• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Kuki děkujeme.... No to už je jak minulost ten pupík ....
Nikýsek se dneska rozhodl být zase medvídek, furt spí, nají se a za chvilku zase spinká a to v noci spinkal krásně...... No jdu se podívat po nějaký teplákovce a overalkách na spinkání v 62, 56 už mu začíná být těsná a overalky máme jen dva v tý 62, tak ať uděláme zásobu.....
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz
To malá teďka nějaké věci podědila,takže nic nenakupuju, jenom koukám po hračkách :grinning: mám pocit,že ji všechn rychle omrzí,tak jsme ji některé poschovávala - no jako má clekem asi 10hraček včetně štěrkátek a tak - a zase za čas je vytáhnu..Tak dobře pořiď!
12. led 2010 v 15:25  • Odpověz
No tak jsem na ten mmb neměla lézt, kurňa od nextu a od HaM bude nových věcí na jaro :sweat_smile:
Jeee tak to já hračky taky můžu a tím, že má malej už pokojíček, tak to je i kam dávat, ještě že mě manžel krotí :sweat_smile:
12. led 2010 v 15:34  • Odpověz
:grinning: to máš fajn,u nás je to opačně, já krotím manžu - ale on vybírá "jiné"hračky, jakože nám třeba o víkendu doma postaví autodráhu, aby si Ellinka mohla hrát a tak podobně :grinning: a o mmb a mma ani nemluv,už jsme to pozavírala všechno!
12. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Kuki tak autodraáhy už má malej od tatínka tři :grinning: .... teda dvě jako že ty půjdou spojit a ty už jsou pro větší a jednu takovou pro menší děti.....
12. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Kuki s těma rukama mě to pobavilo :slight_smile:) přesně..to nevěděla že vůbec ruce má :slight_smile:)
jinak holky furt koumám nad školou..jako dvě kamarádky se nabídly, ale mají děti takže hlídání u nich doma ale co s mlíčkem pro Sofinku to bych nezvládla pendlovat sem a tam.. no kdych zase začala v září tak bych státnicovala s 2 děckama ale zase by už moje mamka byla v důchodu a mohla by pomoc víc.. no nevím..proberu to s manželem ale jsem už tak nějak rozhodnutá, že přeruším, max si uděám dva přeměty, aby mi je pak uznali v září.
12. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Saronko a tak mlíčko jde odstříkat do lahvičky, musíš to promyslet, co pro tebe (vás) bude snažší, určitě to vymyslíte :wink:
12. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Veru Sofinka ted zlobí u kojení.. tak to moc nejde..
12. led 2010 v 16:20  • Odpověz
veru..jo,jenže vy máte aspon kluka,že :sweat_smile: :grinning:
saro..však uvidíš, proberete to,ale stejně to vypadá,že už jsi rozhodnutá:slight_smile:jo a ella taky zlobí, kroutí se ti sofinka?mě právě malá jo a musím ji skoro pokaždé dát obě prsa - jo a kadí minimálně, takže asi ten spurt nebo nevím..
12. led 2010 v 16:27  • Odpověz
sar: presně jak psala veru - můžeš si dělat zásoby mlíka.... :wink:

veru, pěkny fotečky. Malej má rošťáckej kukuč :grinning:
12. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Kuki ona spíše se odtáhne a začne ke konci vříškat, přitom mlíčko je.. jen je asi líná nebo nevím.. tak mám strach jí dávat z flašky, to bych už pak mohla jen odstříkavat...
12. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Saronko aha tak to jo :pensive: , my když někam potřebujem a malej musí na hlídačku, tak dám sebou v lahvičce mlíčko a vyřešeno, ale je pravda, že mu je jedno jestli dostane lahev nebo prso, hlavně že to teče :sweat_smile:
Kuki ale my jí měli a to jsme ani nevěděli co to bude, takže kdyby to byla holčička tak už má taky autodráhy :grinning:
Sal díky naštěstí zatím jen pohled :grinning: zatím je to hodňoučký zlatíčko :slight_smile:
12. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Veru to jí taky nevaíd, hlavně že teče ale u flašky se neumsí moc snažit..potvůrka lenivá by si na to zvykla :slight_smile:)
12. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Tak vás mám celkem dočtené,ale dalo mi to zabrat,uf,skoro hoďku :slight_smile: No konečmě jsem se přišla na vás podívat,už mám nový noťas.Takže:

