• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak bleska stále v koloně, jsou tam nějaké náklaďáky a musí je vyprostit, malinká spí tak zatím to je ok, ale i tak chudák
10. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tyjo - to bude dlouhá cesta...
10. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
tak ajka dorazila v pořádku domů, malá celou dobu spinkala :slight_smile:
11. led 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
ta :dizzy_face: k to je dobře, krásné ráno :slight_smile:
11. led 2010 v 07:55  • Odpověz
také krásné dobré ráno Niki
jak se cítíš?
11. led 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
mizerně ale lépe než včera večer. uvidíem co bude zase k večeru jak budu unavená.
hlavně že je malá ok, ikdyž mám strach aby to zase odemě nechytla.

dneska vyraíme s kočárkem. :slight_smile:
11. led 2010 v 08:20  • Odpověz
já čekám kamarádku má za měsíc rodit a pak vyrazím taky ven :o)

Niki tak ať je brzo lépe!
11. led 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
jojo věřím že bude. ale znáš to léčená rýma trvá týden neléčená 7 dní :slight_smile: takže ok. horší je že nemůžu moc smrkat, malou to leká a pak brečí.
11. led 2010 v 08:23  • Odpověz
:o)
11. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já jme KO..malou jsem kojila ve tři, pak v šest a už odvykla vstávat,tak mi hučí v hlavě :sweat_smile: a k tomu malá nemohla v noci zabrat, tak spala se mnou,takže jsem celá otlačená...

nik...tak to já asi půjd taky pak do toho nutrilonu,kdyz si ho vsevhny chválíte..nechci zbytečně pokoušet bolení břicha a tqk,no. a s tou rýumou ti taky přeju,at je ti brzo líp. já mám taky přes noc ucpanou dírku a lítám do koupelny,malá se taky leká.manžel se mi smál,že mě odsaje odsávačkou na vysavač,at si sednu vedle elly :grinning: jo a malou v noci taky budí soplíky, tak jsem si koupila ti obyč odsávačku, asi za 30kč, at nepouštím vysavač a je na prd,nic s ní nevytáhnu :unamused:

danul..to je super,že jsi t ovstávání posunula, aspon se trochu vyspíš!

berryl...tak si představ, že ty kapky už taky nekapeme!malou to asi zatvrzuje, protože když tedka pár dní řvala,tak jsme jí je zase dala a ona se pak nemohla vykadit vůbec sama.takže zatím taky nekapeme..jo a já tedka v zom počasí asi ven chodit nebudu,jak ty cesty nejsou u nás odhrnuté, tak jsou tam namrzlé boule, s malou to pak hází a nechci,at se na ot naučí - jsme pak zastavila u tesca na odhnutém chodník ua hnedka se vzbudial a řvala :unamused:

blesko..tak ot je super,že jste dojeli v pořádku. s tou kolonou,jak psala tynka je ot mazec, tak snad nebudeš muset poslouchat kecy od ségr, že ona to říkala :unamused:
11. led 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj kuki Králová mi to říkala, že to můžou dělat i ty kapky to zatvrdnutí. Já je teď dávám co 2 dny a je to zatím ok

Tak já klepu Ríša zatím rýmu neměl každý den od miminka(co jsme si ho dovezli domů) mu stříkám ten sterimar(mořskou sůl)
11. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
beryl díky za info o tom nurfenu.

my bychom taky rýmu neměli nebýt nemocných bratranců, asi teda.
11. led 2010 v 10:32  • Odpověz
AHoj holky..tak jsem přidala nějaké fotečky i sem na koníka..stíhám aktualizovat jen facebook a rajče :slight_smile:
Bleško gratulace ke 4 měsícům..
11. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky!

Tak my si dnes s malym pospali až do půl 11. :grinning:

Tak bleška už je v Praze - do je dobře, že ste šťastně dojeli! Snad švagr ani ségra neměli moc povídání... :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:14  • Odpověz
sar: Já nestíhám absolutně nic, co se týče fotek!!! :sweat_smile: Sofinka je šikulka!
11. led 2010 v 11:16  • Odpověz
No,ona naštěstí taky nemá rýmu,jenom jí tam někde udělá soplík a ona z toho má nervy.
jinak já fotky dávám vždycky všude najednou, jenom mě šve to omezení ohledněvelikostí -tady je takové, pak na spolužácích jiné, no na palici...
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=_6yVddDs76g&feature=channel povedly se mi nahrát videa, tak mrkněte -a pro ty, co mě neslyšely na živo - normálně takhle debilně nemluvím :grinning:
11. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj Holky chci se zeptat. Kdy po porodu jste dostaly MS? Já podle všeho zrovna teď. A jak je to s kojením neovlivní ho to nějak?
11. led 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
holky byla jsem venku, uf toje posilovna.
11. led 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
adell já zatím ne, někdy to kojení ovlivní někdy ne, prý je důležité noční kojení jak není může se stát že MS dorazí. vím že sestřenka dostala první MS přesně k Půl roku malé :frowning2: a pak ještěkojila do 13 měsíců malé
11. led 2010 v 17:44  • Odpověz
adel: Já taky ještě ne...

