• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Nikuš mě se líbí ta béžová :slight_smile: Tak ať tě to prso přestane bolet!Mě taky trochu bolelo,ale Vojta teďka vytáhnul mlíko,tak supr úleva :slight_smile:

Bleško teda máte teď těch doktorů :astonished: Děkuji za podporu ohledně toho kojení!To opravdu potěší holky,že mě neodsuzujete a že to chápete :wink:
A jak jsi psala,že ti přijedou M.rodiče a že budou malou nosit a nosit.Já se ti vůbec nedivím,že ti to vadí!My jsme teď na víkend byli u našich,teta měla narozky.No jak se všichni na Vojtu vrhli,jak jsme přijeli,bobek byl z toho úplně mimo,brečel a nechtěl ani jíst :angry: Zděšeně koukal kolem sebe a nechápal¨tolik lidí najednou.Doma jsem s ním do večera sama,jen o víkendech jsme tady tři.Takže na to není zvyklý a najednou se všichni střídají a mluví na něj a nosí ho :confounded: V ten večer nemohl zabrat,mnul si pořád oči,plakal a usnul až kolem půlnoci a měl trhané spaní.V neděli zas ho všichni nosili než jsme odjeli a v pondělí jsem s ním nemohla vydržet,řval jak tur celý den a uklidnil se vždycky jen na rukách :angry: Když jim všem říkám,ať si s ním hrajou a povídají jak je v lehátku a ne všichni najednou,ale po jednom,že když mi ho celý den nosí a střídají se jedna přes druhou,tak on je z toho mimo a já si s ním pak doma nevím rady,tak se na mě naštvali :rolling_eyes: Říkal jim to i Tomáš a oni ho stejně pořád nosí :angry:
12. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Dan s těma penězma máš pravdu,leze to do peněz to UM a k tomu plíny.Ale je to fakt lepší,i když zase v noci dám obě prsa a pokud malý nemá nějakou blbou noc,tak kojení a přebalení trvá celkově 30 minut a spí se.No má to své pro i proti.Ty jsi dneska večer nějaká vtipná :grinning: S tím posraným lehátkem to je dost dobré :grinning: I s odpovědí pro Týnku :sweat_smile:

No tak já jdu taky na kutě.Vojta se ještě vykecává v postýlce.Ale už mu docházejí slova nějak,tak už to asi brzy zalomí :slight_smile: Tak hezké sny všem maminkám i prckům! :astonished:
12. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Hezké ráno! Malá jedla až v půl 5 a pak se vzbudila v 7 ! Ted si hraje v postýlce. Já usnula v půl 11 tak jsem celkem vyspalá. Budu jí to teda posouvat večer a snad jí to zůstane.
13. led 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky..
tak včera manžel, řekl, že by malou mohl hlídat, že si to zkusí zařídit..tak ted fakt nevím s tou školou..bože.. jsem Váha..takové rozhodování :slight_smile:) pořád si to v hlavě omýlám pro a proti...manžel tvrdí, že jsem na sebe moc přísná na druhou stranu prý když jsem se do toho pustila (což ale zase nepustila 3 zápočty není nic moc) tak to mám zkusit, ale rozhodnutí je prý na mé straně..jenže to mě stačil naštvat hned jak přišel, v podstatě řekl, že si to zařídí, ale proč u toho dělám takové scény, - jako proč kvůli tomu brečím..no naštval mě, myslela jsem si, že to spolu proberemea tak..tak jsem mu to náležitě vyčetla :slight_smile:
no moje máma zase at to zkusím, a že pak za rok budu za Sofinkou jen běhat a už se nic nenaučím, ale je to máma takže chce at mám co nejvyšší vzdělání že :slight_smile:

Peti jako já počítám taky do 6 měsíců a pak budu pomalu odstavovat.. postupně s příkrmama..pokud půjde kojit.. upřímně nikomu do toho nic není jak dlouho budeš kojit, kamarádka přestala ve 2 měsících..protože se prostě chtěla vyspat..její věc.. jinak je fakt,že kojení je laciný a vždy nachystaný :slight_smile:)
Co se týká sexu tak je lepší to jo, taky občas po sexu mě bolí svaly, ale upřímně nemám moc na sex chut..jako pak už dobrý to jo..ale máme ho tak 1-2x týdně a to dříve jsem měli každý den nebo ob den..

Niki to nostítko je luxusní..jsi šikula.. tys někde našla jak se šije??

Bleško naušničky jsou super. mě naštvala tchýně, když tu byla v listopadu, říkala jsem ji, že chci naušničky ty pomněnky, a že je asi koupí moje máma, že se na to už třepe..a tchýně dá Sofince k vánocům naušničky ale uplně jiné..chápe te to.. ??
13. led 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
ahojki holky :slight_smile: taky jsem se vyspala. malá po tom prořvaném podvečeru spala do půl čtvrté a teď do půl osmé. prso bolí ale je to lepší, za chvíli vyrážím do obchodu pro tvaroh a zelí :slight_smile:

saronko ten druhej odkaz u toho obrázku (černo zeleno modré) je link na stránky kde je postup.

petul jojo to je u ná sto samé, naštěstí jsem většinu poučila a jsou poslušní. a nikdo ji netahá. a taky my nikam vlastěn ani moc nejezdíme :slight_smile:
13. led 2010 v 08:38  • Odpověz
hoj ahoj!!!

