• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jsem si holky nalila lambrusko, to je pohoda :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
blecha - tak to jsem ráda že to tak má být, bála jsem se jestli nebrečí kvůli tomu očkování, jestli jí to nebolí. Má to taky na prasknutí. Jinak malá večer taky blbne s jídlem, taky si nevím rady, přesně jako vy. Dneska jsem zkusila kouzpat po 3 hodinách od jídla a bylo to stejné, blbla, dávali jsme jí to na 3x. Usnula, pak to nechtěla, pak zase jo, máme to každý večer.

Vyžehlila jsem 5 várek prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já chci taky aby mi spala déle než 3 hodiny :frowning2: Asi jak byla malinká tak to dohání. Usnula v 8.30 a spí neklidně, každou chvilku poknourává. Nevím proč. Jdu si lehnout abych k ní nemusela pořád běhat. Papa a dobrou. Celé odpoledne spala tak mám asi vystaráno.............
19. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahoj holky,dopoledne jsem žehlila 4 pračky prádla,pak jsem nastartovala kočár a vyjela do lékárny,mám stodal sirup,nějaké cucave prášky. Byla jsem venku 3h nakonec. No a od 16h az do teď byl malý vzhuru,to fakt neznám a pořád by jedl,měl včera 6týdnu tak kdo ví jestli nemá to co píšete. Teď už spinka. Petul co bych se zlobila :slight_smile: dan my máme v tom očkování taky puchyrek. Na kyčle jdeme zítra.jinak baby která máte pojišťovnu hzp? Je tam ten program manažerka a můžete do konce roku čerpat 4500,- je to jen na dětskou kosmetiku a některé čaje atd.zítra to budu zjišťovat přesně na pobočce a napisu Vám..
19. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
niki zítra kouknu na fotky už jsem připojena jen pres mobil. Petul doufám,že jsem z toho jednoho sexu neotěhotnela bych si to mohla rovnou hodit :slight_smile: právě jsem zjistila,že jsem celý den nejedla nějak nestíhám ach jo jdu do sebe něco hodit.
19. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
dan: jejda.. takže to si ani po těch 3hod nepomůžu jo? Tak co s těma drobátkama provedem? :sweat_smile:
Tak se toho neboj, určo ji to nebolí .. prý tomu event. můžeš kapku pomoci když to zmáčkneš nebo to můžeš nechat tak.. ale já tomu kapičku pak jak to vrcholilo pomohla, tak jsem to měla pod kontrolou a hned vyčistila.. tak mě to neprasklo do bodýčka třeba.
A už se ji to krásně zahojilo.
Taky už mám vyžehleno, jsem pěkně zplavená. Tak přeji dobrou noc :slight_smile:

berryl: jj tak to má asi ten spur.. a říká se, že se dítě po 6ti nedělí změní a pak jeste ve 3měs. a prý vlastně každý měsíc může být jiné .. takže jestli si myslíme, že si zajedeme nějaký systém, tak se pleteme, páč to bude furt jiné.. to je děs co? Ta představa.
U nás to zatím jde.
19. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
ahoj tak malý se vzbudil ve 2h a po 6h teď mi usnul u prsa,tak zkusíme jeste spát,ale já jsem celkem vyspana :slight_smile: blesko už jsem slyšela,že každý měsíc je jiný,hlavně,kdyz se prý začne s přikrmem.
20. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
No já jsem opět hotová. Jedla v 7, další jídlo chtěla v 23.15, při jhídle se začala kroutit a vše vyhodila, plakala, další jídlo až v půl 2, ale málo, ted je 2 hodiny po jídle a kroutí se, je protivná. Prdí pěkně, kaká pravidelně ve stejnou hodinu tak nevím. Asi budu muset k doktorce.
20. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
ahojki holky, tak u nás večer děs. v půl deváté jsem nakojila, a malá ne a ne spát, jo zabrala několikrát ale po 10 minutách řev. tak to šlo do čtvrt na dvanáct - chtěla asi dodržet první měsíční narozeniny i na hodinu :slight_smile:
pak spala do tří, pak zase 2 hodiny breku, vzteká se. brečí i u mne na rukách. nevím co s ní, v uterý se zeptam Dr. co mi poradí.
zatím spí naše malá noční teroristka :slight_smile:

nehledě na to že pořád bojujeme s tou škytavkou škytá po každém jidle ať si odbrkne či ne,nic jdu snídat než se vzbudí.
20. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my noc v pohodě, přišla jsem na to, že je lepší ani nerozsvícet lamkpu,abych malou nevzbudila upmobilem a je to lepší, nechce se kolem te čtvrté povídat.A tedka jsem ji nachvíli upíchla pod kolotoč do postýlky, kouká na něj jak na svatý obrázek, poprvé ji baví - jo a včera byla na dece a taky ji to prvně bavilo - tloukla do těch hraček jak pominutá :grinning:

blecha..blázníš?já a jezdící schody???to jsem psala normální, jezdící jsou vyšší level a tam já se bojím :sweat_smile: a s tím krmením nevím, zkus to udělat jak píšeš a uvidíš

berryl..tky jdeme dneska na kyčle, kam jdeš?do mephacentra?

