• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
:grinning: dan ty dneska perlíš fakt že jo :grinning:
15. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
sakra dala bych si taky bublinky, hmmmm ael mám krásný hrnek cara s mlíčkem tak smůla.
tak jsem si nalila likér Rumové pralinky :slight_smile: a že to manža dobře zavřel.. potvůrka.. ale dostala jsem se do toho :grinning: :grinning: :grinning:

holky, tak to můj chlap jí míň než já... tu žeru spíš já :sweat_smile: a on přede mnou musí schovávat :grinning: a taky už jsem ho naučila heslo, kdo zaváhá ten nežere :grinning: :grinning: :grinning: Když třeba řekne, že si dá až později.. tak později už to není :grinning:
autor
endie ono se to tam bude jmenovat jinak, zkusím si to najít na netu, v diskuzích nebo tak a pošlu ti odkaz jesti je to ono, jasně kouknu, a bude to jednička nebo už pokračovací mlíčko?
15. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
jo bobovita se to jmenuje v polsku :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
nebo bebiko :slight_smile: podle obrázku mi řekni ty. pošlu ti odkaz.
15. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
ok endie snad najdu podobné nebo se alespoň podívám.
15. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
děkuji moc :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
asi to bude toto, když jsem prošla stránky nutricia.pl.

http://www.nutricia.com.pl/produkty_marki.php?brand=BEBIKO&id=10
15. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
tak holky, malá už konečně chrní.. jsem už na ni vyběhla a zabralo to.. tak jdem pomalu do hajan. Mějte se krásně, pak nevím jak se ozvu když tu budou M. rodiče.. aby neřekli že nestíhám protože jsem furt na netu.. jenže bez vás bych asi už zcvokla :slight_smile: jak píše dan .. jste i můj článek rodiny :sweat_smile:
kuki se zblázní než nás dočte :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Nikuš tys to napsala moooooc krásně :slight_smile: Děkuji moc za povzbuzení! :wink:

Dan mrcha kočka :grinning: Vykastrovat ji a bude :grinning: Já nesnáším,jak spolu kočky šustí,to je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tady pod barákem je hotový harém,fuj,ještě že teď v zimě dají pokoj.

Týnko jojo to znám.Taky to miluju když mi někdo sežere moji chuťovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:A beztak už se teď udobřujete co? :grinning:

Bleško prosím tě chtěla jsem se tě zeptat,co to máš za cvičení?
15. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
to jo, blesko dobrou noc, já jdu taky, měla jsem žehlit a jsem tu s vámi, :slight_smile: no co zítra je taky den.

takže krásnou dobou noc a krásné sníky a pohodový další den.

taky jdu pa
15. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
petule: no jak jsem byla těhu tak to bylo těhu cvičení, cvičí nás porodní asistentka a takteéž dělá cvičení jako po porodu a výhodou je, že tam můžu vzít i malou sebou, tu hlídání nemám a jak byla malá tak bych ji nikomu nedala - jako že existují tu cvičení s hlídáním...
http://studiofemina.webnode.cz/

jj taktéž dobrou noc :slight_smile:

jo holky co teda ten prevenar versus synflorix?
a máte pro dítka nějakou životní nebo úrazovou pojistku?
15. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
dobrou holky

bleško: já budu nechávat dělat pro malou sluníčko od české pojištovny
15. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
15. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Krásný večer holky, jdu dneska jen v rychlosti pozdravit, od rána do třech jsme tu měli mýho bráchu na návštěvě, pak jsme jeli zase mi na návštěvu, přijeli v sedm, no a pak najíst.....
A taky jsem zjistila, že jste toho strašně moc popsaly, tak už to nechám na zítra, teď se jdu natáhnout k manžílkovi na gauč.....