Bleško,je dobře že jste dojeli v pořádku!A Peťka je šikulka,že to vydržela :slight_smile: Ségra to trošku teda přehnala,moc pěkné to teda od ní nebylo.No ale v každé rodině je asi fakt něco,kdybych se tady měla rozepsat já o mé rodině,asi by jste se nestačily divit :pensive: No ale rodinu si člověk nevybere no... :confounded:

Týnko plavky máš vybrané moc hezké!Já raději žádné plavky nechci,to moje povadlé břicho a celulitidové nohy a prdel,no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by asi lidé nerozchodili :grinning: Ríšánek je úžasný v té kombinéze,nádherný tygřík :dizzy_face: A koho máte v Orlové jestli se smím zeptat?Zaregistrovala jsem,že jste tam měli jet na návštěvu.S tou anglinou-nedávno jsem nad tím přemýšlela,já jsem se učila anglinu už od základky,pak jsem z ní odmaturovala a moc mě baví.No a te'd mi to docela chybí,jenže nevím jak zvládat nějaký kurz s prckem.Jedině že by Tomáš vždycky hlídal.A co to plavání,já bych ráda chodila s váma jestli můžu :slight_smile:

Endie ten chlap co do tebe vrazil byl pěkný kretén!A ještě k tomu ujel :angry: Ještě že se vám nic nestalo! :astonished: No a kde te'd jsi?V šenově nebo na dubině?Adélka je suúpr na tom videu,moc krásné,to my ještě neumíme,ale malý náznak už tam je :slight_smile:

Sali velikánská gratulace ke kojení!!!!!!! :wink: Je to super!A to ti mlíko zase tak naběhlo,že nemusíš dokrmovat?Mě se totiž v pátek stalo,že jsem od rána měla hodně mlíka,tak jsem se radovala,že opět plně kojím a prckovi to stačilo,tak jsem přestala dávat nutroš.To samé přes víkend,v noci ze soboty na neděli mi dokonce mlíko proteklo přes podprdu i noční košili.A od včera ráno zase ve starých kolejích a pžikrmuju :confounded: Moje mamka mi říkala,že to přesně takhle měla pár dní před tím,než o mlíko přišla :confounded: Tak snad né :astonished:

Saronko já být tebou bych se zatím na tu školu vyprdla.Ono fakt až tak moc nehoří a Sofince to urřitě vadit nebude :wink: Školu si určitě můžeš dodělat kdykoliv :wink: Nebo ses rozhodla jinak?

Nikuško je dobře,že už ti je lépe!A Berušce taky :wink: S tím manžílkem ti rozumím,Tomáš je taky skoro pořád za volantem a v takovém počasí mám strach a vůbec celkově,nejen v tomhle pořasí.Vím že jezdí zodpovědně,ale někteří lidé jsou s prominutím hovada.Chtěla jsem se tě zeptat,kolik ti beruška vypije ještě po kojení?a jak často kojíš? :slight_smile:

Veruško,malý je krásný! :wink: A je fajn,že ti krásně spinká :wink:

Dandulko a co kdybys to zkusila Elišce ještě více posunout?Já jsem Vojtovi koupání a kojení posunula a obojí dělám až po osmé a malý jde spát kolem desíti a vstává až se mnou kolem deváté ráno.Jinak by asi taky vstával kolem 6 :astonished: S tou rodinou mě to mrzí,hlavně že ti to vynahrazuje Petrova rodina :wink: A to jak jsi psala že tě to po sexu bolelo i druhý den,tak mě to někdy taky bolí a druhý den břicho.A třeba pak i špiním.

