• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
kuki: no záleží jak dlouho to bude fungovat :grinning: jsem ji dala ted před chvili, bo si šáhla na oko.. ale asi jsem to špatně viděla.. páč řev.. a tak jsem ji vytáhla a ted si v klidu hraje.
Teda jsem kapku na nervy z naší babičky.. musím furt kontrolovat zda malé něco nedělá.. chvilu si skočím na záchod a pod. a malá není v postýlce, babi si ji vytáhne. Je ji 84 a ani nepomyslet na to, že se ji kdykoliv může zatočit hlava :unamused:
a jdeš do prevenaru nebo synflorixu?

endie: no vypadá pěkně, ale já osobně bych do kolky nešla

já mam taky lehký kočárek, ale kdyby zabral menší místo v kufru v autě, byla bych radši :sweat_smile: a nebo by ten kufr od auta mohl být nafukovací :dizzy_face:

niki: no to je hrůůza.. takové zprávy raději nečíst.. no aby toho nebylo málo.. ještě štěstí, že jsem si domluvila odvoz do Phy švagra.. protože dnes jak jsme přišly s mamkou z prochajdy tak tatka ruku v sádře.. špatná zlomenina zápěstí do esíčka :frowning2: takže tatka by mě do phy nedovezl. Ale to jsou malé věci, hlavně aby byl OK. A taky tu včerejší návstevu u tety měl v kostech.. jednak kvůli počasí a jednak kvůli urazu. Ach jo.
Tak to je fajn, že malá je už lepší..
tak naše se ještě nahlas nesměje :unamused:

berryl: tak vy vážíte dokonce více než my :grinning: a to mi dneska jedna kolegyně od mamky z práce říkala, jak ta naše je buclík a že to má z té UM... že ta její vnučka má 6kg a to už má půl roku... no aby se nepos....

tak malá chrní.. ale byla protivná a sama neusla, tak jsem ji dala do velké postele a musela si s ní lehnout, ale pak jak zabrala jsem se vytratila.. tak ted v klidu nachystám koupáníčko.. a pak dle vašeho receptu.. no uvidíme jaké to bude :slight_smile:
6. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Niyk no jo tak ty jsi šikulka .... to my nešátkujem, ale to nosítko chci, protože cestovat vlakem s kočárem to bych se z toho zbláznila....
6. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
veru to se ještě uvidí co z toho vyleze, jestli teda bude čas a nálada.
6. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojte! Tak já dnes taky vyzkoušela kočárek na sněhu a paráda :sunglasses:

endie: Krásnej kočárek! Tyjo, fakt se mi líbí... Já už sem taky tak trochu přemýšlela o novy mkočárku - ža bych si nechala u našich, abych mohla jezdit s malym vlakem..Ale ještě to nechám u ledu...

kuki: Tak to gratuluju! To krásně kojíte... Jinak malej má kýlu od narození - ale nic mu to nedělá, ani při řvaní a tak doktorka říkala, že si toho nemám všímat, že to zmizí...

niki: Tak to už ste skoro zdraví! Tyjo - a s tím kamionem - to sem si hned taky říkala, co bych dělala, kdyby se Filip nevrátil z práce... No, je to strašny!!!
6. led 2010 v 19:02  • Odpověz
tak všechno jinak.. spala tak asi 8min nebo 5min už nevim presne.. řev.. zjistila jsem ,že má hlad.. tím mi nabourala uplně všechno, dala jsem flašku, tak ted počkám až chvilu vytráví pak koupání a pak spaní a jezení zase dožene v noci :angry:

sali: no ahoooj .. jak se vede dcérko? :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:37  • Odpověz
verus...nechápu, že nemáte sníh :astonished: mě už leze krkem, jsou oh tady kopy :rolling_eyes: a to ergo sem itaky líbí, akorát je strašně drahé,tak jsemsi říkala, že kdybych ho kupovala, tak bych ho asi nejprve vyzkoušela - půjčila si ho- a pak by se vidělo..

nik..no,tak vy jste se nad tím dokazem všechny zděsily, já to rovnou ořvala :frowning2: tím, jak manža jezdí, tak se mi z tohodle dělá úplně špatně...

blecha..no to záleží,co ta doktorka bude mít - když bude synflorix,tak tím, mělo by to být těch 10 kmenů. a když už jí příjde těch 13kmenů prevenar, tak to. takže uvidíme.a držím palec, at ti to večer výjde - naše ella si přded chvíli hodils dřimku před spaním :grinning: jo a kašli na blbé kecy chytrých lidí kolem, protože ti ví prd!

sali...no,ono to prý má hodně dětí,tak uvidíme

Ale jednu zajímavost jsme se dneska dozvěděla - dětem kolem tří měsíců se nemá nic vkládat do ruky - protože oni mají ty ručky postupně rozevírat a když se jim tam něco strká, tak se právě posiluje ten stisk - my ot teda neděláme, ale je ot zajímavé.
jo a malá fičí na šustící knížce :grinning: :grinning: :grinning: holky, ot je taková sranda - ona do toho tak mlátí, že to vypadá, že v ní listuje a čte si
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz
blecha..aha,tak příště :wink:

veru..jo a zapomněla jsem ti napsat, že jsme ti koukala do alba amalý je bouchač :sunglasses:je ot malý frajer!

