• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
sali já právě chci taky školu od počátku, jen tu co chci neotvíraj dálkově. safra. a papírování jak kdy, musímmít náladu. a učení ve stresu, to znám, i diplomky jsem nechvála vázat přes noc přd odevzdáním.
8. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jo - sem ještě chtěla dodat, že v noci spí normálně, že se nebudí dřív (bohužel ani pozdějš), když mu nedám ještě UM
8. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
saliiiii krásnéééééé gratuluji a trochu tiše závidím :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
niki: A na jakou chceš?? Někde se dá totiž domluvit individuál...

kuki: No, když já školu nesnáším a nerada se učím, ale když už ju mám za sebou, tak to ve mně zase tak nějak hlodá či co..Já třeba ráda chodím na přednášky a tak...To já mám už v kalendáři napsany dávno! Ale nemá na mě žádnej efekt... :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
sali..tak to je super!a jak jsi to myslela,že v noci spí jako dřív?jakože dlouho?to malá taky spala,ale tedka spí tak nějak neklidně,no..

nika..jsme ti chtěla napsat, at se podíváš na jiné město,nějak jsem zasklila Bereničku :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
chtěla bych do Lednice na Medlovku na zahradní management,.... ale kdo ví. asi nebude s malou čas na učení na příjmačky hlavně ta chemie ta se mi něják vykouřila z hlavy za těch 10 let.
8. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
tyjo,chemie?co to je? :confused: :grinning: to se ti nedivím,tu jsme měla naposled na gymplu...hm,ono je ot těžké,ale zase je fajn,kdyžz jsi idhodlaná -a co, když se nedostaneš, tak se hold nedostaneš,no. můžeš to zkusit příště, tedka už to klidnější než po střední, apson já to teda tak cítím.
8. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
tak manža mi pro změnu nebere telefon, a já mám ještě větší nervy :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
tak to určitě řídí
8. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
kuki: jo, přesně tak - spí stejně dlouho, jako když sem mu dávala na noc nutrilon

niki: Neboj! On to třeba jen nemůže vzít nebo má vyplej zvuk apod..... No, milion důvodů. Já říkám, že na paniku je vždycky čas. I když se toho sama nedržím.

a chemie, jo? Tu sem naposled taky viděla na gymplu - společně s matikou a fyzikou..
8. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
no jo já vím ale jsem už pár let posera :frowning2: bohůžel mám k tomu důvod.
no snad brzodorazí. :wink:
8. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
já právě taky, tu chemii naposledy na střední. matiku teda na výšce ta mi nevadí ale an této škole mi bude asi tak k ..... biologie není problém ta mne baví to se opráší. ikdyž kdo ví jestli to budu zkoušet.
8. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
niki: neboj brzo bude u tebe doma :slight_smile:

no řeknu vám teda mazec fakt, fuj už nikdy více

musím odstrojit stromeček a sundat výzdobu,se mi nechce bude to tady takové smutné a suché :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
souhlas se vším, co jsi sali napsala!

Nekoukáte někdo na zamilovaného prefesora?mě to tu hraje a tedka jsme na to koukal,ajk ta matka skákala v tom poli a skákaly jí ty mega prsa - tak dopadnu,až dokojím - nebudou teda tak mega, ale budou tak skákat,apáč budou až k pasu :rolling_eyes: :grinning:
8. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
endie..a jak dlouhojste čekaly na manžu?my furt stromek máme, máme umělý, tak do jara času dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nik..já to chápu, od té doby, co jsme s manžou, tak s e taky bojím, hold to jsou ti chlapi, co jsou furt v terénu..
8. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
endie já mám stromek pořád a asi i bude dál. je v květináči takmu to nevadí.

