• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojte,
blecha..ale to nebylo příspěvkem,to bylo tím,že jsme byla unavená :grinning: nějak sjem nechápala,kdo kam pojede, ale už sjem se v tom zorientovala :grinning:

berryl...héééj, nepiš to tu o těch drogách,jo?nebo mi sociálka vezme malou :grinning: :grinning:

dan..jojo,rodinu si hold člověk něvybere. a nejhorší jsou právě takoví ti vyčítači, co ti všechno obijou o hlavu. no, pevné nervy..

holky, mě štve,že malá enchce dudlík :rolling_eyes:místo aby se uklidnila,když si ho podudlá,tak ho nechce a řve. a já musím furt zapínat fén,aby se uklidnila ap ak ho bud vypnu a ona spí dál nebo ho musím enchat zapnutý,ale to mi příjde,ž je nekvalitní spánek..
9. led 2010 v 11:25  • Odpověz
my máme dneska 3 měsíce :grinning:
9. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
endie blahopřejeme!!!
9. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jéé - endie! Adélka se narodila stejně jak Filípek??? To sem nějak úplně zasklila! :astonished: Tak blahopřeju!!!
9. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
ahojki všem 3 měsíčním blahopřejeme,jak Adélce tak Filípkovi, my až za 10 dní :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
taky blahopřeju :grinning:
9. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky..tak už máme lehátko..Sofinka si v něm ted vedle mě hoví.. moooc se jí líbí to zebrovaná hrazdička..furt na ní šahá..hračky zatím nechává v klidu :slight_smile:
jdu vás dočísdt..
jinak taky gratulace Adéce a Filípkovi :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
já se na to vys... :angry: ted jsem vytopila sousedy :grinning: :rolling_eyes: spadla mi hadice od pračky a já to zjistila až se vypralo takže všechna voda na zemi, :angry: :fearful:

mě by zajímalo jestli budu mít někdy štěstí v životě :unamused:
9. led 2010 v 15:31  • Odpověz
endie..prosím tě, máš kupu štěstí - máš hezkou a zdravou holčičku!a jsou hodn+ě vytopení?

saro..malá má teda sedačku dlouho,ale až poslední týden v né vydrží, udělala jsme ji tam zlepšovák - navěšela jsem tam více hraček an tu hrazdu a otočila ji,aby na ni dosáhla,tak tdo toho valí :grinning: a dneska jsme psolu vařily, dala jsem si ji na linku,tak koukala, pak jsme jí zapla vibraci a poprvé při ní vydržela,jinak vždycky řvala. za chvilku bude sofča beztak taky mlátit :grinning:

holky, gratulce k výročí všem!
9. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
endie to se stává klid, já dneska zjistila že nám zateklo střechou, je zničené obložení stropu v záchodě, naštěstí jen tam. to jsou nevýhody bydlení v horním patře.

a štěstí máš koukni na ADÉLKU tvé štěstíčko, a na manžu to je další ikdyž my dvě to máme s chlapy trochu kvůli jejich práce složité.

holky ta moje rýma je deš. hlavně jak smrkám tak se malá leká, chudinka.

a teď před kojením mi předvedla super nervák záchvat, nechtěl anic ani prso nic, musela jsem ji ulondat a chodit po bytě a pak se až přisála. zlobidýlko moje.
9. led 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
kuki u nás dudlík funguje podobně, malá si ho vezme jen někdy a to většinou po třeba 5 minutovém boji, že to není hra - vyplivování dudlíku :slight_smile:
když namá náladu tak ji ještě více rozzuří.
9. led 2010 v 16:26  • Odpověz
nika..tak to je stejné,taky ji vždycky ještě naštvu..ale třeba tedka sjem ji uspal u okn a vzala si ho,nechápufakt..
9. led 2010 v 16:36  • Odpověz
endie: Tak přesně tohle se mi stalo den před porodem :slight_smile: V klidu!!! Hlavně, že ste zdraví :wink:

Holky, jinak já dnes stoupla na váhu (no neměla sem to dělat) - a 3kg nahoře :astonished: Sem myslela,ž emě odvezou! A já furt jim to cukroví a dneska mám jít s kámoškama na pizzu :frowning2: - no prostě u maminky je dobře, že :sweat_smile: Už abyhc byla v Praze! Jenže to mě zas čeká slaďák s blechou..Ach jo!
9. led 2010 v 17:25  • Odpověz
uklizeno :grinning:
jasně hlavně že jsme zdraví

to je fakt moje nej štěstí je Adélka :dizzy_face:

sal: proto na váhu nelezu :grinning: jinak bych upadla do šoku :grinning:
9. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Já taky dnes vlezla na váhu a je to mrch, kdejaké deko navíc ukáže, ale kdybych zhubla, tak neukáže. Nejde mi váha dolů ani náhodou.
měli jsme tu celé odpol.návštěvu s 9 měsíčním klukem, malá spala od 10.45 do 3 , pak ještě jednou 20 minut a ted spí už hodinu, možná dnes posunem spaní a ranní vstávání. Ani jsem nebyla venku, Petr to odhrabal, ale nechtělo se mi.
Gratulace tříměsíčníkům. :slight_smile:
Dnes jsme vzpomínali jak jsme před rokem vyráběli Elišku :grinning: ale letos to bolelo, nevím proč, bolí mě i druhý den břicho. Malá spala a kluka jsme poslali bobovat :grinning:
9. led 2010 v 18:42  • Odpověz
endie: no já už tam teď dlouho nepolezu! )

