• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berryl: šikulka cukroušek, malá už mi taky drží hlavičku ale ještě to není úplně ono
13. led 2010 v 11:25  • Odpověz
malý je šikovný teď si tady pod dekou povídá asi bude ukacaný po mamince
holky co vaříte já už fakt nevím. včera jsem dělala bramborový guláš a už není, tak zase dneska něco navařit ach jo
13. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, jsem z úřadů doma, jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všude nahrnutý haldy sněhu takže když už jsem našla místo na parkování tak kolem auta se brodím sněhem, pak jdu pěkný kus pěšky, holku v sedačce (už není nejlehčí) přijdu na úřad tam přetopeno, pak mě poslali na druhý konec města tam to samé, naštěstí celou dobu spala. Mám vše vyřízené, i rodičák jen až budu mít cestu tam mám přivést okopírovanou Petrovo občanku a mám vše kompletní. Zpětně mi doplatí 5x1100,- o které mě ošidily. Hltám jídlo - nezdravé - párek, mexický salát a housku, ale je mi to jedno, mám hrozný hlad :slight_smile: Malá se vzbudila, začala kakat tak je na dece,, už je asi hotová tak jí jdu přebalit.

endie - stačí to,, co mám kočár na vesnici tak tam má jen flísový fusak a je pokaždé teplá. Max.dej pod ní pod fusak deku aby měla větší teplo odspodu.

Týnko tys tu psala že někdo bere drogy :grinning: ale copak asi dáváte Ríšovi :grinning: :grinning: :grinning:

sali - mě malá vydrží všude jen chvilku, máme 6 typů kde být a všude vydrží tak 15-30 minut,, takže pořád jí to střídám. Naštěstí mě nemusí vidět, můžu v klidu odejít na wc atd. ale jinak chce pořád abych na ní mluvila a má ráda divadlo.

