• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhule Stará Boleslav a Brandýs nad Labem

(Zamčená)
21. května 2010 
Ahojky jestli se najdou maminky nebo těhulky v okolí Stará Boleslav či Brandýs nad Labem šup sem :wink:
19. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojky...já bydlim kousek před Br. :wink:
27. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
ahojky no tak už jsme alespon dvě :slight_smile: kde bydlíš přesně ?
27. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj,já jsem do St.Boleslavi chodila do školy :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj, ještě tu jste? Bydlím 3km od BNL.
7. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj, já jsem zatím z Prahy, ale časem budu z Brandýsa... je tu někdo?
9. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem z Brandýsa. Znáte tu nějaké aktivity pro maminky s malými dětmi v kočárku? Nám se nedaří se seznámit.
15. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
ahojky tak konečně se ozvalo pár maminek
já jsem ze staré bolesl. tak dáme někdy srazík máme skoro stejně staré dětičky :wink:
15. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
já jsem stopro za. kde se sejdeme? a holky, přidáte se?
16. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
ahojky já to tady moc jeste neznám ale někde bych se projela a pak treba do pizerky na zahráddku :grinning: u nás je dobrá v brandýse nevim,

holčiny taky trápí vase broučky tak moc prdíky. my s tím dost bojujeme :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
V Brandýse pod zámkem je nová zahrádka u pizérie Felicita, ale klido se vypravim i do Boleslavi, teď je to dobrý, jak je zavřenej most. Akorát bych asi musela nakojit někde venku :sweat_smile: .

Našeho trápili prdíky hrozně moc, ale už je to tak 3 týdny lepší. Předtím jsme zkoušeli snad úplně všechno co jsem kde našla, s různýma úspěchama, ale nejspolehlivěji zabíral teploměr do zadku a později rektální rourka.
16. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
přesně taky zkouším vše ale rourka je jistota a dr mi říkala že prý to používání nevadí když to není desetkrát denně . jinak je to hrozný. kapky všeho druhu a nic moc ach jo

ta pizerka vypadá dobře ještě se dohodneme kdy ju? já ted jedu do Prahy k dr. ale příští týden třeba v po nebo vuterý zaleží taky na počasí tak se sejdeme

já kojim ale trochu dokrmuju protože jsem rodila císařem a nenaběhlo to uplně sto pro ale lepšíme se i odsávám tak dělám co můžu tak budu mít asi odstříkáno a nebo nutroš uvidím jak se zadaří :wink:

jojo jak se uzavřel most tak je klid a jak dlouho tady bydlíte? a kde přesně
16. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
já tu bydlela do 5-ti let a pak jsem zila 9 let jinde a ted opět tady. bydlíme na sídlišti u olšinek, to nevím jestli ti něco řekne. a vy bydlíte kde?

taky se mi to spíš hodí příští týden, podle počasí.

taky jsem na začátku měla problémy s mlíkem, ale samo se to naštěstí upravilo pár dní po příchodu z porodnice. Docela tě lituju, protože vím jaký to bylo, nejdřív nechat co nejdýl sát, pak řvoucímu ještě hladovýmu miminku rychle chystat umělou výživu. Pořát jsem se trápila jestli má teda toho mlíka odě mě dost a i když se mi mlíčko už rozběhlo jsem to do něj ládovala až chudák blinkal. No ale už se to naštěstí upravilo.
16. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
no tak přesně to s mlíkem prožívám já. jednou je ho málo že řve a musím letět pro flašku a někdy mu to teče všude a přejí se a blindí proto jsem začala odsávát abycj věděla kolik ho vlastně mám no snad se to dá nějak do kupy . dokrmuju max 150ml denně nutroše takže žádná tragédie ale je to otrava pořád to hlídat. no co by člověk proty prdelky neudělal že?
my bydlíme naproti hodpodě modrá hvezda ve staré bol. jestli ti to něco říká. uplně na začátku je to nástavba na starý barák bez výtahu takže když jdu ven tak se brouček pronese do 4. patra.

dej si nějaké fotečky do albí at vidím jakého máš chlapa :wink:
16. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj, my teď byli na neplánovaném prodlouženém víkendu na šumavě, akorát nebylo moc hezký počasí :unamused: . Album stvořim, mám to v plánu, jen musim vybrat fotky.
My výtah sice máme, ale se tam s kočárkem nevlezeme, musím vždycky sundat kolečko.
Doufám, že nám vyjde ta procházka + pizzerka. máš někdy čas? mě je to celkem jedno, jen aby bylo hezky, deště už jsem si užila dost.
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojte :wink: jsem uplně zapomněla,že tady tahle diskuze vůbec je :sweat_smile:

ani..koukám, že mimčo už je taky na světě :dizzy_face: tak to je super

my teď odjíždíme na měsíc na dovču,ale až se vrátíme,tak bysme za vámi mohly s Naty dorazit,máme to za "rohem":wink:
22. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
ahojky laterna je na sunavu se chystáme taky na dovču miliju hory . určitě mám čas pořád jen jak říkáš čekám taky vždy na počasí nesnaším to co je ted ale zase umorná vedra taky nic moc. ale dohodneme se co nejdřív :slight_smile: těším se na fotečky :wink:

sluninka určitě se domluvíme taky na srazík až dorazíš zpět domů z dovči hezky si to užijte :slight_smile:
22. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Já taky miluju hory a přírodu vůbec, tady je to tak nějak naprd, rovinka, jen pole.. Nemáš nějaké tipy na výlety v okolí? A kam jedete na Šumavu? My jezdíme k babičce na chatu na Kvildu.
23. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Sluninko, ty se máš, měsíc na dovče, to bych si nechala líbit. Já tady v paneláku...
23. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
later... jedeme k našim, bydlí odtud 260km :frowning2: takže tam jedem na dýl...brcáha tam má synovce 20měs. srandy tam bude asi kopec, je to raubíř...naši mají baráček se zahradou, je tam bazén a budem jezdit ještě do Fr.Lázní do bazíku, tam je to vždycky super, a klíďo může pršet, jsou tam i vnitřní bezíky...jsem zvědavá jak se Naty bude ve "velký" vodě líbit..vaničku miluje
23. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
ahojky my pojedeme na Sumavu na špičák a nebo do Krkonoš do Spindlu nemůžu se dočkat. tady to vždy objíždím všude možne do lesů a kdyžtak z manžou popojíždíme autem kolem. ale zase lepší než v Praze

dnes mi malej nemůže zabrat vždy do devíti usne a ted porád nic tak snad brzy.
23. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
laterna krásné fotečky ján je krásnej :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
sluni: to se máte! A Františkovy lázně, paráda! taky musím něco naplánovat nebo se tu zblázním.

anit: díky moc, ještě tam nějaký dodám i sebe, ale jsem hrozně kritická ke svym fotkám, všechny jsem nakonec zavrhla :grinning: .Ty máš moc krásný fotky.
V Krkonoších kousek od Špindlu jsme byli vloni s kámoškama, bylo to super, akorát chata strašná, taky se tam ještě letos v létě chystám (ale do jiný chaty), ale záleží jestli přesvědčím zpátečnickýho manžu.
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
teda máte můj obdiv, já bych asi v ůétě na hory nejela...miluju sníh, a nějaký procházky, no to by mě zabilo :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
no neboj, já zas až tak velký výkony taky nemám :slight_smile: ale ono to na čerstvém vzduchu v krásnym prostředí šlape samo. Koupačka má taky svoje velký přednosti, jenže teď s figurou po porodu to není ono :grinning: a hlavně co s tak malym mimčem u vody.
23. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
no my vždy dělali velké tůry ale to s prckemnepůjde ale hlavní je ta příroda a ten vzduch a dobré jídlo nemůžu se fakt dočkat . holčiny až bude lépe musíme dat ten srazík ju? ale ted je tohnus ani nechodíme ven protože prdola je ještě malej a bojím se aby nenastydnul
23. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
my jsme teď taky furt trčeli doma, ale dneska už to prolomim a jdem, protože už jsme z toho oba nervozní. pořádně zababušim a jedeme!
24. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
ani...jé Davídek má dneska přesně 2měsíce :dizzy_face: tak vše nej :wink:
je fakt, že vy máte ty mimča ještě uplně maličký, to naše éro,je už přece jen trochu starší, jen o chlup

my chodíme ven i v tomhle počasí, malá potřebuje vzduch,takže ji zachumlám,vezmu pláštěnku a hurá ven...

dneska jsme byli na očkování a máme 7410g a 65cm, prej krásný míry :grinning: no ale všechno oblečení je nám malý, takže musim dokupovat :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
sluni díky moc hrozne to letí.

vy máte ale krásné míry tak doufám že příšti tyden nekam vyrazíme :slight_smile: no my už taky vyřazujeme malé oblečení
zítra jedeme doPrahy k nasim a budeme tam do pátku tak si babča zase Davidka užije :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
taky gratulujem davídkovi k pidivýročí!
my už jsme taky vyřazovali, má teď 62 a něco mu už navlíkám i 68. je to obřík. a žrout! papkal by každý 2 hoďky, ale přetočit se na bříško nebo na bok, to ho ani nenapadne :dizzy_face: .za chvíli natálku doběhne :wink:. asi to bude pořádnej chlap po taťkovi.
Příští týden by snad mělo být lepší počasí, tak nám ten srazík snad vyjde.
ani, užijte si s davídkem u babičky
24. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
laterna díky máme zítra dr. tak malého prohlídne a zváží tak pak pisnu výsledky :slight_smile:
na srazík se tesim :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.