• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niki a jakou máš pojištovnu já mám ministerstvo vnitra.. já si plavání nechám zaplatit z benefitů od práce ještě mám na ně nárok.
Bleško kolik to stojí tam cos mi poslala to plavání?
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
saronko já taky :frowning2:

jo taky ještě na něco budu mít nárok, ale musím o to požádat do konce peněžité podpory v mateřství, víš mám jako státní zaměstnanci super podmínky.

vidíš musím si to pohlídat.
8. led 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
:unamused:
8. led 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
jak to znám kolektivní smlouvu která to upravuje schválí někdy v unoru, a já to pak nestihnu do 16.3 vyřírit a budu nahraná.
8. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Tak je ze mě rampouch. Malá spala dopol. odpol.jsem usnula s ní ale po půl hodině jsem musela čůrat a jak jsem se zvedla tak se vzbudila a ne a ne zabrat tak jsem jí dala pláštěnku na kočár, kolíčkama jsem připla plínu na ten otvor a vyrazila do tý fujavice, tak mi usnula, nechala jsem jí na dvoře a přijeli rodiče a pantáta stál u kočáru a huláká na psa - ty hlídáš elišku, jo? A řev, no co k tomu říct, tak jsem jí vzala domů a vrazila Petrovi at si jí uspí. Já tam mrznu jak debil a zbytečně.
8. led 2010 v 17:03  • Odpověz
niky taky jsem státní zaměstnanec :slight_smile:
8. led 2010 v 17:04  • Odpověz
holky tak do Endie po cestě domů vrazil nějaký chlap a ještě ujel sedí v autě a čeká na manžela v autě. obě jsou v pořádku!!!
8. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Berry to je šílený hlavně že jsou holky v pořádku..to jsou lidi..hrozný
8. led 2010 v 17:20  • Odpověz
jo jo jsou ok, ale je to hnus jací jsou lidi sobci
8. led 2010 v 17:57  • Odpověz
tyjo,to je mazec,že někdo ujede, to je nezodpovědné!!!hlně že jsou ok,snad je manža brzo vysvobodí...
8. led 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
ach jo, hlavně že jsou holky v pořádku, a lidi jsou v tomto fakt "svině" nejde to jinak říci.
8. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
tak poštu jsem dneska nestihla. manžel se mi vrátí kdo ví kdy, jede ještě někde služebně :angry: to jsem naštvaná v tom počasí.
8. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Berry super fotečky..
jinak my konečně zítra jdeme pro to lehátko v týdnu se manželovi nechtělo tak hned zítra poreferuju, jak se v něm Sofince líbí :slight_smile:
8. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
saronko, aby ste to přes ty závěje zvládli. :wink:
8. led 2010 v 18:19  • Odpověz
no je to kousek tak snad jo :slight_smile:)
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
:wink: určitě :slight_smile: já už nevidím ani svoje auto :slight_smile: před domem. a jsem z toho krapek nervozní, nejsem okamžitě mobilní a to mi vadí. ikdyž se nikam nechystám.

jinak vám musím říci že se prolívám od rána čajem, homeopatila, kapky.... a nic, hlava bolí jak střep no večer si po kojení dám paralen ať se trochu vyspím, jen půl to zabare.

tak jsem včera říkala manžovi že by mohl dneska o malou večer pečovat on, a on kdo ví kdy dorazí. ach jo.
8. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Proto já nikam nejedu, protože blbců je na silnici hodně. Hlavně že jsou obě v pořádku.
Tak malá nezabrala, tak jsme si s ní hráli, přišla babi, vykoupala jsem, najedla se a spí. Bude to zas zítra dohánět.
8. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
malá mi taky od pěti nespí, o půl osmé ji nakrmím a půjde do hajan.

jinak jak je zavřená slavná D1 do Ostravy tak je i ucpaná ta naše silnici (vidím ji z okna) postpuje to tam asi 2 m za minutu.

a taky jsem teď mluvila se sousedkou a nejde vyjet od našeho domu - máme tam obří kopec. ach jo. a můj drahý někde na cestě, a na takové kde to je většinou neprůjezdné, jsem zvědavá kdy dorazí.