Holky a kyblík parááááádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vaničku jsme odstavili a pojedeme jenom s kýblem, protože malá tam seděla jak carevna, oči vykulené, no prostě pohodka, seděla tam asi 10 minut a ani nedutala, poprvé bylo celé koupání včetně oblíkání v tichém režimu :sunglasses:
20. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
tak holky jestli je každý měsíc jiný tak se těším, tento týden je teda docela náročný :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky.. tak dnešní noc bez koliky..hurááá..ale kojili jsem docela často..ve 23, v 1, 3, 6 a ted zatím chrupká..
Blech..to je jasný já taky nechtěla jet busem, ale nikdo nás nemohl hodit k doktorovi, tak jsem holt vyrazily..jinak metrem pojedu hned po šestinedělí musím do centra do knihovny a do školy.. a už se taky těším, že vyrazím do obchodů nakoupit a tak :slight_smile: doufám, že se ale kojení trošku upraví...abych měla v centru záchytné body, kde kojit.. z toho mám docela hrůzu..kojení na veřejnosti....jinak bych si taky dala lambrusko.. a nebo nealko pivo..asi po kojení bych si trochu dát mohla ne?? jak dlouho by se pak nemělo kojit???

Dan- nám říkal pediatr, že to může i hnisat, at se toho neleknu..takže myslím, že je to v pohodě..

Kuki no jasně..ať žije Dorjan :slight_smile: jsem moc spokojená jen mi občas ujíždí jedno kolečko ale dle mě je to tím jak malou v kočárku uložím a není to uplně vycentrované :slight_smile:)

jo holky..kdy cíleně vaše dítka se na vás usmáli..já jsem stále v očekávání a zatím nic.. zatím ani nekouká na kolotoč..jen poslouchá..ale líbí se jí Ijáček co ho má v postýlce..dokonce mám pocit, že i záměrně na něj šahá..a drží ho za uši :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
saro..malá se taky ještě nesměje, spíše se jakoby občas usměje tak nesměle, ale manža tvrdí, že to vidím jenom já :grinning: a kolotoč dneska prvně, ale nevidí ho,jenom to světlo co je uprostřed a pak poslouchá hudbu. na deku jsi ji zkoušela dvávat?Když ji dáš hračka jakoby nad ní napravo a nalevo, tak do nich bude beztak bušeit jak o život :grinning:
20. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
dan juj zavolej k mudr at Ti poradí! To je divné.kuki jo jdu do mephacentra mám to minutu od baráku nechce se mi do nemocnice. Tak se tam potkáme? Saronko cíleně se malý usmál už ve 4týdnu,dělala jsem na nej opičky a mluvila a on se smál teď už se směje často. My jeste 2h spali a teď jsem jak prdla.
20. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Kuki myslíš hrací deku? tu ještě nemáme, dostane ji k vánocům..jinak se mi tu probouzí a za takové prdíky by se nemusel stydět dospělák..no hlavně že to jde ven :slight_smile:)
20. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
saro..tu jsem myslela-tak ji zkus dát nějaké hračky do postýlky, a přisun ji trohchu ke straně - já elle tu deku taky upravila a dodala jsme tam plno šustivých věcí a ona na tom může oči nechat. nebo to zkus dát na strany v kočárku a na chvilku ji tam šoupni.

berr..to jsme mohly, v kolik jdeš?aspon přibližně - já totiž nevím, jestli dopo nebo odpo
20. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
saro..jojo, s prdíkama jsme se smáli večer s manžou - jakoby v postýlce spal chlap :grinning: a to naše princeznička :grinning:
20. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
kuki co vím já tak tam jsou vždy od 12.30h tam jsou i v jiný čas? jdeš tady na vozovnu do té polikliniky to je vono ne? je tam prý takový starý pan jmenuje se na Š
20. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
berryl..jojo,je to ono, našla jsem si to včera:
http://www.mephacentrum.cz/cs/info/mudr-sevcik---ordinacni-hodiny
20. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
dobré ranko
dneska je Adélce 6 týdnu :astonished: toto uteklo :cry: :grinning:
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Kuki aha to jsem nevěděla kamarádky tam chodí a řekly mi, že tam je až od 12.30h takže já vycházím z domu něco maličko po 12h
20. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Endie ahoj, letí letí :o)

Niki krásné fotky konečně jsem je zkoukla
20. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
kuki na kolik tam teda jdeš? :astonished:
20. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
holky kdo to má dočítat :grinning: vy kecalinky

niki malá je krásnoučká :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
tak kdo máte tu hzp pojišťovnu?
tady je info k té manažerce

http://www.cpzp.cz/main/clanek.php?id=2739
20. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
err..já bych šla spíše dopoledne, zkusím tam brknkout,jestli tam jsou. A hzp mám já, ale četla jsem dříve, že je to do 3 let věku dítěte nebo tak nějak...
20. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
berr..tak jsi měla pravdu,bere je od půl jedné do půl druhé :angry: ještě že jsem se tam nehnala, takže díky :slight_smile: tak já to taky zkusím na tu půl jednou,napíšu ti sms, až budu vycházet, mám to tam tak 15MINUT, CCA.mám se pro tebe nekde stavit?pujdu kolem spar nahoru
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
kuki tak mi dej vědět a já se přidám

pro nás by mělo platit toto:

4 500 Kč pro stávající pojištěnku ČPZP, která porodila po datu 25. 11. 2008 (Manažerka mateřství těhotenství)
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
já si tam chci nechat propltit manžela u porodu..ale jsou tam jen do 11:30,pekný pecháček :angry:
20. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
kde jsou do 11.30???
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
klííííííííííííííííííd, na pojištovne:slight_smile:
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.