• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ja si na ten fleerander nemůžu stěžovat ted jsem byla kočárkovat, plno sněhu až po vrch koleček a super jel ani jsems em oc nenamáhala ale ten převoz,on je strašně velký a težky, jsem měla co dělat zvednoutho a dát do kufru
6. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
mně se taky jezdí dobře, nemůžu si stěžovat.
hm pro mne bylohlavně kritérium při výběru abych to zvládala sama nakladání, vykládání atd.
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Tak jsme zpátky - malá má 5480g,takže pěkný macík - mudra nás pochválil, myslela si,že má Um,že tak přibírá,tak sjem byla ráda..jinak na očkování jdeme 25.1 a potom po 14 dnech až naušničky, nechám je nastřelitu jiného doktora. prý je to lepšéí po očkování.a půjdeme taky do toho očkování proti pneumokokovi.Jinak nic nového - jo a ta kýla, jak jsem ti říkala bleško, tak to je prý v poho,je prý hrozně malinkatá a ta se prý sama ztratí - abyste teda věděly všechny, ta se elle, když řve,vydouvá pupík :unamused:
6. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
teda kuki malá je krásný puclošek :slight_smile: vy máte pupečníkovou kýlu??? my máme jen vyplačený pupík uvnitř a od narození nezacelé svaly nad pupíkem. ale zmenčuje se to :slight_smile: uvidíš zmizí to. kamarádky malá měla velkou, museli lepit ale má půl roku a je to uplně ok.

taky ty naušničky zvažuji až po očkování, no počkám si teda na konec ledna.
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
je puclík,no :grinning: no, vždycky když hodně řve, tak ji ten pupík vyskočí,ale prý to nemáme řešit a zmizí to,má to melé,tak doufaá,že to bud v pohodě.jo a už mám bejdané dvě panenky, já se tam těším,až příjdou a až si budu hráááááát :dizzy_face: :grinning: jo a ty naušnicemi tak mudra doporučila,prý mžůu jít ted,ale kdyby je píchala ona,tak až po očkování,at prý má dítě nějakou imuinitu
6. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
kuki tak to má být, je krásná a to je hlavní a zdravá. panenky jsou krásné co. mám vyhlídlou jednu holku co šije a prodává na www.fler.cz jsou drahé ale krásné. pošlu ti odkaz, chci takovou malé pořídit ale hrát si s ní bude až bude starší.
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Kuki vy krásně rostete..my jdeme až 21.1. takže přesn na 3 měsíce :slight_smile:) tak jsem zvědavá kolik to bude.. jinak ta panenka stála tak 150 :slight_smile: jinak podobné prodávají i v makru a taky v klasických hračkářství kolem 250kč vím že ji máma kupovala pro kamarádky vnučku. a kolik měříte??
6. led 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
holky život je tak nespravedlivý:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=512937&vReferer=
kukněte, včera o té nehodě bylo ve zprávách, ach jo :frowning2: :cry: :frowning2: sem si ještě říkala ach jo takový mladý chlap.
6. led 2010 v 15:51  • Odpověz
ježiš to je strašný... :frowning2:(
6. led 2010 v 15:59  • Odpověz
je to hrozné,úplně mě mrazí při pomyšlení na to,že by se mi Rada nevrátil domů! Jinak nás kočárek x lander parada byla jsem venku a dokonce jsem jednou rukou řídila a druhou držela mobil a kecala s manželem. Kuki ty máš suchara hubeného. Riša má ve 3m 6700gr a to se narodil dříve. Nějak to dohnal!teď mi začal méně jíst už jen 4x za 24h a méně.
6. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
berr my taky jíme většinou už jen 5x za 24 hodin. jídavala ještě nedávno 6-7x. vůbec na jak dloho máš pixlu toho nutroše, je to 400 g že
6. led 2010 v 16:15  • Odpověz
je tak to nevím niki nějak to nesleduji,mám zásoby a prostě beru jednu za druhou. Někdy chystá jídlo Rada pak já. Fakt netuším.
