• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Týnko děkuju za podporu,jsem ráda,že mi rozumíš :wink: Jo a gratuluji kd obrým kyčlím,jadérka se dovyvíjí :slight_smile: A taky k posrání :grinning: Mi se Vojta kompletně posírá každý den a než ho stačím umýt,tak mě ještě i počůrá :grinning:

Ahoj bleško :slight_smile:

Ahoj Endie,ten je moc hezký! :slight_smile: A od kdy v něm budeš malou vozit?
12. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
ano na zengrovce ve vítkovicích jsem 82r a byla jsem v devítce už vyla poviná

petul já prášky neberu kondomujeme :grinning: to je zvláštní, že tě to bolí a špiníš :unamused:
12. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
tak už snad spíííí, ach jo. dneska jsem kojila asi 8x neví se dojíst, sice méně nutrilonu ale masakr. už se sice necuká u kojení a netřve. snad bude spát.

petul nene jsem ráda, takový román je super.
taky tě chápu :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
endie je pěkný :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
já taky nepráškui :slight_smile: a latexuje :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
holky potřebuji poradit s látkou na nosítko:

hnědo béžovou
ozanřovo zelenou

jedná se o hrubě tkanou bavlnu pruhy. bohůžel takové hezké jako jsem našla na netu u nás nemají.

kukněte co chci:slight_smile:
http://www.fler.cz/zbozi?ucat=3149
ale bude takové jesli se povede:
http://www.pickingupthreads.com/wp-content/uploads/2009/11/headrestmt.JPG

jen teda jiné barvy :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Teda holky vy jste toho zase popsaly.... kdo to má dočítat.... :grinning:
No budu reagovat zatím jen na tuhle stránku, my taky teda s kondomem a prášky asi začínat brát ani nebudu.... jinak my začali pět týdnů po porodu (dýl jsem to jako nevydržela :sweat_smile:) a poprvé to teda nebylo úplně příjemný, ale pak už úplně ok ..... no a jdu to dočíst
12. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Týnko nedělá mi to po každém sexu,jen někdy,ale jako nechápu proč.Asi jdeme na to moc tvrdě :grinning: Aha,no Tomáš latex nemusí,takže jedem bez něho a věřím mu a spoléhám na něj :sweat_smile: Ale asi ten latex zavedu,není to žádná sranda,další mimi neeeeeeeeeeeeeeeee :astonished:

Nikuš a nemá třeba ten spurt?Blížíte se ke 3 měsícům.

Jo holky ještě jsem si vzpoměla,Tomáš se mi nedávno přiznal,že někdy má u sexu problém,že si vzpomene na porod :pensive:
12. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Niky já bych teda raději hnědobéžové, aby se to hodilo ke všemu, jinak jsi fakt šikula, pak se musíš pochlubit :dizzy_face:
My si jedem 25. vyzkoušek ergo a manducu, tak uvidíme co koupíme... a jdu to dočíst :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Peti, berry moc děkujeme :dizzy_face:
Berr gratuljeme k bobkovému úspěchu :grinning: :dizzy_face:
K očkování, nám to naočkuje doktor s první hexa a má prý ten synflorix, takže malýho čekají dva píchance nejednou, no ještě že tam s ním půjde manža, já bych to asi neustále, bobíšek můj maličkej....
Niky co prso dobrý????
Peti k tomu kojení, já kojím, ale nepovažuji to za něco úžasného :sweat_smile: , malý naštěstí papá krásně, nic ho netrápí, ale kdyby jo tak na to kašlu a prostě je na UM a neřešim to, takže to fakt chápu...... a jinak já jsem řekla, že budu kojit (pokud bude) , tak dokud nebude mít zuby, pak buď teda z lahve moje nebo prostě UM, ale stejně tak nějak kolem toho půl roku si myslím, že by to mohlo stačit.....
12. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
veru my taky dostaneme dva pichance najednou, a ještě pak jdeme na kyčle :slight_smile: a jdu bohůžel sama, tak jako všude. a pak hned další týden na naušničky.