Adél já měsíčky taky ještě nedostala a jen tak špiním někdy.

Kuki hlas máš super a video je moc hezké :grinning: S tím sněhem máš pravdu,taky teď ven s malým nechodím,dávám ho na balkon.Jednak nám tady chodníky zprovoznili až dnes a taky to drncání Vojtu dost budí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tím kojením buď v klidu,určitě to je v pohodě a to vůbec nevadí že dáš obě kozy :grinning: Hlavně že máš a že Ela prospívá :wink: Ale rozumím ti,taky někdy prohmatávám a jsem z toho špatná,že je ta koza nějaká vysosaná ještě před kojením :unamused: V noci mám mlíka dost,to dám obě a Vojta je nadmíru spokojený :wink: Jinak kojení je u nás celkem horor,Vojta se u toho kroutí a vzteká se,i u flašky.Vždycky pije,najednou začne brečet,napne se a plive mi to mlíko :rolling_eyes: A tak ho zvednu,dám brknout,chvíli počkám a pak pije vesele dál.Akorát u flašky je to na prd,tu pije někdy i skoro hodinu,asi tím,že moje mlíko je sladké a ten nutroš co mu dávám je hořký,je dietní na ty koliky.

No a váhu já te'd neřeším,sice nepřibírám,na váze stojím.A to se divím,žeru sladkého přímo nákla'dáky :grinning: Ale asi to všechno vykojím :slight_smile: Jinak Vojta je fajn,pokud neberu v úvahu ty koliky a řvaní při kojení.Směje se superně a skvěle se u toho culí a stydlivě si dává ruce před obličej :grinning: Do pusy strká všechno,dokonce i oblečení když ho přebaluju a rozepnu mu dupajdy a vyhrnu mu je,tak ten zbytek si chytne a cumlá ho :grinning: Ruce si taky zvědavě prohlíží a pak si chce obě pěsti narvat do pusy a když zjistí,že to nejde,tak si tam narve aspo'n jednu celou pěst :slight_smile: No a krom toho je strašný herec,ale hrozně!Ale to má po tatínkovi :sweat_smile: A včera neměl svůj den,řval od rána co se vzbudil,nechtěl jíst,scény jako blázen.Tomáš přišel z práce brzy,tak si ho vzal a za tu chvilku už taky nevěděl co s ním,už na něj i zvýšil hlas.No uklidnil se až večer :rolling_eyes: Na mě to za celý den dolehlo a v noci jsem bulela,jak oba usli.Až do dvou do rána,prostě depka jako blázen :pensive: Takže mám dneska oči jako angorák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 18:04  • Odpověz
aha, tak to jo, no tak to je na nic, to je pravda... :unamused:
12. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj Peťulko! To jed ost, že ses taky ozvala :dizzy_face: No, já s tím kojením - plně už kojím dlouho.. A nikdy sem neměla problém s mlikem.. Jen sem měla dlouho po porodu ty prsa strašně odřeny a pak sem zas dlouho měla psychickej blok a navíc mě to kojení vůbec nebaví... Ale trvalo to asi 3 týdny, než se mi zas začalo dělat potřebné množství.. Pro mě bylo ale vždycky pohodlnější dát mu ten nutrilon :sweat_smile:
12. led 2010 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky, tak malý se nám celý ,,zesral,, a měl to až na krku, jsme nevěděli jak mu sundat bodyčko. Jo a naše první pokaděné body. No máme radost, tak jsme si otevřeli hned víno. Tento týden už kadil sám 4x a to je paráda.Ještě mi to rourkování bude chybět.

Holky mi sexujeme často a nic mě nebolí, jen trošičku na začátku. To jsem byla 2x nastřižená. Dokonce jsem lepší sex neměla před porodem, je to prostě jiné.

Peťulek na plavání budeme chodit kuki i endie, tak se samozřejmě můžeš přidat, jen kdo ví kam se dostaneme, všude je tlačenka.

