• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niky jeeee tak to se Berenička bude mít, takový mňamky :dizzy_face: a ještě s láskou dělaný to budou chutnat ještě o to lépe :slight_smile: . No vlastně už za pár hodinek to bude mít v mlíčku, tak si pošmákne :wink:
14. led 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
no to jo snad se neosype :slight_smile: včera jse si dala slepici na paprice (i s cibulí jsem vařila) a dneska ji budí prdíky :rolling_eyes: zkusila jsem to, takže zase budu vařit bez cibule.
14. led 2010 v 17:32  • Odpověz
petul+berr - holky, sjem doma,dojeli jsme v pohodě,manža už mě čekal dole. bylo to s váma super, už se těším, až se potkáme příště a budeme si povídat o pocení a tak :grinning: :grinning: :grinning:

došla mi návštěva,tak kdyžtak večer, papa
14. led 2010 v 18:05  • Odpověz
holky bylo super těším se az se přidá i endie s niki :slight_smile: Rada dojel zákusky a teď tu funi blahem
14. led 2010 v 19:04  • Odpověz
niki: no vidíš to ;) u nás je to taky jak na houpačce, někdy více kojím někdy více dávám UM.. ted více dávám UM. Nějak ti mě to kojení vyčerpává.. teda v noci.. i když zase ta příprava flašek no nevím... spíš mě vyčerpává asi to jak furt kňourá v noci a já sem oc nevyspím.
jééé tak to je supééér že už chrní, to mám radost i za tebe :slight_smile:
no já myslím, že když je cibule vařená tak je to v pohodě, že vadí jen ta syrová... a nejedla jsi ještě něco jiného? Ono se to počítá do mlika tak 2dny zpátky.

kuki: o pocení?

holky, neříkejte, že jste byly v cukrárně! :sweat_smile:
14. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Niky neboj neosype, náš prcek teda snese vše, jen ne rajčata....
Teď se malej skoro půl hodiny koupal a utahal se tím svým kopáním a cákáním tak, že mi usnul při oblékání do pyžamka :sweat_smile:
14. led 2010 v 19:39  • Odpověz
blesko nebyly, ale byly jsme u nás doma a dály jsme si do nosu :o)
14. led 2010 v 19:45  • Odpověz
dan: tak jsem volala na MČ a samozřejmě je mi to na nic že mi potvrdí jen do konce tohoto roku a taky řekla, že to musí řešit, protože někomu to potvrzují a někomu nee.. asi záleží kdo tam sedí nebo co.
Tak prý si mám zavolat v PO. A taky jsem tam řekla, s kym jsem mluvila a ještě jsem jim dala i tel.č. aby tu babu tam mohli zprdnout.
Tak jsem na to zvědavá.. každopádně tobě díky moc, protože mě to nakoplo.

tak M. rodiče přijedou v so a taky s M. segrou.. a ony dvě (mamka a dcéra) se domlouvají co a jak.. když jsem se ptala mamky jeho kdy přijedou tak mi nebyla schopná říci a řekla bud v 13h nebo v 15h no a pak mi napsala M. ségra, že se domluvili a přijedou v poledne..
já jdu dopo na cvíčo tak už vidím M. jak se stará o malou a jeste dělá velký oběd pro všechny... na to jeho mamka že prý se nemám starat a M. nemám plašit, že by je tam zbytečně nechtěl... že pak navaří.. je to kurňa moje domácnost ne? Jako já jsem ráda, že mi pomáhá a taky že někdy uvaří... ale ona zve tu svou dceru místo mě.. no to mě dostalo! ach jo.. už mám zase osypky!
14. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Niki tak ta kamarádka na ten bebilon byla někde 30km za p.těšínem v obchodáku takovém jako je hypernova, více mi neporadila :O( ani neví jak se to tam jmenovalo
14. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
14. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
14. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
veru tedy tys ho ztahala :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
berryl co to má být???
14. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
ok tak i tak díky. koukala jsem se na tesco vpolsku a asi navštívíme ho.
14. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky!Tak sraz byl super! :slight_smile: Týnko proboha vymaž tu fotku kde jsme všechny tři,vypadám tam jako přežraná velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuki co malá,ještě řvala?

