• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
bleško no u nás se to zlepšilo ted 14 dní a nevím co se to zase děje..snad se to zlepší nebo ji začnu cpát kaší hihi :slight_smile:)

no já koukala na akci v Intersparu, je tu od nás kousek, jedna plenky 4-9 vyjde na 2,80 :slight_smile: taky pampersky sleep and play
7. led 2010 v 16:09  • Odpověz
tak kde jsem to skončila.... :dizzy_face:

endie: no já bych chtěla s malou chodit na plavání, takže o tom uvažuju, ale donedávna jsme plakaly ve vaničce, takže bych raději prvně chtěla zkusit plavání u nás doma ve vaně s potápěním apod. a pak do velkého bazénu od května.. ted v zimě bych stejně měla strach aby ji pak neofouklo.
Ale taky já jsem teplomil a nevím jak přežiju ve studeném bazenu :sweat_smile: ale co bych pro malou neudělala, že?
a postavu taky teda neřeším -... jak saron :wink:

dan: tak hranice obezity mě dostala :slight_smile: to je hrozné, jak dr. vše řeší dle tabulek co?

berryl: vy jste fakt jak dvojčata s dan :grinning:

saron: no taky jsem o kaši začala uvažovat :sweat_smile: však 20.1. jdem na očkování jo a 18.1. na naušničky, tak se optám co a jak.
jéé tak to je ještě lepší cena ty brdo.. :-O ty bydlíš též tu v Porubě? A nechceš s nama též zítra zakočárkovat?
a ty sleep and play jsou dobré? Jaký je mezi nima rozdíl?
7. led 2010 v 16:17  • Odpověz
tak já mam chvilu klidu a vy nikde :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 16:38  • Odpověz
endie pak se můžeme domluvit a chodit spolu,musíme už v březnu si podat žádost,všude je narváno. V Porube je studená voda a v tom atomu prý super. Tak uvidíme. Vanicky mi přijdou zbytečné,prý to je pro děti co nemají rádi vodu,ale to je na každém jak se rozhodne. Endie jakmile budu na netu odkaz Ti pošlu.
7. led 2010 v 16:40  • Odpověz
berryl: noo tak to je naše kategorie :grinning: :grinning: :grinning:

tak jak s tím zítřkem?
7. led 2010 v 16:48  • Odpověz
rada půjdu
7. led 2010 v 16:50  • Odpověz
super :slight_smile: a kdy časově?
já půjdu tak nějako mezi 10-11h.. chci mrknout do toho sparu na ty pleny, pak prijdu na obed a tak nejako mezi 13-14h ze bychom vyrazily?
7. led 2010 v 16:52  • Odpověz
no my půjdeme jako dneska kolem 11h a tak na 2-3h
7. led 2010 v 17:00  • Odpověz
to chodíte takto brzo? :-O to jsem ani netušila.. to já jsem tak nějako domluvena s jednou kamarádkou.. no co domluvena.. jeste mi to nepotvrdila.. jestli mi to nepotvrdí, ráda se přidám..

jen bych chtěla jeste nejakou ovečku na odpoledne :grinning:
7. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojte.Trpí tady ještě nějaké mimčo kolikou?Mě příjde,že už jste to všichni zmákli.My už jsme taky byli v pohodě,ale teď se nám to zase vrátilo :frowning2: Dva dny mi Vojta řve,vzteká se u prsu i flašky,nejde ho nakrmit,takže mu to dávám někdy i lžičkou a po pár hltech hrozně pláče a kroutí se :confounded: Já jsem mu před 5 dny přestala dávat ty probio kapky,myslíte že to je tím?A že by se to projevilo už tak brzy? :pensive: Je to na palici,už bylo vše o.k.smál se,krásně prděl sám a teď je to zase v háji :confounded:
Jinak dneska jsem se venku vztekala :angry: V té naši prdeli kde bydlíme snad neodmetávají chodníky!Několikrát jsem dneska s kočárem totálně zapadla a lidi co šli kolem tak jenom čučí,než by pomohli :rolling_eyes: A jelikož se nikde nedostanu bez toho,aniž bych nemusela sjet sjezd,tak to byl další problém.Plno sněhu,sjezd nešel vidět,tak jsem to sjela po paměti,dolů dobrý ale nahoru jsem si málem rozbila hubu a zabila kočár :angry: Podkluzovalo to jako blázen.A domů jsem přišla s kalhotama promočenýma až ke kolenům a totálně mokré ponožky,jelikož mi teče do bot.No já jsem dnes nasraná! :angry: :grinning: Asi si pořídím dopředu na kočár nějaký pluh :sweat_smile:

