• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nik..a už ti zvedl telefon?
8. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
no super!
8. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
kuki to je pálka co.
já jsem pro doučování je to individuální a většinou kvalitnější.
8. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
ne zavolal on, po mojí sms. o má to domů asi 15 km. tak na něj počkám
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
saron: no to prave netusim, ja to tam nenašla..ale kamarádka říkala, že to tam není tak drahé, tak nevím, zjistim. A kde jsi dělala? Já jsem taky státní zaměstnanec :sweat_smile:

berryl: to je hrozné.. jeste že jsou obě OK.. to je mazec :frowning2: Malý je krásnoučký.

kuki: hlavně nestresuj.. ty nalité prsa nebudeš mít věčně... to už se ted upravuje dle potřeby dítěte.. jestli ji to je málo, tak třeba častěji přilož.. (já někdy i po hodině jak malá má hlad) a mělo by se to upravit do dvou dnů. A kup si šlehačku a na každý den si naordinuj jednu a vypij :wink: A jsi holka šikovná, s malou to umíš, tak hlavně klid.. ;)

sali: no nakonec jsem se domluvila se švagrem, že mě odveze v neděli. Tatka by ted stejně nemohl, tak jedině brácha.

ale holky, já mám takový strach vyjet. Ségra s rod. jeli dnes od 14h z Phy a přijeli před 20h :frowning2: celkem mám s malou strach takto v zimě na dálnici v kalamitě. A moje sestra to nedokáže pochopit, jediné co mi řekne, že to švagr dělá kvůli mě.. že tak ztratí jeden den co by mohl pracovat, kdyby sem jel autem, že chtěl ušetřit někomu zbytečnou cestu vlakem. Prý když se M. nechce pro mě jet.. jenže on by přijel, ale nemá ŘP tak bych to musela odřídit sama a to si netroufám. Kor když po 2h v sedačce mi malá děsně řve jak by ji na nože brali.. to bych za volantem nedala a jeste v takovém počasí.
Tak jsem to sestře vysvětlila... ale je na mě naštvaná.. a to jsem ji neřekla, že v nedělií jako nepojedu, ale že mám z toho obavy. Ke všemu mi asi nic jiného nezbyde, protože pak se má kapku oteplit a pak mrznout, takže to bude ledovka a bude to jeste horší.. leda, že bych tu byla v OV na dýl a furt bych vás masírovala ohledně kočárkování :sweat_smile:
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
:grinning: super :grinning:
8. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
bleško já být tebou tak počkám, pokud nemusíš tak nejezdi, já řídím ráda ale v tomto fakt s malou ne. kdyby byl člověk sám nebo jen dospělí tak klidně ale jeslti nemusíš tak nevyjížděj minimálně do středy.

já bych s prominutím segře poděkovala a zařídila se jinak ale vím že to někdy nejde.

když ti malá řve jedině jet ráno, po dovu hodinách sjet z dálnice do města, naložit malou do kočáru pokočárkovat nakrmit a pak třeba po hodině pokračovat. idkyž je to taky o hubu v té zimě.
8. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
no tak to je bez diskuzí - bleško, zůstaň! :grinning: já už nad tím dneska přemýšlela,že když jsme se neviděly dneska,že už se tedka ai nepotkáme a říkala jsme si,jestli pojedeš. ale zase mě by se stýskalo po manžovi,no...a na segru hoď bobek, stojíš nohama na zemi a víš, na co máš :wink: a stěma prsama máte pravdu,jenom prostě nevím,no..však uvidíme

nik..tak to už má za pár, to už se nachystej na spaní - potřebuješ to jako sůl, at tě to neskolí úplně
8. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
kuki: no já na zemi právě jsem.. já to tak nemám ráda, když musím být na někom závislá a být někomu neskonale vděčná a pak budu špatná kdybych chtěla zůstat.. ach jo.. kdybych musela řídit já, tak určo nepojedu.

niki: no to jsem se snažila vysvětlit i mé sestře a ona mi odpověděla,že to asi nechápu... že oni to dělají kvůli mě a že švagr kdyby jel z phy autem, tak už by po cestě odsud mohl pracovat a zastavit se v různých městech a tak to vlastně ztratí kvůli mě den.. ale že to pro mě udělá... jenže víš jak.. já to zrovna ted cítím jinak, taky mám dost odježděno a vím co na cestách být může apod. Jako kdybych byla sama, tak to neřeším, ale mám obavy o malou a nechci si pak nic vyčítat.
no jak píšeš, to je o hubu v té zimě. Ke všemu ten kočár je vždy tak zabarikádovaný věcma v autě :frowning2: a taky když se v noci nevyspím, tak už to chci mít brzo za sebou.
Nebo budu jezdívat na noc, to má tvrdší spánek. Ale zase hůř se mi vidí.. achjo.. tak jsem zvědavá jak bude.. nebudu zatím stahovat kalhoty když brod je ještě daleko..
ale jako smutná jsem z toho dost.
8. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
tak já jdu do hajan, už ted tu ruším naší babičku jak tu klapu.
tak se mějte krásně, jestli to zítra půjde, písnu. zatím papa
8. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
bleško to mě mrzí, sestra je trochu sobecká v tomhle, měla by to pochopit, kdyby s takové situaci byla ona tak byste ji určitě taky vyšli s manželem vstříct, v takových situacích se vždy člověk nejvíce projeví, ale je to sestra!!!

