• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki uvažuji co Ti poradit s malou, Ríša mi přes den, když jsme doma usíná u televize,když je v klidu tak mu nejde usnout a když už usne tak jen na 15min. Je zvyklí spát v kočárku a to s holkama pořád meleme,takže spí jako by v kraválu. Když už bylo hodně zle tak jsem si lehla s ním do postele a vyhrnula jsem si to tričko a přilepila si malého k sobě a asi 20x mu dala dudlík, nakonec si ho vzal a usnul. No některé děti přes den nespí. Večer už Ríša na usínání potřebuje klid-
Ta kamarádka stále neodepsala.
Jinak já jsem vzhůru už hodinu, jídlo mám nachystané a malý si stále spí :slight_smile:
14. led 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
i my jsme vzhůru, v noci v jednu, v pět, a teď o půl osmé - tu půl osmou dodržuje ať v noci vstává kdykoliv jinak. alespoň něco je u nás pravidlem.

nic jdu nakrmit dravou zvěř a pak se ukážu.
14. led 2010 v 08:05  • Odpověz
my jsme po jídle a hups do postýlky, zatím si tam jen povídá

Niki zatím ještě nemám s rodičákem nic řešit že?
14. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobrý večer,

dnes Vám přinášíme čerstvou novinku v podobě sdělení SÚKLu k vadné šarži přípravku NUROFEN: http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/upozorneni-sukl-nurofen.html.

Dále byla vyhlášena soutěž: Přírodní silou proti kašli s Prospanem: http://www.babyonline.cz/maminka/souteze/soutez-medindex/=/id/43.html.

Rovněž prosíme maminky s čerstvou zkušeností z porodnice, nechť ji vloží pro budoucí rodičky do oddílu Porodnice. Budoucí maminky jsou nejen nám za reportáže, ale i Vám za vložené zkušenosti a hodnocení, velmi vděčné: http://www.babyonline.cz/porodnice.html. Děkujeme.

Krásný večer Vám přeje

Baby on line
14. led 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
tak taky leží v postýlce a zatím si povídá, uvidíme kdy se to změní v nadávky a křik
14. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky.. tak dnešní noční kojení super, nakojila jsem v 9 a pak až ve 3 a pak v 6.
Berry hezká vzpomínka..taky jsem nedávno koukala do jedné diskuse ke snažilkám a našla jsem tam svoje příspěvky, kdy píšu že mám // :slight_smile: je to krásný...
14. led 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: potřebovala bych poradit. Malá má od úterka šílenou rýmu, a teď se k tomu přidal i kašel. Ze zařžátku takový mokrý teď je to suché s hlenem. Máte s tím některá už zkušenosti? Co na ten kašel zabírá?
14. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Bar já teda vůbec!
14. led 2010 v 08:57  • Odpověz
14. led 2010 v 08:57  • Odpověz
berryl moc děkuji. už vím co koupit v lékárně. děkuji :slight_smile:
14. led 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
takji to přestalo bavit asi po 3 minutách tak jem ji na chvíli dala do lehátka, tam si hrála chvili a hned zývala a třela očka, tak šup do pelechu, a tam už pěknou chvíli řve. ach jo.
14. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
nám zabrali mucosolvan. jde dávat i jitrocelové sirupy jako podpůrnou léčbu, ale v lékárně by t měli poradit.
14. led 2010 v 09:20  • Odpověz
niki malý nemohl zabrat pustila jsem mu usínáčka dala dudlík a byla u něj a už chrní
Niki to přejde asi má teď nějaké blbe období
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
niko moc děkuji :slight_smile: a Tvoje malá u toho taky měla rýmu?
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
chvíli jsem ji ponosila, uklidnila a začalo to nanovo, řvala 5minut a spí. :unamused:
14. led 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
bar jo měla rýmu a kuckala - dočetla jsem se že kašlou proto že mi ta rýma - teče do krku a to je dráždí. my byly i u Dr. nic neměla sedlé nikde na průdůškách.

dávala jsem 1ml mucosolvanu 2x denně. a odsávala rýmu, kapala libenar před odsátím a pak mar plus - mořská voda.
14. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
dávla jsem i malé zábaly z teplého oleje na hrudníček. nahřát olej - slunečnicový, nebo třeba olivový, namočit kapesník nebo plínkový ubrousek, dát na hrudníček, přiložit plínku a dát buď na noc nebo já daávala na odpolední spánek - ten mívá tak 2 hodiny.

