• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
endie tak to Beri spala jen půl hodiny, už jsem zase napapkané a je v lehátku. za chvíli ji dám spát, snad bude dýtl
8. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Tak abyste věděli, já vás v létě opravdu čekám, jsem zvědavá kdo z vás to dodrží :confused: Dům je velký a zahrada 10x větší.
U nás taky chumelí, hrozně.
blecha - no dyt já tak držela taťkovi palce že jsem ani nemohla psát :wink:
Malá spala po obědě hodinu tak jí jdu uspat na zahradu, je tu -2,5.
8. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
dan: jéé jsi zlatá :slight_smile:

všem vám holky fakt moc děkuji :slight_smile:

endie: to bys nedojela? ale je fakt, že autem to je trošku o hubu v tomto počasí..
8. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
no musím jet autem, jinak se od tud nedostanu ale malá furt spí :grinning:
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
dan teda to je fakt výzva :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
endie: no to je spáč... no já můžu vyrazit klidně i ve 16h :wink: není problém.
jen aby ti pak spala v noci.
8. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
beri zase spí a venku stále chumelí :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
auto odklizené a malá furt spí :astonished: to bude dílo v noci
8. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
je nechceš i mi odklidit auto :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
jasně klidně :grinning:

však ho můžu jít zase odklízet :angry:
8. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
no já se do něj musím taky pustit ale jaksi to nejde. malá spí, a ještě s ní nechci ven. stejně by řvala v kočárku kdyby se nehýbal. no ale večer budu muset - teda pokud si nevezmu manželovo :slight_smile:
když už budu muset jet nakoupit a k té známé s tou knížkouuuuuu.
ikdyž nevím kdy příjde dom, nakládají materiál pro Slovenskou zakázku a na Slovensko se už skoro nedá dostat. NJ je od Valašského Meziříčí odstřihnut nedá se tam projet.
8. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
ale zase je vypadá to venku překrásně.

ted bych si nejraději vzala auto, a zajela někde na opuštěné parkoviště - prázdné a zkoušela smyky. to já ráda :slight_smile:
8. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky tak hlásím jeden test úspěšně napsán,druhý jsem nedala jen o 3 body.. :angry: normálně mě to vzalo, že jsem to obrečela..jako at žijou hormony..přitom jako jsem šla napsat hlavně jeden a ten co jsem nedala jen zkusit ..no nic.. jdu vás dočíst.
Jinak zase kojíme co 3 hodiny..takže nic moc..jsem docela unavená.. snad se to zlepší..do konce dubna až malé bude půl roku uvidíme jak to vydržím...
8. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
saronko gratuluji k testu. hele jsi moooc šikovná a o tři body, no příště už to dáš. a klidně si poplač, někdy to pomáhá. uf já jsem ráda že jsem se na ta studia na podzim nedala, ael příští rok snad jo :slight_smile:

saronko i já kojím co tři hodiny (zase se s ní morduji, trvá ji to, zajímá ji vše okolo. usná u toho, už jsem kojila tak 20 minut a teď jsem zase na 40 abych do ni něco dostala. ach jo.),pak ještě nachystat nutrilon je to děs.pracné., jedinná vyjímka je první noční spánek. to spí 5 hodin ale já bohůžel ne protože musím většinou večer ještě něco dělat.
8. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Niki díííky asi si popláču až mě vyrazí ze zkoušky :slight_smile: a cos chtěla studovat??
jinak já tedy kojím co 10 min už co jsem doma z porodnice..ale jako zvažuju, zda nezkusit na noc nutrilon...já vím že je to asi blbý, že bych měla být ráda že kojím a mám mlíko...ale dneska jsem fatk totál unavená... :unamused:
8. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
chtěla jsem na Doktoranské studium ale neměli můj obor, jen podobný.... ale ráda bych si udělala Bc v uplně jiném oboru (asi si říkáš cvok, že) ale jedná se o koníček a ráda bych se mu věnovala.

saronko vydrž, jsi šikula, ikdyž laktační poradkyně z kurzu pro těhu kam jsem chodila říkala že jeden příkrm denně - je stále plně kojené dítě.
ale řeknu ti já kdybych nemusela přikrmovat byla bych asi o trochu šťastnější než jsem teď, ale ta moje pusinka Berenička je prostě lenoch, ale i tak jsem ráda že pořád saje i moje, ikdyž musím pak vzít tu flašu.

vydrž :slight_smile:
8. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
saronko mne když jsem studovala prvnák vyrazili hned z prvních 3 zkoušek, myslela jsem že nebudu pokračovat a ustála jsem to, ale slzy byly. a dostudovala.
8. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Niki to jsi dobrá doktoranta já jdu po 4 letech na navazující magisterské. já normálně nidky nebrečela, když jsem zkoušku neudělala nechápu to..no snad mě nevyrazí z ústních..to bych jim to tam ořvala úplně..
jj vydržím jako nutrilon není spástný ani na noc..kdo ví jak by spala prostě je to jen z mé pohodlnosti..i když mi taky přijde, že je Sofinka taky je ted nějak líná sát, furt se vzteká přitom když zmáčknu tak teče.
8. led 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
saronko není kukni na blešku taky dává Bebu a malá se ji budí.

a ono to vlastně ani pohodlné není, teda pro mne ne. hm já po příchodu z porodnice kojila i hodinu a půl malá u toho chrápala.
pak jak jsem měla tu váhu a než byl zánět prsu tak jsem kojila plně a když sem si ji zvážila tak jsem zjistila že za prvních 15 minut vypila třeba 70 a za zvylých 20 minut dožahla 20ml. to jsem ji to nutila, mačkala prso,......
po tom zánětu se mi už ta mlékárna tak nerozjela, tak se snažím do ní dostat nejvíc co jde.