veru ráda se pochlubím pokud to stihnu někdy ušít, bude více času atd.

jsem zvědavá co vybereš :slight_smile: já už si dneska domluvila i proiští těch popruhů, je to silné a odrovnala bych stroj, u známé je čalounice.
12. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
veru prso nic moc, bolí ale není tvrdé, tak uvidíme, než půjdu spát zaleduji to ledovou slivovicí snad to pomůže. bohůžel ani zelí ani tvaroh doma nemám, hned ráho ale zajdu koupit, vezmu malou do šátky a vyrazíme.
12. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Niky vidíš to kyčle musím kouknout kdy nám to napsal jestli v třech nebo čtyřech měsících, nejsem si jistá..... No to já bych taky šla sama, ale dali jsme to tak naschvál, aby tam mohl manža ještě před tím než odjede do práce... tak jdem brzičko ráno, ale to neva.... To víš že stihneš a když ne tak se to taky nepoprdí :wink: vy chcete pak kupovat takovou tu krosničku?
Jeeee a Endie zapoměla jsem pochválit kočárek, ten byl jednu dobu taky mým favoritem, je super, hlavně je lehoučký....
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
veru pak jedině tu klasickou krosničku, už jsem měla vybranou na mmb ale manžel ještě sehnal někde nějakou od znýmých že půjčíme. tak se uvidí.
12. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
berryl: moooc krásné fotky :slight_smile: a v sukni ti to moooc sluší :wink: No pro mě je taky ted jednodušší dát flašku... naše malá má zase žravou.. tak jí dám flašku a zkouším jak poradila Lucenek savičku s větší dírkou a ta hltá.. vyhltne i 150ml.. no na večer jsem ji v klidu mohla dát už 180ml... nějak jsem se zapoměla.. tak příště..
jj malá má prso taky jako uklidňovadlo :sweat_smile:

petule: no ahoooj :slight_smile: no máš pravdu.. rodinu si fakt člověk nevybere... ani nebudu popisovat co se všechno u nás událo jak nervozita stoupala před odjezdem :sweat_smile:
na všechny se vyprdní ohledně kojení! To musíš cítit ty co ti vyhovuje a co nee ;) dávala jsem tu tuším odkaz, že i ty umělé mléka co jsou, tak jsou velmi kvalitní. A hlavně!!! kojení je radost a ne starost.. jestli tě to stresuje, tak dej semo tamo flašku a uvidíš, jak se ti uleví. Já v poho ted dávám flašku a už mi to tak ani nepřijde jak jsem před tím tak strašně bojovala o to kojení tak ted je to pro mě úleva dát tu flašku... ale zase v noci je pohodlnější to prso no.. takže já si to tak dělám dle pohody dle toho jak zrovna chci já a jsem v klidu :slight_smile:

endie: vypadá prostorně :slight_smile: je lehký?

holky, my dnes nějak nemůžem usnout :unamused:
jo a zítra k nám přijedou M. rodiče.. ona se snad nespraví když ji budou furt nosit ach jo :angry:

niki: no my jdem ve čt na kyčle, v po na naušnice a ve st na dva pichance, tak snad z toho malá nebude mít trauma :sweat_smile:
mohla bys mi tu ještě jednou poslat ten odkaz s těma naušnicema? Se mi strašně libily... ale už to nemůžu najít. Díky moc
12. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
12. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
bleško na klasické naučničky nebo ty nastřelovací?????
12. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
my můžeme na naušničky i dříve, ael počkám po tom očkování.
12. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zlato:1::102:1:/

