• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak uvidíš, třeba se zadaří :slight_smile:
13. led 2010 v 15:30  • Odpověz
no to doufám:slight_smile:koukala jsme už včera na ty bazénky a líbí se mi celkem tenhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29794464&tab=2
jez a pár kaček..ale nevím,jak moc prakticky je ten vrch
13. led 2010 v 15:32  • Odpověz
ten nevypadá zle
13. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Tak malá se vzbudila,, slyší jí z ložnice jak se směje a povídá.
13. led 2010 v 15:40  • Odpověz
13. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Tak už mám objednaný tento: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28764406&tab=3 ale našla sjem ho levněji,takže paráda!
13. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Kuki to neva,já jsem taky teď doma sama často a hrabe mi,aspoň nám bude hrabat všem :grinning: Vyšťavila jsem noťas,tak se vypnul.Já se z toho mého děcka zblázním.Dala jsem mu gumové klíče ať si je žužlá když furt všechno žere a on je odhodil a opět má celou pěst v puse :angry: :grinning:

Holky ty bazénky jsou fakt dobré,já taky pořád přenáším,ale spíše do kuchyně lehátko když vařím,ať na Vojtu vidím a on si v něm hraje a kouká na mě.Na dece se mu moc nelíbí a v postýlce přes den už vůbec ne.
13. led 2010 v 16:06  • Odpověz
petul..ona taky nechce,když ji něco cíleně dám,ona bere jenom to,co se jí hodí :unamused: a na bezén už se těšíííííííííííííím, miluju, když něco koupí ma pak čekám, dky to příjde,takové mále vánoce :sweat_smile: :dizzy_face:
13. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Já ho koupila v létě za 50,- a dostala ho k vánocům.
13. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Dan bazén je super, to možná okopíruju dobrý nápad :slight_smile:)
Ade gratuluju ke zkoušce jsi šikula. a zááávidím :slight_smile:)
Holky co dáváte UM, jak dlouho vám ta krabice Nutrilonu vydrží?? jen pro představu??
Kuki bazénky jsou super
13. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky díky za gratulace mám fakt radost.
Petul máš pravdu nervózní jsem byla tak je to třeba tím. Uvidíme jak to bude dneska v noci.
13. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
saronko záleží jak velkou myslíš, mně ta velká 800g vyjde tak na 12-14 dní když dávám po kojení
13. led 2010 v 16:29  • Odpověz
já kupuji 400gr a vydrží nám 3dny, ale už nekojím, málý jí 5x denně 180ml
Niky za kolik ji kupuješ?
13. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
berryl jak kdy.
normální cena je 339,-
sem tam seženu slevu do DM - naposledy 25%. nebo mi ho kupuje mamka v lékárně u nich tam stojí 341 a má tam 7% slevu.

chystám se do toho Polska, nevíš už kde kupovala ta kamarádka,???

manžel říkal že není problém dojet i do Biale nebo do Rybniku, tak uvidíme. jen nevím jestli vzít sebou mamku a tu vysadit v ČR s malou a kočárkem nebo ji nechat u nich doma. nevím jestl to já vydržím tak dloouho nebýt s malou.

nevím totiž jestli se dá cestovat do Polska třeba jen s Rodným listem malé??? zatím ji v Pase ani OP nemáme.
13. led 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
takuž to vím, musí být zapsaná v pase :slight_smile: no hned příští týden to zkusím zařídit. stejně musím pro papíry protože manžovi propadne brzo pas. a řidičák, tak si dám asi jeden den po uřadech a vyřídím i ten rodičák.
13. led 2010 v 17:28  • Odpověz
a jaký ten nutrilon máš? já confort a ten stojí 400gr 236,-
13. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Niki stčí ti když ji máš v OP já si Sofinku zapsat nechala.. no mě zajímalo kolik to měsíčně ten nutrilon vyjde tak jako ze zvědavosti :slight_smile:
13. led 2010 v 17:32  • Odpověz
nevím zavolám jí a hned ti napíšu
13. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Kuki ty jsi jak já,já mám taky Vánoce když malému něco objednám a pak čekám až to příjde a vyhlížím poštu :grinning:

Šari my kupujem ten nutroš comfort co má i berryl těch 400g a nám to vydrží i 14 dní,dávám ho po kojení,někdy stačí jen 60ml a v noci ho nedávám.

Holky ještě trochu budu otravovat s tím papírováním...to musím vyřizovat v místě mého bydliště určo že?

Vojtovi jsem dala čajík,tak se totálně posral ještě během pití,pak jsem ho umyla,přebalila a dala na hrací deku a vytuhnul během chvilky.
13. led 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
saron dle mého co jsem našla na netu nestačí, no uvidím, jednodužší bude do pasu, op bych si musela dělat novou.

ber obyčejný jedničku, pak je nějaký Extra - jako extra sytící ten stojí v Tescu asi 360,-
13. led 2010 v 17:56  • Odpověz
rada má malého v op já jeste nikde asi si ho dám rovnou do pasu teda!
13. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Při podání žádosti o zápis dítěte do cestovního pasu občan předloží:

žádost o provedení změn nebo doplnění údajů v cestovním dokladu
rodný list dítěte
platný cestovní pas, do kterého mají být údaje zapsány
doklad o státním občanství dítěte, pokud ho rodiče vlastní (osvědčení o státním občanství dítěte) nebo rodné listy obou rodičů
správní poplatek za zápis občana mladšího 10 let do vydaného cestovního dokladu rodiče je stanoven v položce 115 písm. e) sazebníku správních poplatků, a to 50 Kč za každý zápis.

Vzhledem k technice provádění zápisů do cestovních pasů se strojově čitelnou zónou a s nosičem dat s biometrickými údaji (e-pas) není možné vydat žadateli cestovní pas s doplněnými údaji na počkání, ale 3. den po vlepení štítku.

to je asi potřeba, uvidím zjistím si to v týdnu přesně.
13. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
vyrazila bych tam zítra ale potřebuji dát do kupy byt, vysát atd.
13. led 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
jdu dát malou spát :slight_smile: a pak nachystat koupání :wink:
13. led 2010 v 18:12  • Odpověz
petule: no s tím neuděláme nic :frowning2: holt pak přijde týdenní odvykací kůra :unamused:

saron: tak my máme podobnou situaci... dostala jsem peníze od své babičky na naušničky pro malou a rovněž jsem dostala naušnice od M.mamky .. ale že prý to je rodinné dědictví, takže jestli jejich vnuci budou mit holky, že to chce zpátky.. a ted jak to udělat že? Takže jsem vymyslela, že malá bude mít chvilu ty jejich naušnice a pak si pořídím ty kroužky a bude to mít jako od naší babi. Vlk se nažral a koza by zůstala celá :slight_smile:

holky, jinak nemám čas moc dočítat...
volala jsem dneska na tu sociálku... a bude trošku s tím problém, řekla bych. Protože jak chystali tu změnu, že od ledna tohoto roku bude nižší MD tak mi to sociálka zatím nemůže za tento rok potvrdit, takže mi pošlou papír, že jsem byla na MD zatím do konce roku 2009, jenže já mám být do 10.2. tak nevím zda mi to bude na vyřizování na městské části co platné.. no budu zítra na MČ volat, tak pak podám další informace.
Je to s těma úřadama k zbláznění :angry:
13. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Niki manžel má syna z prvního manželství v OP a jeli jsem s ním do Italie..
13. led 2010 v 18:32  • Odpověz
jejda to s tou mateřskou a následně rodičovskou bude ještě zajímavé
13. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.