jo a jenom bleško my necháme naočkovat ten synflorix :wink:

tak dobrou noc :dizzy_face:
15. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
no tak samozřejmě jsme jeli MY na návštěvu :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
O.k.bleško díky za popis.A ty jsi posilovala to pánevní dno nejprve?Mě se to totiž nechce posilovat a rovnou bych vlítla na cvičení víš.
Krásné novoroční přání :slight_smile: Nejprve jsem sice nadávala,že mi ta sýkorka zdrhla,ale pak jsem to pochopila :slight_smile:
Jo a já se nejprve domluvím s doktorkou a pak se rozhodnu jestli ten prevenar nebo synflorix.Nevím,prostě pro něco z toho se rozhodnout budu muset a nerozumím ani jednomu a ani do jednoho nevlezu,abych věděla,která bude lepší a kterou prcek snese lépe,takže se poradím s mudr a pak se rozhodnu a přinejhorším si hodím korunou :sweat_smile:

Tak papa a hezkou noc :slight_smile:

Mimochodem jsem v šoku,Vojta vypil celou 90ml během 10minut a úplně v klidu,bez jakýchkoliv caviků :slight_smile: Se asi ožeru :grinning: Jindy řve,kroutí se,po každém loku nechávám brkat a flašku pije i víc jak půl hodiny a dvakrát ohřívám.A to ji někdy celou nevypije,protože to prostě nejde.Kéž už by to tak zůstalo.Ale tomu nevěřím.
15. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
já bych za to vraždila,dělá mi to pořád vše mi sežere nebo za mě dojí,jak píše Dan mám na stole oběd a zajdu si třeba do kuchyně na wc a přijdu a nemám nic. Prej,že si myslel že už nemůžu! Moje nervy! Šel spát a já piju víno. Prý se z matek na mateřske často stávají alkoholicky :slight_smile: vše kupuji 2x přesto si myslí,že to je pro nej ach jo! Holky začíná mi vadit kdyz má Risu někdo jiný na rukách, kromě Radima samozřejmě. Dneska jsme byli u tchýně a ona si vzala Risu, tak jak to nemá rád a on začal protestovat a ona nic. Tak jsem ji upozornila a za chviličku zase. Asi mi nevadí,že ho má,ale že ho má špatně! No nic jdu spát. Dobrou noc
15. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
dobré ráno,jsem dnes první :grinning: Nemůžu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta nakojený a spokojeně spí a já čumím do zdi a přemýšlím.To je na prd,když člověk nemůže spát,ptorože potom moc přemýšlí.Tomáš přišel z hospody a první jeho myšlenka byla,že je zastáncem toho,že ženská má vařit,starat se o domácnost a o děcka a chlap jenom chodit do práce.Tohle byla jeho reakce na to,když jsem mu řekla,že by si taky mohl někdy vzít Vojtu aspoň déle než na 5 minut.A pak o půlnoci jelikož měl chuť,začal po mě lézt,kdy já jsem se ze sprchy doplazila do postele.Dřív jsem tam jít nemohla,on byl na pivu a Vojta ještě nespal :unamused: Takže jsem mu řekla ať toho nechá,že jsem ko,tak se samozřejmě naštval a byl nafučený :angry: Už mě celkem dost sere,jak si ti chlapi myslí,že jsme se narodily jenom proto,abychom vařily,uklízely,rodily,vždy vypadaly dobře a byly vždycky při ruce když oni zrovna mají chuť :rolling_eyes: No tak jsem si postěžovala a je mi líp.Možná už i usnu :grinning: Potřebovala jsem to vyventilovat holky moje :slight_smile: Tak papa,stavím se přes den :wink:
16. led 2010 v 05:45  • Odpověz
dobré ranko

doufám, že už Peťulko spíš!!! je mi to líto s Tomem, to Ráďa když už šel na pivo tak byl do 12 zpátky a ráno se staral o malého nebo šel kočárkovat
já to prostě neznám, Ráďa se o malého stará a hodně, ale ne proto aby mi pomohl, ale proto, že si to s malým užívá, řekl mi, že to je pro něj radost a relax zároveň :slight_smile:

teď má v práci hodně přesčasů a jakmile příjde domů, tak si hned bere malého a nakrmího atd,

už jsem to tady psala, některým tatínkům to trvá déle a až se prcci začnou více projevovat tatínkové se začnou starat!!! a vy pak budete mít lehárko :grinning:
16. led 2010 v 08:35  • Odpověz
dobré rano
tak já vzhůru od půl páte :angry: naše leady se rozhodla že nebude spát :grinning: :angry:

