• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
taky se na ten avizobazar chystám :slight_smile: uvidím zkouknu a třeba mne něco napadne. třeba tam někdo nabídne krosničku nebo tak.
15. led 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
hoky pište za chvíli budeme mít 100 stránku :slight_smile:
15. led 2010 v 18:20  • Odpověz
teda vy ukecané baby :grinning:
15. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Bleško nezoufej,já teď sedím u počítače,celý den jsem v jednom kole(uklízení vaření,jen krmení malého mi zabere hodinu,dělá u toho caviky)ani jsem neměla čas jít ven.Teď je ze mě totální zdechlina.Tomáš přišel z práce,šel do sprchy a spát.Malému dal akorát pusu.Pak se najedl,dal mu opět pusu a šel na pivo.No a já teď tady bulím jak želva :cry: A čekám kdy dorazí můj milovaný tchán z hospody a zničí mě úplně :rolling_eyes:
Já si nechci stěžovat,ani se litovat,ale takhle jsem si to nepředstavovala,někdy mám pocit,že dělám jednu životní chybu za druhou(tím nechci říct,že Vojta je životní chyba).

Dan já se ti teda vůbec nedivím,že jsi byla protivná.Oni taky musejí pochopit,že toho máš až až :confounded: A před tebou já už jsem několikrát smekala a udělám to ráda znovu :slight_smile:

Kuki pořádně si ten sraz užij!!!!!!!!!!!!!! :wink:
15. led 2010 v 19:27  • Odpověz
peti: já taky brečím protože si myslím že jsme udělal největší chybu ale taková jiskřička v mém životě je Adélka :grinning: jenom se vyplakej bobku bude líp

dan: teda klobouk dolů
15. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
holky, tak manža si to vzal k srdci, já jsem vykoupala a on uspává, tak jsem zvědavá... pak povím jak si vedl.. ale asi tu budu nervozni.
jinak malá dnes spala v kočárku jen půl hod - opět.
mám tu vysílačku a slyším každé M. slovo.. je to vtipné.

kuki: neboj on to zvládne, hlavně se ho pak neptej jak to bylo :wink: Užij si srázek.

niki: jéé důvod k oslavě :grinning:

petule: no to je teda síla.. a já si tu stěžuju :sweat_smile: A taky jsem si to představovala jinak..
15. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky a zítra jdu dopo na cvíčo.. aby si ji M. náležitě užil... sice nevím jak ráno vstanu :sweat_smile: ale to že můžu vypadnout už se nemůžu dočkat.
15. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
niki:tak se tam potkáme :grinning:

bleško: výborně :grinning: a zítra si to pěkně uží :grinning:
15. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
holky poplakejte si pak se koukněte na své mrňousky a bude líp, já se taky když už nemůžu kouknu na Bereničku a je mi líp, ikdyž zrovna jinak není. valí mi třeba slzy z očí, ale jsem šťastná, mám krásné dítě, je zdravé, já taky, máme se vlastně fajn, prostě je jen potřeba si to uvědomit.

Věřte mi, nelitujte ani dne ani minuty, hlavně s prcky ty už nám nikdo nevrátí, vím taky jsem si to představovala jinak, jak bude chlap každou noc doma, bude koupat, hlídat malou, já si pro sebe udělám v týdnu jedno odpoledne sama pro sebe. a zatím jsem doma, nikam se nedostanu, chlap je v trmrárii.já si v životě představovala spoustu věcí jinak, bohůžel i těch důležitějších. víte co. je to jinak to jo, ale jsem ráda že ji mám, tak jako vy všechny o tom nemám ani mimigram pochybností.

holky ať si myslíte že jste udělaly nějakou chybu, tak hlavu vzhůru, všechny chyby se daj napravit a nikdo není bez nich nato nezapomínejte, i my. neomlouvám naše protějšky to ne, ale všichni máme chyby. prostě život je o chybách, a bohůžel ne vždy jsou představy, sny a plánování vyslyšeny. teda nevím jak vy, ale u mne se málo kdy povede to co bych si tak ze srdce přála.

já už jsem se díky zlému co mne potkalo v životě naučila některé chyby neřešit, víte co, ztrácíte tím to nejcennější co máte, čas, čas pro sebe, své blízské, vím je to těžké, naučit se to, i bojovat s tím.

věřím a vím že všechny co tu jsme se máme díky svým protějškům krásně. protože se máme, ať už jsem rozhádaní, unavené, přetažené, cokoli ale jsem spolu, ať jsou kdekoli (pryč, v garáži, na pivu, na basketu, zalezlí u telky, .......).

uf omlouvám se za tuto myšlenku, prostě jsem to jen chtěla napsat. musím jít uspat tu moji Berušku pak se ukážu. a jen poslení věta:

Dan, Endie, Petul, Saronko, Berryl, Sali, Blesko, Kuki, Bar, jsem moje zlaté holky a jsem ráda že vás tu na koníku mám a před všemi z vás smekám, nazapomínejte jsem maminkami a to je to hlavní.

