• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
endie neboj mne to čeká zítra, ikdyž teď je manžel taky v práci, kdo ví kdy příjde.

holky mne ta rýma zkolí, ale zlatý bepanthen mažu si s ním odřený nos a je to super, takže nejen na zadečky našich nejmenších :slight_smile:
10. led 2010 v 16:05  • Odpověz
dan: no to je síla :frowning2: ani netuší, kolik máš starostí ty co? No ještě, že je P. rodina v pohodě.. a překvapuje mě fakt tvoje mamka :frowning2: no co se dá dělat , že?

sali: no já jsem se nakonec rozhodla, že se dnes pojede. Ono v týdnu má být hůř.. i když zkysnout v OV by mi fááákt nevadilo :slight_smile:

berryl: myslíš jo? Takže sraz na porubském koupališti - brouzdališti? :grinning: :grinning: :grinning: dáme pivko na pohodu, nohy do vody a budem mít vegáč.. :grinning: :grinning: :grinning: to je představa co? Ale realita bude jistě jiná, co? :grinning:

kuki: aha, tak to joooo ;)

endie: blahopřeji k výročí ! No přesně jak píše Kuki.. máš štěstí v životě a holka.. nerouhej se!!!!
A já bývám přes den v Pze taky sama... manža přijde až večer a to už mi moc nepomůže.. ale jako jsem ráda, že ho tam mám. Vždycky to je ale na ženských jak se s tím vyrovnají. :unamused:

jééé a sali taktéž!!!

holky, my máme zítra už 4měs. :slight_smile:

tak holky.. malá je nakrmená, ted čekám až ji vytráví, nakrmím znovu a vyrazíme směr Pha.. takže držte palečky. Dneska už to vypadá líp jak včera, hodili jsme si posilovnu kolem auta jak jsme odhrabovali sníh abychom vyjeli, švagr zkusil nastartovat, auto chytlo, tak jsem ráda.
Tak zítra se ozvu už z phy.
10. led 2010 v 16:34  • Odpověz
ale víte co? Svým způsobem už se těším... tam už máme zaběhlý systém a nějako fungujem.. ale jako tady to bylo superně.. furt s P. někdo byl a to je pro mě úleva, v Pze na ni budu zase sama :unamused:
ale v so se chystám na cvíčo bez dětí, si to užiju.. je to takové relaxační, co mě nabije. A ještě bych si někdy ráda zašla na masáž, ale to musím někdy sladit s manžou.. jestli někdy přijde dřív.

sali: tak až dojedeš , tak se ozvi, ráda tě uvidím a zajdem na toho slaďoura jo?
10. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Niki tak jsem Ti sledovala ten nutrilon. Malý teď jedl 5x denně 180ml a máme ho na 3 dny a jednu dávku necelou 4 den
10. led 2010 v 16:37  • Odpověz
jinak holky, jsem moooc ráda, že jsem vás viděla, je to pak úplně o něčem jiném, když si píšeme..
berryl: ještě jednou díky moc za tu bebu.. ale zvažuju přejít na ten nutroš asi máte holky recht a došlo na slova DAN, že ji stejně beba nezasytí. Tak a už je to asi tady.

A pevně doufám, že příště až dojedu, tak se přidají i ostatní ;)
10. led 2010 v 16:40  • Odpověz
no taky zvžuju jestli nepřejdu na Nutrilon možná že jí to Hami moc nezasití ikdyž na nocj í dávam Extra

a ted nevím jestli pořídit nový kočík ten casual play a nebo nějaký levnější přecejenom od února budu na mateřské takže každá kačka dobrá :unamused: fakt nevím sakra
10. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Tyjo,tak vám všechny mimč pasou a naší ellču to nebaví, vydrží chvíli a pak padne hlavou a cucá si rst nebo jen tak leží a kouká..musím an ni něco vymyslet!

