• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
J oa já jdu dneska porpvé večer ven,máme sraz z gymplu - jsem manžovi říkala, že budu jak urvaný výtah :grinning:
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
kuki neboj upravy dřeva jsou takové že omyješ. ty hodně kvalidní dřevěné určtě.
15. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Berryl..na tu jsme zrovna před chílí koukala,vypadá dobře!
15. led 2010 v 09:53  • Odpověz
ahojík miláčci
15. led 2010 v 10:29  • Odpověz
já jsem právě zjistila, že je pátek
15. led 2010 v 10:40  • Odpověz
on už je pátek??? :sweat_smile:
15. led 2010 v 11:22  • Odpověz
sal no fakt jsem úplně mimo vím jen, že je leden :grinning:
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz
jo ta židlička je Niki až od 6 měsíců??? safra
15. led 2010 v 11:28  • Odpověz
kuki: no bez dětí třeba i večer :slight_smile: to je bezva nápad ne? I my potřebujem přijít na jiné myšlenky, ne jenom chlapi ne? No to netuším kdy dojedu.. asi v únoru, ale uvidím co malá.
jj rozjela jsem se hihi.
ta vypadá dobře :slight_smile: no mě by se líbila ta klasická co jsme měli kdysi my.. ta s tím stolečkem.

holky, já mám zatím tohle: http://www.harmonie-zdravi.cz/e-shop/nahrin-basico
ale je to pěkně hnusné, musím to dávat do malé skleničky se štávou a jak piju tak nepoužívám nos.. ale jako něco do sebe to má. Jsem na tom líp jak předtím. Já totiž taky ovoce a zeleninu moc nejím a celkově se vposled.době odbývám..

holky, mě snad střelí.. byla jsem domluvená s jednou kamarádkou na prochajdu a nejede nám výtah :angry:
tak malou asi šoupnu na balkon. Ach jo. A volala jsem na tu správcovskou firmu a jak by se nechumelilo... že prý pokud to není havarij.případ tak na to mají 24hod... nevím co by dělali vozíčkáři kdyby museli k dr. a nebo do školy či práce :frowning2:
fakt co mám kočárek tak obdivuji všechny vozíčkáře!!!
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
berryl ale to je na všech, že jsou od 6M, myslím si že když josu napolohovat tak se můžou používat i dříve. když z toho uděláš jako lehátko.
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
holky tak večerní sezení bez dětí s vámi nedám :frowning2: záleží jestli teda bude manžel někdy pryč a nebo i kdyby byl doma, já totiž musím připočítat cestu tam a zpět cca 80 minut dokupy.

nic jdu se naobědvat, a pak ven, návštěva mi nedorazí :frowning2: tak pobudem dneska asi dýl venku. ikdyž zvažuji že ji dám spát normálně a až se probere že půjdeme v pozdmín odpoledni.
15. led 2010 v 11:34  • Odpověz
já sem u našich a půjdu se projít s malou,vyvětrat hlavu, já mám židičku po mé sestřence takovou tu dřevěnou :slight_smile:
15. led 2010 v 11:37  • Odpověz
já jsem si to právě Niki myslela, že z toho udělám lehátko a bude vymalováno asi si ji obědnám, líbí se mi!!!

Endie tu dřevěnou máme u rodičů :o)

malý vytuhnul na dece má asi spovou nemoc od noci pořád spí, takže já dneska ven s malým nejdu chci si udělat pořádek a protřídit malému ponožky a oblečení
15. led 2010 v 11:40  • Odpověz
ahoj baby,kdy se jde pařit?já jduuuuuuuuuuuu takyyyyyyyyy :grinning:

bleško ty mě teda dostáváš těma drogama :grinning: fakt to funguje?

sali fajná písnička :slight_smile:

Nikuš to je dobře,že jsi se vxyspala :wink: mě vlasy taky ted začly padat :pensive:

Holky díky za ten sraz včera!mě to tak dostalo,že jsem po dlouhé době zase někoho viděla,že jsem to večer obrečela :sweat_smile: Ty hormony jsou tu furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
peti :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
niki: tak se tebou pořádně zakočárkujem, že na to do smrti nezapomeneš :grinning: :wink:

berryl: jéé to se někdo má.. tiše závidím :slight_smile:

peti: :slight_smile: ty jsi naše zlatíčko
15. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
holky, čím umýváte flaštičky?
já mám toto http://blog.bambisek.com/2009/09/22/novinka-antibakterialni-myci-prostredek-bottle-wash/ ale není to moc k dostání.. ale je to super gelík. Jsem s ním náramně spokojená.
Ale jestli byste mi daly tip na něco jiného, tak koupím. díky
15. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
bleško záviď i mi, malá spí už dneska podruhé v postýlce v ložnici a v pohodě. tak já nevím, jestli ten týden co tak blbla byl pryč. je fakt že řvala i u kojení, jedla více, častěji atd. asi ten spurt a odrazil se i na spaní.

až se probere tak si pohrajeme, nabaští se a půjdem ještě z kočárkem.

bleško klidně. já jsem zvyklá cárat i 3 hodiny :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
já došla s procházky, vymrzla jsem jak h... :grinning: zapoměla jsem si vzít rukavice a mám ruky dopraskané až do krve :angry: klasika u mě
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
niki: jéé tak to zavidím i tobě.. sakriš.. ale ted si malá krásně tu hraje.. tak jdu rychle zhltnout knedliky.. než bude zase hůř :slight_smile: :grinning:
jj tak to já taky... nic jiného mi kolikrát nezbývá hihi.. aby mi nepraskla hlava.. chodívala jsem dvě hod dopo a 3 hod odpo... ale jsem ji naučila aspon dopo si pospinkat v postýlce.. ale max půl hod
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
endie proto mám jedny rukavice pořád v kočárku v pytlíku s pláštěnou :slight_smile: i čepici.
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
nezáviď už nespí :slight_smile: ale byla to hodina a čtvrt, lepší než nic, ještě tam leží a kouká na hračky.

má vydržet do půl třetí na jídlo to jsem zvědavá :grinning:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
bleško já používám normálně to čím myji nádobí je fakt že dosud jsemměla svůj oblíbený prostředek od Eurony. došel tak mám jar. ale vše řádně oplachuji a každý 2x denně sterilizuji v Mikrovlnce.
15. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
http://www.eurona.cz/index.aspx .... kdyby měl někdo zájem.
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
bleško jar
15. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
niki: ty máš pláštenku pro sebe nebo na kočárek? No hodina a 1/4? NO to je paráda, to bych chtěla tak někdy zažít... to bych asi oslavila :grinning: Ale je fakt, že každé dítě má asi něco no.
ty tu euronu děláš?
15. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
15. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
pláštěnu na kočárek

jj euronu s kupuji na sebe levněji
15. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky.. tak jsem nakonec zkusila dneska zkoušku a mám za 2 dokonce s emě ptal, že je to 1-2 zda chci bojovat o jedničku..no na červený nejedu takže ne.. jinak jsem si řekla, že to zkusím, abych pak nelitovala, že jsem to vzdala....takže bud mě vyrazí nebo ne.. :slight_smile:
jinak jsem se bavila s jednou maminou..ráda bych na léto koupila golfky.na výlety a tak..a říkala at si je koupím na té výsavě v praze for kids či tak mají to tam prý až o 50% lacinější..
jo a co se židliček týká tak máme doma ještě takovou po nás dřevěnou..http://www.pekny-nabytek.cz/detska-zidle-1710-drevena-skladaci/ ani jsem nevěděla že jsou tak drahé..uvidíme zda budeme kupovat jinou nebo ne
15. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.