Ach jo - to počasí mi ruší veškery plány - volaly kámošky, že pizzu rušíme, protože se bojí jet autem - prší a namrzá to...
9. led 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
tak manžel jen na třetí hodinu na schůzku kvůli oddílu, tvrdil že bude doma co nejdříve, hm tak vidím že něják netíhá, když jsem byla po polendi grogy tak se divil proč si nejdu lehnout - já vařila. a on že uvaří až příjde, to bych asi umřela hlady.

on se naobědval měl guláš od tchána, já jen chleba a polívku nic víc nebylo. já ho jednou přeraím.

jinak venku lije. jsem ráda že mám auto pod sněhem, stačilo mi ráno škrábat tu 2 cm krustu z druhého auta a vůbec dostat se do obchodu byl zážitek. to je ještě půl nákupu v autě, manželovi se proto nechtělo že to vezme až půjde dom večer. já odtahala 4 tašky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to se ani nemůžu radovat z balíku co jsem vyzvedla na poště, ach jo.
9. led 2010 v 19:44  • Odpověz
niki: vidím že to máme úplně stejné stěma chlapa, přerazitje je málo, no jo hold co naděláme že :angry: :grinning:
9. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
jojo prý už je na cestě, to psal sms v osm. ach jo, venku ledovka.
endie zabít málo, nakrájet na kostičky by bylo málo.
9. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Krásný večer holky.
Gratulace ke čtvrt ročku Adélce a Filípkovi.
My tady měli celý den moji mamku a menšího bráchu tak to bylo super. Jinak sněhu tady je teď fakt požehnaně a do toho teď začlo pršet a manžílek přijede zpráce až kolem desáté, ach jo to je děsné v takovym počasí....
No to my vyrobili Nikýska v pátek 13. února , takže budem vzpomínat až za měsíc :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
ahojki veru, vidíš vidíš chtělas sníh tak ho máš. taky taky prší ta ledovka je děsná.

tak my za 14 dní :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
já ani nevím kdy jsme zadělali na Aďu :slight_smile: akorát co vím tak že 21.1 09 mi řekli že vlastní děti mít nemůžu :zipper_mouth: at se poohlížím po adopci no a 2.2 09 jsem měla pozitivní test :grinning: :grinning: , takže fakt netuěím kdy to mohlo být
9. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Niky no já jsem za sníh ráda a doufám, že zítra už bude nějak slušně, že nebude tak šíleně fučet a budem moc na procházku.
Endie, tak to po té ošklivé zprávě muselo být úplně nejdokonalejší překvapení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
hm my si procházku necháme ještě zdát, berinka je sice o 100% lepší ale ještě sem tam kucne a něco i v nosíku je.
ale mi je bídně, to jak na mne prskala se dalo čekat že budu taky mít rýmu. ale věřím že v týdnu už budu jako rybka. :slight_smile:

já bych ven nelezla u nás je to tak ledové že se to leskne i z okna jak zrcadlo.
9. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
holky pěkný večer, mějte se tu. :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Niky dobrou a ať vám je holky zíta oboum o dost lépe :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Kuki vybrace se jí líbí.. jen nám dlouho nevydrželo ta hračka co hrála melodii asi 2x zahrála a došla baterka, tak musím vyměnit, zatím hračky jí moc nezajímají.. občas do nich ducla ale ne zaměrně.. za to s panenkou a ijáčkem si v postýlce vyhraje až až :slight_smile: jo máš ji ještě pořád v tom 0+ jak je ten první obrázek??

Jinak Sofinka 3 dny nekadla..konečně se vykadila.. ne moc ale jako smrdělo to jak zkažené vejce :slight_smile:)

Sali já cukroví nejedla a mám taky 3 nahoře.. trošku podezřívám tu antikoncepci ale možná je to jen výmluva..tak se ted hlídám a jsem sice zase na původní váze co jsem měla před 14 dny ale ty kalhoty mi byly volnější.vrrrr

Veru my si taky tak nějak vyrobili Sofinku..já měla ovulaci 16.2. ale jelikož je to holčička tak asi dne či dva před nebo po :slight_smile:)

jinak všem dobrou noc..dneska jsem učení moc nedala..ach jo..
9. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
saro...0+?vůbec nevím,o co jde? :sweat_smile: ASi mi to po ránu moc nedochází....

jinak u nás je pěkně hnusně, prší se sněhem,takžeto zase bude na silnicích veselo.jo a v noci jsme se nevyspali,rptože padal sníh ze střechy, tak pepsina furt štěkala.
10. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojky, tak mi dobrý, včera usnula ještě před koupáním tak se jí to posunulo, šla spát ve 20.15, jedla až v půl 3 a vstávala v 6.50. Ted po snídani spinká. U nás neprší, jen sněží, je krásně bílo ale už aby bylo jaro. Dnes s ní na chvilku půjdu ven jestli se tu přebrodím. Začínají se nám intervaly pěkně prodlužovat, každý týden o hodinu tak se možná brzo vyspím celou noc.
10. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Dan super kojení, já měla kojení ve 20:30 a pak až ve 3:30:slight_smile: a pak v 6:30
10. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.