• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
AHOJ HOLKY
malá šla spát ve 20 hod kalsika jak je zvyklá, pak jedla o půl jedné, v pět a vstávali jsme v osum :grinning:

vidím že kojené miminka spí líp než to moje nekojené :angry: :grinning:

potřebuju pomoct byla tady kámoška a její holčička mi pokreslila lino v dětském pokoji fixem jak to sundám dolů nevíte?
10. led 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
endie ahojki zkus lih - technický nebo technický benzín.
10. led 2010 v 10:53  • Odpověz
dík zkusím, to bude smrad po celém bytě :grinning:
10. led 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
tak u nás se papalo v půl osmé, a pak až v půl čtvrté ale od dvou jsem nespala, malá se vzbudila tak sem ji odkryla, šla na WC a příjdu a ona tuhá, ale nespala tvrdě, tak jsem si lehla, ona se převalovala ale očividně to hlad nebyl. tak jedna až o půl čtvrté a pak v půl sedmé. pak už nechtěla spát, tak si ji vzal manžel a byl s ní a já spala do půl desátééé :wink:
10. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
stačí troška na vatu nebo tak. tak to udělaj než půjdeš s malou ven a nech větračku otevřenou.
10. led 2010 v 10:59  • Odpověz
endie - já nekojím.
10. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
endie já to mám tak na půl někdy ji stačí jen kojení a taky krom prvního krmení v noci je to pak co 3hodiny.
10. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
jinak včera jsem zase prubla kyblík na koupání no malá byla skvělá, smála se u toho paráda, ne jak před týdnem, to byl hysterák ale přičítám to i tomu nachlazení (nebyla tehdy fit).
krásně po koupání jak jsem ji utírala prděla :slight_smile: hold má to něco do sebe. :wink:
10. led 2010 v 11:08  • Odpověz
dan: já vím že nekojíš, malá ti taky krásně spí

niki: ty jo se máš, manža místo aby pomhl tak se otočil a spál dál :angry: tuto sobotu a neděli na něho nemám nervy fakt že jo :rolling_eyes:
10. led 2010 v 11:09  • Odpověz
my měli včera hysterický záchvat už jsem nevěděla co sní potřebovala jsem na záchod dala jí manžovi a ten jí položil takže začla ještě víc nasraně po mě vyjel že neví co sní, no moje nervy fakt jak kdybych to já věděla, no prostě už aby odjel fakt
10. led 2010 v 11:11  • Odpověz
tak já zapadla 27.1 a v ledne jsme ses mudr domluvili na umělé opl. vybrali 30tis a vypsali papíry a pak už se jen čekalo na měsíčky a ty už nedoraziliy

já vám ani nemůže psát kdy to moje nutrilonové dítě šlo spát a kdy vstávalo :o) ale nejsme dlouho vzhůru

Rádu jsem poslala pomoc před barák sousedce uvízla s autem a každý jen čumí jak se chudák suchá trápíé :l)
10. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
endie to se stalo prvně :slight_smile: protože jsem to fakt potřebovala moc jsem se s tou rýmou nevyspala. a věděl že musí, ddyž včera zase přijel pozdě. ale co, malou celou dobu muchlal na rukách, já po dopoledním kojení ji chtěla dát do lehátka ať si hraje a hysterák, chtěla na ruce :slight_smile:

jojo to se někdy stává :slight_smile: mi se líbí jak můj si hraje s malou a povídájí, a ona mu odpovídá a pak se ty její odpovědi začnou měnit na ten naštvaný ton - to on nepozná a krásně ji říká jak povídá, a pak řev. chudáci chlapi fakt neví co je co za zvuky a vyjadřování, v tom o těch našich zlatech máme větší přehled a poznáme už hodně věcí.
10. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
berryl ty to raději nepiš, by to o Riškovi víme že je spáč. a druhý takový spáč a kojený je Niki od Verusinka :slight_smile:
10. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Tak to mně manža 28.1. řekl: A teď to budou dvojčata! a v pátek 13. 2. sem měla dvě čárky :grinning:

Jinak u nás je padá takovej hustej sníh s deštěm - no chuťovka :sweat_smile:

