• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Saruško, neplakej!!! o nic v podstatě nejde!!! máš krásnou zdravou holčičku a té je úplně jedno jestli maminka bude mít nebo nebude další školu. Já bych určitě přerušila a šla později, ale to je můj názor, mi by teď taky neměl kdo hlídat
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
berryl to je super, nebo na jadýrka máte času dost, uvidíš za dva měsíce to bude už uplně ok a vyřadí vás z evidence.

adel to je dobře.

jinak já děsnou noc, bylo mi zle, uf, až jsem na první krmení ani nedala prso a jen flašku, byla jem ráda, malá to vycucla a i s přípravou jsem byli zase v limbu obě do 15 minut.
12. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
saronecko, nedepkuj nestojí to za to. je fakt sama víš že hlavní je Sofinka to máš pravdu, musíš se ale rozhodnout ty. hele já bych kdybych neměla hlídání asi přerušila pokud to jde.

já mám problém si zajít i k zubaři, složitě vymýšlet kdo mi malou na tu chvíli pohlídá. je to děs.
12. led 2010 v 10:12  • Odpověz
berry díky..taky mi přijde, že se tím tramatizuju a akorát z toho přijdu o mlíko.. i když článek o tom, že umělé je super, jsem četla :slight_smile: no snad by to šlo i pak když bude větší.. na druhou stranu holt bude mít Sofinka maminku jen s Bc :slight_smile:) a tatínek bude v naší rodině inteligent :slight_smile:)
celou noc jsem se fakt převalovala a řešila co a jak, máma pořád nemůže..manžel má ted důležitý projekt, a kamarádům bych ji ještě svěřovat nechtěla..

Niki to je mi líto že ti bylo zle a jak je ted?
12. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Niki jsem moc ráda, to víš ten první mudr nám nasadil řemínky idiot
12. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
saronko, :slight_smile: jsem ráda že to bereš s usměve, hele není všem dním konec.

je mi líp, nevím ale večera mi nesedlo jídlo, šílené křeče do břicha, hnus, fakt jsem se cítila hůř než při porodu :slight_smile: teplotu jsem neměla ale zimnici. pomohl mi až espumisan, byla jsem nafouklá, pálila mne žáha,.... ty jo nevím jak jsem to mohla tu žáhu přežít v těhu :slight_smile:
jak jsemměla tu zimnici neměla jsem sílu an to ji nakojit. tak to vyzunkla až v pět.

je mi uplně skvěle proti večeru.
12. led 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
berr to věřím :slight_smile:

uspala jsem malou konečně, byla hore od půl osmé, jdu uklízet, odpolko tu budu mít mamku, tak se na ni těším neviděla malou od vánoc. :slight_smile:
12. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Sar manžel je Ing a já mám ,, jen ,, strojní průmyslovku a myslím, že to Ríša přežije :o)
12. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
berryl, saron, myslím že těm našim broučkům je tu šuma fuk :slight_smile: hlaně jsem mámy a jestli s titulem nebo bez, hlaně mámy které je mají rády. :grinning: :dizzy_face:
12. led 2010 v 10:21  • Odpověz
já bych spíše řekla, ty co jim dají najíst :o)))))))))))))))))))))))))))
12. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Niki tak to já neznám co je to pálení žáhy..nikdy jsme to neměla :slight_smile:) tak snad bude líp..manžela to ted taky zlobí..si včera ani nedal pivo..tak jsem si dala nealko za něj hihi :slight_smile:)
Berry taky si myslím, že to Ríša zvládne.. já jsem chtěla Mgr, kvůli tomu , že bych mohla učit, dělala jsem ve státní správě a nevím zda se chci pak vracet.. no jinak jsem i učitelka v MŠ, tak bych pak mohla do MŠ a měla prázdniny.. :slight_smile: no uvidíme..napsala jsem to ted manželovi, že to asi nechám, uvidíme co na to on. ale máte pravdu.Sofinka je ted nejdůležitější..
12. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
berr taky jsem to tam chtěla napsat :slight_smile: dají najís, dají pusinku, ponosí v náruči, pomazlí se, ...... a dělají další milion činností, protože je milujeme :slight_smile:

saronko mi právě pivo pomáhá, teda v těhu. hele me pálila žáha jen v těhu a včera :frowning2:

saronko není všem dním konec. ať se rozhodneš jakkoliv bude to to správné rozhodnutí. držím ti pěsti :slight_smile:
12. led 2010 v 10:25  • Odpověz
no já se do práce asi vracet nebudu směny každý den od 8-18h tak nevím kam bych dala malého tak dlouho ani školky nejsou a Ráda má taky nekdy do 18h
12. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojte holky,
berryl..omrkla sjem video a fakt srnada, justinovi ten trikot sekne :grinning: :grinning: a budeš si pak hledat jinou práci nebo máš něco v záloze?

saro..jak píšou holky, já bych ot taky přerušila - ono ten čas, který nejsi se sofinkou, ten tip ka bude chybet a bude ti to líto. já bych se mohla vrátit do práce hendka,třeba jen na kousek úvazku,ale taky to neudělám, až tak nejdříve v dubnu a to tak an denv týdnu. naštěstí to v mojí práci jde. a když an rok přerušíš,tak to pak bude pro tebe o hodně klidnější a budeš vědět,že je malá vdobrých rukou a nechybí ji máma.