Veru malý je krásný, takový fotogenický!!!

Já se snažím na mmb taky nechodit věcí máme hodně, ale lákalo by mě nakupovat, tak tam raději nelezu.

Jinak já jsme venku s malým každý den, mu se dobře v kočárku spí a to kodrcání mu nevadí spíše mu dělá dobře ani oko neotevře a spí i 5hodin.

Já mlíčko mám, ale nekojím. Malý měl pořád hlad a koliky. Teď máme klid, Hned to zaklepu.

Niki mohla by ses někdy s Ber stavit Ti bude dobře.
12. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Re: Prevenar od 1.1.2010 ?
- Jednak očkování nezajišťují pediatři, ale praktičtí lékaři pro děti a dorost (PLDD)

- jednak PLDD mají pokyn dán jasně

http://www.mzcr.cz/Odbornik/Pages/1389-metodicky-pokyn-k-ockovani-od-01012010.html

Vymahatelnost práva ani jeho dostupnost, dané zákonem, nemohou být omezeny technickými potížemi. Ale stát se může, tak snad Vám to vyjde.
12. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Re: Prevenar od 1.1.2010 ?
VZP uhradí očkování proti pneumokoku
6. leden 2010

S ohledem na legislativní změny v zákoně č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, kterými je s účinností od 1. ledna 2010 zařazeno do péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění poskytnutí očkovacích látek proti pneumokokovým infekcím, VZP sděluje, že zajistí pro své pojištěnce úhradu těchto očkovacích látek včetně jejich aplikace. VZP dojednala s výrobci očkovací látky dodávky v režimu tzv. dohodnutých nejvyšších cen. Praktičtí lékaři pro děti a dorost jsou průběžně informováni.
12. led 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
čau holky, tak jsem byla s malou venku, chtěla jsem čekat na mamku ale něják ji to trvalo, tak jsem obešla blok, začla kouknout na látky na nosítko co chci šít a do lékárny - asi 30 mínut. pak jsem jela k domovu a přijela mamka, že prý chce do města, tak jsem šly. malé se teda ty vymoly nelíbí, ani nespala jen ležela a koukala.

domů jsem došli ve tři, nakojila jsem ji, stačilo jito, krásně si hrála, no oklo páté ji beru z deky že jdem spát, no řev šílené tak jem ji nakojila znovu to vyzunkla obě prsa a ještě 60 ml a ne a ne spát, ani teď nespí kňourá v pelíšku, ach jo.

a ještě k tomu jak jsem šla dom a nesu ji, au au, bolí mne prso - to ve kterém jsem měla zánět - na stejném místě. no snad se to nerozjede už to poctivě mažu slivovicí.

peti ahojkii takový román, hele jak kdy, dávám nutrošl od 30 - 90 ml více si nevezme, tu devadesátku většinou večer. ale dělám to tak že v noci a ráno dopoledne dávám vždy jedno prso, a odpoledne a večer obě.

ber určitě ráda :slight_smile: ale ztím nevím kdy :slight_smile:
12. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, u nás spaní zlobí. Od 5 jsem jí držela dudlíka aby vydržela aspon do 6. V 6 hraní, smích atd... přes den naspala 2,5 hodiny tak jsem jí ted nechala usnout a zkusím posunout. V kočáru spí krásně ale nesmím zastavit. Vydržela půl hodiny a než jsem došla pro chůvičky tak byla vzhůru. Jinak je hodná, ale jsem utahaná. Chce si pořád hrát. Dnes jsem stihla hodně práce a když jsem si mohla chrupnout tak přijela návštěva. Už se těším na večer. Na mmb taky nesmím :slight_smile: každou chvilku něco objednám.....ale jen maličkosti. Hodně jsem po ní prodala, oblečení co jí je malý i pleny atd...
blecha - ty plavky jsou moc hezký.
petul - jenže mě to po sexu bolelo a nejsem po porodu, víš tak mi to je divný, asi jsem po tom roce znova panna :grinning:
12. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
jo co bylo dneska krásné, malá se uplně šíleně rozpovídala jak tu byla moje mamka, ta se divila. teda já skoro taky. ale poctivě už trénujeme dloho ale tak nahlas a tolik nikdy nekecala.
12. led 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
tak já teď zase ujíždím na aukru, mám tam jednu oblíbenou prodejkyni, mívá super věci :slight_smile:
12. led 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
hjo holky ostravačky kdyby jsem nesehnaly plavání tak u nás je to v bazeně super, ale sežeňte si mikrobus :slight_smile:
12. led 2010 v 19:36  • Odpověz
no mohla by ses někdy stavit