bohůžel se mi neoplatilo kojit z obou prsou na jedno kojení. ono by ji to asi i v noci a dopolene stačilo jen moje prsa ala ten týden měla hrozné bolení bříška avíce škytala, přišítám to tomu že vypila více předního mlíka je sladší a může se to stát. no ještě to zkusím.

já chci vydržet co nejdýl, třeba po zavedení příkrmů ji bude ta moje trocha stačit a budu se moc na UM vykašlat.
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
já to obrečela asi jen v tom prváku, pamatuji si to jak dneska :slight_smile: vyrazili mne z práva, matiky a dějin národního hosporářství, vše jsem dala na podruhé za 1 ale i to se stává. bylo to v jeden den. vše. fuj. ikdyž zlatá škola, zkušky, to mateřství je větší záhul ale zase zato stojí.
8. led 2010 v 16:11  • Odpověz
no já se z ústních nenechala nikdy vyhodit, to ale nějaké testy jsem taky nenapsala.. jenže u ústních mi je to trapnější no :slight_smile:
Jinak věřím, žes to měla náročné s tím kojením, je super, že alespon trochu kojíš. nějak jsem dneska měla kojící krizi. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahojda holky, tak jsme tu od rána do teď měli návštěvu.
JInak vám tedy moc děkuji za poslání sněhu :dizzy_face: už je ho tady dost :dizzy_face: :dizzy_face: a je všude krásně bílo....
Tak si představte, že jsme nakonšc ve nmusela, malá doma ne a ne usnout :angry: ale jezdila jsme jenom tdy po ulci,ta je tak trochu hlavní,ty co vedou z ní nebyly vůbec odhrabané, je ot mazec, fakt. sníh mám ráda, ale jako všeho s mírou - nemluvě o tom,že co hodinu chodím odmetat plošinu,co mi manža provizorn udělal ke kočárku, aby nemamrzla, pěkně na palici..jo a začala jsem malou více oblíkat, páč jsme měla nervy, že je jak letňátko vedle těch vašich balíčků, jak sjem spolu byly. no ale vymstilo se m mito,ella to nesnáší, vzbudial se včera i dneska abyla durch zpocená, jsme ymslela,žeo bylo včera tím řvaním ,ael ne,prostě ji budu zase oblíkat míň. jo a tu novou teplou čepku tak nesnáší, ještě že jsme nekoupila tu za 250,- :rolling_eyes: tedka jsme ji dala spát k oknu,tak uvidíme, na jak dlouho zabere..
Holky, s tou školou, já obdivuju každého, kdo je studijní typ. Já jsme ráda, že jsem výšku dodělala, doteďka ot považuju za zázrak a nehodlám znovu pokoušet osud :grinning: a vůbec si nemím představ,že teďka dělám něco do školy - i když já vžycky nechávala všechno na posledn chvíli, dobře se m idělá ve stresu :grinning:
autor
saronko, ono když si vytáhneš u ustní dvě otázky a zrovna jsou z 5 které jsi ani neviděla, to pak nejde nic dělat. jojo, ne vše bylo ustní, já měla raději ustní zkoušky člověk když má hubu jako já tak hodně okecá a taky hodně věcí a předmětů ve škole navazuje a jde tzv. šáhnout jinam. jo to byly čas.

:slight_smile:
8. led 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
kuki co jsi studovala,???
8. led 2010 v 16:23  • Odpověz
nik..němčinu - učitelství a speciální pedagogiku - specka se dala, ale ta němčina,to bylo maso, nic nebylo zadarmo, bylo nás ve skupineě asi 10, každý si nás pamatoval, no mazec,fakt..do školy už nikdy! :grinning: tedka jsme spíše pro vzdělávání se v oboru a tak
8. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
tak to jo to jsem se nepotkaly :slight_smile: to znám, nás bylo ve skupině na oboru 30 z toho půl jsem viděla jen u státnic :slight_smile: taky si nás každý pamatoval a ještě k tomu jsem měli předměty které neměl nikdo jiný tak to byla fuška, nic se nedalo měnit, nikde se sloučit. ale studovala sem to ráda. naštěstí sjem po 3 změnila obor, a chtěla bych se dál zdokonalovat ale jen v jeho části - takže skoro vše znovu.
8. led 2010 v 16:30  • Odpověz
kuki specku jsme taky chtěla studovat hned po střendí mám pedák, ale v HK mě nezvali tak jsem šla pak do prahy na sociální práci..
Nik jsi i tak dobrá co se nejen studia týká :slight_smile:
8. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
holky tak koukám z okna a asi je ta naše slavná nová D1 do Ostravy zavřená protože naše stará silnice (po které se předtím jezdilo) je uplně přehlcená. :angry:

saronko, všechny jsem šikovné to by jste se tu nepotkaly, máme krásné šikovné dětičky :slight_smile:

jsem naštvaná zrovna jsem koukala na zdravotní pojišťovnu co nám letos proplatí tak vlastně nic, ani to pitomé plavání pro malou.

mm. taky budu chodit plavat s malou od půl roku
8. led 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
sociální práci toje obor kterej maj skoro všechny moje kolegyně v práci, já o něj jen zakopla na bakalářích a nakonec jsem přešla na jinej obor, a když jsem hledala práci zakopla o něj podruhé.
8. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.