Dan-hranice obezity :sweat_smile: To je mazec,to mě fakt pobavilo :slight_smile:
7. led 2010 v 17:14  • Odpověz
petule: a kde ty bydlíš? já jsem dneska byla mokrá i na kalhotkách jak jsem byla spocená.. valila jsem rychle domů a v tom sněhu parádní posilovna.
7. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Petulko my jsme bez kapek 4den a zatím ok raději to hned zaklepu
peťul taky jsem dneska měla kalhoty do půl kolem mokré, je tam prostě čachtačka, tady je to aspoň odklizené tak se jezdí fajně
7. led 2010 v 17:17  • Odpověz
berryl: no jak kde :grinning:
7. led 2010 v 17:18  • Odpověz
tak mě by to vyhovovalo kolem těch 13-14 :slight_smile:

berryl: super, budu moc ráda aspon bude sranda ve dvou vlastně čryřech :grinning:
7. led 2010 v 17:18  • Odpověz
endie: tak když tak budem jen my dvě jestli by to někomu nevyhovovalo.. já budu ráda za prochajdu jak dopo tak odpo... to prostě s tou naší jinak nejde :frowning2:
teda jestli mi nedáš košem :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:19  • Odpověz
tak mamcese to kočárkování nějak zalíbilo :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Bleško jsem z Prahy..ale občas na moravu jezdíme tak se můžeme někdy dohodnout na srazu
Peti to je hrůza s tím, že ti nikdo nepomůže..

jinak holky.. dneska jsem se měla učit, zítra píšu dva testy..a Sofinka křičí..jakože si povídá a to je fakt na palici..už mě z ní celý den bolí hlava, těším se až přijde manžel a bude ji uklidňovat a povídat si s ní :slight_smile:
7. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Bleško v úplné prd... :grinning: Asi kilometr od nového Globusu.Na pustkovci jestli ti to něco říká?Já to tady nesnáším.Ještě jsem si tady za 2 roky nezvykla a asi nikdy nezvyknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejný názor má i sousedka nad náma a to tady bydlí podstatně dýl :sweat_smile:

Týnko a ty ještě kojíš nebo už dáváš jenom UM?Vy už máte 3 měsíce :slight_smile:
7. led 2010 v 17:24  • Odpověz
petul mlíčko mám tak 50ml denně, ale už někojím jen UM když jsem kojila měl koliky pořád a to jsem si dávala takový pozor na jídlo¨Petul přidáš se zítra k nám?
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Peťul dneska máme 3 měsíce letí to letí :astonished:
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Ríšo vše nej..... :grinning: ke trojce.
Tak malou jsem musela vzbudit na jídlo, naposledy jedla v 9.45 tak jsem jí ve čtrvrt na 4 vzbudila a ona vymlaskla 150 a spí dál :slight_smile:
Petul - já nevím čím to může být, ale bojím se ty kapky vynechat, protože nám jednou došly tak jeden den byla bez a celý mi ho probrečela a kroutila se tak nevím jestli z toho nebo jen náhoda ale mudr mi řekla že 2 balení stačí ale budem je brát radši ještě 4 týdny než začnem příkrmy.

Já bydlím na samotě a je tu jen silnice tak můžu jít nahoru nebo dolů tak začnu jezdit autem do města a budu courat tam, už mě to tu nebaví a hlavně se bojím aby nás někdo nesrazil. Chodníky tu nejsou, jsme tu jak v oslíkově.
7. led 2010 v 17:37  • Odpověz
dan děkujeme
7. led 2010 v 17:48  • Odpověz
ty jo toto letí :astonished: gartulace
7. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahojda holky,
Berryl teda to už je Ríša velký kluk :dizzy_face: Gratulujeme ke čtvrt ročku :dizzy_face:
Saronko moc tě obdivuji, že zvládáš k Sofince i školu....
No a k plavání, taky chci s Nikýsem někam chodit, vodu zbožňuje, tak by byla škoda to nechat jen tak, ale nejdřív k nám přijde známá plave s dětičkami v tý vaně....
7. led 2010 v 18:47  • Odpověz
veru děkujeme
7. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Príde plaziaci sa pacient k psychiatrovi a ten mu hovorí:
-Kto to k nám priliezol? Hadík, korytnačka, alebo slimáčik?
A pacient mu hovorí:
-Ja nie som blázon, jasné??, Len sa bojím výšok...
7. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Holčička se ptá maminky : Mami, jak vznikli lidé?
Matka odpovídá : Bůh stvořil Adama a Evu, měli děti a to byl začátek
lidstva.
Dva dny nato se holčička ptá otce na tu stejnou otázku: Jak vznikli lidé?
Otec odpovídá : Před mnoha lety se z opic postupně vyvinuli lidé a tak
začalo lidstvo.
Holčička je celá zmatená z odpovědí matky a otce a znova se vrátí matce a
říká : Mami, ty jsi mi řekla, že lidstvo vzniklo pomocí Boha, který stvořil
Adama a Evu, otec mi ale říkal, že vzniklo z opic?
Matka holčičce odpoví: No, moje drahá, je to velmi jednoduché. Já jsem Ti
vyprávěla, jak vznikla rodina z mé strany...
7. led 2010 v 19:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: super vtipy...
Malá je vykoupaná, po jídle a usíná mi na ruce, půjdu jí uložit a zalehnu, pořád se mi nedaří dospat ty 3 měsíce. Začala chodit spát v půl 8-8 a vstává v 6 ráno. Ale jde to když jí v noci jren jednou.

Holky já jí tak miluju, je tak hodná a hrozně mi voní pořád jí pusinkuju a očmuchávám :slight_smile:
7. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.