řečí mojí užasné kamarádky : opravdu optimistické baby - "nefňukejte, seberte se nebo vám nakopu prdel, a jdem dál a nezapomeňte s usměve :slight_smile: sluníčka moje.

ps, ale těm chlapům bych dala více povinností :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak bychom mohly vyrazit na to kafe a zákusek :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak,a sežrala jsem skoro celou bonboniéru během chvilky :pensive:

Bleško to je moc dobře že si to vzal manža k srdci a že ti aspoň s tím uspáváním pomůže!Jen ho hezky zapřáhni
:wink:

Endie no proti tobě já si mám prd co stěžovat!Ty to máš úplně v háji s tou manželovou prací :frowning2: Na takový vztah já jsem měkota,nemohla bych mít chlapa tak daleko a pořád pryč.Jo,pokud bych neměla dítě a pracovala tak klidně,ale takhle ne :pensive: Bobku :frowning2:
To samé Nikuš
15. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
endie to se můžeme domluvit i na čas abychom o sebe zakoply v tu pravou chvílil :sweat_smile:
15. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
niki je to jak píšeš škoda litovat, užívat si každou chvilku života :grinning:

pětul:jenom si postěžuj, já si nemám co stěžovta vybrala jsem si to tak dobře mi tak :grinning:

no a já se cpu bramborákem :angry: hlavně že musím hubnout kruci písek, :grinning:
15. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
niki no to můžem :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
to je až za 14 dní že. to snad půjde. sice nevím jestli tam něco nemá chlap ale co, vyrazím sama. (jako bych ho k tomu potřebovala, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) teda ne sama s Berinkou :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Já jsem taky moc ráda že vás mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jste takový člen rodiny který je pořád doma :slight_smile: a můžu si s ním popovídat. Dneska jsem toho pána co přivezl Nutrilon pozvala na kafe, mám pocit že celé dny jen šišlám :grinning:
Malá spala od 2 do půl 6 pak na 20 minut do 7 a nešlo to protáhnout a usnula hned v 8 tak mám na ráno na 5 vystaráno :frowning2: Mám vyžehlené 3 koše a přestěhovaný klukovo pokojík. Petr přijel v půl 4 z práce a ted vylezl z garáže a jde na pc. Snažím se nemluvit aby byl v klidu, zítra bude líp. Stačilo by mi kdybych se v noci vyspala, malá se budí jen jednou ale naše blbá kočka v noci žije, navíc ted mrouská a furt mnouká, dneska jí zavřu do koupelny, mnouká mi v noci u hlavy takže mě několikrát vzbudí. Je to sranda leží na předních tlapkách a má do výšky vysazenou prdel a mnouká :slight_smile: čeká kdo jí ojede....Nevím jak mám klukovi vysvětlit co dělá tak jsem ho nechala při jeho vědomí že jí bolí přední nožičky :grinning: ale že jí to brzo přejde, že jí rostou.
15. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: dan ty jsi užasná, ty jo, takto krásně to vysvětlit to je paráda. jsi fakt super mamka a shrábneš nás všehny do kapsy.
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
holky ještě chvíli a máte tu stovku stránek, budem oslavovat :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
co to tu je za chmury! Jsme skoro čtvrt roku v kuse s prcky tak by to chtělo někam provětrat hlavu. Jen nevím jak bych to bez malého dala. Jsem pořád s ním. Zřejmě bych byla hodně nervózní. Jinak Radim mi sežral zákusek na který jsem se celý den těšila,tak jsem tu řvala na všechny strany. Radeji šel do vany pak se bude snažit udobrit. Kdyby se zeptal on je fakt popelnice! Holky moje zítra bude líp!
15. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
dan: malá mi usla taky v 8 takže mám v 1 vystaráno :grinning: , no tak takhle bych to teda nevysvětlila :grinning:

niki:taky půjdu s malou :grinning:
15. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
niki: tak to bylo krásné, děkuji... taky tě mám moc ráda a moc si tě vážím! Uplně tu bečím jak to bylo krásné a od srdce.