Co bleška? Dneska jede do té Prahy! Tak snad šťastně dojedou...
10. led 2010 v 11:41  • Odpověz
AHoj holky

tak u nás pršelo, ale od rána už zase sněží. Denisek nám taky krásně spinká. Od osmi do čtyř pak o půl sedmé další jídlo a od půl osmé už se mu nechce spinkat. V osm další jídlo a od devíti spí ještě teď.
10. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Malá spala od půl 9 do 9, v 10.30 si dala oběd a hned usnula tak mám min.3 hodiny volno. Těším se že zítra budem sami a ráno si lehnu s ní, budem tu mít klid. Ten víkend je hrozný když jsme všichni doma a ještě nemáme u pokojů dveře, ale příští víkend se prý budou dělat futra u ložnice tak jsem říkala že koupíme dveře na klíč a týden nevylezu :slight_smile:
10. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
tak mi malá od rána spala asi dokupy 1 hodinu, teď je v lehátku žužle si ruky :slight_smile: já se naobědvám a dám ji spát. snad to bude dýl jak na 30 minut.
10. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
zachvilku dám video malá se sama přetáčí s pasení koníčku na bok a na záda :grinning:
10. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=UPkunPYfjfU mojích keců nevšimaje, jsem stoho byla hotová :grinning:
10. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Endi j zatím stále kojím :slight_smile: jeee vy jste šikulky.. my při pasení koníčku dáváme hlavičku taky stranou takže myslím že se za chvilku omylem přetočí taky :slight_smile:
10. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jéé - endie, to je dobry! Filípek dělá, že se natahuje pořád výš a výš a výš, nejednou se začne mračit, pak vztekat a pak buch hlavičkou dolů :sweat_smile:

Teďka spinká u otevřenyho okna a já jdu se psem na procházku - do toho marastu venku se mi ani mojí mamce s kočárkem nechtělo, tak ona hlídá a já du venčit :slight_smile:
10. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
sali to věřím se ti pesan v tom sněhu ztratí :slight_smile:
10. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
já si zprvu myslela že je to taky omylem ale pokaždé co jí dám na koníčka tak se automaticky přetočí a má stoho děsnou prdel :grinning: a čeká až zas budu tleskat a říkat jak je šikovná :grinning:
10. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak jsem byla s malou a se psem venku, hrůza, dá se jít jen po silnici. Spí od těch půl 11, jen jsem jí šoupla do kombinézy. Je na zahradě a jede nám návštěva. Jsem vymrzlá, dala bych si svařák a šla bych do peřin :grinning:
endie - jste šikulky, nám se zase malá přetáčí v noci, usíná na zádech a už se 2x stalo že jsem se vzbudila a byla na boku.
Hrozně nahlas se směje a naučila jsem jí plazit jazyk a jak ho vyplázne a já řeknu - skováš ho? a sáhnu jí na špičku tak se řehní. Neumím vložit video tak vám to nemůžu ukázat.
10. led 2010 v 15:25  • Odpověz
dan to je bezva Ríša s tím jazykem dělá to semé od minulého víkendu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 v 15:42  • Odpověz
endie malá je sladká :slight_smile:
10. led 2010 v 15:49  • Odpověz
tak plavky na léto bych vybrané měla, teď ještě shodit nějaké to kilo nebo spíš zpevnit některé partie
http://www.litex.cz/inshop/plavky/dvoudilne-_puzzle/podprsenka-s-kosicky-push-up-45-%5Bid-97375%5D.html
10. led 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
holky tak u nás je dneska divnej den, malá spala odpoledne jen hodinu :frowning2: pak se chtěla jen nosit, jinak řvala. až nahatá na přebalováku se zabavila na půl hodiny. teď je nakrmená a buší do hraček.

máme uplně rozhozený časy ach jol
10. led 2010 v 16:02  • Odpověz
a už jsem zas sama
10. led 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
berr ty jsou krásné :slight_smile: taky budu muset něco koupit, ne že bych se do těch starých nevešla ale zasloužila bych to. musím k našim tam je prodejna firmy Jane, mají super plavečky tak snad něco vyberu.
10. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.