• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
holky mi začaly teda šíleně padat vlasy, pamatuji se že švagrovce taky tak ve třech 4 měsících malého :frowning2: asi půjdu nakrátko :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ta je hezká a není tak drahá. ale dívalal sjem se na tu diskusi dole a nedá se u ní hýbat s podložkou na nožičky, to je blbé,ne?já tomu teda nerozumím, ještě jsme ani nekoukala..ale vpravo eje fábula a ta má i pratelný vnitřek, prý mezi nima není žádný rozdíl..vůbec nevím,do jaké pak půjdem :unamused:
14. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
ffabulu má švagrová a je spokojená, takže ještě pročku diskuse a uvidíme
no asi prodám to lehátko Ríša tam prostě nechce být!!!
15. led 2010 v 06:23  • Odpověz
malý spí a já tady straším, přesto, že jsem unavená nejde mi už spát :frowning2:
15. led 2010 v 07:31  • Odpověz
ahojte při ránu,

berryl..ještě počkej, malá ta mtaky nechtěl být a tento týden už tam vydrží třeba půl hoďky, prý seto zlepší..a nenudí se tam?má tam hrzdčku nebo něco?ella se tam i nudila,tak sjme j na tu hrazdu navěšela 1xtolib blbostí a líbí se jí to. já na tu židliřčku musím taky mrknout, i když stejen, jak říkala lucenek,abych nskončila u IKEA
15. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ranko, holky a prckové! :slight_smile:
15. led 2010 v 08:11  • Odpověz
no on je raději na dece na zeni prostě na rovném, no ještě počkám a uvidíme
tu i Ikea si holky chválí, ale my dostali penízky a tak bych chtěla nějakou hezčí a bude i pro druhého prcka
15. led 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
čauky a krásné ráno:slight_smile:

koukám že řešíte židličku, ta z ikea není zlá ale je pro opravdu sedící dítko, ty ostatní jsou použít díky polohování už dříve.

berr ty máš Ríšku pořád na dece na zemi nebo na sedačce atd. malá jak je na zemi ikdyž na dece (hradí a pod tím teplá hrubá) tak má pořád studené ručky hold u země je chladněji.

už mám vyhlídlé puzzle na zem, jen koupit.

včera jsem Berince koupila na aukru nekapající hrníček :slight_smile:
15. led 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
jinak malá mne nechala celem slušně vyspat, usla okolo té osmé, pak se vzbudila až o půl třetí a až v sedm.
15. led 2010 v 08:19  • Odpověz
to puzzle budeme taky kupovat, zatím to řeším dekou a vždy pořádně vytopím
15. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Tak to já sem malyho ještě uspala v postýlce, tam mám klid :slight_smile: ..i když se teda spánku bránil zuby nehty

Já mám doma malyho na hrací dece na zemi (tu mám ještě podloženou dekou), nebo na gauči na dece s dřevěnou hrazdičkou a nebo na gauči v lehátku... A tak mu to nějak střídám..

A koukám, že řešíte židličky. Tyjo - já to ještě vůbec nekoumala, ale prý že ty z Ikey prošly nejlíp testama... Akorát, že jsou pro děti, ktery už sedí, jak psala nika
15. led 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
u nás bude hlavně ta plastová jako pěst na oko, do naší dřevěné domácnosti :slight_smile: chtěla jsem dřevěnou ale taky nejdou polohovat. tak uvidím. možná to odkrmíme v lehátku dokud nebude sedět a pak pořídíme tu dřevěnou, ty se mi líbí více a vydrží až skoro do dospělosti, některé mají nosnost až 50 kilo.
15. led 2010 v 08:34  • Odpověz
myslím, že do té ikea se dá koupit nějaká vložka nafukovací
15. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Tahle písnička mě v těhotenství úplně dostávala!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q
15. led 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
berr ale nikdy nebude jako polohovací třeba co máš vybranou. já bych na to dávání malých dětí sedět byla fakt opatrná.
15. led 2010 v 08:40  • Odpověz
15. led 2010 v 08:40  • Odpověz
niki to máš pravdu jen teď nějakou vybrat :O( babo raď
15. led 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
myslím že mezi nimi není velký rozdíl. pokud ji budem kupovat - což fakt nevím, takovou tu plastovou polohovací tak siji okouknu hlaně naživo. nejen přes net.

ale určitě nepůjdu do nějaké šíleně drahé, myslím že důleřité je mít polohování zad, opěrky nohou, polstrování, toď základ a pak už jen co člověk chce, aby měl akolečka, dva pultíky - jídlení a hrací, koš na hračky,........ a taky se líbíla, nebyla těžká,.... někdo bude skládat, někdo ne,.... safra je to jak s kočárkem :slight_smile:
15. led 2010 v 08:48  • Odpověz
no a máš nějakou v oku?
15. led 2010 v 08:49  • Odpověz
dobré ranko maminky :slight_smile: jak se mají vaše podzimátka??? :sweat_smile:
15. led 2010 v 08:58  • Odpověz
berryl: no to je fakt super cena!!! Židlička je moooc pěkná :slight_smile: my máme tuším peg perego... ale koupila jsem ji přes mmb za velmi slušnou cenu.