klidně jestli potřebuješ poradit, tak písni do IP které, teda nabízím se, ale léta praxe :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Niky ty jo ty jsou fakt super, hlavně teda jsem myslela že jsou těžší tyhle krosničky a ono to je v pohodě :wink: to je super..... ono stejně asi nejdřív bude lepší zkusit, jestli v tom Beruška vůbec pak vydrží....
Bleško ahojda, jeee tak vy taky budete takhle lítat po doktorech :unamused:
12. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
veru jo ale řešit to budu až někdy v létě, do té doby vydržíme v šátku nebo v mei tai až ušiju :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Niky :wink: a co to prso už dobrý??? A jak ti vlastně je, co to tvoje nachlazení???
12. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
veru psla jsm nic moc,je to na této str.
nachlazení pořád ale lepší. snad to bude obojí brzo ok.
nic jdu nakutě, papa mějte se tu.
12. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
niki: a ten masážní olej od weledy nemáš? no slivku bych si taky dala ale jinak :sweat_smile:
klasické
léta praxe? Ty jsi nastřelovala?
ty krosničky vypadají hodně dobře..
12. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem spaní posunula. V 8 jsem jí vzbudila, vykoupala, nakrmila, v 9 dala do postýlky, pustila usínáčka, vyvětrala a během 20 vteřin spala. Jsem zvědavá na ráno, doufám že bude vstávat v 5 a spánek dožene přes den. Zítra musím na úřady, mám nárok brát o 1100,- kč více a nikdo mi to neřekl tak jim jdu vynadat a chci to doplatit zpětně.
petul - já tě taky chápu s tím kojením. Když pominu to že mě to hrozně bolelo.....tak flaška je pohodlnější. Nemusím přemýšlet co si vzít na sebe abych mohla kdykoli nakojit, může jí nakrmit někdo jiný, vím kolik vypije a kdy bude mít zase hlad....na druhou stranu ušetříš moc peněz, my platíme 266,- na 4 dny + pleny a to sranda není. Ale jsme bez koliky a denně se tak pokadí že jí to teče všude okolo.

Dneska jsem jí přenášela v lehátku abych mohla něco dělat, tak jsem zacítila pleny - vynesla jsem koš, cítila jsem to stále, vymyla jsem koš, pořád to bylo cítit, prohlédla jsem ostatní koše, jestli tam někdo nehodil pokaděnou plenu a nic. Pak jsem zjistila že se prokadila až do lehátka a jak jí nosím tak ten smrad chodil za náma. Lehátko jsem musela vyprat a jí vykoupat oblečenou, měla to všude. Zlatý Nutrilon :grinning: kakáme a kakáme.....

Holky je mi tu s váma hezky ale jdu do hajan.

berryl - gratuluju ke kakání. To po každém kakání otvíráte víno ? :grinning:
12. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
nika - ty krosničky jsou pěkné

endie - kočárek je hezký, i ten pytel.

Ještě chválím vaše přidané fotky, jsou úžasné. :grinning:
12. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jinak jak jste tu psali o hlídání - tahám holku všude sebou, nemám jí kam dát.Někdy i kluka. Pak jsem taky urvaná. Včera jsem musela na velký nákup, ve čtvrtek musím s klukem k zubaři, v pondělí se sebou, zítra na úřady a všude jí budu mít sebou. Jsou to nervy, v sedačce už to není to miminko co jen spí takže se mi vzbudí když nepotřebuju a občas řve a chce ven.
12. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Nechci si psát sama se sebou tak jdu spát, papa :wink:
12. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
niki: no mě by se líbily tyto:
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zlato/zlate-krouzky-26607

ale ze začátku by měla ty klasické.. už máme od M. rodičů a pak bych kolem roka dala kroužky, co myslíš?

dan: to jsi mě s tím lehátkem rozesmála... :grinning:

taky bych mohla přidat fotky že? Ale nějako nestíhám :frowning2:
a my už konečně spíme :slight_smile: nějak špatně po tom cestování a změně prostředí nese :frowning2:
12. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
tak já jdu taky do hajanm, mějte se papa
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.