Jo a jak vám tak koukám do alb, na ty vánoční a dárkové fotky, tak my máme chudé miminko :grinning: malá dostala jedno štěrkátko a jinak nic :grinning: :grinning: a asi 4 kousky oblečení :slight_smile:
6. led 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
kuki naše malá taky, jednu hračku a naušničky :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Niky však uvidíš :wink:
Holky Nikýs má taky trochu tu kýlu (sice nikdo nechápe proč, když skoro nepláče), ale prý to taky nemáme řešit, že to bude dobrý.....
Teď jsem koukala na ten odkaz a teda úplně mne přeběhl mráz po zádach to je příšerné :pensive: :frowning2:
Kuki no fakt nemáme, ach jo, no letos jsme si ho fakt zatím vůbec neužili..... já jsem dneska psala do dvou eshopů tady u nás kde je mají, jestli je možnost si to tam někde vyzkoušet, tak uvidím a nejdřív zkusíme a uvidíme..... jeeeeee a děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
veru...no ono je to prý i z toho,že když hodně prdí, tak si namáhají bříško..no je úplně vidět, že si ty oblečks na malém užíváš :dizzy_face: to já bych nejraději nechala malou pořád v jednom overalu :sweat_smile: :grinning:

jinak my už míváme noci klidné, nakrmím ji večer,než jde spát a pak tak nejdříve ve tři,takže paráda - snad už to tak zůstane!
7. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
krásné ráno :slight_smile: tak my jsme už zase u starého režimu, jídlo o půl třetí, půl páté a půl devátéééé :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:33  • Odpověz
caute holky, kuki ten symf. 13kmenový bude mit Králová možná taky? Mi jen řekla, že naočkujeme to co ji přijde,jdeme za 12dní mám si jeste ráno pro jistotu zavolat
7. led 2010 v 10:27  • Odpověz
co vařite? Mám chuť na bramboraky,ale ta práce kolem toho :(
7. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
já ještě nevím, pořád taky uvažuji, hmmm bramboraky bych si taky dala ale nemám brambory, :slight_smile: nikdo mi je nedovezl, a nikam pro ně s malou nejdu. a chlap se dneska vrátí až po osmé. včera taky dorazil až pozdě v deset.

mám teda navařenou špenátovou polévku :slight_smile: ale co jiného fakt nevím.
7. led 2010 v 10:58  • Odpověz
berryl..no ona říkala, že by jí snad měl přijít, al že neví, že se uvidí a naočkuje se tím, co hold bude,no

já si vytáhla z mrazáku noky, co jsme dělala tvarohové a k tomu jsme si rozvařila borůvky, co jsme tam měla taky :grinning: čekám, že to bude chutnat jako borůvkové knedlíky :grinning: :grinning: :grinning: mě se prostě pro mě samotnou nechce vařit...
7. led 2010 v 11:15  • Odpověz
právě, že když naočkuje prevenarem nak další očkování může být ta nová 13kmenová když naočkuje synfl. tak už se musí očkovát jen tou desítkou
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz
fakt nevím, říkala,že naočkuje tím, co bude,jdeme až 25.

http://www.youtube.com/watch?v=Nn9WicuXSco&translated=1

mrkněte sem ,ej to pro děti a ella to miluje :grinning:
7. led 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
holky taky vám ty dny tak utíkají??? už je zase popoledni. a já nic neuděláno :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
kuki: no tak nakonec po koupání jsem ji fikla do postýlky a zkoušela co popisovala berryl... držela jsem ji pro jistotu obě ruce, dudlík měla pevně v puse.. a usla. Jenže pak jsem řešila, že nejedla.. ale rodinná rada rozhodla nebudit.. no a malá se za 3/4hod vzbudila hlady sama :sweat_smile: tak to bylo vyřešeno a vzbudila se klasicky 02,30 a pak kolem 6h a pak v 7h ale to jsem ji už vzala k sobě do postele a chrněly jsme spolu ještě do 8h
ten meďa je fajn.. vy ho máte doma?