petul moje slove,naštěstí ne každý chlap má takovej názor :slight_smile: ale i ten můj má něco podobného v hlavě tak jsem mu to vysvětlila že jestli si tohle myslí tak může jít o dům dál že baba není stroj :sunglasses: a je klid
16. led 2010 v 08:36  • Odpověz
to je dobře, je třeba si udělat pořádek :slight_smile:
16. led 2010 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky.. dneska jsem s nad k Sofi vstávala tak 100x... ach jo.nevím co se to u nás doma dělo :slight_smile:
jinak Kuki..připravuju se na růstový týden a co ty?? máme tu 3. měsíc :grinning:

jo bavila jsem se s kamarádkou o tom mém manželovi :slight_smile: ona je pro mě prototip manželky (bohužel se jim 2 roky nedaří mimčo :frowning2: ) ona to má s chlapama fakt zmáknutý.. říkala mi, že můj největší problém je v tom, že jsem šikovná a prostě všechno vzlvádám, prý musím před chlapem si tu a tam postěžovat..že jako den s malou byl náročný..schválně neuklidit a jako říct, že jsem urvaná..prostě aby ty naši chlapy neměli pocit, a neříkali si..no ta moje ženská je šikula..ona to zvládne i bez mé pomoci..prostě nemáme být zase až tak moc schopné a silné ženské..což sice jsme ale nedávat to chlapům zase tak najevo :slight_smile:))

Niki co jsi napsala mě dojalo :slight_smile: taky tě máme moc rády a jsme ráda, že vás mám..takové podpory si moc vážím :slight_smile:
16. led 2010 v 08:50  • Odpověz
ENDIE - :grinning: já od 5 hrála divadlo....Petr vstával ve 4 a šel se učit, malá v půlnoci a v 5. Ted už si mne oči tak jsem poslala kluka at jí zkusí uspat kdybych nebyla doma a je tam ticho, tak uvidím. Tak už přišel, už malá spí. Asi zalehnu taky.
Bublinky byli dobrý,koukla jsem na půlku Krause a šla jsem spát. Ještě jsme chvíli kecali v posteli a pak nevím o světě.

berryl - to s tebou souhlasím, asi už jsem alkoholička když si klidně dám skleničku sama :wink:

Julina spala zavřená v koupelně tak by byl klid ale v 5 ráno nám řvali 2 kocouři na okně. Ted tu leží na předních a zadek má vystrčený 20 cm vysoko. Kluk přišel že mu petr řekl že hledá kocoura tak zas nechápe proč zvedá zadek, no sranda, ted na ní kouká a tlemí se že prý je sexy.

Já teda mám chlapa který by tohle nikdy neřekl, naopak je mrzutej že dělá školu a je vše na mě a prohlásil že mateřská není dovolená ale naopak každodenní šichta navíc, že je to dřina.
16. led 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
blesko já budu malou pojištovat k mé pojistce a udlěám ji jště urazovku za pár kaček. žiotko pro tak malé dítě už jde už je změna zákona.
budu muset na to kouknout a uzavřít to, ikdyž nejsemmoc zastánce takových těch sluníček atd. půjdu do pojistky za pár korun ale bez spoření to můžu udělat malé jinak za lepší výnos.
16. led 2010 v 08:58  • Odpověz
ahoj dan, tak julince přišli nápadníci joooooooo :o) sexy se tu směju
16. led 2010 v 08:59  • Odpověz
saronka - kamarádka má pravdu, mám s tím taky zkušenost. Když jsem bývalému manželovi ukázala že pro mě není problém vyměnit kolo u auta, vyvrtat díry na poličky, atd....tak pak když jsem něco chtěla nebo jsem byla unavená tak mi řekl, vždyt to umíš sama a jeho pravidelná věta byla - ženská vydrží víc než kůň, já bych to co ty nevydržel.
16. led 2010 v 08:59  • Odpověz
sar máš pravdu taky si občas zahraju na méně schopnou a že se bez Rádi neobejdu je je to :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.