• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
kuki: tak vyšší level jo? To zní krásně :slight_smile: no tak já ten vyšší level dnes zvládla a už vím jak na to :dizzy_face:
v tom kybliku se může sedět? A nejsou ty děti na to sedění ještě malé?

berryl: a nechceš dát zatím široké balení? Já dávám preventivně dvě plinky látkové. Já měla jako malá řemínky. Je to proto, že ještě ty klouby, jadýrka nejsou vyvinuté ještě... tak se to sleduje, zda se to vyvíjí správně.

no nemám moc času to pročítat.. co se stalo přesně s malou od Dan? Proč je na jipce? Něco se žaludkem? určo mi něco napiš co a jak... bobek malý.. budu držet pěstičky !!
dnes jsme prochodili centrum, tak jsem hotová ani se mi nechce k malé vstávat :sweat_smile: ale už ej tu protivná, tak jdem koupat. Tak se zatím mějte
20. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
blesško poslala jsem TI sms
20. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jsem volala a zjišťovala a je to na řemínky, malý má křivou stříšku a to se dávají řemínky aby mu to pěkně srostlo či co, moc tomu nerozumím, tak teď nevím jestli nemám jít ještě do fakultky pro názor a nebo mu je prostě nasadit a tím nic nezkazí, že? hlavně ať to má malý v pořádku
20. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Jé berryl, to jsou teda strarosti :frowning2: bobíšek malinkatej, zase je lepší ale že se to kontroluje teď pečlivě, když jsem byla malá tak to nikdo nekontroloval a zjistili mi vývojovou vadu kyčlí, až když jsem začala mít prolémy v sexu :wink: vyhazovala mi při tom hrozně kyčel :wink:

A jak to že Elu dali rovnou na JIPku? To to bylo tak vážný? Chudák Dandulka, ta musí mít taky nervy nadranc, se těch nemocnic nezbaví :frowning2:
20. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
tak jsme se domluvili s Ráďou, že si ještě poslechneme názor jiného mudr, protože on prý ty řemínky dává skoro každému, tak kdo ví
zajdeme ještě na fakultku a budeme klidnější a když tak řemínky nasadíme, hlavně ať má malý kyčle v pořádku
20. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
kalei fakt? no dneska jsem ty ultrazvuky je lepší technika atd,

jo jo malá je na jip a dan vedle na pokoji, neví kdy je pustí, má dávat znovu bebu ktero dávala nutrion ani sunar malé nesedí
20. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
no snad to bude s malou v pohodě.. to je hrůza.
jinak holky dneska jsem fatk už hotová... mám pocit, že jsem dneska jen kojila, přebalovala a pak na mě jen křičela, píštěla.. přijde manžel, ale musím ho poslat nakoupit, neb přijedou tchánovci..tak si ji snad pak veme.. ještě že zítra dopol jdu líčit a on bude hlídat..
20. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
holky tam u nás se čajík nekoná malá vše vyplivne. :wink:
20. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
a jaký čaj máš? Ríša jeden čaj taky plive
20. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Uf.. Vás dočítat. to je teda fuška.. No, nemám šanci reagovat.

Nějak sem nestihla vůbec zapnout počítač - včera návštěva, dnes dlouhá procházka a pak sem tu uklízela a vařila jak divá :grinning: A šla sem do obchodu nakupovat a vzala sem si peněženku - u pokladny platím a ouha - v ní 50Kč :sweat_smile: Tak sem musela něco vrátit - no trapas!

Malej teď měl nějakej mazlíkovskej záchvat - jak sem ho dala do lehátka,tak řev jak hrom (do toho vytí psa - no psycho!!!) a jak sem si ho vzala, tak klid pohodička, úsměvy, zívání, podřimování.. Tak sem to vyřešila nosítkem a spokojeně v něm chrní, brouček můj...
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
sal malý se chce taky dneska mazlit
trapas neřeš :o)))
20. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
ten fenyklový. ale nebudu žádný jiný kupovat plně kojení děti nepotřebují. tak ho piju já, třeba se tak do ní dostane něco z něj.

chtěla jsem ji ho dát jak škytala ať nemusím zase prso.
20. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
kal...ty jo, představa tří dětí mě dostává do mdlob :grinning:
berr...jooo,s tou stříškou neci říkal..ale tak uvidíte, co pak ve fakultce
sar..tak to u vás vypadá spurtově, hlavz vzhůrů já taky furt kojila, ale už to přešlo..
blech..nee,není to brzo,teda na sezení jo,ale ona tam jakože sedí,jinak ji nadnáší voda, takže nesedí,jen je tak skrčená.A dneska řvala,byla protivná,ale jak jsme ji dali do kýble,tak ticho a jenom koulela očima :grinning:
sal..jakým nosítkem?
Já to musím nějak vyřešit to nošení, jinak mi upadnou ruce..v pondělí se as i stavím do práce a půjčím si šátek-ne teda ten vázací,ale takovou tu kuklu..
20. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
berryl: taky jsem napsala do IP