holky já už mám kočárek bude v únoru :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29843249

peti ahojík :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
No holky ruku na srdce,když budu upřímná,celkem mi to kojení leze na nervy.zpočátku to bylo opravdu moc hezké pouto mezi mnou a Vojtou,ale teď už mi to leze na nervy.Bolí me z toho prsa,někdy Vojta zarve tak,že mi natrhne bradavku a teče mi krev a ty koliky co z toho má,nemůžu se na to dívat.Kvůli toho už nejím skoro nic a stejně ho vše nadýmá.Což mě taky ze všeho nadýmá,snad i z vody,tak se mu nedivím :confounded: Nejradši bych už s tím práskla.Te'd by mě určitě za tenhle názor odsoudily matky,které jsou zastáncem toho kojit za každou cenu,ale bohužel,takhle to cítím.Nemluvě o tom,jak mě neskutečně stresovalo to,jestli mu to stačí,jestli přibírá a jestli řve opravdu bolestí břicha nebo hlady :unamused: A kvůli toho jsem měla hodněkrát depku a bulela jak želva.A nedejbože když mi někdo řekl že mám už beztak málo mlíka :rolling_eyes: To bych vraždila :angry:
No a teď o víkendu jsem se pohádala s tetou kvůli toho,že jsme se bavili o kojení a já jsem řekla,že bych chtěla kojit do půl roku a začít s příkrmy.No to jsem si dovolila hodně,seřvala mě jak Alíka a řekla mi,že bych měla kojit dokud bych měla mlíko.No zrovna taková,která nemá děti :angry:

Nikuš sorry za román,dlouho jsem tu nebyla :grinning:

Sali aha,tak jo.Tak to je fajn,že už jsi na tom teď lépe :wink:

Dan tak to bude fakt tím,že jsi to rok neměla a jsi znovu panna :grinning:
12. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Petulek přesně vím o čem mluvíš a já Tě určitě neodsuzuji!!! souhlasím s Tebou proto já už nekojím, jen občas dám malému prso když je neklidný
12. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
berryl: tak to je super... no my jdem na kyčle ve čt, taky jsme neměly dovyvinuté jadérka..
no já jako malá jsem měla řemínky, tak malou více sledují.. tak chodíme i častěji. Tak jsem zvědavá co nam řeknou tedkom. Ale už minule dr. naznačoval, že historie se nebude opakovat. :dizzy_face:
nekecej... ve Vítkovicích? Tu mám taky ;) který jsi ročník?

saron: neplakej... největší zlatíčko je tvoje malá.. a jestli se na tu školu necítíš i s tím hlídáním a byla bys klidnější, tak já bych to přerušila.. když to jde, tak proč ne.

malá brečí.. dočtu vás za chvili
12. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Týnko sex je rozhodně lepší teď po porodu,to jo,jenom mě to někdy bolí a nevím proč a třeba druhý den mě divně bolí břicho a někdy špiním.A asi bych měla začít řešit prášky :confounded: Tomáš si stěžuje,že to nemůže dotáhnout do konce :grinning: Já je moc nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co ty,bereš?Kdo tady vlastně bere,jenom Saronka?A ještě Kuki,ale ta vlastně bere ty drogy že? :grinning:
12. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.