nik..tyjo,tak hlavně, že ji ti líp, ab to nebyla nějaká střevní chřipka nebo něco..
12. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Kuki přesně jak píšeš..bude mi to líto.. mám pocit, že se furt za něčím honím a neužívám si to..v podstatě bych celý leden bud byla na zkouškách nebo se učila ...a čas se Sofinkou jen nakrmit, přebalit, chvilku pomazlit..
no uvidíme, taky tam je trošku té lenosti se ted učit :slight_smile:
Jinak Kuki koukala jsem na to video Ella je šikulka tak jsem Sofinkce taky vrazila knížku a už ji ocumlává a tak :slight_smile:
12. led 2010 v 10:45  • Odpověz
sar: Když to je těžky... Jako školství je fajn, ale ty peníze sou zoufaly.. Já dělala dřív taky ve státní správě a tam to bylo leháro, dobry peníze, skvěly výhody...Ale to papírování! Když víš, že to jde udělat jinak a líp :unamused: Zase ve školství je to dobry v tom, když máš děti - můžeš se jim tak víc věnovat, máš na ně čas.... Ale to chce mít manžela, kterej dobře vydělává. A taky sou to větší nervy a větší zodpovědnost. S učitelkou v Praze každej zamete - ta může i za druhou světovou.. Taky přemýšlím, jestli se do toho kolotoče vrátím. Jako moc mě to bavilo, ale nevím, jestli mi to za to stojí...

A neřešte tituly! Manža žádnej nemá a neznám chytřejšího a milejšího člověka! A vydělává víc než já i s celým titulem dohromady :sweat_smile:

nika: Já mám pálení žáhy od těhotenství. Někomu zůstanou strie a mně ta žáha :frowning2:
12. led 2010 v 10:53  • Odpověz
sali..,máš úplnou pravdu!od nás ze skupiny dělají učitelku snad jenom dvě holky - a to si ještě přibraly jiný předmět. je to fakt nevděčné, mě stačily ty praxe - děcka těm učitelkám div neskákaly po hlavě a nevzmůžeš nic - děcka ví, jaké mají práva a stačí se rozmáchnout a už jsou ve škole rodiče..a přitom by někteří zasloužili..

saro..a dlas ji tu šustící? :sweat_smile: :grinning: jinak ella už si taky strká některé věci do pusy, budu muset zase vyprat plyšáky,at z toho něco nechytí
12. led 2010 v 10:58  • Odpověz
no já zvažuju bud se vrátit do státní správy, jenže moje místo - dělala jsem s fondama EU, a ty už pak nebudou bude se to dojíždět takže bud tam být na jiné pozici..leháro (to jsem tam ale nezačila v tom mém odoboru) a mýt benefity ve 4 padla atd..nebo jít do souk. vydělávat..no uvidíme..chceme za čas druhé takže bych šla až po druhém do práce
12. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
sali můj chlap taky titul nemá a peněz má více jak já taky, hold je šikovný a umí se otáčet, a přesně miluji ho jaký je a ne kvůli pár písmenkám pře nebo za jménem :slight_smile:
12. led 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
holky Berinka strká do pusinky všem nejlepší je jak se zaměří na pravou ruku a dá si ji do pusiny celou zaťatou v pěst. je parádní :slight_smile: a to nemluvím o všem ostatním, deku, plínu, hračky, vše na co příjde.
12. led 2010 v 11:06  • Odpověz
to je super,že?když si představí,že cca před měscem ani nevěděla, že nějaké ruce má :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
přesně :slight_smile: a bude to dál a dál zábavnější. :grinning:
12. led 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj lásky moje
vy ukecané baby :grinning: :angry: zkusím dočíst, nejel mi počítač, :rolling_eyes: jsem ho musela od virovat atd , zapojiot odpojit no maras ale už jede :grinning:
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
:dizzy_face: tak to nemá chybu, ten je sladkej cukroušek :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
http://www.probatolata.ic.cz/fotoglerie.html uvažuju že budu s malou znakovat
12. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahojda, tak nám konečně jde porádně internet....
Berryl máte božskýho tygříčka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , my máme tygří "teplákovku" ale ještě je Nikymu velká.
Endie taky o tom uvažuji :wink:

No a jdu vás dočíst....
12. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
berryl..malý je fajný :dizzy_face: :dizzy_face: my máme taky doma,ale medvídka a taky v tom ještě plave :grinning:
12. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Niky to náš prcek si furt strká do pusy levou ručku, vždycky vyplivne dudlíka už slyšíme jak si žmoulá ručku, hračky do pusinky moc nestrká a do plínky nebo deky se spíš zahrabává ky :slight_smile:
Ach jo holky, škoda, že některá nebydlíte tady poblíž, nejlépe tady v tom našem zapadákově, abych taky měla s kým vyrazit s kočárkem, sice teď to je spíš na sáňky :grinning:
Taky jsem hodila nějaký nový fotečky do alba a už ho máme plný :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
verus..já už koukala,vždycky jak je na na hlavní stránce a já si ho všimnu,tka se do nej podívám,máte moc hezkou tu úvodní fotku!no a pak zjistím,že jsi to ty :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.