dandul..mooooc hezké plavky!to já mám, co jsem si kupovala ze začátku těhotenství, snad mi budou,nesnáším kupování plavek, v té kabince si připadám jako hroch a jak vidím ty zrcadla kolem..no škoda mluvit :sweat_smile:

Jinak elle už dávám an kojení obě prsa :unamused: vypadá to,že to bdue asi zase spurt nebo nevím..kojím ji co 3hodiny, v noci se nebudí,ale jenod jí prostě nestačí..tak jedu v gravimilku ameltách,až mi z toho jde hlava kolem. No,každopádně doma mám bebu,kdyby něco..ale jak píšete, nejste vy náhodou všechny na nutrilonu?beba se asi moc neosvědčila,co?
10. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
bleško klidnou cestu :slight_smile: u nás právě nesněží, tak ať víš.

berr díky, ono to tak vychází já míchám 90 ml po kojení, ale většinou to nesní, tak toho hodně vyliju. a mám velkou pixlu na 13 dní. to sedí.

endie já když už kočárek tak mi se líbil te casual cos dávala odkaz.
:slight_smile:
10. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
kuki tak ji ani neotvírej :slight_smile:

my paseme taky ale jak ji to nebaví tak ani neducne hlavou ale řve jak tur. :grinning:
10. led 2010 v 16:54  • Odpověz
tak já to Hami 600g mám na 6dní a to extra na 3 dny a ted se zadařilo že na týdenvydrželo

niki: paní mi právě poslala nabídku že mi ho prodá za 5500,- rok ježděný sporták s nanožníkem, pumpičkou atd,
10. led 2010 v 16:55  • Odpověz
tak já o plavkách pomlčím :grinning: bo to moje břicho uvěřekjnit tak mě zavřou za pohoršování veřejnosti :grinning: a v celku si plavky nemůžu dovolit ty nemají vycpané košíčky :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
endie špatně hledáš i v celku bývaj s vycpavkama a košíčky.

malá právě čučí na hrací žirafu z Globusu ale moc ji to nebere.
10. led 2010 v 17:04  • Odpověz
endie: nooo na jednu stranu každá kačka dobrá ale já se třeba řídím heslem, nejsme tak bohatí abychom si mohli kupovat levné věci... takže za málo peněz hodně muziky..
endie: no já mám ojetý hluboký kočár a sportak se dá tuším koupit taky ojetý, ale golfky bych rozhodně kupovala nové.

kuki: no kamarádka to dělala se svým synem tak, že mu foukala do obličeje zespod :grinning:
no já kdybych se příště rozhodovala , tak jdu na nutroš hned a nasadím probiokapky.. to by stačilo..

niki: jéé tak díky za info.. ještě by to chtělo info od Olomouce :grinning:
10. led 2010 v 17:04  • Odpověz
fakt, tak to se musím kouknout

na golfky si myslím že ještě mame dost času a si pujdu do toho sportáku a budu převážet jenom tu vpřenosnou vloženou tušku a bude
10. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Tak já sem nezapadla a ani pes :slight_smile:

blecha: U nás lehoulince sněží... Ale nevím, jak v Olomouci, tam asi nebude nic..My už sme trochu výš, tak je u nás o trochu jiny počasí než v Ol., teplota -1
10. led 2010 v 17:10  • Odpověz
malou mám ted v lehátku a hraje si s pejskem od Lamaze a je zněho unešená, štěká, chrastí, šustí, no maras pes :grinning: ale stejně nejraději má ted svoje ruky vždycky na někouká tak neveřícně :grinning:
10. led 2010 v 17:11  • Odpověz
bleško budu na vás myslet a jak dorazíte hned se ozvi
budeme se těšit až zase dorazíš v létě budeme objíždět koupaliště a zahrádky :o)
10. led 2010 v 17:13  • Odpověz
kuki: já sem od začátku na nutrilonu a nemůžu si ho vynachválit - žádny prdíky, žádny bolení bříška, žádny problémy s kakáním... :sunglasses:

endie: No, já bych asi tomu kočárku neodolala! Je nááádhernej!!!!

