• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan to malý se půjde teprve koupat, máme to dnes posunuté, dlouho spal
jak píšeš máme zlatíčka, malý je moc hodný pláče jen když má hlad a když ho rvu do kočárku a to je tak 2min jinak se pořád smějě bobek malý
stačí to vyjádřím slovy ,, jsem šťastná!!!,,
7. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Dneska zabrečela jen když jsem jí po koupání oblíkala, je ráda nahatá, vycházka byla bez pláče, položila jsem jí a než sem zapla fusak tak spala. Ted ležela půl hodiny na dece bez plínky a povídala a chechtala se nahlas. Jdu jí uložit.
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz
dan krásná fotečky
tak Ríša usnul tatínkovi na rukách ach jo tak to jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat, na rukách nám vůbec nespí bobek
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Malá už chrní v postýlce. Jdu se vykoupat, poklidit a spát. Přeju hezký večer všem.
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
dobrou noc u nás to bude na déle, ale ráno si pospíme do 10h:o)
7. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Leti bocian a nesie v plachte v zobaku 75 rocneho dedka. Dedko tak na neho pozrie a vravi: "Pocuj, ked sme to doteraz nenasli, nevy****** sa na to?
7. led 2010 v 19:55  • Odpověz
saron: no jooo vlastně.. ty Počernice, že? Jsem blbá.. no to bychom mohly ;)

petul: jj znám to tam.. tam bydlel můj kluk s kt. jsem kdysi chodila.

berryl: tak to gratulujíííííííí...

dan: no tak hlavně opatrně... aby do vás neťuklo nějaké auto.

malá furt řve.. dočtu vás později
7. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
tak to bude dnes asi na etapy :sweat_smile:

saron: já budu chodit na plavání asi na Vysočanskou, prý to tam je pěkné a dobré zázemí pro miminka.. tuším 50,- na hod .. ale nejsem si jistá, zjistím. Nechceš taky chodit? Já asi až tak od května..

dan: já tu moji taky pusinkuji ... i když jdu ze schodů a ona je ve fusaku.. ale po tom co se stalo mojemu tatkovi, tak si dávám raději pozor abych neupadla.

beryl: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky, napiste mi zitra sms-ku jak to vidite.. ja nestiham být moc na netu.. starám se o malou, babi a tatku ráno.
7. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Bleško a to je plavání s instruktorem? vůbec nevím o žádné plavecké školičce tam, to bych měla blíž..toto je v centru prahy..já jsem měla vaničku od http://www.studio-lodicka.cz/ a mám zaplacenou ještě jednu a zvažovala jsem toho dona bosca, prý na pražačce je studená voda a není tam zázemí pro děti.. pošleš mi odkaz na ten bazén na Vysočanech?? já znám jen v hotelu step že taky je nějaké plavání.
7. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojte,
mám to tu zaplé půl dne,ale nejsem schopna napsat, ella má dneska svůj den :angry: dopoledne spala cca 20 minut, pak jsme s ní hnedka po obědě vyjela, šla jsme s kámošou do tesca, než jsme tam došla, tak začala řvát s řvala než jsme dojely k baráku, tak jsme myslela,že prdy..doma nic,tak jsme ji nakrmila adala zase do kočáru a simulovala jsme jízdu - nakonec jsem musela zapnout fén, který nešel vypnout, když jsem se o tom pokusila,tak řev - takže jel skoro dvě hoďky, z toho jednu hodni v drahém porudu, mě jebne :rolling_eyes: před chvílí jsme ji ookoupala a tedka kňourá v postýlce, j jak vyměněná...

petul..u nás už je to celke mv pohodě,malá taky prdí o 106, ale třeba dneska se celý den zase kroutí, neprdí a pije strašně, chytne se, pak odtáhne, mám takové divné tušení,že to zase bude ten spurt :angry:

saro..jo,díky za tip n tu panenku,já ji nakonec objednala z mmb, nika mi poslal kontakt..ale bude až na konci ledna,tak musím počkat - se na ni těším, jakoby byla pro mě :grinning:

berryl.tyjo,to utíká,co?