pozor ať ji neopaříš, ten olej je zrádný, nezapomeň vyzkoušet.

spali jsem s podloženou matrací, vlhko jsem neřešila máme byt dost vlhký, hodně jsem větrala.
14. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojte holky,
tak noc parádní, jsme zase tam, kde jsem byla před měsícem - kojím co 3 hodiny - což ale potvrzuje mojí sprtovou teorii,protože ona se hlady vzbudila i když jsme jí večer dala ten nutrilon..takže by to mělo trvat cca týden a no a pak ještě je jeden v půl roce,ten nás taky beztak nemine..
Jinak jsme měla strach, že se po to mnutroši malá nevykadí, leč opak byl pravdou a už jsme obě okoupané :grinning: posrala se tak, že to měla i narukách, čehož jsme si nevšimla a měla jsme taky posrané ruce :grinning: moje malá Hovněnka :dizzy_face:
Jé berryl, koukala jsem do té diskuse,no je ot fajné, příjde mito jako před rokem..no ono to vlastně skoro tak bylo,že :sweat_smile: ale já to nikam nepsala,nechtěla jsem ať se to dozví rodina dříve než od nás a my ot řekli až ve skoro třetím měsíci, měla jsem dříve strach.

nik..teda, to ti to uspávání ale vůbec nezávidím..a malá je chuděra..tak se zkus třeba optat na poradně,až půjdeš,třeba i mudra poradí nějaký trik, ty naše, co ti píšedm ti asi moc nezabírají :unamused:
14. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky!

berryl: Jéé! To je nostalgie :dizzy_face: To už vůbec není pravda!!! Tyjo!!! :astonished:
14. led 2010 v 09:55  • Odpověz
kuki: My to řekli až v květnu.. Se to hezky sešlo s myma narozeninama a tak sme udělali oslavu a tam to vybalili :sweat_smile: Ale třeba naši a ségra na to přišli hned...

nika: ještě mě napadlo: houpání v lehátku nebo v autosedačce - to malej taky usne..
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
kuki neboj zase je fajn že to přejde. enboj zvládneš to a bude zase dobře.

no s tím spaním uvidíme, možná dojde na slova mamky, protože já v té místnosti jako dítě nikdy nechtěla spát. a možná to začíná vadit i Berince, ale stěhování ložnice beru jako poslední možnost. uvidíme odpoledne ji zkusím dát spát do pokojíčku, sice to bude změna - tam nespává ale uvidíme co to s ní udělá.

zkus se zeptat na poradně, to já tam jdu vždy se seznamem a stejně se zapomenu zeptat na spoustu věcí. malá se to tam většinou nelíbí, tak jak řve tak se snažím ji uklidnit a být rychle pryč :slight_smile: ael jojo poptám se.
14. led 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
sali tak to nehrozí. to jsem zkoušela už dávno.
14. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
tak my to řekli na velikonoce, ale mí rodičové to věděli hned od konce února,manžel měl strašnou potřebu tu někde říci.
14. led 2010 v 10:03  • Odpověz
nika: teda, ta je úplně imunní proti všemu! Naši to taky zjistili někdy v únoru :sweat_smile:

Mám malyho na ruce, podívám se, co mi to dělá z rukávem u trička - protože sem měla pocit,že mi za něho tak nějak divně tahá, a on ho má celej narvanej v té svojí malé pusince! Žužla jeden! :sweat_smile:
14. led 2010 v 10:13  • Odpověz
no u nás to věděli v rodině, protože jsem měla jít na to umělé a všihni čekali na moje měsíčky :o)
14. led 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
tak už jsem vzhůru, její 45 minut uběhlo :slight_smile:
14. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ríša se taky právě vzbudil a povídá si na velke postely opět s polštářem
kuki platí dnešně kočárkování?
14. led 2010 v 10:28  • Odpověz
berryl...čekání celé rodiny na měsíčky mě pobavilo :grinning: :grinning: jasně, platí,malou právě kojím a další ji dám už tedsa v jednu,tak pak vyjedu - zavolám ti,až vyjedu,jo?ještě se musím aloe stavit do DM, došly mi ty jednorázové podložky, po té akci z rána :sweat_smile:
14. led 2010 v 10:39  • Odpověz
oki tak já budu vycházet už tak kolem 12.30h to už bude malý chtít spát tak si napíšeme ju
14. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.