petule: no já tu zase žeru tyčinky... sladkého jsem přes den měla až až :grinning: no tak malou akorát rozparádil, stejně jsem ji musela uspat já .. ale jako je to dobrá myšlenka.. když s malou pojedem na noc a bude v sedačce, tak ji bude muset uklidnit a uspat na noc jako by byla v postýlce.. tak bych byla ráda, kdyby si na něj zvykla, at se mi dobře jede.

dan: ty jsi mě s tou kočičkou rozesmála... tak se mi krásně zlepšila náladička :slight_smile: no to by mě kleplo, kdybych se mohla vyspat s ohledem na dítě a rušila by mě kočka :angry: a přesně jak píše niki... kam se na tebe hrabem!!!

jo a co si otevřem?
15. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
berryl taky mám ten pocit, že bych to bez malé nedala, nevím příští týden chceme jet do toho Polska, nevím jestli nechat malou u našich nebo jet jen do těšína a mamku nechat s malou kočárkovat v českém a jen na hodinku vyrazit.

ale fkat nechme už chmurů jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
berryl tak za toto bych vraždila. to mi dělá chlap taky když je doma, těším se na něco a příjdu a je to sežrané - sprominutím. jednu dobu jsem si to i popisovala - hlavně když jedl jeden typ jogurtů a jiné ne a pak i začaly mizet ty moje a jeho zůstávat. zabít málo.
15. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Nevím co si otevřete vy ale já si jdu otevřít bublinky. Malá jedla v 6 tak vůbec nevím v kolik se vzbudí. Včera to bylo atejné tak jsme jí v 10 vzbudily ale ona jíst nechtěla tak jí dnes nechám, třeba se kolem půlnoci vzbudí.

endie - to já taky v 1 až ve 2 ale mě v 5 vstává, chce rozsvítit a hrát divadlo, proto jsem jí to začala posouvat na 9 a zase se to 2 dny nedaří.

Holky přestante mě obdivovat nebo budu namyšlená :grinning: :grinning: :grinning: Až budete starší a mít 2 nebo 3 děti tak zjistíte že to není o obdivu ale že vám nic jiného nezbývá :wink: a hlavně hodně věcí nebudete řešit a budete je házet za hlavu.

Tak kočka je v koupelně zavřená, řve jak kráva ale do ložnice jí neuslyším. Nechám jí vykastrovat, jenže je to drahý a z téhle výplaty nezbylo. Dnes jsem jí řekla že jestli bude takhle řvát, že jí nechám vyříznout i mandle :slight_smile:

Holky papa, jdu si dát k televizi bublinky, aby se mi líp spalo. Přeju klidnou noc.
15. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
niki: prosím tě můžeš se mi v tom polsku podívat na růžovej děštník casual play? nakolik tam výjde děkuji moc :grinning:

já bych si dala sex on the beache
15. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Mě taky vše sežere. A mám to doma 2x. Když ne velkej tak malej. Jelikož jím málo tak mé porce na lince vypadají jako že to někdo nedojedl a Petr nemá rád zbytky tak mi to sežere. Včera jsem si kousla do párku a šla jsem na wc a přijdu a byl fuč. Prý kdo to má vědět že to je moje večeře.

Tak papa nebo se neodlepím.
15. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
dan: jéé to bych si taky dala ty bublinky.. já tam mám otevřeného černého kozlika.. ale na něj moc chut nemam
no máš asi recht. Ale stejně tě obdivuju :grinning:
hihi ty jsi vtipná s těma madlema :grinning: :grinning: :grinning:

i vám .. malá zase řve, manža se myje.. jdu tam
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
endie zkusím ale jedem tam spíše do kaufu nebo tesca na nutrilon atd. ale zkusím se zastavit i obchodě u trčnice s kočárky.
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
tohle mi dělá tatka :grinning: si něco přichystáma on mi to sežere :angry: :grinning: a pak jěě to bylo tvoje? :grinning: bych ho nejraději láskou sežrala za toto fakt
15. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
niki tak tě teda zněužiju úplně mžeš se mi tam zeptat na Hami s optivitalem na kolik tam výjde ? děkuji :sweat_smile: pak ti hodím foto jak to vypadá
15. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
dan chytám záchvaty smíchu :slight_smile: fakt bavíš, dokážu si to představit, připomíná mi to moje roky s dětmi na akcích a táborech, jen jich tam bylo třeba 30 a vypadalo to stejně, hlavně v kuchyni když měli službu a našli něco co nebylo tzv erár, a třeba moje, jen se člověk otočil a nebylo to.

dan u vás nedotují kastraci koček třeba město??? u nás to dělali,ale taky už ne.
15. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.