holky, jsem mrtvolka, ani nemam silu tu nic psat, jdu do hajan.. nějak mě i děsně bolí hlava a skoro taky nějak nevidím na oči.. tak to jdu zaspat, než se malá probudí. Mějte se a pokud možno klidnou noc

a pevně doufám, že Dan s malou budou brzo doma, držím pěstičky :slight_smile: papa
20. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
kuki tak já dneska taky kyblíkovala, paráda, malá byla kouzelná jen koukala jen musím vychytat techniku, najít si něco na netu.
ale pak žvala. holky asi vím čím je tak protivná včer, já ji ve čtyři vzbudila neb spala už 4 hodiny nakojila, pak byla cca 40 minut v postýlce dudlala dudlíka a neusla. pak jsem kojila znovu, byla asi 20 minut v lehátku, taky nezabrala, chvíli na rukách pak jsem koupala. ona takto v podvečer pozdní odpoledne prostě doma nezabere a pak je šíleně protivná a křičí, i na rukách, se nedivím já byhc se taky vztekala chtít spát a ne a ne.

v kočárku zabere to vím od našich jsem s ní chodila v šest na procházku se psem. budu muset něco vymyslet.
20. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
A co je malé od dan? Chuďátko maly :cry:

kuki: Mám takovej vak, co používám, když jdu se psem, vyhodit koš apod. a dnes sem zjistila, že mu je v tom dobře i doma a já tak můžu něco udělat :wink: Zkusím najít na netu a hodím odkaz, jo?
20. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
20. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
nik...tyjo,tak až na něco příjdeš,dej vědět, u nás je to ůplně to samé, ale fakt od sesti je vzhůru a nic, asi je přespaná nebo jí nevím

sal..jo,super,to je ten vak,co jsem myslela, akorát jak jsem ho zkoušela bez mimča,t\k jsem mela strach,že by mohlo propadnout jakob\ vnitřkem,je to v pohodě?je to stabilní?
20. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
kuki: NO, ono to drží mimčo v klubíčku... A fakt temhle super! Dám tam Filípka a on v tu ránu usne a je tam satršně spokojenej. Ze začátku sem měla strach ho tam nosit, ale je to o zvyku
20. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
sal..super!tak díky, jdu do toho :sunglasses: hlavně at nemám ruce jak opice....
20. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdu koukat na telku,
dobrou
20. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Já jdu taky zalehnout k tv.. Dobrou!!
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kuki a jak dlouho to trvalo..jako já kojím po 2 hodinách tak 3 týdny.. ted tedy ob jedno kojení 3 či 3,5
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
sali, to je jako klasickej babyvak, ne? já babyvak mám, ale neumim ho nosit, přijde mi že adríska v něm má hlavu hrozně zlomenou, dula mi jednou ukazovala že u miminek se to má podložit třeba dekou, ale mě to prostě nejde :unamused: přitom by semi volný ruce hodily, zvlášť s těma dvěma šídlama doma :grinning: :grinning:

Holky a nemáte tady někdo manducu? hodně si ted na ní pročítám diskuse, je super že se dá za pár korun na 10 dnů půjčit, a když nevyhovuje tak vrátit, bylo by mi líto dát 3 tis. a pak zjistit že nám nevyhovuje :wink:

Niko a jak malou v tom kyblíku držíš? jakoby za hlavičku? Áďu koupu normálně ve vaně s lehátkem, ve vodě je hrozně spokojená, vůbec tam nepláče, ale ten kyblík by mi vyhovoval teď na zimu, koupelnu nevytopim :frowning2:
20. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kal taky se mi líbí.. já objednala z MMA takovou klokanku ale ta je až bude držet hlavičku... jinak zvažuju koupit krosničku na výlety..
20. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
saronka klokanku jsem neávko prodala, vůbec mi nevyhovovala, protože tam byl moc malej otvor na ruce, kupovala jsem jí minulý rok na malýho a ve 3 měsících jsem jí přestala používat, nevešel se mi do ní. A právě krosnu na výletu by jsme taky využili, tak mi přijde ta manduca jako dobrej kompromis aby se nemuselo kupovat tolik věcí :wink:
20. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky jsem mrtvá,malý je od 17h vzhuru jídlo,řev,kakat,prdět,řev,jídlo no a pak už jen křik někdy i na pár sekund usnul chjo teď usnul a jsem teda zvědavá za jak dlouho se mi probudí na jídlo. Už jsem fakt byla bezradná a nevědela co s ním mám dělat. Nechala jsem ho i křičet v postýlce, s tím,že to třeba pomůže,ale řval jeste více a byl červeno fialový. No horor. Doufám,že zítřejší den bude lepší.
20. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
sali vak mám stejný ale nevím jak na něj. :wink: asi budu pobřebovat instruktážní fotky :slight_smile:
21. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
jinak malá mne nechala krásně vypsat, usla v osm a obudila se až ve dvě, pak v šest. a v osm usla namne jak jsem ji nechala odříhnout.
tato teď ještě kouká v postlce.
21. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
berryl takový jsem to měla asi 5 dní, doufej že to bylo jen tím že malý cítil že ta není táta.
21. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.