• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak jsem volala na tu linku a je to tak že máme do 18měsíců dítě 4500,- jk čerpání buď očkování a nebo věci z lékárny tak jak je v tom odkazu
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
tak malá uspána na mé hrudi, jak jsem ji dala říhnout. je zlatá když chce.
kdyby jste ji ale holky viděly jak se někdy vzteká když ji dám od přísunu živin - prsa které třeba už jen žužlá, to je síla. fakt trénuje plíce a hlasivky, ale je to šílené.

jdu pověsit prádlo.

kuki kyblík v phodě jo, tak to já to dneska prubnu.

dneska je venku překrásně, těším se na odpoledne až půjdem ven s kočárkem
20. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
aha tak já právě vyrážím na kyčle malý je po jídle
20. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
já ji mám taky v náručí..chtěla jsem si s ní ukazovat hračky a to jí očividně nebavilo :slight_smile: ted by i spala, ale nějak nemůže zabrat a piští mi tady :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
berr...pockej,ty už jdeš?
20. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
a já ji mám taky na ruceto jsm :grinning: e holky dopadly,co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale předvedla mi tady parádní výstup,solidně mi bní hlava...
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
promiňte že vám sem lezu jen jsem chtěla napsat niki, k té škytavce je možný, že s tím neuděláš vůbec nic...Domča od narození škytá taky hodně a to občas začne z ničeho nic a za chvíli zase přestane..jsou dny kdy takhle bezdůvodně škytá třeba i 7x :grinning:
20. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
tak jsem si myslala, že dneska vyloudím od Sofinky první úsměv ale od rána na mě jen piští a křičí ...tak z toho asi nic nebude :angry:
ke škytavce..doktor říkal, že na to prostě nic není.. že se jim naplní bříško a jak je plné tak tlačí na bránici a z toho škytají..
20. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
mege jo už mi to někteří ríkali díky, ona škytala i v bříšku hodně. ale je to děsné jak sebou hází.
přestane to po napití z prsa nebo že začne řvát a přejde to. ael i tak
20. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
mi taky říkala dr že je to z přecpání, ona si brkene a začne, je mi ji pak líto.
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
jiank malá v těch deset uslana hodinu, tak jsem nakojila a šup ven v kočárku, teď obědvám a malá je v korbičce na balkoně, :grinning:
20. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky tak malou od Dan vzali na jipku a dan je tam s ní
20. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak jsme s kuki byly ny kyčlích a my dostali řemínky, jen mi mudr nebyl scopný vysvětlit proč co je špatně, pak jsem je tam ještě seřvala, protože se nám nevěnovali
doma jsem řemínky sundala a příští týden zajdeme na kyčle do fakultky
ten mudr je vyhlášený tím, že hodně dává řemínky, nechci to podcenit, ale byl fakt mimo
20. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ber a co je malé od Dan?
20. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
to psala dneska Dan ráno:
No já jsem opět hotová. Jedla v 7, další jídlo chtěla v 23.15, při jhídle se začala kroutit a vše vyhodila, plakala, další jídlo až v půl 2, ale málo, ted je 2 hodiny po jídle a kroutí se, je protivná. Prdí pěkně, kaká pravidelně ve stejnou hodinu tak nevím. Asi budu muset k doktorce.

má něco s bříškem
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
berryl fakt jo, no my půjdeme za 14 dní tak jsem zvědavá ani já ani manžel jsem neměli jako mimi problémy tak snad bude pohoda. a tím že látkujem jsem na široko tak to snad bude stačit.
20. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
berr..jsem doma a zbitá jako borůvka :pensive: Ale udělala jsem v tom DM nákup, mámi to mýdlo,takže jsme vzědavá, hnedka to pak zkusím..malá ještě leží v kočáře,ale mrčí,takže tomu moc nedávám.A s těma řemínkama e to super,že ti poradila, dělej to tak,jak jsi mi říkala,to bude nejlepší :slight_smile:
A s dan jsem zvědavá, snad je všechno v pohodě..
20. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
když se narodil tak nás kontrolovali v nemocnici a upozorňovala jsem je na to, že u nás v rodině jsou problémy s kyčkema, tak se mudr díval a říkal ,že jsou ukázkové, no a ten mi řekl, že tam je ten nález a neuměl mi to vysvětlit, to mě rozčílilo, nechci nic podcenit

dívaj tohle máme ve zprávě:
I. a dx
II.s sin

a tohle jsem našla na netu:
http://www.lekari-online.cz/ortopedie/zakroky/ultrazvukove-vysetreni-kycli-kojencu

zajdu do té fakultky a uvidíme
20. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
z toho odkazu jsem pochopila, že to je ok kdyby měl b nebo c tak by se to řešilo
20. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
kuki to mýdlo máš značku Dr. beckmann nebo jiné, je fakt super, dneska jsem prala, bavl plenky, namočila namydlila ptochu přeje v ruce ale ne do čista, a dala do pračky a pohoda.
20. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
holky malá mi spí od dvanáci, stihal jsem si umýt hlavu naobědvat se, dát do kupy kytky - trochu umíraj jak an ně namám čas, pověsila prádlo a jdu žehlit.
20. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vás dočetla, je to divný, mám tři děti a nějak se nudim :slight_smile: Koukala jsem vám všem na fotečky, vy máte zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to už sou hotový miminka,Adrianka je ještě králíček :grinning: Dneska jsme byli u mudry, za týden vyrostla o 3cm a přibrala 350g,doktorka mi řekla, že je to až moc a že jí jak prasátko tak jsem se jí tam málem rozbrečela :grinning:

U nás se chodí na kyčle v porodce a pak po 6ti týdnech.
20. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
jejda chudák Dan, držím moc palce, at jsou brzo doma...
Niki to je ono to mýdlo je super, vyčistila jsem i propisku na sedačce.. jinak závidím spaní.my dneska jedeme zase na dvouhodinovky s kojením i spaním.. ted tedy máme pauzu 2,5 přišli jsem z procházky tak jsem ji nechala na chodbě ještě spát, ale dlouho to nevydrží..už ted se tam vrní...tak nevydržela...
kelei to jako není moc my přibraly 400g a doktor nás pochvályl jak pěkně rosteme...
20. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
tak psala Dan, udělali malé vyšetření a nemoc na kterou měli podezření nemá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ona vám pak napíše, hlavně, že je ok
20. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
toje hlavní, my jsem dneska samy do noci, táta nám přijede hodně pozdě a zítra jde do práce, ach jo. :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
kal my jsme taky přibrali 350gr a mudr nám nic teda neřekla, prospívá a to je důležité!!!!!!!!!!!!!!!!!
niki my jsme taky sami taťka jde pracovat ach jo
autor
my předtím jen 100 za týden a taky dobré, každé mimi je jiné ono záleží i kolik má jak se narodí ty menší děti se snaží vše dohnat.

no berryl nám se ten náš ještě nevrátil, přijede až hodně pozdě.
20. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
berryl jednou za čas to zmákneš neboj. :slight_smile: udivíš uteče to a noc bude ok a zmáknete to s Ríškou
20. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
no můj se právě vrátil z práce a za půl hodiny jde do druhé
20. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.