kuki ne, obecná škola je lepší

endie jsem ráda že jste ok obě, co auto je pojízdné???? a kde tě prosím tě nabral.
8. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Já du na Krause :wink: Taky sem chtěla Obecnou školu, ale naši byli v přesile a dívali se na cosi na kabelovce...Máme TV ještě v pokojíčku, ale jak tam spí malej (jako dudek mimochodem), tak ju nechcu zapínat..
8. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
nabral mě idiot jak vyjížděl s benzinky, jak jedeš s centra směr Frýdek tak kousek předtím jak najíždíš na ten most k nám je benzinka no a já mu mneměla kam uhnout´, suveren jak prase normálně na mě najížděl až do mě vrazil ještě že jsem jela fakt krokem no pak jenom rána začla sem troubit atd no a on ujel :angry: měla jsem štěstí že ti co jeli zamnou to ubrzdili jinak nevím- nechci ani pomyslet, tak jsem auto odstavila na krajnici, naši přijeli pro malou aby nemrzla v autě a já hodinu čekala, nějak to tam spravili, blatním a splojezdcova strana to odnesly, ještě že je chlap policajt konečně se to hodí :grinning: aspon to můžem nahlísit na pojištovnu.

no v první moment mi proletělo hlavou Adélka, ta naštěstí spala dál :grinning: no ale vyklepaná jsem byla a ještě jsem
8. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
tyjo,tak to se nedivím!dej si panáka na uklidnění :sweat_smile: Já si to teda neumím představit vůůůůbec, s malou jsme ještě nikam autem sama nejela a sttá se něcotakového,tak kdo ví,jestli ještě sednu do auta, jsme srabík :pensive:
8. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
endie ještě že tak. idiot. to věřím asi bych na tom byla stejně. uf.
holky tak ten můj nic, ach jo. jsem unavená, grogy ale čekám.
8. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
jo endie panáka a obejmi manžu a neboj jsi šikula, uf.
plechy se opraví to j ejedno.
8. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
endie hrůza pomyslet co všechno se mohlo stát až mi stojí chlupy na rukách, ještě, že už jste obě doma a v pořádku

holky já jsem uvažovala o angličtině, mám jen 9let němčiny a moc bych chtěla anglinu,ale nevím jestli na školu nebo si sehnat doučování, co myslíte?
8. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
:grinning: jednoho panáka a je ze mně mrtvola :grinning: můžu ti říct že v první moment jsem řekla že už nikdy nechi auto vidět ale jeto jediné spojení jak se dostat k našim jelikož camrat se tramvají a autobudem není nic pro mě hold pohodlná prdel :grinning:
8. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
holky tak uvažuji kam manžel zaparkuje naše autíčko. nikde není místo a silnice není odhrnutá, to jsem zvědaváááá :slight_smile: možná v práci a bude se plahočit ty 3 kilometry pěšo.
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
endie já si nedokážu představit jet k našim autobusem, vůbec, nemám tam žádné věci vše tahám, příjde mi zbytečné mít dvoje, a nehodlám to měnit.

jsi šikula, bohůžel to není o nás jako řidičích ale i o těch ostatních, většinou to tak je. prostě. mít srach asi chvíli budeš, ale uvidíš zmákneš to.
8. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
berryl: já bych asi šla na doučování

niki: no tak jestli nechá auto v práci tak tomu teda fakt nezávidím, to ti domů nepříjde manžel ale sněhulák :grinning:
8. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
uvažuji ž emu zavolám ať přespí u kluků co je vezl dom, je to asi 40 km a ty cesty znám moc dobře.
8. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
no nic baby jdu hají, jsem nějaká unavená ale zároven plná adrenalinu :grinning: budu ho muset nějak vybít :grinning: :grinning:

třeba už je kousek od vás :wink:
8. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
berryl..no asi ot doučkování. minulý týden jsme s manžou koukali na monty školku,to je tady unás - manža říkal,že by ella mohla chodit do anglické školky a pak nás doma učit :grinning: ale jako to školkovné :astonished: :astonished: :astonished: to nás celkem položilo, vycházelo to 700,- na den..takže asu raději to doučování :grinning:

Já vím,no, že se pak člověk blbě kamkoliv odstane, právě taky to auto zvažujeme..
8. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
tak je na cestě zpět domů, huráááá, :wink:
8. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.