sali: no NIKI by ti určo taky řekla at nejedete v takovém počásku na letních pneu.. to je o držku!!! Sali dobré písničky :grinning:

kuki: no tak to se těším až tam budu v OV tak doufám, že uděláme nějaké mejdlo :sweat_smile: a mohly bychom i bez miminek, že bychom si zařídily hlídání?
NO jak to slyším, příště budu chtít asi kluka... já mám tak živé dítě, že to je děs běs... ale je tak společenská, že jak je mezi ostatníma lidma nebo dětma tak je hodná a nikdo nevěří co mám doma :angry:

niki: no já beru vitamíny, jinak bych odešla úplně celá a ne jen vlasy :grinning: a taky jsem si koupila 4 houby, tak jsem zvědavá jestli to opravdu bude fungovat až to zabere. Ale moje kamarádka to bere a říkala, že ta její chodívá spát kolem 3h ranní a že se na ni dokáže ještě usmívat :grinning:

holky, začínám trpět extrémní únavou a vypadá to pro ostatní jako bych chlastala od rána do večera.. veselá nálada a zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
blesko jako houby???? to mne zajímá. tak nejen drogy ale už i lysohlávky jo:slight_smile: teda holky co já se tu od vás ještě nenaučím.
15. led 2010 v 09:16  • Odpověz
niki: http://www.vegi.cz/cz/produkty/houby/houbove_quarteto_4_lecive_houby_v_1_kapsli

no je to sice dražší... ale jestli mě to postaví na nohy, tak proč nee.. jsem fakt hotová! Ale než prý to zabere, tak mám počítat tak 10-14dní.. tak pak řeknu. Jestli jsem malou zahlušila nebo se na ni usmívám hihi
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz
a já to koupila 3+1 zdarma.. tak se to rozložilo.
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz
sali..na darince ujíždím už hooooodně dlouho, chtěla jsme to jako první svatební tanec,ael nikde jsme nestáhla tuhle verzi, úplně ji zbožňuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: a ještě miluju tohle:http://www.youtube.com/watch?v=zpOAnWEyzt8&feature=related a tohle http://www.youtube.com/watch?v=_ikfM8mYICI :grinning: :grinning:

blecha..jasněěě a kdy dojedeš?a bez děcek klidně,akortá že manže končí v práci až kolem čtvrté :unamused: leda večer,to můžu :sunglasses: :grinning: a vitamíny jsou fajn,takyn a nějaké najedu,nejím ani ovoce aani zeleninu a začíná ze mě být pěkná troska...

nik.já taky koukala po té rostoucí židličce a přemýšlím o ní - akorát že není praktické to dřevo,to omyvatelnou omyješ,že,ale tamtu ne,no

Holky, vidím,že fakt ta židlička bude stejné psycho jako kočárek :unamused:
15. led 2010 v 09:33  • Odpověz
blacha..houbové kvarteto, já se smíchy složím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tys to rozjela ve velkém ti povím :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:35  • Odpověz
jéé- tak tady už se jede na houbičkách .... :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:35  • Odpověz
bleško určitě manžel pohlídá a vyrazíme už by to chtěla něco podniknout já vlastně nikde nebyla ani jako těhu, jen tek v létě po zahrádkách
15. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Milé maminky, prodejte Vaše nepotřebné oblečení, hračky nebo sportovní
vybavení po svých ratolestech ve věku od 0-12 let nebo si přijďte nakoupit a
vybrat nabízené dětské zboží do příjemného prostředí!

AVÍZO MINIBAZAR se bude konat dne 30.1.2010 od 8:00 do 12:00 hod v Domě
kultury města Ostravy, ul. 28. října 124, 702 00 Ostrava.

V případě Vašeho zájmu o prodejní místo na termín 30.1.2010 (stůl 80 x 80
cm) za 100 Kč nebo (stůl 80 x 160cm) za 150 Kč nás, prosím, kontaktujte na
tel.: 608 631 361 nebo na email: simona.p@avizo.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu

redakce AVÍZO.cz

http://kocarky-hracky.avizo.cz/avizo-minibazar-2327688.html

Slavíkova 6142, 708 00 Ostrava - Poruba
Tel.: +420 596 906 520 fax +420 596 906 311
Mobil: +420 608 631 361
mailto:simona.p@avizo.cz
http://www.avizo.cz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.