nika - malá v klokance zatím být nechce, jak jsem to viděla u endie tak jsem jí od známé koupila a ona hrozně řve, tak uvidím později, chtěla jsem jen na střídačku s rukama, když potřebuju něco dělat a jí se nikde nelíbí. A na jaře na zahradu, máme jí velkou a bude chtít čučet okolo. Jinak jsi hrozně šikovná. Mě taky baví takovéhle věci, šít, vyrábět, atd. ale máme tak velký dům, zahradu a ještě jedno dítě že jsem ráda že zvládám uklízet, vařit, připravovat ho do školy........
13. led 2010 v 11:39  • Odpověz
berryl - my musíme počkat, prý nemám počítat že mi jí bude držet od 3.měsíců od narození ale od 3.měsíců od termínu porodu, tak má ještě 14 dní čas.
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz
to malý nás ani nevyhledává, jen se kouká, když kolem něj chodíme,ale více ho zajímá stromeček, hračky a televize, jeho ručičky, obrázky na zdi my zatím ne :o)
Dan jakto, že tě ošidili parchanti?
13. led 2010 v 11:51  • Odpověz
tak jdu něco vybrat
http://www.recepty.cz/
13. led 2010 v 11:51  • Odpověz
berryl - protože jsem dělala na částečný úvazek tak mi posílají 6500,- ale mám nárok na dorovnání do těch 7600,-. ale nikdo mi to neřekl až sousedka.
13. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tu kopii op manžela si radši vezměte sebou. Jo a ty formuláře vytištěné na netu jak jste tu zveřejnili mi neuznali. Musela jsem vypsat jejich s fialovým pruhem
13. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Berry vy jste šikulky..já ji ještě musím hlídat..občas s tou hlavou tak lomcuje že se bojím..já si uvařila rýži s tunákem a mnamka :slight_smile:
Niki to máš pravdu, že ty klokanky nejsou nic moc..já ji koupila v aukci za 21kč takže nelituju a chci jí používat až takkolem toho půl roku a jen na chvilku.. šátek je super, ale asi bych ho já nevyužila..
chci na prázdniny až bude tak nějak sedět koupit krosničku na výlety :slight_smile:)
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Dan tak ještě, že jsi to zjistila!!děkuji za rady už jsem si to poznamenala
13. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
dan to jsou ale co, já se na to přímo u nás ptala jestli můžou být ty formuláře z netu a nebyl problém a o žádné kopii OP manžela nemluvili. to já bych se nedala. teda
13. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
no mi právě říkala kamarda že tady v OV chtěli podpis manžela, tak byla ráda, že byl s ní :astonished:
13. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahojda holky, tak se jdu k vám naobědvat.
Berryl tak co jsi vybrala k obídku ty??
13. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Možná je to jen proto že nejsme manželé, ale radši si to vezměte at tam nemusíte znova. Odevzdávala jsem 3 papíry a kopii op. Nic víc nechtěli. Končí mi to 26.3.
13. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jo podpis manžela je na tom jednom papíře + jeho rodné číslo, tak jsem to doma podepsala za něj.
13. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
dan :slight_smile:
veru už rozmražuji kuřecí maso Ráda je do 15h v práci a pak si ho uděláme, nevím asi se zeleninou a rýži nebo zapeču s těstovinama v troubě, ještě nevím :confounded:
13. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
13. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
dan pěkné fotečky
jdu si ohřát obídek,snad mě malá nechá, hraje si v lehátku :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Berryl no takovýhle jídle vařím nejraději rychlý a mňam :wink: :dizzy_face:
Dan krásný fotečky a teda super nápad s tím bazénkem, mně se nelíbí takové ty ohrádky, tak tohle je super nápad, nikam "neuteče" a přeci jen není jak v kleci
13. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Dan ten bazén je fajn :o)
13. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky
musím se pochlubit, dnes jsem byla na zkoušce z psychologie a dostala jsem B. Jednu otázku jsem nevěděla takže proto, ale mě to nevadí, červený diplom nepotřebuju, hlavně, že mám za sebou zkoušku. Akorát malý v noci zlobil, už jsem byla na nervy. Byli jsme vzhůru od čtvrt na jednu do čtvrt na čtyři a pak za hodinu opět kňoural, nevím co mu bylo, jestli vycítil, že se ráno někam chystáme, nevím tohle totiž neznám spinká me krásně.
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Holky, já sem teď na mmb objevila kočárek, tak přemýšlím, že si ho koupím k našim, abych mohla jezdit s malym vlakem.. Co říkáte?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28031440&tab=2

ad: Gratuluju!!!

dan: Ten bazének je dobrej. K nám do bytu by se ale nic takovyho nevlezlo :frowning2:
13. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
adell gratulace ke zkoušce :wink:
13. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky děkuju ještě jedna a mám uzavřenej semestr.
Deniskovi hnisá očičko tak mu ho pořát otírám a máme i antibiotické kapky, jsem zvědavá kdy zaberou.
13. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
jejda - chuďátko... s tim semestrem to je super! tak to už máš zase chvilku klid, co? :wink:
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
No ještě ta jedna zkouška a na chvíli klid bude. Jsem zvědavá jak dlouho mu to bude hnisat, Nejhorší je se mu do toho oka trefit, on jakoby tušil, že mu tam budu kapat tak sebou háže a já mám fakt co dělat tam tu kapku kapnout.
13. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
adel - kapej mu to když spí. Otevři mu opatrně očíčko, to půjde líp.
13. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky,my super noc,sice usnul až ve 23 ale na jídlo se vzbudil v 7 :slight_smile: Akorát pak nechtěl zabrat a mlel sebou a chtěl si hrát :unamused: Takže už jsem pak měla trhané spaní,až do devíti nespal,ale byl hodný a hrál a vykládal si.V devět jsem si ho vzala k sobě do postele a během 5 minut byl tuhý :slight_smile: Spali jsme až do 11 a na jídlo jsem ho musela budit.Teď spí u otevřeného okna :slight_smile: Já dneska nevařím,nemám k tomu suroviny,Tomáš půjde až dnes na nákup.Zašla bych do hrušky,mám to skoro za barákem,ale jsou tam dvoje schody,které jsou odmetené,ale ten odmetený sníh je nahrnutý na sjezdy,takže tam kočárem nesjedu.A s lopatou do obchodu nepůjdu.By mě zajímalo,který chytrák ty schody odmetal :angry:

Kuki fakt máš mlíčka méně?To mě mrzí :frowning2: Ty ale přesně jak popisuješ,Vojta tahá stejným způsobem.Prvních 10 minut tahá a ne vždy jde slyšet jak to teče a pak už se mu nechce a spíš tu kozu žužlá a asi čeká,že mu to mlíko do pusy vletí samo :sweat_smile: Proto jsem začla mít míň mlíka a dokrmuju.A i kdybys začla dokrmovat,tak to neřeš!Hlavně že bude Elča spokojená a ty v pohodě a nevystresovaná :wink: Jednou to mlíko stejně přestane téct a to už je jedno,jestli teď nebo za měsíc,dva,tři... :slight_smile: Jinak já si to tak celkem pamatuju kdo co napsal a snažím se reagovat a když tak se vrátím zpět a přečtu si :slight_smile: A celulitidu mám taky i na xichtě i na vlasech,všude,bléééé :grinning:

Endie já mám klokánku a můžu ti říct,že nějak extra nadšená z ní teda nejsem :confounded: Vojtovi se v ní moc nelíbí a tak nějak v ní bambilá,myslím,že je to na větší dítě a ne na nějaké velké nošení :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdybych ho v tom měla mít a přitom vařit,tak přes něj nevidím na krájení atd...

Dandulko to je dobře,že se ti podařilo jí to posunout a že to mělo úspěch :slight_smile: Teda ty máš toho lítání a ještě k tomu s malou,to ti nezávidím.

Nikuš je dobře že se ti to prso více nerozjelo :slight_smile: Tak ať to tak zůstane a zlepší se to!

Šari to je dilema co?No vůbec ti to nezávidím jak se rozhodnout :confounded: Neděláš žádné caviky,chlapi prostě ty naše hormony nechápou :stuck_out_tongue_closed_eyes: O tom sexu-u nás je to opačně.Mi to pomáhá se odreagovat a potřebuju se vždycky po celém dnu nějak rozptýlit a uvolnit,což Tomáš naopoak nepotřebuje a nechce.Takže my sexujeme jednou týdně o víkendu a to ještě musím přemlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc na tohle já nejsem zvyklá,jsem dračice a potřebuju to často :grinning: :grinning: :grinning: No zní to srandovně,ale u nás jsou kvůli toho hádky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Týnko dneska se mi o vás zdálo.Že jste byli s námi na nějakém zájezdu a tys poslala Rá'du se mnou a malým nakoupit.Tak jsem si Ríšu ponosila a říkala jsem Ráďovi,že malý je fajný a že vypadý vyspěleji a že to je fajn,že máme skoro stejné staré děti a Ráďa mi řekl že jsi kecala,že jsi měla termín až v květnu,ale že malý se narodil dřív :grinning: To je kravina co? :sweat_smile:
Jinak s tím tchánem u nás je to podobně,příjde z práce a ještě k tomu z hospody,což já nesnáším a bere malého z postýlky,i když skoro spí nebo si hraje a je v klidu :angry: Za to bych vraždila :rolling_eyes: No oba se máme strašně rádi,už se skoro ani nezdravíme :rolling_eyes:

Holky já jsem asi debil,ale co tady řešíte za papíry,mateřskou? :confused:
13. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
adell:gratulace ke zkoušce
dan: pěkné fotečky taky mám pro malou udělný bazenek a hodně si tam vyhraje když potřebuju něco dělata vím že mi nikam nespadne :grinning: (mám to fotlé v galerce)
sal:ten je pěknej , mít kluka tak doněho jdu
13. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
chichi sorry za román :grinning:
13. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.