bleško zůstaň tady!!! budete si s manželem vzácnější a my budeme rády

endie tak krásnýýýýýýýýý večer, my máme tatínka na noční :O(
asi půjdu do toho doučování, jen musím zjistit kolik to tak stojí
8. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
holky, jdu spát, poslední příspěvek blešky nějak nechápu, skáčou mi písmenka před očima :sweat_smile: dobrou
8. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
přestaň už brát ty drogy kuki :o)
8. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Já nějak nemůžu spát zas! :angry:

bleško, já být tebou bych nejezdila..My taky nepojedem - počkáme až na příští víkend. Ono de hlavně o to, že když se něco stane (a ne třeba vám, ale něco na dálnici), tak tam nějakou dobu stvrdneš a co s malou?!

berryl: No, to doučování..Já nevim. Sama doučuju a vím, že kolikrát to šidim :sweat_smile: Samozřejmě, že bych to nikdy těm co doučuju neřekla, ale myslím, že jazyk se nejlíp naučíš ve třídě - v kolektivu lidí. Zvlášť teda dospělí už to individuálko moc nezvládají - de jim to strašně pomalu, nemají motivaci (přece jen v tom kolektivu je to lepší). Ale jako dá se...Já sem všechny jakš takš naučila :grinning: Taky záleží na koho narazíš. Ale já už bych teda šla na nějakou jazykovku radši..Když už, tak už.
8. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
ahoj sal taky se mi nedaří spát
tak já nevím jestli bych školu zvládala s prckem, Ráda je hodně časově vytížený a nemá mi kdo hlídat, nevím jak často se do takové jazykovky dochází? to doučování je takové individuální, ale něco na tom co píšeš pravda je.Proberu to s Ráďou a uvidím :o)
8. led 2010 ve 23:51  • Odpověz
dobro noc
9. led 2010 v 00:20  • Odpověz
autor
dobré ráno, po dlouhé době jsem první kdo píše. :slight_smile:
jinak u nás noc docela šílená, nemohla jsem k vůli rýmě spát :slight_smile: malá papkala v jednu, ve čtyři a v sedm. takže tříhodinovky jak vyšité.
teď čekám na manžu až příjde z práce - chudák zase tam šel a půjdu nakoupit a na tu poštu. ikdyž se mi vůbec nechce. jsem grogy.
9. led 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj Niki já tu jsem už od 7h a hraju hry :o) malý spí tak mám veget ještě tak hodinku
tady nesněží, tak asi pojedeme do té Orlové na návštěvu
Niki raději moc venku nechď, když ti není dobře bobku
9. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojky, my dobrý, jen nevím jak docílit aby nevstávala v 5 ráno :frowning2: Spala od čtvrt na 8 do půl 1 a do 5 a ted spí jak špalek. V 6 už jsme měla zaděláno na knedlíky a vařím svíčkovou. Já měla včera hnusný meil od ségry, taky nám to nějak nefunguje, tak jsem jí odepsala a už se neozvala. Loni jsme spolu rok nemluvili.
Jinak sníh pořád padá a padá..... Taky nikam nejezdím, i když jezdím ráda, ale kvůli malé se bojím. Nechci aby se jí něco stalo. Přeju hezký víkend.
9. led 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj dan, my se malý budí kolem6h ráno, ale já ho nechám ještě v postýlce jen ho posunu, pohladím, znovu přikryju a on ještě na hodinu usne a pak teprve dostane jídlo. Samozřejmě pokud začne plakat a nejde mu usnout, tak mu dám najíst, ale prostě ho neberu na ruce a zkusím ho ještě nechat spát
9. led 2010 v 09:08  • Odpověz
jo, ale malý sice jí od 19.30-20h, ale usíná až kolem 21-21.30h :o)
9. led 2010 v 09:09  • Odpověz
to bys asi musela posunout večer :astonished:
9. led 2010 v 09:09  • Odpověz
dobré ranko holky
malá vstávala co 3 hodiny :rolling_eyes:
tady normálně prší :astonished:
9. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
ber ale jinak to nejde, musím udělat nákup na celý týden budu sama a nechi pak nikam a nikdo mi v týdnu malou nepohlídá. když pošlu manžu bude tam dvě hodiny a donese půlku věcí ze seznamu :confused:
9. led 2010 v 09:17  • Odpověz
niki to znám s tím nákupem :grinning:
tak nejedeme v Orlové prý prší a mrzne,takže skluzavka to nebudeme s malým riskovat!!!
9. led 2010 v 09:46  • Odpověz
berryl: no jo no... taky jsem to nepochopila.. jako jinak pro nás udělá první poslední, ale asi zapoměla jaké to je mít mimčo nebo nevim... prý že máme trénovat když chcem autem do Chorvatska.. jenže to bude malá už větší a hlavně bude teplo.. co když se něco na cestě stane a malá mi umrzne.. no ani pomyslet..
ale asi to tak vypadá, že mi nic jiného nezbyde, tak se s tím smiřuju.
Jaké doučování máš na mysli?

