• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jo právě mi přišla mateřská jen ať víte a to je za prosinec, takže ještě není ponížená
jsem bohatáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
14. led 2010 v 10:49  • Odpověz
niki tak jsme zašly k mudr a taky nám dala mucosolvan, libenar potom ještě zodac, a antibiotika do nosíku. jo a koupila jsem tu odsávačku na vysavač. je to sice rámus a malá pláče ale nosík má krásně čistý. tak snad bude brzo ok bo nís má mudr. očkoivart prevenarem.
ber: super, taky mi už došla. chtěla jsem se za Vami tento týden stavit, ale malá je ko. tak jak bude ok tak se domluvíme :slight_smile: jdeme obědvat.
jo ještě jsem se chtěla zeptat, už dáváte čajíky? jestli jo tak jaké.
14. led 2010 v 11:37  • Odpověz
barbar..ta na vysavač je nejlepší!já si tedka koupila i tu za asi 30kč, at v noci malou nebudím,kdyby byla zahleněná a s ní nevytáhnu nic, je na nic.t na vysavyč je fakt super!akorát malá už brečí,když zapnu vysavač, bobek malý :frowning2:
14. led 2010 v 11:39  • Odpověz
kuki taky mám tu za 30,- ale ta je úplně na prd, přesně jak píšeš. Ta na vysavač je super. Moje malá taky začně brečet a má výraz ve tváři: jako mami co se chystáš dělat? :frowning2:
14. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Bar určitě Vás ráda uvidím a můžeme se domluvit i s holkama zase u nás ať se poznáte :o)
14. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
ber to by bylo fajne. tak se potom domluvíme.
tak papa holky. jdeme spinkat a já letím do obchodu. hlídá taťka :wink:
14. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
taky bych se přidala :slight_smile: malá spí, tentokrát bylo pláče maličko, uvidíme jak dlouho vydrží, potřebuji něco zařídit tak snad alespoň chvíli.
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
nazdar ženy :grinning:
14. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak Filípek od rána až doteď řval! Teď samozřejmě spí a já chtěla jít ven :angry: Ale netroufám si ho budit :sweat_smile:
14. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
ahojki endie, zítra se ti vráti chlap že, hm se más.

já budu mít zítra návštěvu tak se těšm snad to holky nezruší.
14. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
no vrátí, uvidíme jakou bude mít náladu

je se máš taky bych brala nějakou návštěvu :grinning:
14. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Berry jsem taky bohatááááááááááá :slight_smile:)
ale příští měsíc už nebudu hihi :slight_smile:)
jinak dopol mi někdo vyměnil dítě.. 2 hodiny si sama hrála a pak vytuhla :slight_smile: takže 3 hodiny klid :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
tak už nespí, ale nepláče a kouká po pokojíčku po zdech - jsou tam zvířátka jsem zvědavá jak dlouhoji to vydrží, takže spala jen hodinu, hm jindy i dvě i tři když je v kombineze a hrajeme si na to že je venku a má tam zimu.

i já jsem bohatáááá :slight_smile:

:sweat_smile:
14. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahojda holky,
tak malej taky dneska je na vzduchu jenom v pokojíčku.
My máme odsávačku elektrickou a jsem s ní teda moc spokojená, Nikoušek jí teda moc rád nemá :pensive: , ale krásně mu vše odsála, když měl tu rýminu. Jinak dneska jsme měli super noc, najedl se v půl jedenácté a pak se vzbudil až v půl osmé ráno :dizzy_face: :dizzy_face: a to se najedl a chrupkal ještě skoro dvě hodiny, zlatíčko naše.
14. led 2010 v 15:03  • Odpověz
bar: no já jsem expert na rýmu, na kašel zatím nee.. a rychle ťukám.

berryl: no to je nostalgie :slight_smile:

holky, nestiham, malá už se mi začíná probouzet... na kyčlích jsme dopadly dobře, vše OK - zatím, ale jadýrka stále nedovyvinuté, takže další KO za dva měsíce.
14. led 2010 v 15:36  • Odpověz
tak holky nos máme kvalitně vycucaný a konečně může malá dýchat :slight_smile: ještě jsem byla koupit čajík na spokojené bříško :slight_smile: tak uvidíme jak nám to bude šmakovat :slight_smile:
14. led 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
je čajíky, jsem ti chtěla napsat, my máme fenyklový a pro celkovou pohodu al eještě jsem ho neotevřela. zaujaly mne tyto čajíky:

http://www.goldim.cz/cs/babio/kategorie-158-kojenecke-biocaje

líbí se mi že mají i sáčkové bez přidaného mléčného cukru a můžeš si mléčný cukr koupit zvlášť.
14. led 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
i ta jejich řada čiperka je dobrá, ael až od 6 měsíce

http://www.goldim.cz/cs/ciperka/
14. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
protože já udělám flašu čaje a malí si vezme tak 15 ml za celej den, zbtek dopíjím já.
14. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Barbarko já malýmu čajíky ještě nedávám...
Niky jakpak ti je???
14. led 2010 v 16:28  • Odpověz
no to jsem se Niki taky chtěla zeptat jak ti je? A co to prso?
14. led 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
veru dobrý, rýma jen doznívá, cítím se na 99% zdravá.

malá holky leží, vzala dudlíka anineprotestovala, tak uvidíme, leží v pokojíčku na klasické posteli, už tam spala odpoledne, sice se vzbudila ale pak zaspala do tří.
14. led 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
prso dobrý, trošku citlivější ale dobrý, ani zábaly jem nedělala jen kojila kojila kojila, mám i pocit že dnes ty prsa byly nalitější, včra a předtím prázdnota, myslela jsem si že to už pověsím to kojení na hřebík, malá chtěla i více nutroše. teď jsme zase na klasickém průměru 70 ml na kojení což je ok. takže za den sní tak 400 ml Nutroše a zbytek je moje mlíčko.
14. led 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
možná toho mm bylo méně i tou mou nemocí, byla jsem fakt hotová hlaně večer, jsem nebyla schopná se jít ani najíst. nic. unava šílené.
14. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
to jsem si ani nevšimla co vše vyrábí i progiotika pro dospělé a toto: myslím že do každé lékárničky když jsou děti:

http://www.goldim.cz/cs/065/kategorie-181-pro-kojence-a-male-deti?PHPSESSID=u7gj6vutf9kvvsk1i0ho405c47
14. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: holky ona je tuhlík, usla bez jedinné slzičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

asi zrušíme postýlku, bude spát na té staré válendě - jsou tam i staré pružinové matrace a pořídím chůvičky a bude sama v pokojíčku a basta :slight_smile: ne dělám si srandu. :grinning:
14. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Niky tak to je super, že Beruška takhle krásně usla... :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak to je dobré, že už je vše tak jak má být a s tím kojením to je paráda :dizzy_face:, no prostě holka šikovná
14. led 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
veru snad to zůstane alespoň tak jak je to teď, jak kojení tak spaní. :slight_smile:

:wink:
14. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Niky to víš že jo :wink:
14. led 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
mňam právě si pochutnávám na domácí přesnídávce co dělá moje mamka, te berenička se bude mít až bude takové dobroty papat :slight_smile:

letos mamka udělala jen jablčkové, ale jak byli malí kluci od bráchy dělala i různé, s hruškami, jahodami, borůvkami, banánem, broskví. no těším se jak budem dělat napodzim novou várku si vyhraju pro tu moje princeznu. :slight_smile:
14. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.