• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sal ten kočárek mám taky :o)
Petul co kdyby tě ke mě Tom dovezl a pak by si pro tebe přijel?

adel gratuluji paráda
13. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
petul ty máš teda sny :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Adel také gratuluji.Možná jsi z té zkoušky byla nervozní a Denisek to vycítil a proto byl v noci takový :slight_smile:

Dan krásné fotky,ten bazén je bomba :slight_smile:

Sali x-lander je hezký kočík,určitě do něj běž :slight_smile:

Týnko no já už jsem mu to jednou říkala a on souhlasil,ale teď kdy,protože Tom teď bývá v práci déle,aby tam nemusel zpátky jezdit večer.Ale nebývá to pravidlem.

Holky když si dáte prcky na sebe když se díte,jakože kouká přes rameno,staví se vám sami na nohy?Vojta to dělá hodně :astonished:
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
a v kolik by tě mohl dovézt teda?
Peťul malý to taky dělá, jen tím, že nemá dovyvinutá jadérka tak mu hned nožička pokrčím a nenechám ho na ty nožičky si stoupat
13. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
petul - byla jsem žádat o rodičák (mateřskou jak tomu říkám) co začneš brát po těch 28.týdnech.
13. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
sali - x-lander mám taky, koukni do alba a je super,mám hluboký i sporták,, myslím že dobrá volba. :wink:
13. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Holky když budu chtít udělat nové album, jdou ty fotky nějak převést nebo je musím znova jednu po druhé vložit?
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
dneska né,to mi volal,že příjde až večer.Jinak by mohl tak kolem třetí.
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
dan: musíš znova jednu po druhé
13. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Dan jo rozumím,po tom půl roce že?Takže teďka co jsem dostala prachy už nedostanu,pokud si to nevřídím že?A vlastně teď jsem poslední měsíc dostala více peněz a teď už budu dostávat normální mateřskou.
13. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3691387&vReferer=

petul no půl roce ani ne, nám to vychází tak do půli března, záleží kdy jsi nastupovala na peněžitou podporu v mateřství ppm - těch 28 týdnů.
pak si musíš požádat o rodičák :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Já mám PPM od 12.9. - 26.3. Ale podala jsem si to už ted když jsem tam měla cestu, náhodou malá omarodí nebo se cokoli přihodí a pak to nestihnu.
13. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
peťulko tak co zítra?
endie - no to si mě nepotěšila, tak to zatím dělat nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo tak,nastupovala jsem 8.září
13. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Týnko jasan,já se s Tomem domluvím :wink:
13. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
petul...no v klidu jsem,právě až moc:slight_smile:v 11 jsme ji dokrmila nutrilonem,byla sranda ji pozorovat,vůbec nevěděla,co s tím sosátkem má dělat - dala jsem jí to z flašky..ale třeba tedka jsme jí nedala stačilo ji z prsou,tak uvidíme,nutrilony mám,tak kdyby náhodou,tak je udělám - i když na večer bych je asi měla dát,že?ona se pak azse budí co 3hodiny :unamused: máš fajné sny :grinning:mě se dneska zdálo,že jsme na třídním srazu a vzala sjem sebou malou,ale nechala sjem ji někde vedel a když jsme se na ni šla podívat,tak spala v malé krabičce :grinning:a nějak plakala,tak sjem jí uklidnovla no a otevřu oči a ona fňuká v postýlce:slight_smile:

adel..no super,to už ti toho do konce moc nezbývá!

sali..kočár je fjný,takový má myslím i berryl. a je to za pár paček!

dan..závidím ti,že už jsi to vyřídila,já se toho děsím..ale zase se musím pochlubit,že mi přišla už mateřská,poprvé v termínu! :dizzy_face:
13. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
ok tak napiš
Dan-Endie jak veliký máte ten bazének?
13. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
holky mi se teď sny nezdají vůbec lehnu a spí

kuki na večer bych nutroš dávala ať Ti delé pospí
13. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
berryl..asi jo,no,dám prsa a pak nutroš:slight_smile:a bazének chci taky,máme uličky,ale nejsou do čeho dát :confused:
13. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
kuki mohly by ses taky stavit aspoň se s Peťulek poznáte
13. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
jo kukíííííí stav se takýýýýýýýý :grinning:
13. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
my zatím nemáme bazének tak to mám řešené doma takto, je rozložená sedačka a na ní je malý
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3691528&vReferer=
13. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Holky, já nebyla 3 dny venku a mluvím jenom s ellou,takže mám vyjadřovací schopnosti dvouměsíčního dítěte - fakt mě tam chcete? :grinning: :grinning: :grinning: Ale jooo,příjdu ráda,vlezem se tam s kočárama?
13. led 2010 v 15:09  • Odpověz
My to máe řešené tak,že furt všechno přenáším :grinning: vyfocené to nemám :grinning: ale malá je stejně nejraději v kojícím polštáři,že tam jako tak trochu sedí
13. led 2010 v 15:10  • Odpověz
máme dole místnost na kočárky takže v klidu a nebo i do bytu kuki
Peťulek doveze Tom ta mít kočárek nebude
13. led 2010 v 15:16  • Odpověz
oukej :wink: tak mi pak dejte vědět v koli ka já dojdu.musím tu moji holku vyfešákovat, když bude mezi potencionálníma ženichama :grinning:
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz
berryl - já mám z Rossmanu z výprodeje 150 průměr, Eliška je tam jak plyšák :slight_smile: Musím dokoupit pár balonků.

kuki - já taky přenáším, máme 2 patra. Bud je v lehátku, v autosedačce se jí začalo líbit, na přebalováku, v bazénku, nebo na zemi na dece v 1.poschodí nebo v kočárku v obýváku. Záleží jak má náladu. Chce si hodně povídat. Ted spí od 1 hodiny po obědě v postýlce v ložnici.

petul - tak by ti to mělo končit o 4 dny dříve než mě.
13. led 2010 v 15:19  • Odpověz
já si s váma holky povídám a ani jsem si nevšimla, že Ríša usnul :o)
13. led 2010 v 15:22  • Odpověz
mě ella spí od půl druhé v ložnici pod oknem,mohlaby tak spát třeba do pěti:slight_smile:
13. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.