berryl: jj přesně tak jak píšeš s tím prevenarem... taky jsem to psala - viz výše :grinning:

nechcete jít holky některá ven? Jsem byla dopo.. ale odpo už se mi samotné nechce :frowning2:
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
AHoj holky..jak se máte.. my se vracíme do kojení v noci po 3 hodinách..takže nic moc..zvykla jsem si na ty delší intervaly :slight_smile: jinak vypadá to u vás jak v blázinci, když začnou dítka mluvit..Sofinka jakoby křičí a piští a já nevím co.. fakt docela hlasitě :slight_smile:)
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
právě jsem přišla z venku byli jsme od 12h a už tam přítuhuje. Kuki tak uvidíme co nakonec bude mit. Včera ve zprávách právě říkali,že doktoři jeste ty vakcíny nemají. No a taky že po nich chtějí aby si je lékaři koupili za svoje a pak to vymáhali po pojišťovně. Což samozřejmě odmítají. Tak kdo ví jak to dopadne. Blesko já bych malou taky kvůli jídla nebudíla čekala bych az se vzbudí sama,tak jak jsi to udělala.
7. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
vidíte já se ani v po neptala co ta naše očkuje, ale nabídla mi to, tak u vidím toho 26. co nabídne.
malá dneska nechce spát, pořád se budí, ach jo.
7. led 2010 v 15:20  • Odpověz
ahoj holky

chci se zeptat zda uvažujete o plavání s miminky?
7. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Endi určitě.. já už s malou absolvovala vaničkování s instruktorkou u nás doma, tak to zkoušíme, ještě mám zaplacenou jednu lekci a počítám že od dubna začínají lekce u nich tak budeme chodit.. moc se těším. Sofinak má koupání ráda :slight_smile: je to trošku držší studio, ale mají tam zázemí, že máš kam položit mimčo, když se sama prchuješ, jsou tam jídelní židličky pro děti a teplejší voda a tak.
7. led 2010 v 15:24  • Odpověz
já chci taky chodit s malou, jak vlezu do plavek tak všichni utečou :grinning: ale nejdřív musím zjistit kde to je v OV
7. led 2010 v 15:34  • Odpověz
sím tě to já vůbec neřeším..tam budou jen maminy hihi..určo v ostravě toho bude hafo :slight_smile: je super, že máme děti přes zimu..na jaře se mi bude s ní líp chodit na plávání než pak v zimě přesouvat se z vyhřátého a tak.
7. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá mi včera vynahradila to úterý co nespala. Spala od 9.45 do 18.15 s přestávkou na jídlo a 20 min v poradně. Večer usnula v půl 9. V poradně dobrý, jen mě rozesmáli, máme 5370g což jiný děti mají přes 6 kilo ale vzhledem k její porodní váze je na hranici obezity :slight_smile: a je extrémně dlouhá tak nás chtějí poslat na neurologii, ale prý uvidíme za 5.týdnů máme poradnu a dostaneme očkování, o měsíc jí ho posunuli. S příkrmem bych měla začít kvůli tomu že měla malou váhu, prý nedonošený začínají se štávama dřív ale kvůli tomu že jsme byli v nemocnici s tím zvracením tak počkáme a ve 4.měsíci se domluvíme.

Dnes je opět jako vždy hodná, dopol.si hrála, v 1 jsme šli ven, přišla jsem vymrzlá a ona ještě spí v kočáru na chodbě.
Vařila jsem halušky, sem se ted nabouchala protože jsem to v poledne nestihla a je mi blbě, tlačí mě to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Týnko už přišla ta korba a je to bomba, jak poleví mrazy tak vyrazím do města.

Já s plaváním nevím, nemám ráda vodu ale malá jo tak uvidím.
7. led 2010 v 15:39  • Odpověz
tak já začnu od dubna chodit na plavání do atomu endie! Dan krásné míry a hranice obezity si mě rozesmála! Halusky bych si dala mnam. To jsem rada,že jsi s korbou spokojena já jsem taky celkově parádní kočárek a super ovládání. Dobře jsme si vybraly :slight_smile:
7. led 2010 v 15:54  • Odpověz
saron: no my taky se v noci budíme co 3hod :angry: zlepší se to někdy? :sweat_smile:

berryl: já chodím ven do -5C :sweat_smile: no a jestli mě praskne z ní hlava, tak ještě vyrazím.. no uvidíme.. ale nechce se mi.. jsem dnes nějaká utahaná.. byla jsem venku asi od 10h do 13h a stačilo.

holky, jinak v kauflandu mají plenky pempers za 289kč :wink:

tak nakonec jsem malou udala mamce jupííí jdu ji obléci
7. led 2010 v 15:58  • Odpověz
berryl: můžeš mi prosím tě poslat odkaz
7. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.