Peťul: No jo, vždycky sou nejchytřejší ti, co všechno ví jen teoreticky...Já mám v plánu taky kojit maximálně do 6ti měsíců...

My sme se včera s malym koupali ve vaně - no moc velkej úspěch to nemělo. Sem si myslela, jak ho unavím a nic!!!
Večer zase 15ti minutovej řev. Jinak se mi tu malej nějak rozmazlil - nechce být sám na dece a vlastně nechce být nikde sám - potřebuje si pořád s někým hrát, být s někym v kontaktu.. No to sem zvědavá, co s ním budu dělat v Praze!

berryl? Tak vy ste takovy pokakánci, jo? :sweat_smile: To je super! :grinning:
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz
no holky, jsme se zbláznily,ne? :astonished: tedka jsme to dočetla a než napíšu,tak se mi vzbudí malá :angry: :grinning:

S váma je fakt sranda :grinning: :grinning: jak jsi psala dan ao tom křesílku a o té flašce za každé kakání,tak sjem tu rozřehtala, fakt vtipné :grinning: :grinning:

Jinak nejprve napíšu co já - tak mi asi fakt dochází mlíko - nejenom,že mám prsa prázdné,ale když koukám na ellu,tak ona as ztak 6x natáhne a pak až polkne,pak se kroutí a vzteká,tak ji dám druhí,to zase ze začátku teče a pak nic.zatím ji teda obě stačily, ale už mám koupený ten jednorázový nutroš a mám nahcystanou falšku,prostě když bude mí t hlad,tak ho dostane - mám ten normální a pak i HA,tak uvidíme. Máte prvdu,že to do peněz leze -ale to si člověk hold s miminem nevybere - a kde máme prachy na to,aby naše děcka mohly studovat :confused:

petul..úplně chápu, co píšeš a nemyslímž,e by někdo mohl někoho odsuzovat,je to na každém. dokonce chápu i ty,které se chtějí vyspat,protože pak musí přes den s dítětem fungovaqt a jestli jim děcko nespí,tak jsou na odpis..já se snažila tedka pít ty časje a gravimilk a všechno,přikládám co 3hodky z bou prsou a nic - ale jako brečet kvůli tomu nebudu,taky mě to někdy štve- někdy jsme ráda,že kojím a jindy je to na palici...takže uvidíme,uvidíme:slight_smile:j oa jsi dobrá,jak vždycky napíšeš ke všem - ty si snad píšeš na papírek,co kdo napsal,ne?nebo máš takovou paměť? :astonished: :grinning:a bazen bude fajný,doufám,že to klapne,at chodime všechny, na celulitidu kašli, já ji mám skoro i na xichtě :grinning:

endie..moc hezký kočárek, to se budou adélce vyjížďky líbit! :dizzy_face:

nika..tyjo,jsi šikovná,jeslti to ušiješ!návod dobrý,ale nerozumím ani slovu,takže i kdybych chtěla,jakože nechci(ono nevím,jeslti bych si troufla malou nosit v mém výtvoru :sweat_smile: , tak se do šití nepustím. Ale je to fakt velká úspora, to ergo je mastné :unamused:

saro..a do kdy se musíš s tou školou rozhodnout?ono taky záleží,jaký jsi student - já jsem třeba lemra,já bych sice chtěla přerušit,ale zase bych si asi řekla,že to prostě zkusí ma třeba některé zkoušky a zápočty dám :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
tak jsem zpět, malá usla v šátku - už nespí :angry:
13. led 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj kočky!!!
tak malý vydrží i 2h pod hrací dekou vlastně kdekoliv vydrží být sam,když už je tak dlouho tak ho na chviličku vezmu na ruce nebo mu změním polohu. On vůbec nepláče, opravdu jen ráno když se vzbudí hlady. Na rukách ho skoro nenosím, jen přenáším. Raději si k němu lehnu na postel nebo na zem. Hodně si povídá, řehtá se a víte co. Když leží na zádech tak se nohama odstrkuje a cestuje po zadu. Takže už ho na postely nenechávám samotného ani obloženého polštáři, protože mám strach aby mi nespadnul.

Jinak my teď vstali. Malý jedl včera ve 20h spát šel sám kolem 21h :o) a ráno se vzbudil v 7.30h dostal nutroš a spal až do teď.