kuki: který příspěvek nechápeš?

sali: no práááávě :frowning2: ani nevíš, jak se ted cítím... chtěla bych brečet, ale jsem v tom sama.. i moje mamka mi dnes promlouvala do duše.. no nechápu.. ale pak řekla, že se musím rozhodnout sama. Jenže to je jako citové vydírání :sweat_smile: a tak se v tom plácám.
To mi jako chceš říct, že budu celý tyden v pze sama? :grinning:

niki: tak malá se vzbudila v 1h a pak jsem krmila kolem 5,30h ale několikrát během noci jsem dávala dudlika. A před chvíli jsem nakojila a usínala mi u prsa, tak ted chrní v postýlce.. zázrak !!!

dan: taky vidím, že máte super vztahy v rodině. :unamused:
9. led 2010 v 10:27  • Odpověz
berryl - no to já taky dělám, ale už od 4 :slight_smile: v 5 už to nevydržím, protože mi padají víčka tak si jí vezmu k sobě, to zabere, ale před 6 má vyspáno totálně a chce rozsvítit, odkrýt, hrazdičku a vydrží půl hodiny si sama hrát a v půl 9 jde zase spát. Dělá to 4 dny tak se snažím jí to večer posunout, ale nejde to. Včera naspala snad 1,5 hodiny za celý den a ráno opět v 5 vzhůru a ted chrní. No musím vydržet, každý týden přináší změnu, tak třeba po neděli bude líp. Hlavně že po jídle hned spí dál a už spí takhle krásně od 19 - 1 hodiny, ono se to upraví, ale já bych chtěla aspon do půl 7 :frowning2:

blecha - u nás rodinný vztahy nefungujou. Ségře je 50, bráchovi 45, takže na sebe nejsme zvyklí. Ségra se mnou jedná jako s dcerou a brácha se ozve 2x do roka když něco potřebuje. Máma malou ještě neviděla, nemá zájem. Vše mi nahrazuje Petrovo rodina. Navíc ségra má 16 letého totálně postiženého kluka kterého už nezvládá, tak když má depku tak mi napíše sms nebo meil a vše mi vyčte. Včera mi vyčetla že jsem jí na silvestra neodepsala na sms gratulaci (přitom 30.12. tu byli tak jsme si přáli ústně) že jí to bolí a že na vše kašle a s bráchou že končí, že se taky neozval atd...

Holky Petr odhrabuje sníh, debilní soused tu projel pluhem a udělal nám tu závěj že nikam nemůžem, zatarasil nám auta. Chudák, si mákne.
9. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojte! Já sem vzhůru od osmi...

niki, tak rychle všechno vyřiď a hurá do postele!!!

blecha: Tak u nás to bylo tak, že mě naši prostě nepustí a kdybych jela i jim na truc, tak to by bylo řevu! No, ale Filipovi se do toho taky moc nechce... I když už to počasí je lepší a venku O.

dan: Tak to je mi líto! Ono asi v každé rodině je něco. Já mám se ségrou super vztah, ale Filipův brácha se s náma vůbec nebaví :frowning2: a vlastně a ni nevíme proč...

Filípek má dnes 3 měsíce! :slight_smile:
9. led 2010 v 10:56  • Odpověz
sal blahopřejeme Filípkovi

Dan aha tak to malý se nají v těch 7h a pak ještě 2h spí v postýlce
9. led 2010 v 11:03  • Odpověz
bleško taky bychom chtěli v létě k moři, ale asi letos nepojedeme
hodně kamarádek-maminek mě odrazuje, prý úplně převrátím prckovi režim a pokud ještě nechodí tak to prej je na nic
9. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.