla jsem,c os ní, aby usnula. a nešlo s tím nic udělat, hold to tak bylo..ale zítra jdu na pordnu,tak mám napsaný spánek na lsítku, musím se jí zeptat, protože ella spí dopo a odpo 30 -45 minut a pak v kočáře a to je různé - zda to stačí

sali..thole dělala malá taky, jak dopo, tak odpo a mi pomohlo (jak psali v otm článku od dan) j idát při prvních známkách unavy spát - promne si oko,ívne a jde si lehnout.pak není tak přetažená a usíná se jí lépe..

o jako jsem chytrá jak rádio, ale sama nevím, o s malou. Probudila se v 17hod, tak sjem j inakojila,pak jsme si hrályno a pak řev a nepomáhalo ani to poleožen ído postele,nic. tak jsme ji okoupali,taky pak řev, což nikdy nedělá, tak jsem ji rulkovala, nic z ní nešlo - to bylo půl osmé. furt řvla,tak sje ji dala dudlík(tu kytičku berryl :grinning: ), zapal vysavač a ona se uklidnila a pak usnula, pak sjem jia nakojilaa šla spát..já vím, čím to bylo,byla přetažená, protože byla prostě 17-20hod vzhůru, ale ako nešlo ji uspat ani za boha..
5. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
saro..prosím tě, odkud máš tu panenku, co jí kouká Sofinka mezi nohy? :grinning: já nemůžu žádnou látkovou sehnat :unamused:
5. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
J oa procházka byla fajná :slight_smile: Byly jsme čtyři s kočárkama a jedna maminka očekávání - no akorát ty úzké chodníky nejsou nějak na takové hromadné drandění stavěné...
5. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
mně se nedaří spát.. tak sem dala fotky do alba... stejně ho tenhle týden mám v plánu úplně překopat :grinning: - dokud sem u pořádnyho PC - v Praze máme počítač na dvě věci :sweat_smile:

kuki: No jo, ale když on je furt samej úsměv a hraje si s harčkama a pohoda a najednou řev jak hrom - i se slzičkama a při utišování hned usne...
5. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tyjo sali,tak ty fotky jsou šílené, myslím teda manželův převlek :grinning: :grinning: jkdyž se mi zobrazily všechny,tak vě mě pěkně zatlo, ale pak sjem teda pořádně zasmála :grinning: vypadá to parádně!a malý je šikovný :dizzy_face: A to máš dobré,mě pak malá neusne, dkyž se rozeřve. já ji prodtě seberu i když si hraje,jakože ne že uprstřed,ale prostě ji pak vemz ua jdeme si lehnout, jí to tak pomáhá,no..a taky nemůžu usnout :grinning: asi začnu řvát jako naše malá šéfka, třeba se kolem mě taky bude skákat :grinning:
5. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
Tak já už sem to album dala trochu do kupy..Asi už nepudu spat - počkám, až se malej vzbudí..už by měl za chvilku :sweat_smile: Jestli bude jak na potvoru spat až do rána!

Jinak my museli mít na silvestrovský večírek u kamaráda masku - zadání znělo: Vtipné mrtvoly... Já šla jen za oběšence - sem si dala provaz kolem krku:slight_smile: Ale jedna kámoška šla za hrob a to byla sranda :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 00:39  • Odpověz
Tak já mám nakrmeno.. Malej spí a já vám přeju dobrou noc... nebo dobré ráno?? :sweat_smile:
6. led 2010 v 01:23  • Odpověz
dobré ráno,tak vy si tady po večerech vykecávate jo! Kuki malý vždy od doby co se vzbudí, je do 2h ko. Pokud si aspon na 30min nedá šlofika, tak je pak přetažený a má hodně velký problém zabrat. Na kolik jdeš do poradny?ty jo to je sněhu. Měla bych si ke kočárku pořídit běžky :slight_smile:
6. led 2010 v 07:45  • Odpověz
No tak já taky nemohla zabrat :grinning: a vím,že si za to můžu sama, protože jsme se před snapím napila kofoly :rolling_eyes:
Jdu na 13hod, ale pojedu s manžou autem, jako nevím, jak bych se brodila, je tu hromada sněhu :astonished: Ale zima moc není, máme -3stupně...

blesko..ta mastička je na celé tělo, hezky to promastí kůži, jak sjem ti říkala. Ale mamka mi říkala,že mi tím mazala i zadek,takž ve finále je asi na všechno :grinning:
6. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky..včera jsem neměla počítač,. manžel odvážel syna tak si ho vzali sebou...uf týden hrůzy za mnou.. každý den nějaká podobná scéna..no hrůza..
Kuki panenku koupil při nákupu v Kauflandu :slight_smile: ona ji uplně zbožňuje :slight_smile: furt jí tahá za vlasy, a šaty a tak :slight_smile:
jinak dnešní noc nic moc.. v 9 jsme šly spát, manžel měl dorazit později, ve 24 mě vzbudila malá, v 1 manžel, pak manžel znovu ve 2, ve 3 Sofinka, ve 4 Sofinka a prdíky, v 6 Sofinka, v 7 manžel :slight_smile:) no mohli by se dohodnout :slight_smile:))
jdu vás zkusit dočíst
6. led 2010 v 09:02  • Odpověz
juj sar musíš být únavna!tak malý už je pryč aspon budes mit klid
6. led 2010 v 09:05  • Odpověz
no jsem docela hotová a to mě dneska čeká učení amoc se mi do toho nechce..fuj :slight_smile: a ještě úklid po tom raubíři.. no dneska se bude snad spát líp, manžel už bude doma, tak mě bude budit jen Sofinka..byla celou noc neklidná neměla hlad, ale pořád se vrněla a tak. ale noc před tím mě nechala spát 8 hodin :slight_smile:
6. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.