jdu vás dočíst
14. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jeee to je super fotečka ti vaši tři prťouskové :dizzy_face:
Peti prosím tě jaká velryba???? žádnou tam nevidím :confused:
Niky no nějak ho to zmohlo a to měl jíst, no tak uvidíme v kolik se probere že má hlad, dneska to jídlo nějak fláká, odpoledne spal skoro pět hodin, asi drží dietu.....
14. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
veru on spí za naši Berušku, už jsem na to přišla.
14. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jééé, berryl+Peťul+kuki: Vám i prďolatům to strááášně moc sluší! A zákusky? Hned bych si dala taky :sweat_smile:

berryl: To tričko, co má Ríša, má Filípek taky :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
berryl: no vy se máte.. takové mejdany sotva vytáhnu paty :grinning: služí vám to všem a ella si to rozhodně užívala :slight_smile: mezi chlapama :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Veruš ale já ji vidím :grinning: bléééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nikuš to je super že dneska malá usla tak hezky a bez problémů :wink: U mě je to kojení taky různé,někdy vypije ještě po kojení celou 90ml a někdy 30ml.Ale mlíka mám čím dál míň,takže už vyžaduje více nutroše.Dneska jsem se bavila s Tomem,že bych už pomalu odstavovala,fakt mi to kojení leze na nervy a ty koliky :confounded: Ale asi bych měla nějaké výčitky,že ještě mlíko mám a nedávám mu ho :unamused:

Bleško to se ti teda nedivím,to by mě taky pěkně namíchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak normálně jim řekni ať přijedou až odpoledne,že už něco na dopoledne máš.A co manža na to?
Zrovna dneska jsme se s holkama bavily,jak milujeme své švagrové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
je holky náhodou já mám švagrovou ráda, a tu druhou jsem měla moc ráda, ale prostě je to tak, ale bohůžel :pensive:, tu třetí naštěstí nevídám.
zato tcháni mám děsnou :frowning2:
14. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
petule: tak ta třetí jsi ty? :slight_smile: no taky že mám.. jdu na cvíčo bez Petky.. a manža hlídá :slight_smile: a to víš, že si to náležitě užiju.. ale pak se děsím toho, že u nás bude uřadovat jeho mamka... musím to nějako promyslet jak to udělat a jak je zaukolovat. No manža zatím není doma, je na basketu, máme s Petkou dámskou jízdu :slight_smile:

sali: tak dojeď a dáš si :grinning: a já jsem furt koukala jestli to není Filípek a moc mi to nesedělo hohi

holky, ten srázek vám docela tiše závidím... asi zase dojedu do OV ... a ty sali spěchej za mnou jo? :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
14. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
blecha: No, raděj pojedem pomalu :wink:

Jinak se hlásím do klubu "Milujeme" své švagrové :sweat_smile:
14. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
ber díky, jo nabídek je na mmb spousta, ael chci si udělat prostě výlet. prý se dá sehnat bebilon i v polském kauflandu, a ten ej v Těsíně určitě. jinak bychom zajeli do Biale Bialska nebo do Rybniku tam je Tesco, nebo narazíme na nějaký jiný shop - co je u nás Hypernova tam se to tušm jmenuje jahudka či co.
14. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Tak jsem tu:slight_smile: Jojo, holky, příště se přidejte k nám, bylo to fajné :dizzy_face: byla bych klidně i déle,ale měla jsme domluvenou švagrovku na šest,takže jsme nemohla. no a ale malá usnula už po cestě dolů a když sjem ji dalaa do sedačky,tak byla úplně tuhoš a spala až do sedmi :sweat_smile: ale neusnula by tak jako vyši kluci, to máte super.

Jo a musím vám všem napsat,že nám tady petul pěkně kecá, má ZLATÉ a tiché dítě, které je hodné a pořád kouká na telku :grinning: :grinning: :grinning: A že berryl dává Ríšovi nějaké drogy, protože se furt všemu chcechtá :grinning: :grinning: :grinning:
No už setěším na příště :slight_smile:

nik..mě teda nadýmá i vařená cibule, stačí, když ji dám jako zklad omáčky a je zle..

blecha..hmmmm,to máš fajn příbuzné :angry:
14. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
http://www.eshopbaby.cz/katalog/pepe-jidelni-zidlicka-baby-design-p3207/
tak tato židlička se mi mooooooooooooooc líbí

Kuki my to máme dneska celé posunuté tím, že Ríša později vstával tak teď teprve dojedl a to už jindy dávno spí tak uvidíme

bylo super, ráda to zopakuji
14. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
kuki tys to krásně shrnula. hele holky příští týden poku nebude kalamita ráda dorazím třeba jen zakočárkovat. :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.