Jinak já sem dneska KO - malej řve řve řve :frowning2: Tak sem byla venku a jak přišli, hned se vzbudil a zase řev :frowning2: Nevím, jestli sou nějaky erupce nebo co a nebo je to tím, že dnes spal jen 2 hodiny!!!.. Teď je na chvilinku konečně klid - hraje si na dece. Uf
11. led 2010 v 17:58  • Odpověz
sali - asi změna počasí, malá spala jen 2 hjodiny přes den, nešlo jí zabrat, od 4-5 jsem s ní i ležela a ona byla úplně histerická tak jsem jí nosila, to byl klid a v půl 6 usla na mě a spí. Jednou týdně má takový blbý den.
11. led 2010 v 18:32  • Odpověz
niki: a co malá, je už lepší?

kuki: no to jsem říkala já, měla jsem z toho obavy, segra říkala, že kvůli mě jel švagr do OV tak vyloženě jet musím, ale buhvi jak bude v týdnu, prý už nemá sněžit, ale má začít mrznout a to už by mě nikdo neodvezl.
Ale zase švagr je výborný řidič, tak jsem věděla, že jsem v dobrých rukou a svým zp. doma je doma a jsem ráda, že jsem tu s manžou. Manža si vzal dnes dovču, tak jsem se i vyspala :slight_smile:

adel: tak já MS po porodu ještě nedostala a ani mi to nijak nechybí :sweat_smile:

berryl: díky za předání infa, a taky o nurofenu :slight_smile:
včera to bylo docela husté to 2h čekání.. a lidi jezdí jako prasata počasí nepočasí.. děs. Malá byla šikulka, probrala se asi 5min od baráku, sice to byl děsný řev jak měla hlad, ale celkově to zvládla superně.
11. led 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
bleško super že jste to tak zmákli.

malá je dobrá, zato já jsem jak lenora. ráno je mi fjan ale večer unavou a ucpaným nosem padám na hubu. ale věřím že brzo bude líp.
11. led 2010 v 19:18  • Odpověz
bleska..ahaááá,tak já to pochopila opačně, myslela jsem, že ségra remcala..no hlavně,že jste do ma a v klidu ao d manži je to moc hezké, že si vzal volno a pomáhá ti.

adel..já to taky ještě nedostala. mě doktorka říkala, že to ovlivňuje jak kojení,tak nějaké postavení něčeho v pochvě, mě říkala, že mám sliznici dole a proto to hned tak nedostanu, tak nevím..
11. led 2010 v 19:44  • Odpověz
niki: no i já jsem ráda, že už to je za mnou.. a příště si to v zimě rozmyslím.. no a pevně doufám, že na jaře si manža udělá ŘP taky a budu jezdit s malou vzadu.
jejda bobku, tak se pořádně kurýruj, a mořská voda je i pro dospělé, nechceš si stříkat? Nebo naše babičky na rýmu dávaly nohy do teplé vody a nebo napařuj.

kuki: jj ségra remcala kvůli tomu, že jsem ji řekla, že se bojím jet a že to zvažuju... spíš šlo o to, že to bylo domluvené s jejím mužem a ten jel prýýýý do OV jen kvůli mě. A ted bych si dovolila nejet, to by bylo hodně špatné...
no nicméně jsem ráda, že už jsme tu a že máme svůj klid.. i když v OV bylo mooooc fajn :slight_smile:
Malá je nějaká rozhozená, už si v OV zvykla, tak ted musíme znovu najet svůj režim.

jinak holky mrkněte..
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/188588-umele-mleko-je-stejne-kvalitni-jako-materske-tvrdi-nekteri-odbornici.html
11. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
11. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
kde jste kdooooooooooooooo
my byli na kyčlích, vše ok jen máme ještě nedovivinutá jadérka, tak za 2 měsíce ještě na kontrolu
12. led 2010 v 09:37  • Odpověz
AHoj holky
tak to asi MS nebyla jen nějaké špinění nebo co nevím, protože dneska už nic. To jsem z toho ale jelen.
12. led 2010 v 09:38  • Odpověz
AHoj holky..mám nějakou depku a bulím tu.. myslela jsem si, že nejhorší na zkouškovém se bude učit, a já furt stresuju, kdo bude malou hlídat a jak to udělám s kojením když mám dva předměty v jeden den a to dopol a odpol..nechci tím Sofinku stresovat aby byla celý dne mimo..ona je skvělá a já si asi naivně myslela, že to půjde. :frowning2: :frowning2: :frowning2: zvažuju přerušit a jít až od září až bude větší, nebudu kojit a tak
12. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.