Já jsme zrovna včera řešila s manžou,jeslti náhodou nemůžou být děcka na těch kapkccáh závislé, taky jsem je den nedala a ella byla jiná,tak mám strach, až je vysadím..
J oa malou furt pusinkuju, zjišťuju, že se jí nemůžu tak nějak nabažit :dizzy_face:ale nepusinkuju ji na pusu, mám pořád hrozný strach, že dostane opar :frowning2:

blecha..já zrovna došla domů, když jsi mi psala. stejně by ot bylo na prd..jinak zítra můž ua půjdu ráda,jeno jeslti to bude normální - když měla minuel ten spurt,tak jsme ji muselai přes den kojit co 45 minut,takže na palici..já se dopo ozvu,jo?

endie..my taky budeme chodit plavčit,takže už je nás 6 :grinning: a vzhledem k tomz, že mám po těhotenství celulitidu pomalu už i na xichtě, tak s v plavkách asi řešit nebudu, stejně už nikoho nesbalím :grinning:
7. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
jéé, berryl! Ríša má dnes tři měsíce!! Tak to moc gratuluju!!! Toto letí a děti rostou :astonished:
7. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Hm,tak od té doby, co jsem sme napsala,tak jsme stihla malé vysát soplíky a vyrulkovat jia pořád křičí - to už tu dloooouho nebylo :rolling_eyes: čeká mě super noc..dobrou
7. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
endie,kuki koupíme si na to plavání neoprény :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj hoolky.... tak dnes jsme vstávali v 5 ale to jsem si jí vzala k sobě a uhoupala jsem jí. V půl 7 jsme vstali, pohráli, kakali, převlíkli a jdem spát. Stále u nás sněží takže se nedostanu do města tak jí dnes uvozím na zahradě a dám do chodby pod okno. Tak mám tu jídelní stoličku z Ikei, sousedky ségra jí prodávala za 290,- i s pultíkem a nafukovací vložkou, ta se nafukuje podle objemu dítěte a omotá se mu kolem těla a ono pak sedí rovně a nepadá. Jsem vybavená pro každou návštěvu,, mám v obýváku kočár,, postýlku, lehátko, autosedačku, ted stoličku a ještě deku a koš s hračkama pro větší děti :slight_smile: Nechcete všichni přijet? K nám se vejdem. Škoda že bydlíte tak daleko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. led 2010 v 08:18  • Odpověz
berryl - kolik ti malý jí? Malá začala jíst hrozně málo, jí někdy jen 4x denně 150ml, dnes jedla v půl 1 v noci a pak chtěla snídat až v 8. Včera jedla dopol. v 9.45 a odpol. jsem jí v 15.15 budila aby jí pak nebylo špatně.
8. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Tak malá chrní jak anděl a mě se nedaří zabrat. :frowning2: Snad usnu po obědě. Koukala jsem že hlásí přívaly sněhu a vichřici, to je hrůza, je to hezký že je bílo ale těším se na jaro.
8. led 2010 v 09:43  • Odpověz
dan opět to naše dvojce ji taky málo ji 4x denně 180ml někdy jen 3x,ale to jsem ho pak vzbudila to bylo fakt málo. Ptala jsem se mudr pokud prospívá je to ok a malý vypije denně 100ml čaje což se prej taky počítá.. No a vy jste na hranici obezity takže to neřeš :slight_smile: neboj zase přijde období kdy sní i ten dudlik z flašky.
8. led 2010 v 09:44  • Odpověz
saron: koukni na www.betynka.cz .. to mi dávala odkaz jedna kamarádka.. ale nevidím tam nikde cenu :frowning2: ale ty tvoje odkazy vypadaji dobre, ale neni to drahe?

kuki: jj ozvi se :wink: jaká byla noc?