6. led 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
ok neva.
6. led 2010 v 16:36  • Odpověz
:slight_smile: škoda,že nebylo tolik sněhu na vánoce!
6. led 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
to jo :slight_smile: chudáci děti nemohli sáňkovat, teď ale sáňkují, u nás za domem je obří kopec parádní, je tam plno :slight_smile:
6. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojda holky, tak jsme se vrátili z prochajdy, tady sníh není :frowning2: , malej ještě dospává procházku.....
Kuki Ella krásně roste :dizzy_face: :dizzy_face:
My jdeme na tříměsíční 28. a to bude rovnou i s píchanečkem :pensive:
6. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
veru ahojki a chceš trochu sněhu, tady napadlo od rána 15 čísel v NJ.
6. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Niky jooooo malinko sem pošly :dizzy_face:
My jsme koukali včera s Nikym s okna jak padal, ale hned to taje... sice dneska je venku -2, tak kdyby padalo, tak z toho i něco bude....
6. led 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
Veru kdy slaví Niki svátek, na Nikolu nebo jindy????
6. led 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
no tu sněží, manža má jet v po do Mělníku, tak asi sníh nebude, škoda, kdyby byl asi by nejel, neb si nedovedu představit jak třeba v 30 cm sněhu vyměřují a kolíkují pole na elektrárnu :slight_smile: ikdyž i tak si myslím že je šéf pošle.
6. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Niky na Nikolu, on bude i v kalendáři.....
No to by jim šlo tedy pěkně blbě... :unamused:
6. led 2010 v 17:07  • Odpověz
veru vy nemáte sníh? Nějaký Vám pošleme,máme ho na rozdávání
6. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Berryl tady žádný není, max. sem tam někde na trávě nějaký flek.... tak šup šup pošlete
6. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
veru poslala jsem ti na skype :slight_smile: sníh z našeho balkonu :slight_smile:
6. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
jinak holky malá má teplotku ok, už ne 37,2 ale 36,5 tak je to lepší.
6. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Niky jeee tak to abych si šla pustit noťas :dizzy_face: :slight_smile:
To je zlatíčko, Beruška :dizzy_face: jak se směje..... a super že teplotka slezla...
Naše medvídě už se asi uložilo k zimnímu spánku jedl přesně v 11:50 a z procházky se ještě neprobral, usnul teda ve čtvrt na čtyři, ale jako hladík asi nemá :sweat_smile: ....
6. led 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
tak malá spala dneska taky dobře, a hlavně přes den bez zavinutí :slight_smile: pomalu si zvyká na vlastní ruce a nebudí se. nebo se vzbudí a pak usne.
6. led 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
veru nicméně na té fotce jak se směje po odsávání ty lesklé skvrny na obličeji jsou slzičky :frowning2:
dokonce i méně kašle, jen po tom mucosolvanu, pak minimálně.

holky dneska jsem se rozhodla ušít nosítko Mei Tai, sice šátkujeme ale toto je rychlejší na vázání, tak se snad povede. jen nevím kdy. myslela jsem si že v sobotu ale musím zajít koupit látku a musel by být manžel doma el v so má nějaké sezení kvůli oddílu který vede.
6. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Niky tak to je super, že už nemusíš přes den zavinovat.....
Jinak teda jako koukám, že řešíme stejné věci, já tady teď vybírám nosítko, furt nevím jestli manducu, beco nebo ergo, zatím u mě vede ergo.... chci na jaro/léto, až budem jezdit na chatu vlakem, ať nemusím tahat kočárek
6. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
hm já mám šátek, ten je super, ale někdy to dlouho trvá, tak jsem si říkala že zkusím ušít mei tai našla jsem si i návod v angličtině,stejně potřebuji oprášit mozkovnu tak si počtu a zkusím to. nechci dávat další peníze za nositko.
6. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.