Jinak vaše děti sou strašně šikovny! Ten můj na bříšku nemusí ... A přetáčení? O tom si zatím můžu nechat zdát... Ale miluje, když leží na zádech na hrací dece a může bouchat do hraček, co nad ním visí :grinning: To m vydrží i hodinu! No, právě sme si dohráli a už je zase v limbu :sweat_smile:
10. led 2010 v 17:14  • Odpověz
bleško:opatrně a pak dej vědět

sal: no vidíš, moje malá zase není moc aktivní na hrací dece, nebavíjí to jenom leží a kouká
10. led 2010 v 17:16  • Odpověz
endie: no koukni se i na to kolik ti zabere složený sportak místo v kufru u auta. A jestli to skládání je jednoduché a jestli je i lehký. To jsou teda moje kritéria, protože většinou teda kočárek ovládám já.

sali: tak to je super, díky za info, já myslím, že dálnice bude protažená. Ale asi 130 nepojedem.

berryl: jasně, pisnu ti sms-ku a na pc budu až ráno nebo dopo ;) když tak to tu pisni holkam pak. Noo já pevně doufám, že dorazim dřív jak v létě :sweat_smile:
10. led 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
sali tak to se nám nemůže stát aby usla tam kde si hraje. prostě ne. usne už kdekoliv v ložnici, nejen v postýlce. ale jinde prostě ne.
jo samo v kočárku ale jen venku když es jezdí že bych ji dala do korbičky a k oknu nene to se u nás nevede.
10. led 2010 v 17:18  • Odpověz
blecha: No, hlavně jeďte opatrně! Sněhu je na silnicích dost... Ale dálnice snad bude protažená. Tak se pak ozvi. Držím pěsti!!!

endie: Ono asi každy dítě je jiny a potřebuje čas... :wink:
10. led 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
blesko to doufám i já že dorazíš dříve, ráda bych se přidala k vám, když to teď nevyšlo :frowning2:

endie přesně tak, jak se skládá, jak je velký a težký
10. led 2010 v 17:20  • Odpověz
tak ten casual je lehký, dobře skladný, máho kamoška a jesním strašně spokojená akorát že ted v tom sněhu má trošku problem a vlastně jak tak uvažuju tak si na něho nikdo nestěžuje
10. led 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
myslím že dálnice bude ok. ale i tak opatrnost je na místě. :slight_smile:
nika: No, on taky na té dece neusne. Jako usne všude, ale tam, kde si hraje, taky ne. On jak začně na ty hračky hodně nahlas mluvit, je čas ho vzít a dát do lehátka(doma) nebo do sedačky (v té spí teď u našich) - párkrát zívne, párkrát se zamračí a zamrčí a už spí...
Tak malá chrní a já bych šla taky. Jdu připravit koupání :frowning2: jsem utahaná, jak přijdu z venku z tý zimy tak se mi chce celý den spát.
Povedlo se mi to posunout takže půjde spát po 8 a ráno nebude strašit v 5, hurá.
10. led 2010 v 18:29  • Odpověz
endie já mámx lander a ve sněhu jedu parádně a casual mají kamarádky a taky spokojená, je 2 reklamovaly kolečka jinak ok

bleska trčí v zácpě na Olomouc

jinak ten nutrilon kupuji tu pixlu 400gr
10. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
chudák bleška,takže to znamená že můj manža taky uvízl :unamused: blbá zima
10. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdu se rozloučit. Malou jsem v 7 vzbudila a v 8.15 už spala po koupání, hraní a jídle. Dneska ani jednou nezabrečela. Přeju dobrou noc. Blešce nezávidím, to přijedou pozdě. Potřebujem nakoupit a vůbec si netroufám, uvidím zítra jak to bude vypadat. Papa
10. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.