a to mi ještě volala mamka že moje babi a děda se zítra chystaj autem k dědovo bráchovi za olomouc, a prý jedou za každou cenu. (je jim 74 let) no jak jim to rozmluvit fakt nevím.
8. led 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
takmalá se rozhodla po napsání mého předchozího příspěvku vytuhnout, hm jsem zvědavá kdy se vzbudí a kdy pak půjde spát. :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:40  • Odpověz
ahoj ženy už jsem doma :slight_smile: konečně
8. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj, hlavně že jste obě v pořádku. Já mám uklizeno, kluk šel spát k sousedům, Petr se učí do školy tak jdu do postele, mám šanci něco naspat. Slíbil mi že si jí ráno vezme až se vzbudí a já můžu dospat (nedošlo mu že malá vstává v 6 :grinning: ). Mějte se tu hezky, papa zítra
8. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
dan pa, endie hlavně že jste ok. do je hlavní, užij si manžela o víkendu. ten můj není ještě doma.
malá je nakrmená a už leží v postýlce.
8. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
nika..tak ten můj už dojel,ale říkal, že to byl mazec - jel právě kolem vás. prý stál 1,5hodiny v koloně a posouvalo se to jenom o ty lidi,co to otočili - fakt kalamita..ale tak hlavně,že je doma - no vlastně už není,šel do hospody,byl domluvený s klukama.
Jinak mlaá je nějaká neklidná, dala jsme ji spát v sedm, byla KO a tedka se vzbudila,tak sjem ji zvedla, brkla si, dla jsme j ina bříško pecky a usnula, snad jí to vydrží.
Jo a mám asi málo mlíka, protože jsme ji dala z jednoho jako vždycky a ona brečela,tak vypila i celé druhé, tak nevím, mám z toho trochu nervy, i když bebu doma mám, ale neumím to ani připravit, tak doufám,že v noci nebude mít hlad. Holky, jak bych ot poznala?jenom že by brečela?Díky
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
kuki písnu ti to co saronce,holky vy jste šikovné v tom kojení, blbé pocity a nervičky hoď za hlavu. neboj mlíčka máš dost. klid. tak si dala obě a bude pěkně spinkat a mlíčka budeš mít dost. a hlaně v noci je ho nejvíce, teda alespoň u mne. a ráno.

jojo je to tam děsné pořád se to tam tak posunuje :slight_smile: chudáci řidiči. já bych šl aspát ale počkám na manžu, nervičky mi to nedaj stejně.
8. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Díky za uklidnění :pensive: Mě se právě taky přes noc vždycky udělá nejvíce, ale ze včerejška nadnešek jsem se probudial s jakoby prázdnýma prsama, to jsme ještě nezažila..a dneska ella nevydržela spát, i kdyz jsme byly venku, chtěla přesně po 3 hodinách a kdybych dala dříve, určitě by se nezlobila..tak uvidíme,no.
A nediví se,že nejdeš spát, taky bych neusnula. Jsem vždycky v klidu,až když je manža doma. A volala jsi mu, kde už je?
8. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
endie: Tak - hlavně, že ste v pořádku!

niki: Tak ať se ti manžel brzo vrátí! Já toho svyho uvidím až příští víkend - měl přijet zítra a v nedělu sme plánovali návrat do Prahy, ale v tomhle počasí nebudem riskovat a necháme to na příští víkend :wink: - navíc vlaky taky jezdí - nejezdí, tak sem taky slaměná :sweat_smile:

bleško, a vy zítra pojedete?

berryl: jéé - Marley se taky pořád kole malyho ochomítá :slight_smile:

Já taky chtěla dělat doktorát, i přesto, že nejsem studijní typ :slight_smile: Mám naštěstí ale dobryho pamatováka, tak se učím ve stresu - nárazově kvanta. Mně to učení jinak nejde. Seminárky, bakalářku i diplomku sem psala vždycky na poslední chvíli!Teď se ale koukám po nějaké škole - že bych studovala jinej obor zase od začátku..Nebo to aspoň zkusila, tak uvidíme, jestli stihnu poslat přihlášku :sweat_smile: - k papírování mám trochu laxní přstup

kuki: Z těch nabalených kočárků si nic nedělej! Já vždycky když du s bleškou, tak mám trauma, že toho svýho prďolu trápím zimou :grinning: Já totiž taky malyho moc neoblíkám - ale vždycky je krásně teploučkej a přesně jak píšeš - když sem dala víc, tak byl zpocenej!My máme studenej sparťanskej odchov - říká manža :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
sali.. :grinning: tak to jsme na tom stejně :grinning: my i doma nemáme přetopeno,teda leda, že zatopíme v kamnech, jinak je tu tak akorát,no. a s tou školou jsi dobrá, z toho co píšeš jsi studijnítyp asi jako já - nejvíce to jde ve stresu :sweat_smile: Ale já se nikam na škollu teda nehrnu, ale držím pěsti, ať ti to výjde - tak si to napiš do kalendáře!at to neprošvihneš..
Jo, jinak mi včera volali z práce, jestli nechci od dubna zpátky, třeba jenom na jedne den v týdnu..tak to musíme s mnažou nějak celé probrat
8. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
kuki není zač.
nevolala protože nevím jeslti řídí zrovna a jaké má auto kvůli handsfree. raději počkám

sali to já mám taky pocit že ji taky dávám sparťanskou výchovu. :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
S tím kojením - se musím pochlubit, ač sem tomu ze začátku VŮBEC nevěřila, kojím plně! :grinning: Nedokrmuju vůbec (akorát třeba na Novej rok pil chudák nutroš, protože mamka holt pila :sweat_smile: )... A kojím z obou prs 20 minut (buďme rádi za ty dary) po 2-3 hodinách, jak si řekne.... N
8. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.