Jinak chystání nutroše je pro mě rychlovka, vše mám nachystané. Teplou vodu v termosce a jen to fičí.
13. led 2010 v 10:16  • Odpověz
sar: No, to souhlasím s kuki - já sem taky taková..Prostě sem kolikrát šla na zkoušku aniž bych cokoliv věděla a dala sem to haluzově :sunglasses: Já nejsem stresař a prostě sem si řekla, že buď to dám anebo ne... No, záleží na tom, jak moc seš zodpovědná studentka..Ale jestli tě to moc bere, tak to přeruš - lepší spokojená maminka než strhaná studentka.. Ale já bych to asi zkusila. Prostě jen tak.
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Sar holka nemáš to jednoduché se rozhodnout co?
Niki ty jsi fakt prostě holka šikovná!!!
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Peťulek já píšeš o té rodině a nošení u nás to bylo taky tak, ale zatrhla jsem to!!! moje záda na to nejsou stavěné a když by mi malého celý víkend nosili a všichni se mu věnovali co pak já s ním? takže tak asi je to u nás, pomazlit poližit, přenést, popusovat nechat samotného
tchán mi zase malého pořád budil!!! malý spal a on na něj pořád šahal a chtěl ho pusovat, tak jsem řekla manžovi ať si uděla s taťkou pořádek a je to"
13. led 2010 v 10:20  • Odpověz
no já docela streař sem, bojím, se že když to neudlěám tak se jim tam rozbrečím ted jak ty hormony ve mě pracujou... ostuda hadr... je to těžké se rozhodnout..manžel taky říká at radjěi jsem v pohodě než vystresovaná..
13. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
ber ríška je zlatý :slight_smile:
13. led 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
tak látku mám hnědo, červeno béžovou tu co se mi líbila už neměli.
13. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
berryl taky jsem kamarádka s termoskou :slight_smile: koupila jsem dvě v ikei sice jsou jen půl litru ale stačí, zatím. byly levné a jsou i pěkné na pohled ne suše nerezové.

malá už nechce usnout, tak je v postýlce a nmrčí tam.
13. led 2010 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
13. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
ahojki endie, tak zvládáš, už je půl týdne, co??? já docela fajn, jen mi se vrátí manža až asi v pondělí a hned v uterý pokračuje zase dál.
13. led 2010 v 10:49  • Odpověz
jo zvládáme ale příští týden jedu k našim, mám tam kočárek, ted nemůžu ani ven s malou, akorát ráno když kamoška příjde s noční bydlí o vchod vedle mě tak jí pohlídá a já si skočím aspon pro rohlík :grinning:
13. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
aha tak to já mám šátek a jsem moc spokojená dneska jsme zvládly nákup spolu, uvázala jsem ji oblíkal bundu a šl yjsme, je to rychlejší než s kočárkem v tom sněhu.
13. led 2010 v 10:56  • Odpověz
fakt to vázání mi příjde složité, jaký ten šátek máš a za kolik?
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
berryl to je jen cvik. mám doma dva. jeden půjčený od firma šanami - pevný a pak elastický ten jsem kupovala protože malé se v tom pevném nelíbilo - obyč. od firma medley - ale z aukra nový za 390,-

kdybych se měla rozhodovat tak si příště koupím hodně kvalitní pružný a bylo by to vyřešeno.

chci právě to nosítko je to rychlé a pohoda - nemáš šanci tam udělat chybu u vázání.

já se hodně vázání učila že jsem si na netu našla videa, mám sice i brožurky ale je to lepší.
13. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
tak malá zabrala v kojícím polštáři tu na sedačce v obýváku, ale kdoví na jak dlouho.
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
myslíš že bych mohla jít sní do obchodu a mít jí v klokánce?

holky chtěla jsem se zeptat, malou v tom kočáru budu vozit už od února, bude jí tam stačit deka a fusak a nebo mám raději přikoupit korbu? co myslíte
13. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Endie..určitě.. obleš ji, a pak na sebe hod bundu aby byla teple oblečená..
já mám klokanku ale takovou až bude držet hlavičku tak se bojím s ní jít ....ještě ji pořádně nedrží..
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
endie, a jde uplně do lehu? a budeš ji mít k sobě nebo bude koukat ven????

myslím si že fusak, deka a nánožník by stačil :wink:
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
holky klokanka a šátek je rozdíl, v šátku je mimi uvázané ne uplně vertikálně - má podsazenou pánev, kolínka výše než zadek, když je vertikálně a taky záda ohntá a ne rovně jak v klokance.
bohůžel se klokanky nedoporučují kvůli tomu že až do půl roku je prostě hlava moc těžká a u vertikálu tlačí na páteř a není to prostě dobré.

taky v šátku uvážu tak že je podepřená i hlavička.

ale na pár minut proč ne.
13. led 2010 v 11:17  • Odpověz
jojo jde to úplně do lehu, no mám takovej pocit že jí budu mít obličejem ven
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz
my už hlavičku držíme 14 dní úplně sami a i tak bych malého do klokánky nedala
13. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.