dan: no neříkej 2x :grinning: :grinning: :grinning:

holky, jak tatka předevčírem spadl, držte dnes palce, šel na KO a jestli to bude špatné tak mu budou ruku znova lamat a natahovat.
8. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahojte holky,
tak noc parádní :rolling_eyes: teda noc jako taková v pohodě, až na to, že princezna usnula až v půl 12, takže ji chybělop pár hodin spánku..a celou noc se vrtěla.tedka je v klídku, prohlíží si tu ruce a směje se na ně :grinning:

blecha..tyjo,chudát tatka :unamused: co budou dělat,až odjedeš?J oa pokud bude snežit tak, jak sněží teďka, tak nikam nejdu :angry: včera, jak sjem šl do toho tesca,tak jsme byla nastvana jako petul, tady nejsou rozhrsbané chodníky ani cestytkže jsme pak byla zbitá jako borůvka. a navíc to s ellou pěkně házelo,což by ani tak nevadilo,ale když jsme pak u tesca najela na odhrabaný chodník, tak se vzbudila. tak snad si na tn třes už nezvykla :confounded:

dan..tyjo,nechceš si otevřít soukromou školku? :grinning: výbavz na to teda máš :grinning: a sraz by byl fajn, fakt je bblé, že bydlíš tak daleko...ale mohla by za tebou dojet bleska, ona je taková spojka mezi čechama a moravou :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 10:01  • Odpověz
uděláme si prázdniny u dan na zahradě,dojedeme všechny dáme stany a budeme opékat buřty :slight_smile:
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
berryl: jasně, souhlas :slight_smile:

tak já vyrážím do ulic.. jdu s malou ven už je protivná a taky to rozchodit.. jsem nervozni jak saňky v létě.. zajdu si na ořech.rohliček :sweat_smile: a do sparu mrknout na ty plenky.
Holky, objevila jsem super sekáč u Koruny.. dnes mají 50% slevu. Já tam malé koupila za dvacku sukýnky a nátělník :slight_smile: no paráda.
8. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
ahoj vespolek.
tak u nás večer šílený, malá před koupáním usla jen na 5 minut, děs. po koupání vypila jen prso a to ani ne celé, a pak šílený řev, nechtěla ani prso ani flašu nic. tak šla do pelechu, tam usla na 10 minut, pak jsem do ní skoro násilím nacpala lahev :slight_smile: pak usla a spala do půl třetí asi od devíti. pak do půl sedmé a pak už jen do osmi.

no a co je nejlepší, to že jsem nemocná já, se nedivím když namne pořád pšikala a prskala. hlava jak střep, nos ucpaný, krk doruda. ach jo.
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
já souhlasím, jsem pro každý výlet co Dan ještě svou nabídku nestáhneš?
8. led 2010 v 10:40  • Odpověz
ahojte!

dan, já se přidávám!!! :wink:
8. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
dan to je hrozné co, nabídneš prst a my ti sežereme ruku :slight_smile: je fakt že tvé okolí moc neznám, tak proč to neprozkoumat :slight_smile:
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
:angry: tak jsem naštvaná na tu naši slavnou Poštu :slight_smile: psala jsem paní cojsem si objednávala Kuki ty panenky a věci kdy mi to odešla. tak mi písla že podle podacího čísla to našla že to leží od 6.1.u nás na poště, chápete sedím doma na zadku, nikam nechodím a pošťák se neobtěžuje mi ani nechat papír o zásilce.
ach jo. snad příjde manžel domů v čas abych to mohla večer zajet vyzvednout nebo zítra. :slight_smile:
8. led 2010 v 11:27  • Odpověz
niki tak ty taky marodíš bobku snad se toho rychle zbavíš
8. led 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
ber se nedivím malá zásadně pčikala a kuckala když jsem byla bízsko ní :frowning2: ale dobrý manžel mimísto svači v práci zajel do lékárny tak mám homeopatika, septisan, paralen, sirup, a vincentku do nosu. snad se to nerozjede uplně.
8. led 2010 v 11:40  • Odpověz
snas to chytneš s začátku a budeš mít brzo klid
chtěla jsme jít ven, dala jsme Ríša na chviličku do postýlky a šla na wc, povídal si najednou ticho, tak se jdu podívat a on spí :slight_smile:
8. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.